![]() |
W tabeli wszechczasów to mamy paręset punktów straty do Legii, więc raczej nam nie grozi ;)
|
Cytat:
Na razie zajmujemy 9 miejsce, a jak Górnik jutro wygra to spadniemy na 10... BTW Wystarczą 2 kontuzje tfu tfu złamana noga Meliksona i przerwa w jego grze na rok czy inna poważna Pareiki itd, jest przerwa zimowa i konkurenci mogą kupić kilku ciekawych piłkarzy i odmienić swoją grę na wiosnę.... lepiej spokojnie podchodzić do 14 tytułu i nie napalać się przedwcześnie:) |
Ojj crux.a wyciągasz wniosek chyba tylko z ostatniego meczu, jeszcze nie ogasła euforia:)
|
Jaka była 11 kolejki na C+? Ktoś od nas? Bo jakoś przegapiłem ten fragment
|
Cytat:
Do niedawna myślałem, ze chociaż w ataku mamy konkurencję. Nic z tego. Genkov ma słabą skuteczność, prawie nie dochodzi do sytuacji. Legia dostała właśnie z Podbeskidziem. Zdaje się, że czeka nas powtórka z poprzedniego sezonu, czyli bardzo płaska tabela. |
Cytat:
Iliev graczem kolejki. |
Cytat:
Wyobraźcie sobie dwu łuczników. Jeden 13 (14) razy wygrywał mistrzostwo Polski, drugi trafiał głównie w piątki i szóstki zamast dziesiątek, ale robił to tak pracowicie, że - jakby zliczyć sumę tych punkcików - to byłoby ich więcej niż w przypadku mistrza. To godne szacunku osiągnięcie, ale chyba nie macie wątpliwości, który z tych dwu zawodników jest lepszy??? Co do mojego optymizmu. Toż pisałem nieśmiało! Ale buduję swoją wiarę nie tylko na ostatnim meczu z Amicą. Pamiętam drugi mecz z Litexem, pięć zwycięstw w eliminacjach LM, co jest niespotykaną regularnością, pamiętam też pierwszy mecz z Apoelem, drużyną wyraźnie lepszą, w którym nasi umieli pomóc szczęściu i wygrać. Mamy trenera lepszego od szkoleniowców głównych rywali, mamy najlepszego dyrektora sportowego w lidze, mamy zdecydowanie najlepszą pomoc w lidze, mamy najlepszego bramkarza w lidze, mamy najlepszego stopera w lidze. Gdzieś się mylę? Co jeszcze? Melikson nie jest już niezastąpiony, cięża gry nie leży tylko na nim. Są powody do optymizmu? Są. |
Cytat:
|
Cytat:
Co do napastnika muszę się zgodzić, gdyż Genkov po kontuzji będzie dochodził do siebie jeszcze z miesiąc, a w ME nie ma kogoś o predyspozycjach jakie posiadają obaj z Bitonem, by wejść chociaż na ławkę jak zrobił to z koroną Czekaj. Jeśli Maaskant nie zmieni filozofii gry to będzie dobrze, gdyż przy takiej liczbie sytuacji , to w końcu nawet Kirm wturla piłkę do bramki. |
Cytat:
P.S. Legia - Podbeskidzie 18500 ludzi. Lech - Wisła 18200. Powariowali? Co się stało? |
Cytat:
|
Mialo byc jak w multikinie, popcorn byl, ale nie ten film puscili :)
|
Nasz Kirm to mógłby się uczyć od Wiśniewskiego z Lechii...
|
Ile kibiców na Lechii ?
|
Ładny mecz sie w Gdańsku zrobił
|
Brawo Wiśniewski ! Lechia - Górnik 2:1 :)
Edit: Nie oglądałem całego meczu, jedynie jego fragment, ale zauważyłem że Tadić to dobry zawodnik, bedzie miała Lechia z jego pożytek... i dobrze :) |
Druga połowa to piłka ,która chce się oglądać. Akcja za akcję, żadnego punktatorstwa, walka jakby grali o życie... Tak właśnie mogą przyciągać kibiców na swój piękny stadion !
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest! Już zaczynałem się martwić ale oto jest! Wrócił w całej okazałości. Józef W. chce zrobić zgodnie z życzeniem Legionistów i Polonii nie będzie w Warszawie :D
Za GieWu: W niedzielę stołeczny klub przegrał w Białymstoku z Jagiellonią 2:3, nie wykorzystał okazji, by zostać liderem ekstraklasy. Była to druga ligowa porażka w sezonie. Wczoraj trener Jacek Zieliński i dyrektor sportowy Tadeusz Fajfer stawili się u prezesa i właściciela klubu. - Wysłuchałem, co pan Zieliński i dyrektor Fajfer mają mi do powiedzenia na temat ustawienia drużyny. Wiele osób z zewnątrz uznało, że było kontrowersyjne. Ja też miałem uwagi, w Ameryce w której wiele lat mieszkałem jest takie powiedzenie: "Everybody monday morning quarterback" (W poniedziałek rano każdy jest rozgrywającym NFL). Pytałem się więc dlaczego zagrał Daniel Sikorski, który od początku sezonu nic jeszcze nie dał drużynie. Usłyszałem odpowiedź, że przez dwa tygodnie prezentował się wyśmienicie na treningach, a Teodorczyk przyjechał poobijany z kadry młodzieżowej. Zastanowiło mnie również ustawienie środka obrony. Para Kokoszka - Sadlok nie wyglądała najlepiej, podobno jednak dobrze wypadli w sparingu z ŁKS-em Łódź. Sądzę, że w następnym spotkaniu już obok siebie nie zagrają - mówi Wojciechowski. Główny zarzut jaki prezes Polonii skierował wobec drużyny dotyczy nastawienia mentalnego. - Tłumaczenie decyzji kadrowych było rozsądnych, ale dużo do życzenia pozostawia psychiczna strona przygotowania zawodników. Oni przecież długo nie podjęli walki. Nie rozumiem tego. Ci piłkarze dostają wszystko, co tylko chcą, chcę w końcu, żeby coś dali z siebie. W końcu muszą przystąpić do najbliższych meczów z większą motywacją, a to również zadanie dla trenerów - ocenia postawę drużyny Wojciechowski. Czy to oznacza, że obecny trener Polonii traci zaufanie właściciela? - Nie chcę z nikogo zdejmować skalpu. Jeżeli ci piłkarze nie będą grali na przyzwoitym poziomie, to ja nie będę tego finansował. Następnego trenera w Polonii nie będzie, bo jeżeli z tym nie osiągnę tego, czego chcę, to wyjdę z tego interesu. Za dużo stresu mnie to kosztuje, moją rodzinę również - stwierdził właściciel "Czarnych Koszul". Przed kolejnym bardzo prestiżowym dla klubu z Konwiktorskiej derbowym meczem z Legią nie stawia ani piłkarzom, ani trenerom ultimatum. - Oczekuję dobrej gry i walki. A kto wygra? Zobaczymy. Legia będzie się chciała odkuć, bo oni to się dopiero skompromitowali. Przegrać u siebie z Podbeskidziem! No cóż, chyba jedziemy na tym samym wózku - powiedział Wojciechowski. |
To ja w takim razie liczę na remis po stojącym na żenującym poziomie spotkaniu . Chociaż Maciusia byłoby troszkę szkoda ( w kwestii walki o mistrza ) ;)) .
|
Faktycznie, jeszcze ze 2-3 porażki i Józek wyrzuci tą zabawkę. Ciekawe gdzie potem będą chodzić na mecze tow. Olejniczak czy Oleksy ?
|
Józef i tak długo wytrzymuje. Przecież było już 6 kolejek!! Jedyne z czym się mogę zgodzić, to ze zdaniem o podejściu mentalnym. Faktycznie paru zawodników Polonii nie przemęcza się, bo kasa mimo zamrożenia części pensji i tak jest spora. Akurat w derbach tego nie powinno zabraknąć, więc pewnie jak wynik nie będzie korzystny, to ktoś za to poleci.
W sumie to zawsze było u Józka w ten sposób: zwolnienie trenera-odsunięcie do rezerw piłkarzy-groźba odejściem z klubu. Czyżby teraz zaczął od końca :D? |
Cytat:
Będą jeździć do Krakowa - mają w kałuży klub partnerski co każdego przyjmie - a może nawet dostali w spadku legitymację klubu seniora po Cyrankiewiczu? :-p |
Przecież Józio już tak wcześniej straszył. Podobnie mówił kiedyś Filipiak. To tylko takie gadanie.
W dodatku ja w tej wypowiedzi dostrzegam pewną zmianę mentalną. Rok-2 lata temu Zieliński już by poleciał. Teraz jednak został na stanowisku, nie dostał też ultimatum na mecz z Legią. Nie wiem, czy to stałe objawy, ale są pierwsze przebłyski otrzeźwienia u Wojciechowskiego. A Zieliński to bardzo dobry trener jak na nasze warunki. Jeśli dać mu czas, to będą wyniki. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Frekwencja ladna jak na polska lige i poniedzialek ale juz widac, ze z meczu na mecz zainteresowanie stadionem maleje. Ja zycze Lechii, zeby te 15 tys ludzi zostalo na stale ale tak realnie stawiam na 12-13 tys.
A ile było Gornika? |
Górnika niecałe 600 osób. Na nastepnym meczu w Gdańsku spokojnie 20tys peknie, i to raczej z dużą liczbą 20+
|
Cytat:
|
Cytat:
:shock: Grubo. |
No to Cracovia ma duży problem, jedyny który coś tam u nich grał.
ojej :-) |
nie jedyny saidi dobrze gra ;) ale fakt troche przesadził suvorov
|
To teraz nikt do sędziego nie podskoczy. Zadziałali mocno wychowawczo na potencjalnych niezadowolonych z decyzji sędziowskich.
|
ale mieli racje troche szacunku dla sędziego który i tak dużo znosi
|
dlaczego panowie - "nietykalni"?
może i tak, ale mam wrażenie, że z sędziów piłkarskich robi się jedyne osoby na świecie, a nawet w całej galaktyce :lol: którym wolno się pomylić lub "pomylić". Przesadzam? Jeśli pomyli się pilot samolotu lub maszynista pociągu - może zginąć on sam i wielu ludzi wraz z nim. Teoretycznie sytuacja arbitrów jest inna, jednak skandaliczne sędziowanie może doprowadzić nawet do zamieszek na stadionie, a nikomu nie życzę powtórki z wydarzeń na Heysel.
Los cracovii jest mi całkowicie obojętny - a nawet więcej, mam z nich niezłą polewkę. Jednak, jeśli chodzi o sędziów, stosowałbym wobec nich bardzo konkretne, nawet surowe kary za wykroczenia (no bo skoro można ukarać klub, kibiców, trenera, piłkarzy grających czy rezerwowych - to dlaczego nie można patałacha z gwizdkiem?). PS. Najsurowszą karę przyznałbym niejakiemu Rileyowi za pewną "pomyłkę" w Atenach - największy, usmolony kocioł na samym dnie piekła... :-P :rotfl: |
Oprócz asa Cracovii kare dyskwalifikacji otrzymał Jacek Zieliński, przez co nie będzie go na ławce trenerskiej podczas meczu Polonii z Legią.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ponadto trudno też uzasadnić odpowiedzialność sędziego za ewentualne zamieszki na stadionie. W podanym przez Ciebie przykładzie winę ponoszą wyłącznie organizatorzy, którzy nie zadbali o bezpieczeństwo na Heysel. Zasada jest prosta- sędzia, jakkolwiek by nie wypełniał swoich obowiązków, jest nietykalny. Jeżeli zawodnik nie potrafi tego uszanować, to powinien sobie poszukać innego zawodu. |
Spokojnie, Filipiak zapewne coś załatwi w PZPN-ie. Wystarczy, że pogada z Latą jak towarzysz z towarzyszem i skrócą mu wyrok.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl