Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

brylant17 02.09.2017 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1481579)
trwa dołująca passa Mączyńskiego , każdy widział mecz w Danii...

Karma go dopadła :)

piotrek06 02.09.2017 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1481581)
Kij w nerki Judaszowi, jeśli Krychowiak będzie w miarę regularnie teraz grać to już raczej Krzysio się z ławeczki nie podniesie.

Bardziej martwi obrona - do mundialu został niecały rok, a mamy w tej formacji dwóch w miarę równo grających gości i dwóch w formie katastrofalnej.

Z drugiej strony dzięki temu Sadlok ma większe szanse na powołanie :>

JrQ- 02.09.2017 09:42

Jaka karma Panowie, zależało mu tylko na kasie, ma co chciał.
Dla piłkarzy wyniki nie mają znaczenia

Karherop 02.09.2017 11:54

Kasa kasa ale raczej nikt nie lubi przegrywać. To jest w naturze ludzkiej. Na tej samej zasadzie człowiek woli być chwalony niż besztany.
Można być tylko obytym z porażkami i przechodzić z nimi do porzadku dziennego. I to już jest problem.

Maczynski poszedl za kasa ale również za wizja sukcesów + namowa kolegów z kadry. Gdyby chodzilo tylko o kase to by chociażby nie odchodził z Chin.

Przeliczył sie chlopaczek, choć też nie zdziwię się jesli w maju 2018 Legia będzie walczyła o MP. Badzmy realistami. Smród pozostanie, ale "nowe sukcesy" przycmia porażki z poczatku sezonu

PhantomRanger 02.09.2017 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1481579)
trwa dołująca passa Mączyńskiego , każdy widział mecz w Danii...

Poszedł do galacticos polskiej ligi za "przyzwoleniem" Nawałki i szybko go tam oduczyli grać w piłkę. To jest doprawdy niepojęte jak w 2 miesiące można zaliczyć taki zjazd.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1481581)
Kij w nerki Judaszowi, jeśli Krychowiak będzie w miarę regularnie teraz grać to już raczej Krzysio się z ławeczki nie podniesie.

Bardziej martwi obrona - do mundialu został niecały rok, a mamy w tej formacji dwóch w miarę równo grających gości i dwóch w formie katastrofalnej.

Ja bym się zaczynał martwić czy my w ogóle tam będziemy, bo po wczorajszym spotkaniu zwycięstwo z Kazachstanem wcale takie pewnie jest. Mieć 4 spotkania do końca, 6 pkt przewagi i nie zakwalifikować się? Zostały 3 spotkania w tym ten z Czarnogórą i wyjazd do Armenii a tam nasi zawsze męczą bułę. Na nasze szczęście Dania i Czarnogóra ma jeszcze spotkanie ze sobą.

!!IRIVER!! 02.09.2017 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1481600)
Poszedł do galacticos polskiej ligi za "przyzwoleniem" Nawałki i szybko go tam oduczyli grać w piłkę. To jest doprawdy niepojęte jak w 2 miesiące można zaliczyć taki zjazd.



Ja bym się zaczynał martwić czy my w ogóle tam będziemy, bo po wczorajszym spotkaniu zwycięstwo z Kazachstanem wcale takie pewnie jest. Mieć 4 spotkania do końca, 6 pkt przewagi i nie zakwalifikować się? Zostały 3 spotkania w tym ten z Czarnogórą i wyjazd do Armenii a tam nasi zawsze męczą bułę. Na nasze szczęście Dania i Czarnogóra ma jeszcze spotkanie ze sobą.

Bez jaj. Panikować nie możemy zacząć nawet jak nie ogramy Kazachów. Czarnogóra zrobiła 13 pkt, ale weźcie pod uwagę, że ma już TYLKO TRUDNE mecze: Rumunia, Dania i my.

Duńczycy wyjazd na Ormian, wyjazd na Czarnogórę i u siebie Rumunia...

Awansujemy w cuglach, zobaczycie. W Erewaniu będziemy świętować awans oficjalnie, ale już w poniedziałek ktoś z dwójki Czarnogóra/Dania straci pkt. I wcale nie zdziwię się, jak Rumunia narobi jeszcze zamieszania.

nero 02.09.2017 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wściekłe pięści węża (Post 1481463)
No i która to już wielka nadzieja polskiej piłki, która lecąc za podwyżką kończy na zadupiu?

Oto co mówił o samych przenosinach i o tym, że zrobił to po części wbrew rodzicom:



I jeszcze wisienka na torcie:



Wygląda na to, że zaoszczędzimy mu tego dylematu i "rozważania".

Niech to będzie przestroga dla młodych, którzy po kilku udanych meczach w wieku 16 lat chcą robić skok na kasę i "sławę". Handzlik ujawniając swój charakter i krótkowzroczność zaprzepaścił ~1,5 roku rozwoju jako piłkarz. Na wszystko jest odpowiedni czas a pośpiech jest bardzo złym doradcą.

Tutaj cały wywiad dla ciekawych co też Konrad miał do powiedzenia i jak kierował się rozsądkiem.

https://www.wadowice24.pl/nowe/sport...ozsadkiem.html

Tak na spokojnie i na chłodno. Skąd pewność, że u nas nagle byłby gwiazdom?
Równie dobrze też mógłby skończyć w Olimpii. Tak piszecie o Legii jakby tam była tylko kasa bez rozwoju. Gdyby był dobry to by się przebił, nie przebił się to był cienias i tyle.
Życie by to zweryfikowało zarówno u nas jak i zrobiło to w Legii.

szprotson 02.09.2017 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez R33 (Post 1481577)

w sumie jak wszystko sie ulozy to moze uda sie Handzlika kupic i dac mu mniejszy kontrakt niz mial jak odchodzil :D

mitmichael 04.09.2017 09:53

Semir Stilic ma zagrac w Wisle Plock - umowa na rok z opcja przedluzenia o kolejny, informacje podal portal Sport.pl

Karherop 04.09.2017 10:20

Janeks o tym pisal 3 dni temu. Znowu byl pierwszy. Pisal też że wraz z nim do Płocka przejdzie Uryga

wiertar 04.09.2017 10:40

Stilic, uryga, furman.... Rozjebie ligę w pył :D

brylant17 04.09.2017 12:02

W sezonie zimowym znowu odejdzie :D Obecnie bez formy, nie wiem czy ekstraklasa to nie za duże progi

funkykoval 04.09.2017 12:34

Sadlok może i zostanie powołany do reprezentacji, ale Adaś w składzie go nie wystawi, bo przecież Jędza, który od roku gra nędznie, lewym obrońcą nie jest (stoper/prawa obrona), lewa noga służy mu do wsiadania do tramwaju i tak gra w pierwszym składzie. Być może Adaś na Kazachstan wystawi Rybusa, ale docelowo Sadlok na lewej obronie to 3 opcja, czyli żadna.....
Wg mnie to właśnie Maciek i Rybus mogliby rywalizować o miejsce na lewej obronie....ale Adaś jest od dłuższego czasu nieomylny, więc musiałby Sadlok notować w każdym ligowym meczu po 2-3 asysty, a co drugi mecz bramkę, no i oczywiście przejść do Legii...

brylant17 04.09.2017 13:36

Tematy ci się pomyliły :D

Kocur 06.09.2017 12:41

Cytat:

Piłkarze Stanów Zjednoczonych zremisowali w San Pedro Sula z Hondurasem 1-1 (0-1) w meczu eliminacji mistrzostw świata 2018 w strefie CONCACAF. Amerykanie spadli na czwarte miejsce w tabeli, które nie jest premiowane awansem do turnieju w Rosji.

Gospodarze prowadzili po bramce strzelonej przez Romella Quioto w 27. minucie. Dopiero w 85. wyrównał Bobby Wood.

Quioto .... kiedy on grał u nas, już chyba z 5 lat minęło

funkykoval 06.09.2017 14:17

@ brylant17 "Tematy ci się pomyliły" :D

Odnosiłem się do postu:
piotrek06
"Z drugiej strony dzięki temu Sadlok ma większe szanse na powołanie :>"
Tylko nie zacytowało mi się (uroki Mozilli)
pozdrawiam

piotrek06 06.09.2017 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1481662)
Sadlok może i zostanie powołany do reprezentacji, ale Adaś w składzie go nie wystawi, bo przecież Jędza, który od roku gra nędznie, lewym obrońcą nie jest (stoper/prawa obrona), lewa noga służy mu do wsiadania do tramwaju i tak gra w pierwszym składzie. Być może Adaś na Kazachstan wystawi Rybusa, ale docelowo Sadlok na lewej obronie to 3 opcja, czyli żadna.....
Wg mnie to właśnie Maciek i Rybus mogliby rywalizować o miejsce na lewej obronie....ale Adaś jest od dłuższego czasu nieomylny, więc musiałby Sadlok notować w każdym ligowym meczu po 2-3 asysty, a co drugi mecz bramkę, no i oczywiście przejść do Legii...

To czy by zagrał ma drugorzędne znaczenie, może być nawet opcją numer 4 ale jeśli jakimś cudem pojedzie do Rosji to Wiśle wpadnie całkiem przyjemna kasa.

Sorry za Offtop

mitmichael 08.09.2017 18:35

Kalu Uche wyladowal w Indiach, bedzie wystepowal w Delhi Dynamos. Jak wiadomo to juz druga przygoda z Indiami, wczesniej gral w Pune City

marek2a 15.09.2017 00:39

Dan Petrescu selekcjonerem Rumunii? http://sport.interia.pl/reprezentacj...ii,nId,2440575

brylant17 15.09.2017 18:59

Marcelo!

https://twitter.com/ElevenSportsPL/s...40131938537472

Arkadiusz.Czerepach 15.09.2017 19:00

może zechce u nas zakończyć kariere :)

mitmichael 16.09.2017 08:07

Stilic zgloszony przez wojewode mazowieckiego i bedzie mogl zadebiutowac w Wisle Plock juz w meczu z Pogonia

Arkadiusz.Czerepach 17.09.2017 11:16

Jak tam mu poszło ktoś miał tyle samozaparcia aby to obejrzeć ?
a Uryga ?

siedzenaganku2 18.09.2017 08:13

Ktos widzial Brleka w debiucie?

Dariook 18.09.2017 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siedzenaganku2 (Post 1482894)
Ktos widzial Brleka w debiucie?

Nie lepszy niz Jesus Imaz ;)

Karherop 18.09.2017 15:17

Został ładnie objechany przy jednej z bramek.

mitmichael 18.09.2017 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1482767)
Jak tam mu poszło ktoś miał tyle samozaparcia aby to obejrzeć ?
a Uryga ?

Nie bylo go w skladzie, widocznie jeszcze za wczesnie, Uryga tez nie zagral

Marcelo we wczorajszym meczu z PSG walnal samoboja, przy bramce remisowej w LE to tez jego wina gdzie wczesniej bardzo dobrze interweniowal

bódyń 18.09.2017 19:26

Lukasz Surma zakończyl kariere z wynikiem 559 meczow co jest rekordem Ekstraklasy.
Obecnie najstarszym zawodnikiem w Eklasie jest Arek Glowacki

brylant17 18.09.2017 20:09

Wyśrubował piękny rekord którego pewnie przez długie lata nie pobije nawet Głowa ;)

Gandi 19.09.2017 01:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1482958)
Wyśrubował piękny rekord którego pewnie przez długie lata nie pobije nawet Głowa ;)

Szyderczy ryj calujacy L-ke przed frontem dziesiatki. Reszta niech bedzie milczeniem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl