![]() |
ale macie spine na tego Lecha masakra hehe
niech punktuje bo te ptk NAM sie tez przydadza, a swoja drogą ten Ivan to calkiem niezly zakup Lecha ps a komentator to chyba po jakims ziołku komentuje albo po absyncie:D |
Widac wasze przewrazliwienie.Jak wyzej napisane, ten komentator rowniez w meczu Wisly tak komentowal i wtedy jakos sie nie przypierniczaliscie, czemu?
Arboleda niezly aktor, ale faul byl na czerwona tak czy siak. Bramkarz CSKA to jakis dziwak. Pilka prawie w srodek poleciala a ten nic... |
czy was naprawdę interesuje co pisze fakt onet itp?
a odnośnie Arboledy... 4fan - powiedz mi (jestes Wiślakiem) ilu piłkarzy z Wisły zachowałoby się podobnie po to aby przeciwnik dostał czerwień? bez napinki - tak szczerze grałem w piłkę 10lat w klasach rozgrywkowych i cwaniactwo, symulowanie, to część gry w piłkę nożną |
Cytat:
|
Cytat:
Jest ciekawie, widac ze koles kibicuje Lechowi w TYM MECZU i mnie to nei rusza. Ciebie rusza bo jak Wisle to ok ale innych to juz stronniczosc. Kali ukrasc....tyle soba reprezentujesz w tym momencie. Wstym mi mojej druzyny? Idz sie leczyc chlopie. Kibicuje Legii od 20 lat i wstyd mi nigdy nie bylo. Nie mierz wszystkich swoja miara. My odpadalismy z ogorasami, Wy tez i to nie raz. Moze powymieniac? Nie, nie znize sie do Twojego poziomu. sq- Bez napinki spoko, tyle ze jak mi ktos wmawia ze ja sie wstydze swojej druzyny to takiego kogos najlepiej bym zj*** jak najmocniej. Wypisywanie przez kibica Wisly ze dostawala Legia od ogorkow jest conajmniej selfownage :) Dodatkowo Komentuje ktos za Wisla to ok, ale za Lechem to juz nie...Ja rozumiem gdyby on komentowal TYLKo za Lechem, ale jak grala Wisla to tez sie tak podniecal i wtedy byl cacy. |
kreseq... bez napinki
jedni denerwują się że Lechici strzelą Ruskom inni denerwują się że Lechici nie strzelą |
Ale trzeba przyznać że mecz dobry :) Amica nie gra przynajmniej anty futbolu i gra ofensywnie.
|
Globalizacja to piekna sprawa: NA forum Wisly komentujacy mecz LEcha to Legionista i amator bulwy . ;-)
Koniec. Szczescie niestety nie moze sprzyjac zawsze i wszedzie. |
brawo CSKA :)))) mają to na co zasłużyli :)0
|
1.Ostatni drwale piłkarscy pochodzą z Polski.Krew zalewa czlowieka, jak Ruski klepia pilka na przestrzeni 15 metrów , a naszym w podobnej sytuacji placza sie nogi i graja niedokladnie.Czy ktos zacznie szkolic w Polsce technike ??
2.Bramka Stilica dała nadzieje,ale zabrakło dużo do szczescia .Lech to Arboleda,Stilic i Lewandowski (dzis tylko Stilic ,reszta 10 koszulek) 3.Lewandowski (i Brozek) gwiazda polskiej ligi ,nieistnieje praktycznie na tle obroncow CSKA ,a przeciez sa lepsi obroncy od np.Semberasa w Europie,wiec zanim zaczna "robic kariery" na zachodzie niech sie dwa razy zastanowia. 4.Lech,mimo wszystko to najlepsza druzyna pilkarsko w Polsce |
hmm :) myslalem ze bedzie trzy, cztery zero hehehe
brawo Polacy za ładny mecz Ruscy - paszoł won! :) jakaś Polska drużyna jeszcze wam przetrzepie tyłki |
Cytat:
|
Najcześciej pokazywana twarz meczu ? Smuda i jego zabawna mimika co tu dużo gadać w pierwszej połówce nie istnieli przecierałem oczy ze zdziwienia i nie tylko ja pewnie , ale nie widziałem walecznej grającej ładną piłkę drużyny leszków .
|
Cytat:
|
O której gra DEPORTIVO Z FEYENOORDEM?
|
Co by nie mówić to Stilic ma zajebistą technikę i nogę ułożoną jak trzeba. Może nie jest to wybitny piłkarz, ale na pewno nie jest przeciętniakiem. Ma swój styl.Ppodoba jak zawodnik wie jak chce grać.
Lech nie jest taki najgorszy - może z jeden mecz wygrają. Na więcej nawet nie Lech, a cała Polska piłka nie zasługuje. Bo jesteśmy chujowi jak nie wiem co :) |
Cytat:
|
mimo porazki brawo za w sumie niezly mecz
szacunek |
Cytat:
Jeśli Lech w obecnym sezonie ma prezentować, to co najlepsze w polskiej piłce to kiepsko. Obrońcy robili niezłą dywersję, Arboleda wszystkiego nie naprawi w dodatku dzisiaj sam popełniał błędy. Stilic miał mnóstwo strat, kilka udanych zagrań. Regnifo same straty prawie. Lewandowski niewidoczny. Wynik ogólnie rzecz biorąc lepszy niż gra, widać że gracze CSKA byli już myślami na urlopach, bo inaczej mogło być gorzej. A tak jest kiepsko a nie tragicznie.:) Mimo wszystko Lech będzie walczył do końca o awans, bo grupa za wyjątkiem CSKA wyrównana. |
brak Murawskiego? zbyt wcześnie zmieniony Peszko? w życiu się nie spodziewałem ze do 90minuty Lech będzie walczył o remis... zakładałem gładkie 3:0, może nawet 4:0..
może jakby Deportivo na wyjeździe a Feyenord u siebie Lech miał... może byłyby łacznie 4pkt.. a tak.. może 1, może 2.., może 0 |
oglądąłem 2 połowe i od 60 minładnie było
ALE mam nadzieję, że Arboleda w końcu dostanie nagrode za swoje pajacowanie. współczuje tym normalnym, którzy musza z takim gnojem siedzieć w jednej szatni, naprawde musi byc super kolegą każdy praktycznie mecz w polskiej lidze dzisiaj dwa razy... czy on nigdy nie dostał w twarz? |
Lech jeszcze jeszcze powalczy ale bedzie ciezko.
Jak wygraja nastepny mecz to wszystko jest mozliwe ale jak zremisuja to juz raczej szans nie maja. |
Cytat:
ponowię pytanie - coś złego widzisz w tym że chciał załatwić kolegom osłabionego przeciwnika? pokaż mi prosze - bez napinki - drużynę/piłkarza na świecie która nie pajacuje w takich przypadkach jak odepchnięcie :) |
Cytat:
|
sq Wisła :D bo jakby Sobola ktoś tak popchnął to on raczej by inaczej postąpił :p ale Arboleda dostał padaczki..wybrał inną drogę :)
|
CSKA wygrało raczej zasłużenie, ale Lech podjął walke szczególnie w końcówce...szansa na remis, minimalna ale była.....
p.s Na trybunach dobrze słyszalni kibice Lecha |
Z Deportivo bedzie mecz o wszystko .Plus:Deportivo to nie Barcelona.Minus: Drużyny hiszpańskie ,dla polskich drwali to najgorsze co moze sie trafic,juz lepiej grac szybka angieslka pilke ,niz klepanie na malej przestrzeni,bo naszym predzej czy pozniej serce wysiada w okolicach 60 minuty:>
|
Jak na moje, to troszkę murawa też miała swój udział w tym meczu. Widać było, że np takiemu Lewandowskiemu kompletnie ona nie leży, zero wyczucia piłki na niej. Wynik lepszy niż gra, choć CSKA też specjalnie dupy nie urywało. Szkoda braku Murawskiego, kolejna głupia zmiana Smudy. Najlepsi na boisku byli Arboleda, Stilic, Djurdjevic i Injac. Reszta słabo, Peszko powalczył trochę.
Ale z ta dziurawą obroną wypadli i tak lepiej niż się spodziewałem szczerze mówiąc. |
Nie ....... o murawie - ćwiczyliście na takiej kilka dni w Poznaniu. Nawet nieobiektywny zdaniem niektórych Iwański podkreślił, że Lech na murawę narzekać nie może. Zagraliście słabo. Arboleda i Tanevski oraz Bandrowski po przerwie to trzy największe zakały dzisiejszego widowiska. Brawo dla Stilicia.
|
dla mnie sprawa jest jasna: za naciaganie karnych i czerwonych dla przeciwnika, powinno byc wykluczenie na minimum dwa mecze
i Albo Arboledy i inne Krystyny, zaczęły by grać w teatrze, albo na oisku teraz mamy dwa w jednym, a jak zabuczymy na pajaca, to jest rasizm :lol: i nic ci nie musze pokazaywac, bo nie jestem, małym zakompleksionym chłopczykiem z Polski, żeby musiec sie wzorowac na 'całym świecie' |
K_2 zależy jak dziś Deportivo z Feyenordem... może się zdarzyć że z Feyenordem będzie mecz o wszystko...
:) WINDEK hehehehhehe nie osłabiaj mnie... "ćwiczyliście"? 2 dni. no to faktycznie ćwiczenia. Grałeś kiedyś na trawie a nie tylko w szkole na sztucznej murawie? Polecam. Dziwnie piłka się zachowuje. Ale to nie usprawiedliwienie żadne. skttrbrain - Lech jak strzelił bramkę, wyczuł że może jest szansa na remis.. parę minut i mogło być 2:2.. tak samo jak parę minut i mogło byc 3:1... wynik sprawiedliwy chciaż spodziewałem się dominacji CSKA i wygranej trzema bramkami |
Cytat:
|
4fan hehehehehheh Sobol sie nie liczy bo wiadomo :P
Cytat:
pan_premier moderator. Grupa Trzymająca Władzę :D tym jesteś wracając do dyskusji - Lech pokazał (a raczej CSKA) że jest przepaść między bogatymi klubami, a klubikami z Polski a jak poprawić sytuację Polski..? tyraniem punktów Panowie... |
Cytat:
twoja sprawa czyli dzięki punkcikom CSKA ma kase?Amica wam naciułała punkcików i jakos sie nie wzbogaciliście za bardzo zacznij pisac do rzeczy |
Nie między bogatymi - tylko doświadczonymi, zgranymi, porządnymi, solidnymi, grającymi mądrą piłkę! Jakoś w LM pieniądze ostatnio nie wygrywają - czy tylko ja to widzę?
Sq - złej baletnicy rąbek u spódnicy przeszkadza... Zagraliście słabo i tyle. Nie murawa, nie mocne CSKA (bo dziś grali wyjątkowo słabo), tylko wy sami, swoimi indywidualnymi błędami przegraliście ten mecz, mecz który można było CO NAJMNIEJ zremisować. Cóż, wypada trzymać kciuki za remis w meczu Deportivo-Feyenoord, bo wygrana któregokolwiek z nich powoduje, że Lech musi co najmniej jeden z dwóch kolejnych meczów wygrać... |
Cytat:
Mów za siebie. Może dla Ciebie Lech jest klubikiem ale Wisła to klub do którego dużo Wam jeszcze brakuje i mimo gracie w pucharach na licencji Amici limit fartów mam nadzieje że się skończył... choć miałem dziwne przeczucie że znów w 94 strzelą, tym razem CSKA. Miejmy nadzieje że pompowany balonik jakim jest Lechica po meczach z Feye i Depo pęknie, a w mediach "ochy, achy, achh ten Lech" utną się na dobre. Bo żygam już tymi farmazonami, w tym na temat super Lewandowskiego i innych. Tak mi dopomóż Bóg. Podsumowując mecz: - podniecony komentator - Abroleda który o mało co ponownie się nie rozpłakał - aktorstwo Abroledy po dotknięciu go przez grajka CSKA (choć w sumie mógłbym tego nie zaliczać bo.. j.w , chłopaczek zbyt delikatny, dmuchniesz i łzy w oczach) + wygrana CSKA |
Do 13 minuty naliczyłem przynajmniej 4 faule podobne albo i ostrzejsze za które Cleber wyleciał we Wrocławiu...
Arboleda jednym z najlepszych? Przy obu bramkach "maczał palce". Z ostatnio wychwalanych i przymieżanych do różnych Manchesterów tylko Stilic pokazał się z dobrej strony. |
Skąd tyle jadu?
Poziom polskiej piłki jest gorzej niż żenujący, ale ja jakoś nie widzę powodów do tego by twierdzić iż Lech przynosi wstyd swoją grą. Przypomnę, że CSKA 3 lata temu zdobyło Puchar Uefa, a większość składu jak nie cała kadra została nie zmieniona. Błagam o obiektywizm. |
Cytat:
|
Cytat:
moja sprawa, moje doświadczenie, moje obserwacje, po to jest chyba forum i dyskusja na nim co nie? wiem że inne opinie bolą, ale odrobina obiektywizmu i obeznania w sprawach stricte piłkarskich mogłaby się u ciebie znaleźć Cytat:
zgadzam się.. Lech był ZA SŁABY na CSKA, zwłaszcza że CSKA grało tak jakby im wisiało.. awans prawie pewien.. remis wystarcza.. ogólnie Lech grał piach i wstyd było przez 60 min Cytat:
Cytat:
każdy ma swoje zdanie co nie? :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl