![]() |
Cytat:
Cytat:
Przed meczem z nami też byli na 15 miejscu z 1 punktem przewagi nad #16 Odrą |
|
Niech spoczywa w pokoju. Pamiętam jak chodziło się na mecze z Jego udziałem.
|
młodo :(((((
|
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
|
Bardzo smutna wiadomość. Dla rodziny i przyjaciół, ale i dla mnie, bo to był pierwszy bramkarz Wisły, gdy zacząłem kibicować, więc każdy późniejszy był do Sarnata później porównywany.
|
Sarnat, Matyja, Pater, Świerad, Kaliciak itd...początki kibicowania Wiśle, II liga, te betonowe trybuny, dziadek sprzedajacy obwarzanki, pikniki klnące na sędziego -"ty czarna małpo", było kupę śmiechu, wspaniale czasy.
|
Pierwszy bramkarz złotej ery odszedł.. dziękuję za Twoją grę dla Wisły, radość i emocje, które dzięki Tobie mogłem przeżywać.
Spoczywaj w pokoju. |
Nie pasowała mi ta informacja, przecież grał w czasach mojej młodości. Tylko 54 lata.
Choroba nie wybiera... Panie świeć nad jego duszą. |
https://przegladsportowy.onet.pl/pil...ez-cba/yztm5x9 Tomasz Kłos został zatrzymany przez CBA.
|
Bregu do tej pory w albańskiej najwyższej lidze ma 12 meczów, a w nich ma pięć goli i trzy asysty :D
|
Nie bedzie to nawet zbytnio kontrowersyjne co napisze, ale wiekszosci lig na balkanach jak albanska, bosniacka, kosowska czy macedonska to i poziomem profesjonalizacji i samym poziomem sportowym sa na duzo nizszym poziomie niz polska 1 liga.
|
Olejarka ratuje remis Zniczowi z Łkem, Asysta i Gol
|
Fernandez wyladowal w 3 lidze Hiszpanskiej https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-n...ontrakt/256071
|
bardzo ambitny pilkarz :)
|
Cytat:
|
Jesus Imaz na 1-1 w meczu Szczecin - Białystok
|
|
Emmanuel Sarki (Batory Wola Batorska -> Orzeł Cikowice)
Here we go! :) https://transfery.info/aktualnosci/o...regowce/229893 |
Oficjalnie: Nowym zawodnikiem Wieczystej został Petar Brlek. 30-letni chorwacki pomocnik podpisał półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok, który zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2025 roku.
|
https://weszlo.com/2024/12/21/media-...afic-do-wloch/
Ciekawe. Nie twierdze, że Hoyo jest jakimś mega talentem, bo trudno to zweryfikować, acz trochę nie rozumiem czemu z niego tak szybko zrezygnowano. I tak wiem, że Salernitana to żaden hegemon i tak wiem, że pewnie z Hutnika wyciągną go za frytki i pewnie będzie jednym w wielu - niemniej ciekawym jest jak szybko go odpuściliśmy. |
Cytat:
Fajnie że się ogarnął, wątpliwe żeby zrobił to u nas. |
Cytat:
Ciekawe, bo chyba w debiutanckim sezonie, już nie pamiętam komu, udział wywiadu gdzie zrobił wrażenie całkiem ułożonego dzieciaka. |
Cytat:
Tym bardziej trzeba cenić przypadki jak Duda i Kutwa, gdzie na razie wszystko wydaje się być dobrze poukładane. |
A tymczasem z dniem 31 grudnia 2024 Omrani został pogoniony z Poli Jassy.
Według słów trenera jego postawa i przygotowanie nie dawały żadnej nadziei, że Billel w jakikolwiek sposób przyda się drużynie. Przytaczane rok temu z mediów rumuńskich opinie kibiców, dziennikarzy i trenerów oraz dyrektorów sportowych, nie licząc właścicieli klubów spełniły się w całej okazałości wbrew sugestiom besserwisera tego forum. |
Cytat:
Mam nadzieję, że nie skończy pod mostem. |
Co do Poletanovica, to kolejna miekka faja do kolekcji. Spuścił nas ligę niżej jako główny reżyser gry. Wolałbym kogoś, mimo jego niezłej jakości, aby przyszedł ktoś kto nie przyłożył ręki do naszego spadku.
|
Cytat:
Bo wrzucono go do druzyny na ratunek z Rakowa na ostatnie 10 kolejek sezonu? No naprawdę zaskakujace że on tego nie uratował. Co tam jakieś oklepane przygotowania czy zgranie z drużyną. To przereklamowane. Jak zaczniemy runde bez Igbekeme i Carbo to będziemy jeszcze prosic Pletanovicia na kolanach żeby do nas wrócił. |
On wrócił do swojego klubu do Serbii. Szanse na jego wyjęcie do średniaka I ligi, którym jesteśmy, mamy małe.
|
Cytat:
Nie wiem w jakiej formie jest Poletanović, ale jeśli w przyzwoitej to dobry trop. A jeśli jest taką miekką fają to asiory Duda, Sukiennicki, Gogół i Dziedzic na pewno posadzą go na trybunach. To przecież technicy i twardziele jakich mało... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie no, trochę obiektywizmu. Poletanoviic czy Gio to byli nieliczni, którzy dawali jakiekolwiek nadzieje na utrzymanie. Niestety koledzy parodyści + trener ultra parodysta nie dali nam tej szansy. Szkoda, że oboje wtedy odeszli po sezonie.
No i w końcu by był ktoś, kto celnie bije stałe fragmenty, a nie wali do pierwszego obrońcy. |
Bardzo inteligentny gracz, niestety podatny na urazy... Z tego, co pamiętam, to w sezonie spadkowym przyszedł na samą końcówkę, z czego połowa kontuzja... niemniej player dający sporą jakość, fajnie się ustawia w defensywie, potrafi kreować z przodu i celnie dośrodkować.
Przydałby się nam ktoś taki, jak Pol Llonch, który potrafi wziąć wszystkich za jajca i pociągnąć grę drużyny, kiedy nie idzie (grał całkiem niedawno w jednym teamie z Igbekeme i podobno to James częściej grzał ławę...). |
Oni caly sezon grali razem i tam nikt nie grzał ławy. James 6, Llonch 8. Z tym że była to 3 liga hiszpanska, wiec poziom był jaki był.
|
Cytat:
Cytat:
|
Mocno Hiszpanska Wisla sobie nie radzi w 1l PL, wiec nie sądzę.
A i 3 liga Hiszpanska to 2 grupy po 20 druzyn. Szrotu tam na pewno tez nie brakuje |
Cytat:
Zresztą, Polska Ekstraklasa to peryferie futbolu, nasza pozycja od dekad w europejskich pucharach mówi wszystko. Niestety, dla takich jak Ty maniaków wpychania do składu krajowego szrotu od zaprzyjaźnionych menedżerów to nie do przetrawienia, ale nasza piłka to mem. Trzecia liga hiszpańska, trzecia Bundesliga, trzecia liga francuska to poziom dla nas nieosiągalny. Ci co awansują z pierwszej ligi w tamtych zlecieliby na ryj. Ale najlepiej mieć klapki na oczach i domagać się minut dla Młyńskiego i Olejarki, bo zarobimy na nich miliony. P.S. Pamiętać też trzeba, że my z tamtejszej trzeciej ligi wyciągamy leszczy bez perspektyw, a i tak taki Baena wciąga nasze pseudotalenty nozdrzem. I to jest dopiero smutne. |
Cytat:
Baena przyszedl do nas z 2 ligi hiszpanskiej, a nie 3. Ci którzy przychodzą z 2 sobie przeważnie radza, Mula, James (1 raz), Junca, Carbo, Villar ,Rodado, Raton - wszyscy przyszli z 2 ligi Z 3 mielismy Benito i Alfaro i jakoś nikt wiecej pomimo tego przerastajacego poziomu z tamtad nie przyszedł. Dziwne co nie? I to nawet mimo tego że place tu sa 2x wieksze? Czy Kiko i Basha mieli klapki na oczach ze korzystali tak marginalnie z tak swietniej 3 ligi hiszpanskiej? |
Wolfy :
A co, Poletanović nas nie spuścił z ligi? Może i wyglądał na boisku przyzwoicie, z resztą cała Wisła wtedy zdawała się przyzwoita tylko ciągle było coś. Tu niefart, tu sędzia skręcił, tam brak skuteczności - koniec konców banda miękkich fajfusów nas spuściła do 1 ligi z Poletanoviciem na czele. Razem z wójem i całą resztą dał dupska - był podstawowym pomocnikiem w rundzie, którą zaczynaliśmy poza strefą spadkową, a w której finalnie spadliśmy. Miękki fajfus jak cała reszta ówczesnego składu. Mamy takich na pęczki, poszukać kogoś innego. Odgrzewane kotlety przeważnie się nie sprawdzają, jest na tyle piłkarzy w Europie, że nie trzeba brać 31 letniego Serba, który ostatnio kopie już głównie hobbistycznie i pęka pod presją. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl