![]() |
Zostawcie kolegę VanBasten'a. Zarejestrował się 3 tygodnie temu i musi pisać kolejne posty, żeby utrzymać wysoką formę 1,48 post na dzień :]
Stadion rzeczywiście wygląda coraz lepiej. Oczywiście z im większej perspektywy tym lepiej, bo mniej szczegółów widać. A moglibyśmy być przykładem ilustrującym powiedzenie "diabeł tkwi w szczegółach" :) |
Murawa też z dnia na dzień się poprawia.
|
Cytat:
|
Wybaczcie że z głupia frant zapytam,bo nie chce mi się w tym upale gmerać w "guglu".Ta niby sztuczna trawka na asfalcie,to tak faktycznie maty udające sztuczną trawę?Bo przecież sztuczną trawę znaną z boisk treningowych robi się na innym podłożu...chyba.Czy aby nie ma to być coś takiego jak onegdaj na torze kolarskim za Błoniami?PZPN kazał swego czasu "ichnim"wyłożyć za liniami maty,bo piłkarze tłukli sobie kolanka.
|
Ten odcinek asfaltu jest na tyle krótki że i tak nie będzie go widac w TV. Na stadionie i tak cały czas patrzę na piłkarzy więc mnie ta sprawa nie boli. Bardziej wypominqałbym brak kiosków gastronomicznych bo to jest problem a nie alsfalt. A co do podlewania trawy. Był ktoś w jakimś ciepłym kraju na wakacjach to pewnie widzaił jak to tam wygląda. Np Egipt, koleś od trawy nawadnia w samo południe i leje wody po kostki żeby trawa nie uschła. Obecnie mamy pogodę prosto z Afrki więc nie płaczcie bo tak pewnie musi być. Czy tu każdy musi być specem od wszystkiego?
|
Mam pytanie czy ten asfalcik tak zostanie? jak ktoś zrobi porządny wślizg to wyląduje na asfalcie?
http://kamera2012.eu/kamera/krakow2.jpg?1279309095349 Sam stadion nocą wygląda super PS :A co z miejscem na banery reklamowe? |
Jak sobie teraz tak patrze na kamerkę to ten asfalt wcale tak zle nie wygląda ;-)
|
"Mam pytanie czy ten asfalcik tak zostanie? jak ktoś zrobi porządny wślizg to wyląduje na asfalcie?"
No raczej spokojnie się piłkarz powinien wyrobić ze wślizgiem. Jeszcze nie widziałem wślizgu 6 metrowego o 10 metrowym nie wspominając. |
Cytat:
Czy ta wszystko w niej jest to właśnie nie jestem pewien, ale jak masz wiedzę to przedstaw dane jakie są zapisane kary umowne, daty odbiorów. Co do spraw bieżących to nie rozumiem jedynie po co ten asfalt przed ławkami. Po bokach ok, ale tam? |
Tak, jezeli zrobi wslizg wyladuje na asfalie bo linie boiska ida wzdluz kraweznikow :) ja p ...
|
Nie wyląduje bo od lini do krawężnika to ma min 11 metrów.
|
O moj Boze to jednak prawda z tym asfaltem ja myslalem ze to tylko jakies nieporozumienie i bylem pewny ze to za zadne skarby nie przejdzie :D Szok !!!! :D
kiedy malowanie pasów i instalacja swiatel? :D |
Z całym szacunkiem Panowie... Ja wiem że Brata się nie obraża... Ale Wy wszyscy jesteście popieer... Malkontenci do sześcianu... Jak czytam niektóre Wasze posty mam wrażenie że jestem z innej planety...normalnie ręce opadają...a że asflat taki a że sraki...a że trawa za mało zielona...jezu ileż można tak pierd... bez sensu... dajcie se siana... pozdro 600
|
Cytat:
Liniiiii, qźwa, liniiiii, żadnych p.....ych p......w, mówi się na te białe wyznaczające boisko linie :foch: Linia bramkowa, linia autowa etc. :!: Capisci? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Jak się mówi po polskiemu? Pasy boiska czy linie boiska? Hę? Pasy to masz na przejściu dla pieszych, a na boisku linie prawda ( zwłaszcza na naszym boisku :-p ) ? Proste jak but. |
No i jemu chodziło o TE pasy - przejście. Bo na drogach, asfalcie są pasy. Jeżeli wy nie wyczuwacie sarkazmu w tych postach to ja wspołczuje. Dalej nawet on pisze o sygnalizacji świetlnej
|
Sorry nie doczytałem o asfalcie, sypię głowę popiołem :-/
Shame on me :( |
****a ale zasmiecacie ten temat..
|
Cytat:
PS. Panie Olszówka interpelacja (punkt 5) rychło w czas. Pytanie dlaczego jak już coś jest wykonywane nie ma większego sensu, więc proponuję zająć się tym, na co jeszcze można wpłynąć. Pan Majchrowski zostanie sumiennie rozliczony przez wyborców, o ile zdecyduje się kandydować. |
Co do estetyki stadionu to jest ona fatalna, zwłaszcza nowych jeszcze bardziej betonowych trybun (tych piętrowych).
W zasadzie zawinił projektant - szyby które są wstawione pomiędzy tymi betonowymi słupami konstrukcji nośnej można było wstawić na samym skraju, i dodatkowo także obłożyć nimi konstrukcje betonowe. Wówczas cały stadion z zewnątrz byłby szklany, i wyglądało by to zdecydowanie ładniej. Przykład: http://img.naszemiasto.pl/grafika2/n...f913941_o2.jpg Z tym że to szkło na tym dworcu jest założone inną technika niż na Galerii Krakowskiej. Ale wg. mnie takie obłożenie całego stadionu z zewnątrz szkłem, to jedne z sensowniejszych rozwiązań poprawy jego fatalnej estetyki. |
Czy pan Olszowka nie moglby wystartowac w wyborach na Prezydenta Krakowa , jestem przekonany , ze poparcie dla Niego byloby wieksze niz dla ( sylwestrowo-kacowego ) Majchrowskiego?
I prosze nie zarzucac mi zadnego wazeliniarstwa , po prostu pisze co uwazam... |
Panie Darku - Dobra robota!
Dziekuje |
Panie Darku,
Jeśli mogę coś zasugerować, to w następnej interpelacji prosiłbym o zobowiązanie Prezydenta Majchrowskiego do podania konkretnie z imienia i nazwiska osób odpowiedzialnych za uchybienia w budowie stadionu i to na każdym etapie. Nie bawmy się w odpowiedzialność zbiorową. Chciałbym poznać personalia konkretnych delikwentów, którzy podejmowali takie a nie inne decyzje (lub ich zaniechali). pozdrawiam |
Wyrazy Szacunku dla Pana Darka!
Odnoszę nieodparte wrażenie, że bez tej osoby bylibyśmy jeszcze daleko w dupie. A tutaj, dla odmiany, taki mały i nieśmiały pomysł na rozwiązanie kwestii parkingów: http://www.youtube.com/watch?v=IZzbH14jVjI |
Cytat:
|
bardzo ciekawy ten system parkingowy,ale przy prędkości parkowania jednego samochodu bardziej nadawałby się na osiedlowe parkingi.przy setkach samochodów naraz na pewno ten system odpada.
|
Ten parking to typowy bajer, malo efektywnie to wyglada. A jak zaraz po wyjsciu z samochodu bede chcial wrocic po fajki to co, czekac az mi go pdostawia do wyjscia, potem znowu trzeba jechac do wejscia zeby ponownie zaparkowac co lacznie zajmie pewnie kilkanascie minut nie mowiac o podwojnej oplacie.
|
Owszem, nie ma zagrożenia, że ktoś wyjedzie po wślizgu na asfalt. Natomiast w sztuczną trawę nie wierzę. ZIKiT jest śmieszny: mówią, że nie będzie asfaltu, ale wokół murawy będzie asfaltowa droga techniczna. To jest asfalt, czy nie? Jest...
Na szczęście nie taki, jak wydawało się na samym początku, tzn. że będzie prawie pod linie boczne boiska. |
Cytat:
Tak czy owak, taki asfalt jestem w stanie - z bólem bo z bólem - przełknąć... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl