Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

troj88 15.07.2010 18:02

Ten pomysł z chwastami może i ciekawy, ale uważam, że teraz możemy sobie tylko wyobrażać, a jakby już to zrobili, to wyglądałoby to okropnie.. tak jakby ten stadion stał tam od czasów wojny i zarósł jak niejedna rudera w Krakowie, w której mieszkają bezdomni. Zależy też jak byłoby to zrobione. Poza tym te koszty utrzymania.. Jednym słowem: odpada.

Jeśli jebnęli by tam jakieś plakaty z reklamami, to wyglądało by to jeszcze gorzej niż ziele, na tle Parku Jordana czy Błoń.

Jest jak jest, jak będzie, chyba nikt nie wie. Jeśli będą to "malować" na niebiesko, to spoko, po ch*j narzekać? Nawet jeśli nic by z tym nie zrobili, to i tak zaakceptujemy stadion taki jaki jest, nawet gdyby był najbrzydszy na świecie.

To nasz dom, a jak wiadomo: wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej! Jakikolwiek by był.

PiotrG 15.07.2010 18:07

Nawet harmonogramu nie udostępniono, a co dopiero umowę...

Co do pomysłu zasadzenia bluszczu na trybunie - to są chyba jakieś jaja. Można zorganizować zieleń przed trybunami, aby ta poprawiła walory estetyczne z odległości, ale samo zasadzenie zieleni na elewacji to pomysł absurdalny i nie pasujący do obiektu, a taniej i efektowniej wyjdzie pomalowanie tego betonu.
O reszcie lepiej się nie wypowiadać: "brakowało partnera". Oni chyba chcieli, aby Wisła realnie zapłaciła koszt montażu IT czy wyposażenia trybuny zachodniej. Inwestor musi się obudzić, bo za wyposażenie kiosków, kupno telebimów czy budowę zbiorników retencyjnych płacą inwestorzy, tak jest na wszystkich budowanych obecnie stadionach w Polsce! To nie są domysły, a fakty.

szym_ek 15.07.2010 23:45

Narzekacie na stadion a Obłutowicz zaprojektował Gwiezdne Wrota :-P
:-D

http://img180.imageshack.us/img180/7...tualny1024.jpg

Wojtas 16.07.2010 01:09

Ta Niedzilkowska czy jak jej tam z tego calego zarzadu to chyba ma kłamca na drugie imie ,bo co czytam jakis wywiad to sie zastanawiam czy ta baba byla choc jedna nogą na tym stadionie i widzi co sie tam dzieje...

dostuffca 16.07.2010 03:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 935591)
Narzekacie na stadion a Obłutowicz zaprojektował Gwiezdne Wrota :-P
:-D

to nie są Gwiezdne Wrota - na naszym stadionie pojawił się Terminator! >> http://www.youtube.com/watch?v=LPpQBZpFEUc

Maszyny przysłały go z przyszłości, bo już trafił je szlag, że w AD 2026 stadion dalej nie przeszedł obiorów technicznych. Doszły do wniosku, że problem trzeba rozwiązać u źródeł.

kohprzem'68 16.07.2010 06:26

Nie żebym sie ciśnieniował specjalnie nad ranem ale widzę że wszyscy się pogodzili z asfaltem wokół murawy a widok z kamery nr 4 z walcem w roli głównej jest powalający brak słów .
Tak a jeśli juz o murawie mowa , to co spowodowało tak wiele plam koloru żółtego słońce czy brak wody ktos zna sprawę ?

Dozamet1 16.07.2010 06:44

niby na asfalt ma być położnoa sztuczna murawa

Hudy 16.07.2010 07:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 935638)
Tak a jeśli juz o murawie mowa , to co spowodowało tak wiele plam koloru żółtego słońce czy brak wody ktos zna sprawę ?

Trawa była źle przechowywana jeszcze jak była w rolkach i w takim stanie została ułożona na stadionie. Najgorsze jest to, że jeszcze tego nie wymienili i nie wiadomo na co z tym czekają.

Dozamet1 16.07.2010 07:09

Taka żółta trawa zmieni kolor na zielony ale na to trzeba czasu i to sporo więc bez paniki.Przede wszystkim ile czasu trawa bedzie dochodzić do siebie jest teraz dbanie o nią.Zlewanie ją dużą ilośćią wody ale nie w takie upały bo się ugotuje tylko wieczorem lub w nocy

choyrak 16.07.2010 07:53

dajcie spokoj juz z ta trawa, poradza sobie chyba, a nasze komentarze na pewno niczego nie zmienia. Bardziej wydaje mi sie, ze mozna jakies sugestie podac odnosnie wygladu zewnetrznego - bo funkcjonalnosci juz nie zmienimy. Mnie wciaz zastanawia :
a) czy drogi ewakuacyjne wszedzie beda zolte, czy raz zolte a raz biale ??
b ) czy na E pozostanie piekna tabliczka informujaca ze to stadion, ktora nie bedzie wspolgrac z reszta ?
c) jak bedzie wygladac otoczenie stadionu?
d) jaki jest plan odnosnie elewacji ?
e) czy przewidziany jest napis lub herb, i w jakim ksztalcie ?
f) czy przewidziane jest podswietlenie stadionu, jesli tak to jakie ?

ps. dlaczego stadion mialby byc niebieski ? wogole wciaz mnie zastanawia dlaczego wiekszosc stadionu jest
niebieska, skoro Wisła to raczej czerwono białe barwy....

blackluk 16.07.2010 09:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kohprzem'68 (Post 935638)
Nie żebym sie ciśnieniował specjalnie nad ranem ale widzę że wszyscy się pogodzili z asfaltem wokół murawy a widok z kamery nr 4 z walcem w roli głównej jest powalający brak słów .
Tak a jeśli juz o murawie mowa , to co spowodowało tak wiele plam koloru żółtego słońce czy brak wody ktos zna sprawę ?

Weź poczytaj, a potem pisz będzie 4 m pas asfaltu co nie jest żadną nowością na wielu stadionach.

filip74 16.07.2010 10:27

No i w końcu mamy ten asfalcik położony przy E ,a teraz będą jechać wzdłuż wschodniej.

blackluk 16.07.2010 10:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Billy (Post 935782)
Ktoś mi powie z jakiej racji ten asfalt tam się znalazł?
What the fuck?

Jezu ludzie poczytajcie forum a potem zadawajcie kretyńskie pytania, asfalt miał być i jest. 4m od trybuny będzie to droga dla pojazdów, reszta bedzie przykryta sztuczną trawą.

Pero 16.07.2010 10:54

Nie wiem czy to pasuje do tego tematu. http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...l?ticaid=1a883
Mam nadzieję, że u nas tez nad czymś takim pracują. Zresztą kiedyś przy rozpoczęciu współpracy z Dominiet Bankiem było chyba o czymś takim mowa.

joshi 16.07.2010 11:02

to samo jest na Legii i a u nas chyba też ma być, bo czy to nie jest ten zintegrowany system - nie pamiętam jego nazwy,
ma ktoś foto tej skończonej drogi wewnątrz stadionu?

filip74 16.07.2010 11:14

http://images39.fotosik.pl/311/6e987e1cf424d0bfmed.jpg
Jakoś dziwnie kamerka z Magicznego Krakowa która jest skierowana na wschodnią zatrzymała się o 8:24 przed rozpoczęciem asfaltowania.

joshi 16.07.2010 11:18

dzięki, a z tą kartą to nie doczytałem, myślałem że chodzi o zakupy i bezgotówkowe transakcje na stadionie

WILU TS 16.07.2010 14:01

Swoją drogą mogli by już ściągnąć tego paskudnego pseudo laczka z okrąglaka,ani to ładne ani nic nie wnosi.I do tego jak wiemy to już łyżka po obiedzie

royalmichael 16.07.2010 14:03

Czy tutaj zostaną poprawione krzesełka?
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...2825859065.jpg

wojti11795 16.07.2010 14:10

Niemądre było by nie polewać

blackluk 16.07.2010 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zuko1234 (Post 935996)
Widze że polewają teraz trawę nie wiem czy to mądre akurat w czasie największego upału w ciągu dnia... ehhh...

Następny !!!!! Ludzie juz 20 innych napisało " czy to dobrze ze podlewają w taki upał" odpowiedz brzmi tak to bardzo mądrze, szkodliwe jest krótkotrwale podlewanie jednak jeśli trawa jest nawadniana prawie non stop to jest to jak najbardziej prawidłowe.

pcpcpc 16.07.2010 14:28

Trawa musi być nawadniana cały czas bo inaczej bedzie trzeba nowa murawe zamawiac

_ukoL 16.07.2010 15:04

Czyli na ten pas asfaltu zostanie wyłożona sztuczna nawierzchnia ( czyt. sztuczna trawa ) czy już taka zostanie asfaltowa uliczka?

SpoXsteR 16.07.2010 15:05

Pani Niedzialkowska J. zarzeka sie ze na asfalt bedzie wylozona sztuczna murawa..........

ale ona juz wiele mowila

blackluk 16.07.2010 15:05

Przeczytaj 10 postów wyżej masz odpowiedz.

Mario Nh 16.07.2010 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek_Lok (Post 936032)
Czyli na ten pas asfaltu zostanie wyłożona sztuczna nawierzchnia ( czyt. sztuczna trawa ) czy już taka zostanie asfaltowa uliczka?

Zostanie położona sztuczna murawa.

sqallpl 16.07.2010 15:23

Nie tak asfalt straszny jak go maluja ale mimo wszystko, ze sztuczna bedzie lepiej.

VanBasten 16.07.2010 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 935130)
Jest gdzieś dostępna umowa z polimexem? Są tam jakieś terminy zawarte? Kwoty odszkodowania? Cokolwiek? :)

Eeeeee nie ma ...po co komu umowa ? Chłopaki się skrzykneli i tak w ramach wolnego czasu wybudowali nam stadion za 510 mln .

****a człowieku T jesteś z kosmosu ? Oczywiście , że jest umowa i wszystko to co ma w nij być . Z odszkodowaniami jest jednak ten problem że powstały one nie wyniku guzdrania się wykonawcy ale z powodu między innym opóźniej w dostawie kolejnych projektów przez architekta .A architekt to kumpel Majchra !

zuko1234 16.07.2010 15:32

Chyba nie zrozumiałeś kolegi miał na myśli czy jest dostępna dla zwykłych śmiertelników....

michu-k 16.07.2010 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez VanBasten (Post 936054)
Eeeeee nie ma ...po co komu umowa ? Chłopaki się skrzykneli i tak w ramach wolnego czasu wybudowali nam stadion za 510 mln .

****a człowieku T jesteś z kosmosu ? Oczywiście , że jest umowa i wszystko to co ma w nij być . Z odszkodowaniami jest jednak ten problem że powstały one nie wyniku guzdrania się wykonawcy ale z powodu między innym opóźniej w dostawie kolejnych projektów przez architekta .A architekt to kumpel Majchra !

Człowieku z Ziemi, koledze chodziło o to czy owa umowa udostępniona jest do wglądu publicznego.

Czytaj ze zrozumieniem, za rok matura, będziesz miał problemy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl