Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Karherop 02.01.2025 19:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1641040)
Wolfy :

A co, Poletanović nas nie spuścił z ligi? Może i wyglądał na boisku przyzwoicie, z resztą cała Wisła wtedy zdawała się przyzwoita tylko ciągle było coś. Tu niefart, tu sędzia skręcił, tam brak skuteczności - koniec konców banda miękkich fajfusów nas spuściła do 1 ligi z Poletanoviciem na czele..

Nie, oni nie wygladali przyzwoicie.

To byla wewnetrznie calkowicie sklocona grupa z masa wzajemnych pretensji. Włożylbys do niej jeszcze z 2-3 niezlych piłkarzy i tez by zlecieli z Wisłą z esa

Fernandez gral w 1 lidze i ją przerastał i jakos Ci to nie przeszkadzalo?

A badz co badz jego winy w spadku było jeszcze więcej.

wolfy 02.01.2025 19:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1641040)
Wolfy :

A co, Poletanović nas nie spuścił z ligi? Może i wyglądał na boisku przyzwoicie, z resztą cała Wisła wtedy zdawała się przyzwoita tylko ciągle było coś. Tu niefart, tu sędzia skręcił, tam brak skuteczności - koniec konców banda miękkich fajfusów nas spuściła do 1 ligi z Poletanoviciem na czele.

Razem z wójem i całą resztą dał dupska - był podstawowym pomocnikiem w rundzie, którą zaczynaliśmy poza strefą spadkową, a w której finalnie spadliśmy.

Miękki fajfus jak cała reszta ówczesnego składu. Mamy takich na pęczki, poszukać kogoś innego. Odgrzewane kotlety przeważnie się nie sprawdzają, jest na tyle piłkarzy w Europie, że nie trzeba brać 31 letniego Serba, który ostatnio kopie już głównie hobbistycznie i pęka pod presją.

:shock:

Nie będę komentował Twoich wysrywów o fajfusach. Faktem jest że Poletanović:
1) Grał bardzo dobrze
2) Chcieliśmy go (jako jednego z nielicznych) zostawić
3) Zamiast nas wybrał Ekstraklasę.

Jeszcze krócej? Bredzisz. To Wisła była za słaba na Ekstraklasę, nie Poletanović.
Nie opinia, tylko fakt.

Identyczna odklejka jak brednie niektórych o - nawet teraz - Villarze. Nikki gra (i ma liczby) w mistrzu Polski, Wisła kisi się w pierwszej lidze.

P.S. Żeby było jeszcze zabawniej, Poletanović trafił do Zagłębia bo potrzebowali kogoś z charakterem do swojej zbieraniny :haha: A nie byli jedynymi zainteresowanymi, po prostu mieli najwięcej pieniędzy.

tempertantrum 02.01.2025 19:59

Poletanovic to solidny piłkarz jak na naszą kadrę, więc jeśli Carbo wypada na co najmniej trzy miesiące, to nie jest to jakiś absurdalny pomysł.


Absurdem jest to, że w napływie emocji JK wręcz przekonywał, że nawet po zajęciu najgorszego miejsca w historii Wisły klub będzie stawiał na AI coraz mocniej.

A fakty są takie, że najpierw postawiono na Moskala, potem zastąpił go dziwnym trafem jego asystent. Dyrektorem sportowym zostaje Vullnet Basha, a transfery Jamesa czy ewentualnie Poletanovica nie wskazują żeby tu faktycznie był jakiś innowacyjny zamysł. Ot, moze zerkną jak Poletanovic wygląda w tej ich legendarnej bazie danych i czy się świeci na zielono. Niech tak będzie. Nie rozumiem tylko po co było to gadanie o jakimś olśnieniu na konferencji w Sewilii, co doprowadziło do absurdalnego zwolnienia Kazimierza Moskala.

To ma być ta rewolucja w polskiej piłce? AI, Kaizen, growth mindset? Ja raczej widzę kompletny brak pomysłu i odbijanie się od ściany do ściany.

Patryko 02.01.2025 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1641042)
Identyczna odklejka jak brednie niektórych o Villarze. Nikki gra (i ma liczby) w mistrzu Polski, Wisła kisi się w pierwszej lidze.

Akurat co do Villara, to pokazał on pełnię swojego profesjonalizmu, jak położył ch**a na ostatnie swoje mecze w Wiśle, obok których po prostu przeszedł.

Co do Poletanovicia pełna zgoda, jako typowy zadaniowiec do walki o awans w klubie I ligi nadaje się idealnie. Przeciwnicy jego transferu chyba zapominają gdzie obecnie znajduje się Wisła.

wolfy 02.01.2025 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tempertantrum (Post 1641043)
Poletanovic to solidny piłkarz jak na naszą kadrę, więc jeśli Carbo wypada na co najmniej trzy miesiące, to nie jest to jakiś absurdalny pomysł.


Absurdem jest to, że w napływie emocji JK wręcz przekonywał, że nawet po zajęciu najgorszego miejsca w historii Wisły klub będzie stawiał na AI coraz mocniej.

A fakty są takie, że najpierw postawiono na Moskala, potem zastąpił go dziwnym trafem jego asystent. Dyrektorem sportowym zostaje Vullnet Basha, a transfery Jamesa czy ewentualnie Poletanovica nie wskazują żeby tu faktycznie był jakiś innowacyjny zamysł. Ot, moze zerkną jak Poletanovic wygląda w tej ich legendarnej bazie danych i czy się świeci na zielono. Niech tak będzie. Nie rozumiem tylko po co było to gadanie o jakimś olśnieniu na konferencji w Sewilii, co doprowadziło do absurdalnego zwolnienia Kazimierza Moskala.

To ma być ta rewolucja w polskiej piłce? AI, Kaizen, growth mindset? Ja raczej widzę kompletny brak pomysłu i odbijanie się od ściany do ściany.

Jest sens poważnie rozpatrywać opowieści Królewskiego, skoro - jak sam zauważyłeś - rozjeżdżają się z rzeczywistością?

Witalis 02.01.2025 21:14

To jest setny już dowód, że to stawianie na AI to taki mit, który ma uzasadnić kolejne cięcia kosztów i zwolnienia albo zerowe kompetencje właściciela-prezesa-self-made-dyrektora sportowego.


Rację ma kolega, tak wykorzystujemy AI, że nasze pomysły transferowe to albo goście, którzy grali kiedyś w Wiśle, albo goście, których kojarzy trener.

Karherop 02.01.2025 21:56

Przeciez jedno nie zaprzecza drugiemu.

To czego nie daje jakikolwiek wybor z Al to weryfikacje środowiskowa. To ze taki Poletanovic gral w Wisle i w PL to powinien byc atut, a nie argument którym trzeba strzelac w al czy w dyrektora.

Przyklad 1 z brzegu - Duarte, fajny pilkarz, swietne komplikacje, ograny w mocniejszych ligach i co z tego? Adaptacja trwala pol roku i dalej nie wiadomo czy w ogole jest w stanie wywalczyc sobie u nas 1 skład.

Al to tylko i aż narzędzie. Nie robmy z tego organu decyzyjnego

Drozd 02.01.2025 22:07

Tak to już jest z transferami, jedne siadają inne nie i nikt nie wie do końca co o tym decyduje. Może takie bramki jakie strzelił Duarte z Polonią dodadzą mu wiary.

azor 03.01.2025 07:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1641056)
Tak to już jest z transferami, jedne siadają inne nie i nikt nie wie do końca co o tym decyduje. Może takie bramki jakie strzelił Duarte z Polonią dodadzą mu wiary.

Jedne siądą drugie nie, to założenie zbliżone go 50% skuteczności. Wcześniej wspominałeś, że w każdym klubie 30% to standard - to jak to w końcu jest?

Jaroo1 03.01.2025 09:17

Ja myślałem że po to mamy najlepsze AI na świecie żeby właściwie każdy transfer nam wychodził :D dużo gadania i chwalenia się, a się okazuje, że AI to to taki kolejny człowiek w sztabie. Raz panu AI transfer siadzie a raz nie. Wow, ale nowoczesny klub ale enigmę rozgryzamy

krysztal 03.01.2025 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1641063)
Ja myślałem że po to mamy najlepsze AI na świecie żeby właściwie każdy transfer nam wychodził :D dużo gadania i chwalenia się, a się okazuje, że AI to to taki kolejny człowiek w sztabie. Raz panu AI transfer siadzie a raz nie. Wow, ale nowoczesny klub ale enigmę rozgryzamy

Dokładnie.Ja nie wiem o czym jest to .......olo skoro AI to miało być narzędzie do transferów "nieoczywistych"
Tak to było przez zaskrońca przedstawiane.To nam miało dawać przewagę a wygląda to jak jakaś maszyna losująca z nazwiskami które w większości wszyscy już znamy

MaLk 03.01.2025 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1641070)
Dokładnie.Ja nie wiem o czym jest to .......olo skoro AI to miało być narzędzie do transferów "nieoczywistych"
Tak to było przez zaskrońca przedstawiane.To nam miało dawać przewagę a wygląda to jak jakaś maszyna losująca z nazwiskami które w większości wszyscy już znamy

Tak na serio, to AI miało też mieć drugie zastosowanie, czyli "akceptacja" transferu, tj. tego, czy ktoś się nadaje.

Na marginesie - głupotą byłoby postawienie tylko na transfery osób nieoczywistych, szerzej nieznanych i całkowite zamknięcie się na ludzi, którzy są znani i w jakiś sposób pozytywnie zweryfikowani w tej lidze czy wręcz w naszym klubie. Oczywiście trzeba przy tym za każdym razem brać poprawkę na to, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki i Wisła nawet sprzed roku to zupełnie inna bajka niż Wisła dzisiaj.

wolfy 03.01.2025 12:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1641072)
Tak na serio, to AI miało też mieć drugie zastosowanie, czyli "akceptacja" transferu, tj. tego, czy ktoś się nadaje.

Na marginesie - głupotą byłoby postawienie tylko na transfery osób nieoczywistych, szerzej nieznanych i całkowite zamknięcie się na ludzi, którzy są znani i w jakiś sposób pozytywnie zweryfikowani w tej lidze czy wręcz w naszym klubie. Oczywiście trzeba przy tym za każdym razem brać poprawkę na to, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki i Wisła nawet sprzed roku to zupełnie inna bajka niż Wisła dzisiaj.

Wisła tak bardzo się nie zmieniła, za to piłkarze z wiekiem zwykle nie stają się lepsi. Zresztą - dlatego Poletanović odszedł po spadku, a teraz jest w naszym zasięgu. Podobno.

Pytanie w jakiej jest formie i czy lepszej niż Sukiennicki, Duda, Gogół i Dziedzic.

Jaroo1 03.01.2025 12:29

Już pal licho czy transfery miały być oczywiste czy nieoczywiste. Ogólnie AI miało znajdować jakichkolwiek piłkarzy. I to już ile? rok temu? Tymczasem piłkarzy znajdowali nam ostatnio Kiko, agent Rodado, Moskal oraz Basha i teraz ktoś tam znowu musiał szepnąć, że taki Poletanovic w Wiśłe kiedyś grał i się sprawdził w miarę więc można go odkopać :D

Takiego cyrku jak Zaskroniec to nikt by nie wymyślił. AI wielkie AI wam będzie transfery robić, czynnik ludzki będzie ograniczany. Koniec końców każdy transfer opiera się na wiedzy o danym graczy kogoś ze środowiska Wisły. I nawet jeśli takiego Kiakosa w końcowym etapie czy też początkowym etapie zainteresowania, przemieliło AI i oceniło pozytywnie to co to oznacza? No w sumie nic nie oznacza bo gdyby nie Basha to i tak by go tutaj nie było, a po drugie to wielkie AI pozytywnie oceniało też pracę Sobola xd Mało tego, ostatnio się dowiedzieliśmy z wywiadu, że Dziedzic dobrze się prezentuje - podejrzewam, że nie jest to teza z dupy, tylko wynik analizy opartej na algorytmach Zaskrońca xd

wolfy 03.01.2025 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1641077)
Już pal licho czy transfery miały być oczywiste czy nieoczywiste. Ogólnie AI miało znajdować jakichkolwiek piłkarzy. I to już ile? rok temu? Tymczasem piłkarzy znajdowali nam ostatnio Kiko, agent Rodado, Moskal oraz Basha i teraz ktoś tam znowu musiał szepnąć, że taki Poletanovic w Wiśłe kiedyś grał i się sprawdził w miarę więc można go odkopać :D

Takiego cyrku jak Zaskroniec to nikt by nie wymyślił. AI wielkie AI wam będzie transfery robić, czynnik ludzki będzie ograniczany. Koniec końców każdy transfer opiera się na wiedzy o danym graczy kogoś ze środowiska Wisły. I nawet jeśli takiego Kiakosa w końcowym etapie czy też początkowym etapie zainteresowania, przemieliło AI i oceniło pozytywnie to co to oznacza? No w sumie nic nie oznacza bo gdyby nie Basha to i tak by go tutaj nie było, a po drugie to wielkie AI pozytywnie oceniało też pracę Sobola xd Mało tego, ostatnio się dowiedzieliśmy z wywiadu, że Dziedzic dobrze się prezentuje - podejrzewam, że nie jest to teza z dupy, tylko wynik analizy opartej na algorytmach Zaskrońca xd

Tak naprawdę to nie wiadomo skąd się wzięli Kiss, Duarte czy Sukiennicki. Ani nie grali z nami, ani przeciw nam, ani nie grał z nimi Basha. Sukiennicki miał epizod w Rakowie, ale to tyle.

Biedrzyckiego (i paru innych drewniaków) podobno opiniował Moskal, poza tym daleko od nas nie miał.

MaLk 03.01.2025 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1641076)
Wisła tak bardzo się nie zmieniła, za to piłkarze z wiekiem zwykle nie stają się lepsi.
Zresztą - dlatego Poletanović odszedł po spadku, a teraz jest w naszym zasięgu. Podobno.

Co do Poletanovicia zapewne masz rację i należy się liczyć z tym, że najzwyczajniej w świecie będzie słabszy niż wtedy.

Ale druga strona medalu jest taka, że Wisła i owszem, zmieniła się dosyć znacząco i należałoby na nowo przeprowadzić analizę czy jeśli pasował do tamtej Wisły, to wpasuje się też i do tego, jaką kadrę teraz mamy.

W porównaniu do kadry, w której grał Poletanović (zostali: kontuzjowany teraz Colley, kontuzjowany wtedy Uryga, rezerwowy Szot, odpalony Fazlagić, odpalony Młyński, odpalony Starzyński) zmieniła się praktycznie całkowicie.

W porównaniu do składu sprzed roku zostali ww. plus rezerwowy Cziczkan, wiecznie kontuzjowany Broda, operowany Łasicki, kontuzjowany Carbo, Jaroch, Duda, rezerwowy Gogół, rezerwowy wtedy Kutwa pół-rezerwowy Alfaro i Rodado. Nawet w porywach nie uzbierasz dzisiejszej połowy podstawowego składu z tych samych zawodników co rok temu.

Co, nota bene, jest naszym głównym problemem od lat. Wieczna wymiana zawodników wagonami. Paradoksalnie ten rok i tak jest lepszy pod tym względem od poprzedzających. Ale za rogiem już szykuje się kolejna masowa wymiana po czerwcu tego roku.

Jaroo1 03.01.2025 13:55

Dla nas nie ma różnicy czy się wszystkim kontrakty kończa czy mają kontrakty na 5 lat bo i tak 90% zawodników po 1-2 sezonach w Wiśle już nic nie gra i nadaje się do wymiany. Co z tego, że kiedyś dawali radę (na pewno lepiej niż teraz) Łasicki, Jaroch, Alfaro itp itd skoro dzisiaj dają nic albo niewiele i trzeba szukać kogoś nowego?

Także bardziej problemem jest to dlaczego gracze w Wiśle się nie rozwijają (młodzi) a starsi grają z rundy na rundę co raz słabiej.

s1mone 03.01.2025 14:40

Ja i tak uważam, że Poletanović to jest zły wybór.

1. Facet zjechał sportowo - gra w Serbii, nie w Polsce.
2. Gra w drużynie środka tabeli.
3. Nie gra tam wszystkiego od deski do deski, raczej gracz pierwszego składu niż żelazny pewniak.
4. Spuścił nas z ligi (i mam w d.pie wrażenia estetyczne Wolfiego)
5. 31 lat na karku
6. Podatny na urazy

Podejrzewam, że jest na pęczki graczy na jego poziomie, którzy jeszcze mogą się rózwinąć i nam coś dać w przyszłości. Kissów i Baen środka pola na pozycję 6 lub 8 jest na pęczki. Niekoniecznie trzeba brać gościa co ostatnio odcinał kupony w Serbii. Nie jestem fanem tego rozwiązania, są lepsze opcje dostępne na rynku. Chyba, że chce grac za frytki i weźmiemy jeszcze jednego gościa w zamian za kontuzjowanego Carbo.

FraMat 03.01.2025 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1641089)
Ja i tak uważam, że Poletanović to jest zły wybór.
...
5. 31 lat na karku
...

A ile ma Carbo? :rotfl:

FraMat 03.01.2025 15:23

Tymczasem Fernández w III lidze hiszpańskiej
https://www.goal.pl/transfery/luis-f...-wisla-krakow/

Arkadiusz.Czerepach 03.01.2025 16:16

z dystansem podchodze do transferu Poletanovica, na zasadzie kiedyś był dobry(choc jak widac wyzej tez sa dyskusje) , to i teraz sie sprawdzi

a minely 3 lata, to juz inny pilkarz może być

mało który powrót na tej zasadzie sie sprawdził , chyba tylko James ( a i tak jest gorzej niz za 1 razem )

predzej to przypadki jak Basha

z przerażeniem czytam o sprowadzaniu Lloncha

ok, sam pisałem jak przyszedł że to najlepszy DM od Cantoro , co było na forum wyśmiewane , a historia przyznała mi racje

ale to było do wuja pana 9 (DZIEWIEC) lat temu !!!

s1mone 03.01.2025 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat
A ile ma Carbo? :rotfl:


Fajna próba manipulacji, taka nie za solidna :D

Bo oczywiście wiek Carbo jest pewnie jego niebywałą zaletą?? Pewnie jakby był przed 30tką to byłby słaby, a tak jest dobry :D

Żarty na bok, wymieniłem wady zatrudnienia Poletanovicia, wiek jest tylko jednym z powodów dla którego wolałbym zatrudnić kogoś innego. Generalnie nie jestem fanem 'powrotów', bo te powroty z reguły są po prostu beznadziejne. Nawet Błasczykowskiemu powrót nie wyszedł, a tu oczekiwania były największe.

Po ewentualnym transferze Poletanovicia nie spodziewam się niczego dobrego. Bardzo bym się ucieszył, gdyby uciszył moje obiekcje swoją grą.

Drozd 03.01.2025 19:28

Poletanowic umiejętnościami przerasta lige, coś jak Zwoliński, ale żeby umiejętności mogły zrobić różnicę to musi fizycznie być w formie, sprowadzenie go przed obozem daje nadzieje że się rozkręci. Tylko nie za drogo i na nie za długo.

El'kabat 03.01.2025 21:12

Poletanowic ligę przerasta? :lol:

As 03.01.2025 21:20

Poletanovic wystapil w lidze 16 razy na 20 rozegranych meczow. 10 w pierwszym skladzie i 6 razy z lawki. 3 mecze nie byl w skladzie i raz przesiedzial mecz na lawce. Nie mial kontuzji, dostal jedna zolta kartke. jeden gol i dwie asysty, dwa razy byl kapitanem. na 1800 mozliwych minut w lidze rozegral 903.

Wyglada na to, ze jest w formie i rytmie meczowym czyli nie trzeba bedzie chlopa odbudowywac.

Patryko 03.01.2025 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1641106)
Poletanowic ligę przerasta? :lol:

Jeśli jest w dobrej formie fizycznej (a chyba jest), to myślę, że może być dużym wzmocnieniem, z przerastaniem ligi włącznie.

As 03.01.2025 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1641108)
Jeśli jest w dobrej formie fizycznej (a chyba jest), to myślę, że może być dużym wzmocnieniem, z przerastaniem ligi włącznie.

Czy przerasta to nie wiadomo, przekonamy sie jesli przyjdzie. Faktem jest, ze regularnie wystepuje w druzynie, ktora jest na 6 miejscu w serbskiej ekstraklasie. No ogorkiem byc nie moze, nie rozpil sie, nie siedzi u lekarzy.

Patryko 03.01.2025 22:04

Miałem oczywiście na myśli przerastanie dramatycznie słabej I ligi w Polsce, gdzie naprawdę nie trzeba być przekotem, żeby błyszczeć.

wolfy 03.01.2025 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1641107)
Poletanovic wystapil w lidze 16 razy na 20 rozegranych meczow. 10 w pierwszym skladzie i 6 razy z lawki. 3 mecze nie byl w skladzie i raz przesiedzial mecz na lawce. Nie mial kontuzji, dostal jedna zolta kartke. jeden gol i dwie asysty, dwa razy byl kapitanem. na 1800 mozliwych minut w lidze rozegral 903.

Wyglada na to, ze jest w formie i rytmie meczowym czyli nie trzeba bedzie chlopa odbudowywac.

Nie wygląda to źle. Koleś dużo gra, liczby notuje. Nie wygląda na powtórkę z Bashy.

@s1mone - teraz przynajmniej przedstawiłeś jakieś sensowne argumenty (poza tym że był u nas podczas spadku).
Niestety, ale nikt młody i dobry nie przyjdzie. Albo, albo.

Drozd 04.01.2025 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1641111)
Miałem oczywiście na myśli przerastanie dramatycznie słabej I ligi w Polsce, gdzie naprawdę nie trzeba być przekotem, żeby błyszczeć.

Cały czas wszyscy mówią o lidze w której gramy, gdzie niekoniecznie trzeba umieć grać w piłkę tylko umieć się zastawić, nie bać się wjebać ciałem w przeciwnika i nie pękać przed wkładaniem nogi. Jeżeli to się ma, a dodatkowo potrafi prosto kopnąć piłkę to się ligę przerasta, właśnie o to proste kopanie. Poletanowic ma warunki fizyczne i celnie kopnąć potrafi, kiedy aktualnie na środku mamy dwóch brytanów razem liczących 2 m wzrostu taki chłop zrobiłby różnicę. Tylko nie za kosmiczną kasę, kasę i ew przedłużenie, można mu obiecać za awans.

krysztal 04.01.2025 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1641072)
Tak na serio, to AI miało też mieć drugie zastosowanie, czyli "akceptacja" transferu, tj. tego, czy ktoś się nadaje.

Na marginesie - głupotą byłoby postawienie tylko na transfery osób nieoczywistych, szerzej nieznanych i całkowite zamknięcie się na ludzi, którzy są znani i w jakiś sposób pozytywnie zweryfikowani w tej lidze czy wręcz w naszym klubie. Oczywiście trzeba przy tym za każdym razem brać poprawkę na to, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki i Wisła nawet sprzed roku to zupełnie inna bajka niż Wisła dzisiaj.

Jasna sprawa,myślę nawet że to"drugie"zastosowanie powinno być tak na prawdę tym wiodącym a może nawet jedynym ale przypominam o tej mitycznej już liście 280 czy ilu tam nazwisk wyplutej przez algorytm.

Elendil 04.01.2025 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 1641107)
Poletanovic wystapil w lidze 16 razy na 20 rozegranych meczow. 10 w pierwszym skladzie i 6 razy z lawki. 3 mecze nie byl w skladzie i raz przesiedzial mecz na lawce. Nie mial kontuzji, dostal jedna zolta kartke. jeden gol i dwie asysty, dwa razy byl kapitanem. na 1800 mozliwych minut w lidze rozegral 903.

Wygląda na to, ze jest w formie i rytmie meczowym czyli nie trzeba bedzie chlopa odbudowywac.

Ja tu tylko jednego nie rozumiem: dlaczego u licha miałby do nas iść? Nie płacą mu w tej Serbii? Nie widzę za tym racjonalnych przesłanek. U nas przychodzą goście albo z 3 lig, z szansą że grając u nas ktoś lepszy ich wypatrzy, albo starszy/kontuzjowani, żeby się odbudować albo dociągnąć do emerytury, albo "młodzi zdolni". Regularne występy w serbskiej 1 lidze? I idzie do średniaka z drugiej ligi polskiej? Nie gadajcie, że tak nas przez tych kilka miesięcy pokochał. Jeszcze się okaże, że tyle w tym prawdy, co w transferach Kluiverta i Van Nisterlooya

Patryko 04.01.2025 17:09

Pewnie chodzi o pieniądze. My jesteśmy na musiku, potrzebujemy DP na przedwczoraj, on o tym wie i może dzięki temu wynegocjować odpowiednią stawkę, zapewne sporo przewyższającą tą z Serbii. Do tego najprawdopodobniej dostałby kontrakt 0,5+1 ze znacznym wzrostem zarobków w przypadku awansu.

El'kabat 04.01.2025 17:38

Za odpowiednią dla NIEGO stawkę to warto się jednak zastanowić. Raz już z nim nie awansowaliśmy do ekstraklasy i dlaczego teraz mialoby się stać inaczej? Z wiekiem będzie lepiej grać?

Drugi raz się do tej samej rzeki nie wchodzi

Patryko 04.01.2025 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1641120)
Drugi raz się do tej samej rzeki nie wchodzi

https://www.kwojciechowski.pl/blog/2...j-samej-rzeki/

Podobnie często błędnie używane jest powiedzenie "mierzyć siły na zamiary".

Drozd 04.01.2025 19:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1641120)
Za odpowiednią dla NIEGO stawkę to warto się jednak zastanowić. Raz już z nim nie awansowaliśmy do ekstraklasy i dlaczego teraz mialoby się stać inaczej? Z wiekiem będzie lepiej grać?

Drugi raz się do tej samej rzeki nie wchodzi

Po pierwsze on u nas w 1 lidze nie grał. Po drugie nie da się drugi raz wejść do takiej samej rzeki.

El'kabat 04.01.2025 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1641121)
https://www.kwojciechowski.pl/blog/2...j-samej-rzeki/

Podobnie często błędnie używane jest powiedzenie "mierzyć siły na zamiary".

E tam mi pasuje :-D Wyjebane tam, że błędne ważne, że prawdziwe i ten dziadzio ch.uja u nas pomoże:-)

Patryko 04.01.2025 20:15

Chłop gra regularnie w lidze o 1-2 poziomy wyższej niż I liga w Polsce, myślisz że gra tam za piękne oczy?

Arkadiusz.Czerepach 05.01.2025 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1641121)
https://www.kwojciechowski.pl/blog/2...j-samej-rzeki/

Podobnie często błędnie używane jest powiedzenie "mierzyć siły na zamiary".

i najmniejsza linia oporu

Arkadiusz.Czerepach 05.01.2025 12:04

postanowiłlem sprawdzić co tam z nowym rokiem u naszego najlepszego trenera ostatnich lat, można powiedzieć, że stabilnie :)

https://i.ibb.co/7JKp46h/hyb.png


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl