![]() |
Cytat:
Nie trzeba być w takiej sytuacji kumatym tylko rozgarniętym. Wytłumacz, że popełnili błąd. Masz jakiś paragon, rachunek bo bez tego gwarancja jest nieważna. Podbiłeś gwarancję wcześniej ? Jeżeli masz rachunek a sprzedawca Cię zbywa to zadzwoń na policję albo poproś, że chcesz rozmawiać z kierownikiem sklepu(przyślą szefa zmiany) i wytłumacz im ich błąd. Możesz poprosić jeszcze żeby zrobili u siebie ,,mały remanent,, i sprawdzili z datą zakupu na co wystawiali rachunek i gwarancję. PS. Już nie jestem taki młody ale 1 miech to miesiąc czy dzień ? :) |
Cytat:
|
Orientuje się ktoś czy będą i jeżeli tak to po ile bilety na mecz sparingowy z Garbarnią ?
|
Ustalmy fakty.
Nr imei z faktury nie zgadza sie z tym w telefonie? Tym na naklejce pod baterią?? Numer na fakturze zgadza się z tym na pudełku? |
Ile teraz płacą w skupie za 1 kg miedzi? I w jakim okresie w roku cena jest najwyższa?
|
Wyjaśni mi ktoś co jest praca na 3/4 etatu? głównie mi chodzi o te 3/4
palczi dzięki ci dobry człowieku :D |
Cytat:
Cytat:
|
do kiedy i skąd mozna wziąć papier, ktory pozwala na glosowanie w wyborach poza miejscem zamieszkania ?
|
Cytat:
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykul...ieszkania.html |
Panie i Panowie,
potrzebuję zrobić sobie jutro fotkę do dyplomu (mgr), w liczbie 5 sztuk. I pytanie - gdzie warto się udać w tym celu na terenie Nowej Huty i ew. Śródmieścia? By było względnie tanio, by zrobili parę ujęć i pozwolili wybrać najlepsze, by zdjęcia były od ręki... |
Cytat:
|
Jak publikuje się zdjecia na picasie? W sensie "album publiczny"? Bo kombinoowalem z tym i zawsze pojawia mi się "użytkownik nie ma żadnych publicznych albumów?
|
Z jakim numerem grał Kuba Błaszczykowski w Wiśle? Sprawdziłem, że w Częstochowie i Borussi gra z 16. Pewnie tak było też na Reymonta ale potrzebuję pewnej informacji.
Może ktoś to potwierdzić? |
Cytat:
................ |
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
|
http://www.youtube.com/watch?v=8WQu6...eature=related
Orientuje się ktoś co to za nutka, leci w tym filmiku? |
Cytat:
Sound Systen - Dreamscape http://www.youtube.com/watch?v=RLenTpYvGTU |
Gdy załączam film na WMP słychać trzeszczenie i piskanie (obraz gra), gdy włączam na innym odtwarzaczu dźwięk jest....? Co jest powodem?
|
notariusz
witam,czy ktos ma pojecie czy w miastach takich jak Łapanów lub Gdów (pow.limanowski) jest jakis notariusz?(wujek google nic nie mowi...) pozdrawiam
|
Mam pytanie, czy jest jakaś stronka gdzie mogę przesłuchać cały album danego wykonawcy, piosenka po piosence? :D
|
Może ktoś podesłać link do archiwalnego artykułu z dowolnego źródła w którym widać, że Kasperczak pomagał Cracovii, aby pokonała Wisłę?
|
Skąd wziąć konto premium na RS? Potrzebne mi na jeden dzień a nie chce kupować :D. Kiedyś była jakaś stronka i tam jakieś hasła były czy coś podobnego. Albo ma ktoś pożyczyć :P ?
|
na allegro można kupić za jakieś grosze na jeden dzień konto RS premium
|
Cytat:
|
Czy można już wyrabiać karty kibica? Słyszałem, że do niedawna z racji nie grania na R22 nie było można wyrobić.
|
gdzie można tanio kupić fullcapy?
|
Cytat:
www.rapidsharepremium.com.pl Tyle, że to tylko do downloadu, nic nie upniesz. Działa na takiej zasadzie, żę kupujesz transfer i sobie linki przerabiasz. |
Cytat:
|
Potrzebuje kogoś kto bardzo dobrze zna się na power poincie. Mam prezentacje zrobioną i próbuje wstawić film na końcu slajdu. Film pojawia się na początku i nie znika przez co przeszkadza w widoczności. Nie wiem co mam zrobić. Doradził by ktoś? Albo zrobił tylko to za mnie? proszę o kontakt na gg: 7451638
|
Działa Wam Gadu Gadu?
|
Cytat:
|
Mam pewien klopot kupilem wczoraj akumulatorki AAA(male paluszki) do mp3. naładowałem je przez całą noc rano włożyłem do sprzętu i nie chce działać. maja one 1000 mAh to sa te: http://allegro.pl/item1053815207_ene..._1000_mah.html
chciałem zaznaczyc ze w pilocie do TV dzalaja. czy to oznacza ze mp3 nie obsługuje akumulatorkow? |
nie wiem dokładnie, ale mogą byc zbyt mocne. miałem podobna sytuację kiedyś z innym sprzętem i nie działał na akumulatorkach z cyfrówki.
|
i być może trafiłes na jakieś dziwne mp3 które nie obsługuje akumulatorków. Poszukaj coś na stronie firmy, której masz odtwarzacz. Moze mp3 jest zepsute? Działa na normalnych bateriach?
|
Gdzie naprawie MP4 ?? ?? włącznik się zepsuł ;/
Jest gdzieś w Krakowie lub w okolicach skup amerykańskich samochodów na części ?? ?? |
Cytat:
dzięki Hudy |
Mam creative zen nano plus. na bateriach działa normalnie. sytuacja wyglada tak ze po włożeniu akumulatorka przez chwile włącza sie ekranik doslownie 1sekunda i sie wylacza. MP3 sprawna bo na bateriach smiga prawidlowo.
|
Cytat:
|
gdzie znajdę tłumaczenia piosnek La Fouine i Mafia k1 Fry?
|
Jak w IE włączyć zakładki? Tzn. żeby po wpisaniu nowego adresu strona otwierała się w nowej zakładce, a nie zastępowała poprzednią.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl