![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaka karma Panowie, zależało mu tylko na kasie, ma co chciał.
Dla piłkarzy wyniki nie mają znaczenia |
Kasa kasa ale raczej nikt nie lubi przegrywać. To jest w naturze ludzkiej. Na tej samej zasadzie człowiek woli być chwalony niż besztany.
Można być tylko obytym z porażkami i przechodzić z nimi do porzadku dziennego. I to już jest problem. Maczynski poszedl za kasa ale również za wizja sukcesów + namowa kolegów z kadry. Gdyby chodzilo tylko o kase to by chociażby nie odchodził z Chin. Przeliczył sie chlopaczek, choć też nie zdziwię się jesli w maju 2018 Legia będzie walczyła o MP. Badzmy realistami. Smród pozostanie, ale "nowe sukcesy" przycmia porażki z poczatku sezonu |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Duńczycy wyjazd na Ormian, wyjazd na Czarnogórę i u siebie Rumunia... Awansujemy w cuglach, zobaczycie. W Erewaniu będziemy świętować awans oficjalnie, ale już w poniedziałek ktoś z dwójki Czarnogóra/Dania straci pkt. I wcale nie zdziwię się, jak Rumunia narobi jeszcze zamieszania. |
Cytat:
Równie dobrze też mógłby skończyć w Olimpii. Tak piszecie o Legii jakby tam była tylko kasa bez rozwoju. Gdyby był dobry to by się przebił, nie przebił się to był cienias i tyle. Życie by to zweryfikowało zarówno u nas jak i zrobiło to w Legii. |
Cytat:
|
Semir Stilic ma zagrac w Wisle Plock - umowa na rok z opcja przedluzenia o kolejny, informacje podal portal Sport.pl
|
Janeks o tym pisal 3 dni temu. Znowu byl pierwszy. Pisal też że wraz z nim do Płocka przejdzie Uryga
|
Stilic, uryga, furman.... Rozjebie ligę w pył :D
|
W sezonie zimowym znowu odejdzie :D Obecnie bez formy, nie wiem czy ekstraklasa to nie za duże progi
|
Sadlok może i zostanie powołany do reprezentacji, ale Adaś w składzie go nie wystawi, bo przecież Jędza, który od roku gra nędznie, lewym obrońcą nie jest (stoper/prawa obrona), lewa noga służy mu do wsiadania do tramwaju i tak gra w pierwszym składzie. Być może Adaś na Kazachstan wystawi Rybusa, ale docelowo Sadlok na lewej obronie to 3 opcja, czyli żadna.....
Wg mnie to właśnie Maciek i Rybus mogliby rywalizować o miejsce na lewej obronie....ale Adaś jest od dłuższego czasu nieomylny, więc musiałby Sadlok notować w każdym ligowym meczu po 2-3 asysty, a co drugi mecz bramkę, no i oczywiście przejść do Legii... |
Tematy ci się pomyliły :D
|
Cytat:
Quioto .... kiedy on grał u nas, już chyba z 5 lat minęło |
@ brylant17 "Tematy ci się pomyliły" :D
Odnosiłem się do postu: piotrek06 "Z drugiej strony dzięki temu Sadlok ma większe szanse na powołanie :>" Tylko nie zacytowało mi się (uroki Mozilli) pozdrawiam |
Cytat:
Sorry za Offtop |
Kalu Uche wyladowal w Indiach, bedzie wystepowal w Delhi Dynamos. Jak wiadomo to juz druga przygoda z Indiami, wczesniej gral w Pune City
|
Dan Petrescu selekcjonerem Rumunii? http://sport.interia.pl/reprezentacj...ii,nId,2440575
|
|
może zechce u nas zakończyć kariere :)
|
Stilic zgloszony przez wojewode mazowieckiego i bedzie mogl zadebiutowac w Wisle Plock juz w meczu z Pogonia
|
Jak tam mu poszło ktoś miał tyle samozaparcia aby to obejrzeć ?
a Uryga ? |
Ktos widzial Brleka w debiucie?
|
Cytat:
|
Został ładnie objechany przy jednej z bramek.
|
Cytat:
Marcelo we wczorajszym meczu z PSG walnal samoboja, przy bramce remisowej w LE to tez jego wina gdzie wczesniej bardzo dobrze interweniowal |
Lukasz Surma zakończyl kariere z wynikiem 559 meczow co jest rekordem Ekstraklasy.
Obecnie najstarszym zawodnikiem w Eklasie jest Arek Glowacki |
Wyśrubował piękny rekord którego pewnie przez długie lata nie pobije nawet Głowa ;)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl