Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

PiotrG 19.11.2010 16:55

Co potrzeba do ukończenia zachodniej:

- reszta wykończeniówki na wszystkich kondygnacjach - instalacje, sufity podwieszane, pokrycia podłóg, urządzenia, meble.
- instalacje IT w obrębie trybuny: monitoring wewnątrz i na zewnątrz, nagłośnienie, sieci LAN, WLAN, łącza internetowe; wyposażenie w łącza i podłączenie stanowisk dla komentatorów, dziennikarzy, telewizja itd.
- spięcie instalacji IT z całego stadionu - BMS, monitoring
- wykonanie placu przed trybuną
- montaż reszty siedzisk
Rozruchy i odbiory wszystkiego.

Masa długotrwałej roboty jeszcze została, patrząc na stopień zaawansowania prac. Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja na kondygnacji -1.
Ile czasu na to potrzeba? W takim tempie jak obecnie - 6/7 miesięcy. Gdyby pracowali 24h na dobę przez przynajmniej 5dni w tygodniu, przy rzuceniu dużych sił na każdą kondygnację - może skończyliby 2-3 miesiące wcześniej. Niestety mamy tutaj de ja vu z trybuny wschodniej, tylko prace idą nieco sprawniej - zamiast września, trybuna gotowa będzie pewnie w czerwcu, z rocznym opóźnieniem.

gigant 19.11.2010 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1013437)
Hahaha... Akurat ja nie mam zamiaru głosować bo nie ma kandydata który by mi odpowiadał. Jeśli nie wierzysz i chcesz sprawdzić moje poglądy polityczne możemy się spotkać na piwie i spędzisz ze mną cały dzień przeznaczony na wybory od momentu otwarcia lokali wyborczych aż do momentu ich zamknięcia. Co mogę Ci zagwarantować? Niezapomniany dzień spędzony na rozmowie o ciemnej stronie prezydentury Majchra powiązany z konwersacją na temat historii Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. Oczywiście od rana do wieczora spędzimy ten dzień przy piwie... ja preferuje Ciechana Miodowego... nie wiem co Ty nazywasz piwem. Pasuje? Jeśli tak to wyślij priv :D


Więc to pewnie napisał Jacek, gdy zapomniałeś się wylogować z laptopa w ZIKiT-ie lub innej podległej czerwonemu instytucji?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1013437)
A ja zagłosuję jeszcze raz... bo jeszcze Pan Jacek obiecał Trasę Centralną, kilka połączeń tramwajowych i halę widowiskowo-sportową! Niech oddają z poślizgiem, ale niech się coś dzieje, bo potem przyjdzie jakiś POwiec i będzie się działo tyle co po wyborze Bronka na prezydenta... czyli cisza i nuda!

Stop, reszta ewentualnie na priv.

konrad123 20.11.2010 12:55

Proszę o aktualne zdjęcie z kamerki 1 i 2 :) będę wdzięczny

Markus 20.11.2010 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiotrG (Post 1013753)
- instalacje IT w obrębie trybuny: monitoring wewnątrz i na zewnątrz, nagłośnienie, sieci LAN, WLAN, łącza internetowe; wyposażenie w łącza i podłączenie stanowisk dla komentatorów, dziennikarzy, telewizja itd.
- spięcie instalacji IT z całego stadionu - BMS, monitoring
- wykonanie placu przed trybuną

Tylko czy jesteś pewien, że te prace na pewno mieszczą się w ramach umowy z Polimexem na budowę tej trybuny?

PiotrG 20.11.2010 17:43

Tak, jestem pewien.

Arapaho 21.11.2010 19:02

Tylko trzeba dodać że jakieś 40% placu przed zachodnią, część instalacji IT (niewieżę ze kabli już nie układają) oraz 80-90% siedzisk jest już zrobione. Do czego to dochodzi żebym, bronił wykonawcy:D ale na poważnie to tam jest roboty na jakieś góra 3 miesiące. Instalacje wod-kan,co wentylacja - zostały właściwie tylko podłączenia odbiorników (grzejniki, kratki,umywalki, ustępy itd) i źródeł (centrale, wymiennikownia itd).
Trzeba zrobić sufity podwieszone, położyć podłogi,płytki na klatkach,łazienkach,zamontować oświetlenie wnętrz, pomalować ściany,zamontować windy,kołowroty,resztę drzwi,i przeszkleń, oczywiście umeblować,resztę krzesełek dołożyć, położyć resztę IT,monitoring i spiąć to.Uruchomić i wyregulować. Odbiory to pewnie będą jak przy wschodniej:> i wiele rzeczy typu catering,kioski które będą robić po oddaniu stadionu
Jakby to robiła jedna ekipa to fakt pół roku ale c.o robi jedna ekipa, wykończeniówke inna, IT inna,windy inna,krzesełka jeszcze inna. NIe ma co tam robić więcej niż 3 miesiące chyba że staną z jakiegoś powodu,
Ale zobaczymy Piotr na początku marca kto miał rację- jak przegram stawiam Ci piwo w Krk:-D

picasso 21.11.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arapaho (Post 1015090)
Tylko trzeba dodać że jakieś 40% placu przed zachodnią, część instalacji IT (niewieżę ze kabli już nie układają) oraz 80-90% siedzisk jest już zrobione. Do czego to dochodzi żebym, bronił wykonawcy:D ale na poważnie to tam jest roboty na jakieś góra 3 miesiące. Instalacje wod-kan,co wentylacja - zostały właściwie tylko podłączenia odbiorników (grzejniki, kratki,umywalki, ustępy itd) i źródeł (centrale, wymiennikownia itd).
Trzeba zrobić sufity podwieszone, położyć podłogi,płytki na klatkach,łazienkach,zamontować oświetlenie wnętrz, pomalować ściany,zamontować windy,kołowroty,resztę drzwi,i przeszkleń, oczywiście umeblować,resztę krzesełek dołożyć, położyć resztę IT,monitoring i spiąć to.Uruchomić i wyregulować. Odbiory to pewnie będą jak przy wschodniej:> i wiele rzeczy typu catering,kioski które będą robić po oddaniu stadionu
Jakby to robiła jedna ekipa to fakt pół roku ale c.o robi jedna ekipa, wykończeniówke inna, IT inna,windy inna,krzesełka jeszcze inna. NIe ma co tam robić więcej niż 3 miesiące chyba że staną z jakiegoś powodu,
Ale zobaczymy Piotr na początku marca kto miał rację- jak przegram stawiam Ci piwo w Krk:-D

i jeszcze ze trzy miesiące odbiory...

Oldpara 21.11.2010 21:32

Dzisiej byłem w narożniku sprawdzić jak widać z teoretycznie najgorszego miejsca na stadionie. Z narożnika widać znakomice! Ten stadion NIE MA złych miejsc :)

Poza tym, ze z góry narożnika w ogóle nie będzie widać telebimów. Ciekawe czy coś z tym zrobią.

7 kotów 21.11.2010 21:38

A loże VIP ? :)

Enrico2000 21.11.2010 21:59

Zauważyliście, że zaraz po wejściu na otwartą częśc stadionu (wejście na sektor), pomalowali podłogi jakąś "farbą" antyposlizgową ? I wydaje mi się, że równierz ściany zaraz po wyjściu na sektor są obłożone czymś popielatym.

medyk 21.11.2010 22:22

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

niezłe jaja tego sie nie spodziewalem

Karherop 21.11.2010 22:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1015328)
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html

niezłe jaja tego sie nie spodziewalem

to dopiero pierwsza tura , niestety

nie jestem z Krk i nie mam tej przyjemności postawić krzyżyka na prezydenta tego miasta , ale trzymam kciuki za każdego konkurenta Majchrowskiego

gorzej chyba nie możemy trafić ?

royalmichael 21.11.2010 23:17

Apeluję - jeżeli ktoś nie był na stadionie NIECH GO NIE OCENIA !
zdjęcia i filmy nie odzwierciedlają stanu rzeczywistego!

byłem dziś na stadionie i odniosłem bardzo pozytywne wrażenie.
brak elewacji? osobiście mi to nie przeszkadza, bardzo spodobał mi się z zewnątrz ten obiekt, taki brutalny masyw, twierdza nie do zdobycia
widoczność? byłem na E24 (rząd 10 na bodajże 24) - lepiej niż na c+ sport HD i plazmie HD 42".
17m? gdyby było mniej trzeba by nienaturalnie schylać głowę w dół narażając się na ból karku, jest idealnie. (mówię z perspektywy górnego piętra)
problem z łączeniem trybun i z efektem składaka? na zdjęciach wygląda to okropnie, w rzeczywistości jest OK
dach robi ogromne wrażenie, do tego ten hol. od razu poczułem się jak na jakimś europejskim obiekcie. wszędzie elegancko, czysto, stan łazienek bardzo dobry.
gastronomia? w przerwie meczu stałem w 15-20m kolejce i czekałem 2-3min by dostać ciepłą dobrą kiełbaskę z gorącą herbatą ;) wszystko szło sprawnie, jedynie brakuje stolików i krzeseł żeby sobie usiąść i w spokoju zjeść
asfalt w ogóle nie rzucał się w oczy, jakbym nie wiedział że tam jest to pewnie bym nie zwrócił uwagi...

naprawdę stadion jest OK, nie rozumiem dlaczego tu jest tyle narzekania...

orzeu 21.11.2010 23:29

sluchaj kolego. jesli dla ciebie krytyka tego co jest przez fachowcow z branzy, opinie ludzi ktorzy widzieli inne stadiony na swiecie i porownywanie tamtych rozwiazan z naszymi, a takze komentowanie gigantycznych opoznien, zmian wykonawczych i szukaniu oszczednosci kosztem materialow i rezygnacji z wielu rzeczy, ze juz nie wspomne o setkach bledow jest narzekaniem to moze lepiej bedzie jesli zachowasz opinie dla siebie.

fakt, stadion nie jest zly i fajnie ze jest ale mialo byc cos innego, wczesniej, lepiej, taniej itd. i to tym jest rozmowa. jak chcesz to wejdz i porozmawiaj o konkretach a nie pierdziel tutaj o tym ze kielbase ciepla zjadles bo jesli to ci wystarcza do szczescia to na narodowym dostaniesz orgazmu jak zobaczysz kiedys rozwiazania stamtad.

royalmichael 22.11.2010 00:08

haha, ja tylko napisałem co o tych wszystkich "mankamentach" czytałem na forum a jak jest w rzeczywistości.
napisałem gdziekolwiek o opóźnieniach, fuszerce, Majchrowskim? nie. tutaj jak jest każdy widzi i nawet nie ma sensu tego komentować bo to jest kompromitacja.
o kiełbasie napisałem tylko dlatego bo były tu same głosy o tym że nie ma co zjeść na stadionie, mało kiosków, zimne jedzenie i tak można wymieniać i wymieniać.
tak, wielu ekspertów i fachowców z branży wypowiada się w tym temacie :rotfl: tutaj są jacyś maniacy którzy tylko szukają wad na stadionie. nawet plusy potraficie zamienić na minusy. przykładowo zaplecze jest jednym z głównych zalet tego stadionu a kiedyś piotrg napisał, że właściwie ten cały hol niewiele daje bo kibice tam spędzają maksymalnie 20min...

Siwy_89 22.11.2010 00:13

ile ma kosztować SKY-BOX na Wiśle?

jakiego rzędu są to sumy?

20 tysięcy rocznie, czy 100 tysięcy?

medyk 22.11.2010 00:22

a kto to wie? oni to nawet nie wiedzą ile ten stadion kosztuje..

PiotrG 22.11.2010 00:31

Cytat:

Ale zobaczymy Piotr na początku marca kto miał rację- jak przegram stawiam Ci piwo w Krk:-D

OK! Jak ta trybuna ma być gotowa za 3 miesiące, to ja przeboleję brak tego piwa :D

_Vodka 22.11.2010 00:34

Po ostatnich dwóch meczach na Reymonta , coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że klub powinien zainwestować poważne pieniądze w nauczenie niektórych swoich kibiców podstawowych standardów kultury osobistej. Nie stoimy w miejscu siedzącym, nie plujemy na wszystko co popadnie, nie dmuchamy ludziom dymem papierosowym w twarz, nie spożywamy takiej ilości alkoholu, że mamy problem z opuszczeniem stadionu, nie kopiemy po krzesełkach etc. Niestety odkąd chodzę na stadion a chodzę już dobre kilka lat , mniej więcej co drugi mecz widzę takiego rodzaju incydent. Jeżeli klub nie będzie eliminował takich zachowań to o zapełnieniu stadionu nie mamy co marzyć

Proud 22.11.2010 00:46

Tak sobie dziś pomyślałem, że może klub mógłby zainwestować w stoliki takiego typu co są w sklepach IKEA, przy tych całych hotdogach. Tak, aby można było podejść i położyć sobie ten talerzyk z kiełbaską, czy tą herbatę. Bo wszyscy albo jedzą w powietrzu, albo na ramach okiennych.

Kasa żadna, a duże udogodnienie

postawić takich na każdym holu kilkanaście, to jakoś by się zapełniło te przestrzenie.

dj_ibutti 22.11.2010 00:51

Klub nie będzie inwestował w stadion, dopóki nie będzie jego operatorem. Proste.

MatMario 22.11.2010 02:31

Ja te stoliki odbieram jako rzecz pierwszej potrzeby w tym momencie na stadionie. Jest to dla klubu żadna inwestycja, ba nawet sądzę że to co jest teraz wystawione zapewnił wynajmujący "budki". Tu chodzi o przymuszenie Aspen( o ile to oni) do tego aby dorzucił stolików, tu nie ma żadnej inwestycji.

Na przyszłość oczywiście powinno to być zrobione porządnie typu stałe lady ale na dziś mogło by to być cokolwiek do załatwienia po 2 telefonach do przedstawicieli handlowych.

crazykaro 22.11.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _Vodka (Post 1015489)
Po ostatnich dwóch meczach na Reymonta , coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że klub powinien zainwestować poważne pieniądze w nauczenie niektórych swoich kibiców podstawowych standardów kultury osobistej. Nie stoimy w miejscu siedzącym, nie plujemy na wszystko co popadnie, nie dmuchamy ludziom dymem papierosowym w twarz, nie spożywamy takiej ilości alkoholu, że mamy problem z opuszczeniem stadionu, nie kopiemy po krzesełkach etc. Niestety odkąd chodzę na stadion a chodzę już dobre kilka lat , mniej więcej co drugi mecz widzę takiego rodzaju incydent. Jeżeli klub nie będzie eliminował takich zachowań to o zapełnieniu stadionu nie mamy co marzyć

Szczególnie że wszedł zakaz palenia. Powinni postawić gaśnicę żeby można było taką wziąć i palaczom prosto w twarz otworzyć za trucie innych

orzeu 22.11.2010 10:35

royalmichael ludzie spedzaliby tam czas gdyby mieli do tego warunki. Na Emirates Stadium w holach sa telewizory z transmisja innych spotkan i wszyscy stoja tam godzine przed meczem z browarem w dloni, a dla jedzacych sa stoliki. Stanowisk cateringowych jest kilkadziesiat, kroluje fastfood i przekaski oraz oczywiscie napoje. Obstawiam ze podczas jednego spotkania wypija sie tam ze sto tys browarow albo i lepiej. U nas tego nie ma bo zaplecze ubogie. A swoja droga nie pojmuje pomyslu dprzedazy kielbasy w miejscu ktore nie oferuje stolika. Jak nie ma opcji normalnego zjedzenia to trzeba kupic hot-doga i juz.

piter 22.11.2010 10:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Siwy_89 (Post 1015474)
ile ma kosztować SKY-BOX na Wiśle?

jakiego rzędu są to sumy?

20 tysięcy rocznie, czy 100 tysięcy?

20 tysiecy? Na cracovi sa po 40-50 tyś a Ty sie pytasz czy na Wiśle będą po 20 tyś :)
myślę że ok 2-3 razy więcej niz u nich, trzeba sie cenic i szanowac :)

Metaxa 22.11.2010 10:56

wybory 2010
 
poruszono już tutaj kwestie wyborów, naprawdę zatrważające jest to że połowa uprawnionych osób w Krk nie poszła na wybory!!!!!!!oznacza to że statystycznie około 25-30% (nie liczę nieuprawnionych <18r. ż.) użytkowników tego forum nie poszło na wybory, nie chce decydować o tym czy np. inwestycje infrastrukturalne wokół R22 nabiorą tempa itp. to naprawdę najważniejsze wybory bo liderzy 4 partii (Po,PiS,PSL,SLD) parlamentarnych (Sejm, Senat) nie podejmują bezpośrednich decyzji w naszym mieście, nie korzystamy z wolności którą, demokracji którą ponoć tak cenimy na co dzień. PORAŻKA!!!

Matejas_ 22.11.2010 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _Vodka (Post 1015489)
Po ostatnich dwóch meczach na Reymonta , coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że klub powinien zainwestować poważne pieniądze w nauczenie niektórych swoich kibiców podstawowych standardów kultury osobistej. Nie stoimy w miejscu siedzącym, nie plujemy na wszystko co popadnie, nie dmuchamy ludziom dymem papierosowym w twarz, nie spożywamy takiej ilości alkoholu, że mamy problem z opuszczeniem stadionu, nie kopiemy po krzesełkach etc. Niestety odkąd chodzę na stadion a chodzę już dobre kilka lat , mniej więcej co drugi mecz widzę takiego rodzaju incydent. Jeżeli klub nie będzie eliminował takich zachowań to o zapełnieniu stadionu nie mamy co marzyć

Na stadionie palić można i nic tego nie zmieni... taka jest prawda. A jeśli chodzi o brak jakiejkolwiek kultury osobistej wśród kibiców to niestety musi wymrzeć jeszcze kilka pokoleń, aby wyzbyć się z niektórych Polaków tej ich pierd___ mentalności. Patrząc na poziom intelektualny niektórych osób na stadionie i to do jakiego stanu potrafią się doprowadzić, zaczynam wierzyć w tezy głoszone przez liberałów że wszelka patologia i margines społeczny powinny zostać z życia publicznego oczyszczone! W jaki sposób? W taki sam jak odrobacza się domy czy odszczurza piwnice! Tak jak to robił Adolf czy Stalin!

lukaszgor 22.11.2010 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1015594)
Szczególnie że wszedł zakaz palenia. Powinni postawić gaśnicę żeby można było taką wziąć i palaczom prosto w twarz otworzyć za trucie innych

Zakaz palenia nie obejmuje trybun stadionów

crazykaro 22.11.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lukaszgor (Post 1015632)
Zakaz palenia nie obejmuje trybun stadionów

Co do tego pewności nie ma ale jest pewne że jest zakaz palenia w regulaminie stadionu

grzybek69 22.11.2010 12:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1015646)
Co do tego pewności nie ma ale jest pewne że jest zakaz palenia w regulaminie stadionu

a w którym ptk.?? czytałem przy wejściu na stadion i nic nie o tym nie ma! na głownej w regulaminie też nie widze, no chyba że traktujemy papierosy jako środki odurzające??

edit: znalazłem ale ten punkt jest martwy bo nie ma wyznaczonych miejsc!

wonski_eNHa 22.11.2010 13:04

Z komentarzami na temat kateringu na Wiśle powinniśmy się wstrzymać przynajmniej do momentu podpisania 'Traktatu Krakowskiego' z miastem. Mamy na stadionie najlepszą w polskiej lidze powierzchnię pod trybunami i musimy ją wykorzystać, tak jak to się robi np. na wyspach. Plazmy, stoliki, pełno punktów gastro muuuuuuusi się znajdować! Do euro może dojdzie do tego sprzedaż browarów i będzie pięknie, ciepło i przyjemnie. I nikt nie będzie się pluł wyglądem zewnętrznym nasego schronu, będą piać z zachwytu nad zagospodarowaniem i wykonaniem wnętrza. Z małą dozą optymizmu mogę powiedzieć, że tak będzie na pewno. Tylko warunkiem by tak się stało jest SKOŃCZENIE stadionu w CAŁOŚCI!

off
Co jak co, ale akustyka naszego na naszym stadionie bije na głowę POZnan* i Łazienkowską. Trybuny napier**lają mega, mega równo. I nie ma efektu tzw.'Kuchenki' czyli każda strona trybuny swoje. Pełne synchro mamy :] Możemy dawać koncerty w 30k :D

Ciekawym rozwiązaniem było by wprowadzenie zakazu palenia na sektorze C (młynie). Wszyscy palacze byli by wkór**eni i jechali na wściekłości z dopingiem :D

aNouc 22.11.2010 13:37

E tam, w....ienie byłoby w drugą stronę czyli zamuła, człowiek musi sobie zapalić żeby sprawnie dopingował, wiadomo, emocje, nerwy itp, przed 1 gwizdkiem zawsze muszę zapalić, inaczej nie mam tej mocy w płucach :D i co najważniejsze schodzi ze mnie to ciśnienie, poza tym patrząc na niektóre akrobacje grajków trudno bez dopalacza w formie fajki wytrzymać :)
Piwka czy dwóch też nie zaszkodzi bo czasem mam wrażenie że ktoś się wstydzi śpiewać, wypij sobie coś mocniejszego i od razu się polepszy, co do samego piwska na stadionie, rozwiązanie dobre, mnóstwo kasy dla klubu

Siwy_89 22.11.2010 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter (Post 1015598)
20 tysiecy? Na cracovi sa po 40-50 tyś a Ty sie pytasz czy na Wiśle będą po 20 tyś :)
myślę że ok 2-3 razy więcej niz u nich, trzeba sie cenic i szanowac :)

ale przecież patrząc po komentarzach, mamy ....*wy stadion. brzydki, trybuny daleko od boiska, to za co płacić więcej?

jackieboy 22.11.2010 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 1015646)
Co do tego pewności nie ma ale jest pewne że jest zakaz palenia w regulaminie stadionu

Jest zakaz i już. W praktyce wczoraj pani porządkowa nakazała natychmiastowe zgaszenia papierosa na stadionie facetowi pare miejsc ode mnie.

Co do akustyki- jest nieźle, razi brak porządku za banerami.

_Vodka 22.11.2010 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1015747)
Jest zakaz i już. W praktyce wczoraj pani porządkowa nakazała natychmiastowe zgaszenia papierosa na stadionie facetowi pare miejsc ode mnie.

Co do akustyki- jest nieźle, razi brak porządku za banerami.

Jeśli chodzi o ustawodawstwo, to nowy przepis wyłącza z zakazu palenia stadiony piłkarskie. Jeśli zakaz jest to tylko z poziomu regulaminu stadionu. Trochę abstrakcyjnie brzmi twoja wypowiedź, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się zobaczyć na nowym stadionie "pani / pana porządkowego" a tym bardziej zwracającego uwagę komuś kto pali papierosa. Możesz opisać kim był ów tajemniczy porządkowy ? Ochroniarz? Obsługa stadionu ?

Matejas_ 22.11.2010 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jackieboy (Post 1015747)
Jest zakaz i już. W praktyce wczoraj pani porządkowa nakazała natychmiastowe zgaszenia papierosa na stadionie facetowi pare miejsc ode mnie.

Aż przejrzę regulamin stadionu, bo jeśli w nim jest mowa o zakazie palenia to już wiem co z tym zrobić :rotfl:

Na stadionie natomiast można palić, gdyż nie jest obiektem zamkniętym!

derr 22.11.2010 18:14

http://www.portalkibica.pl/aktualnos...k-czy-nie.html

grzybek69 22.11.2010 18:16

paragraf 4
ptk. 2
podpunkt g głosi:
zabrania się:
"g. rozniecania i podsycania ognia, w tym palenia tytoniu poza miejscami do tego wyznaczonymi;"


tylko nie można zakazać jeśli nie ma wyznaczonych miejsc do palenia!!

MatMario 22.11.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1015815)

Na stadionie natomiast można palić, gdyż nie jest obiektem zamkniętym!

Ujmę to w popularne sformułowanie, na razie jest spór w doktrynie, dla mnie będzie to dookreślone do stopnia że trybuna kryta będzie miejscem z zakazem. Bo ma dach.

Matejas_ 22.11.2010 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1015832)
Ujmę to w popularne sformułowanie, na razie jest spór w doktrynie, dla mnie będzie to dookreślone do stopnia że trybuna kryta będzie miejscem z zakazem. Bo ma dach.

Stadion ma być pomieszczeniem zamkniętym. Czyli na narodowym przy otwartym dachem nad murawą można palić, przy zamkniętym dachu nie wolno.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl