![]() |
Na całe szczęście Wisłą zarządzają kompetentni ludzie z klubem w sercu, a nie forumowe płaczki i chorągiewki. To pozwala spokojnie czytać te wasze brednie i fachowe analizy.
|
@ashkeczup o tej porze tylko gimbaza śpi
|
Boguś odpadaj rakiete z tym erasmusem!!
A nie, sorry... |
Cytat:
|
raindog: akurat w poznaniu mu nie wyszło, bo przegrał szatnie
I porównywanie z całym szacunkiem Moskala i Skorży jako trenerów nie ma sensu. Wiadomo, że Maciuś by to w Krk ogarnął. Ale ma prace, bierze mnóstwo $$$ i nie ma nad czym debatować. |
Cytat:
|
Noe da rady z Michniewiczem. Podłapał extra fuchę. Traktorem go teraz nie wyrwiesz
|
Nie bluźnijcie! Nasze słońce Iberii jeszcze zaświeci pełnym blaskiem!
A wtedy niedowiarkowie przejrzą na oczy jak zobaczą że nasza hiszpańska armada pod wodzą konkwistadora Kiko podbija nowe lądy! |
Cytat:
otóż co jak co ale po tym meczu krytykanci Kiko z po meczu z Piastem powinni zamknąc mordy pozmieniał skład ? pozmieniał wyjebał Ze Manuela ? wyjebał grał Wojtkowski od pierwszej minuty ? grał graliśmy ofensywnimi pomocnikami (Halilovic)? graliśmy wszedł LEGENDA, POMNIK, Paweł "strzelam raz na 5 setek" Brożek jako "joker na podmeczonego rywala" ? wszedł graliśmy po ziemi dużą ilością szybkich podań (chvj że w poprzek)? graliśmy to już chyba tylko KOSTALA zabrakło żeby spełnić wszystkie Wasze postulaty więc proponuje zamknąć mordy , bo mieliście co chcieliście, nie wypada narzekać albo... zdac sobie sprawe że co zostało w Kielcach udowodnione - to jednak Kiko ma racje jak ustalać skład i ten "brak stylu" z meczów ligowych, to jednak najlepsze co z tego składu dą się wycisnąć |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie rozumiem jak można w ogóle oceniać Kiko na tym etapie budowy drużyny. W ostatnim okienku transferowym przyszło do nas 13 nowych koszulek. Nie wiemy jeszcze czy to piłkarze czy przebierańcy, a grupa płaczków już tworzy jakieś niestworzone teorie na temat kompetencji naszego trenera. WBIJCIE SOBIE JEDNO DO GŁÓW. WISŁA NIE MA JUŻ PRAWIE NIC WSPÓLNEGO, POZA NAZWĄ, Z DRUŻYNĄ Z POPRZEDNIEGO SEZONU. TO ZUPEŁNIE NOWY TWÓR, NIE WIADOMO JESZCZE CZY COŚ WART CZY GÓWNIANY.
|
kurz:
szkoda tylko, że właśnie ograł nas zespół tak samo przemeblowany. Do tego w 10 i z jeszcze bardziej anonimowymi zawodnikami. Naprawdę, jeśli potrafisz sam sobie wmówić, że nie jest tragicznie a może nawet, że będzie lepiej - zazdroszczę. |
Cytat:
Jak mierzysz anonimowość zawodników? Mnie się wydaje, że jedni i drudzy przyszli z dupy. I nie zmienię zdania, dopóki nie udowodnią, że jest inaczej. W każdym razie punktem wyjścia do oceny trenera powinna być trzeźwa ocena jego armii. Wśród krytyków Kiko nie widzę takowej. Tak naprawdę nikt nie ma pojęcia kto tu przyjechał, a jak nie idzie to na pewno wina trenera, a nie miernego poziomu lub braku formy nabytków. |
Cytat:
Treneiro z połową tych ludzi nie przepracował okresu przygotowawczego, z ćwiartką z nich nie przepracował nawet miesiąca ligowego, większość z nich nie wie jak się nazywają koledzy z drużyny, dobrze jest jak są w stanie określić którą nogą partnerzy w ogóle grają, ale o żadnej znajomości charakterystyki danego gracza nie może być mowy. Do tego dochodzą nasi ukochani emeryci bez formy u kresu kariery i młodzieżowcy, co dopiero się uczą. Tymczasem wy od nich oczekujecie, że będą grali cudowną krakowską piłkę kombinacyjną i... wypracowane schematy! I to w meczu, w którym liderzy zespołu odpoczywali, a grali zmiennicy! Tak, wiem, że Wisła kaleczy straszliwie, niezależnie od wyników w lidze czy teraz w pucharze. Oczy bolą od samego patrzenia. Ale tak będzie, bo musi być, taka jest cena przebudowy, a właściwie to orania tego co było i budowy od zera. Czy treneiro jest dobry okaże się najwcześniej w połowie października. Tyle czasu trzeba mu dać na ogarnięcie tego burdelu. Jeśli wtedy będzie równie słabo, możecie go wieszać do woli. Teraz to głupota. |
Ale skąd ten debilny pomysł, żeby na super ważny, dając perspektywę na kasę (za sam awans do 1/4 dostaje się 50 tyś plus kasa z biletów i od sponsorów), puchary czy chociaz dwumecz z zydkami, nie brać Carlitosa? Ani Malego?
To Tak jakby Nawalka w decydującym meczu o awansie postanowił dać odpoczac Lewemu i wystawił Teodorczyka... nawet Hiszpanie/ Francuzi w meczach z kelnerami wystawiają pierwszy skład. Przecież żaden z nich nie gra w reprezentacji, ani nie graliśmy w pucharach! Taki ksysiu macxynski rozegrał 17 meczy! A my po 9 meczach Carlitosa i Malego dajemy im odpocząć. ....a, to już za tydzień ligę można było odpuścić... Nie pojmuję. Czemu chociaż na ławie nie siedzieli? |
A co na to nasz analityk? Swego czasu lansowany i chwalony?
|
Cytat:
Kiko zapomnial że pilka nożna to sport druzynowy i to tak nie działa że wybierasz sobie dowolnych zawodników i grają oni jak z nut. Zamiast stawiać na swoich kolegów powinien postawić na zawodnikow sprawdzonychbw tym klubie. Brakowalo mi wejacia przede wszystkim Bartosza. Poza tym gdzie Malecki i Carlitos? Profesjonali pilkarze nie sa w stanie 4 dni po meczu zagrać chocby 20 minut? Jak pilkarze nie chca wywalenia Ramireza to niech to pokażą na boisku. Mam nadzieję że się kiedyś nie zdziwia z takiego obrotu sprawy.. Dość uśmiechów, dość sielanki, pracować, zapie***, a jak nie to sam wiesz Kiko co... |
Nie widać kompletnie postępu w grze Wisły teraz i wcześniej za Ramireza takie pitolenie o zgrywaniu a od czego są treningi. Piłka nożna to tak trudna dyscyplina, że przez 10 miesięcy treneiro nie wypracował choćby jednego schematu rozegrania akcji w ataku pozycyjnym. Przyszło tylu graczy z południa Europy a my nie potrafimy wymienić 3 podań. Nasza ofensywa opiera się na Carlitosie, który podejrzewam też w końcu straci formę biorąc pod uwagę, że żaden zawodnik za Ramireza na przestrzeni tych kilku miesięcy nie osiągnął dobrej dyspozycji.
Wiadomo, że Kiko zwalniać w tym momencie nie można ale nie dlatego żeby dać mu jeszcze czas a z tego powodu że trener z dyrektorem dobierali zawodników, co może dla nowego szkoleniowca stanowić w tym momencie dużą trudność by dotrzeć do tych piłkarzy. Bez względu na wszystko kadrę mamy jakościowo tragiczną, to co Junco o stanie posiadania opowiadał można włożyć między bajki. Przecież my gramy cały czas tak samo słabo bez postępu. |
Cytat:
|
Kiko należy zwolnić, jeśli nie awansujemy do ósemki. Kropka.
|
Arkadiusz.Czerepach Przecież graliśmy taką pytę,że tego oglądać się nie dało krvwaaaaa a ty wjeżdżasz z tekstem,że pozamykał mordy ty jednak masz klapki na oczach i że gramy chu..owo
|
Cytat:
Amen (10 znaków) |
Arkadiusz Cz. ma w sumie sporo racji, w tym meczu Kiko spelnil wiekszosc zyczen(jesli nie wszystkie) tego forum sprzed i po meczu, a wyszlo gorzej niz zwykle. Z tych fatalnych meczy to raczej ostatnio tylko Piast i wczoraj Korona. Z porazek i remisow Lechia, Arka, Gornik i Zaglebie wygladaly niezle. W kazdym z tych meczow moglismy wygrac/zremisowac - kulala gra w defensywie. Wydaje mi sie, ze najwiekszy problem tej druzyny teraz to brak stabilizacji w skladzie - Glowa wypada co chwile, srodek pomocy co mecz to inny, oprocz Carlitosa w ataku wyglada to srednio - kontuzja Ondraska - na ktorego stawial na poczatku Kiko do pary z Carlitosem. Brozek bez formy i chyba juz tez bez checi. Na skrzydlach Maly dopiero ostatnio zaczal wracac do formy, Boguski nie pokazuje nawet 25% tego co w tamtym sezonie. Ze Manuel przyszedl bez formy.
Mimo tylu transferów jest dość mizernie jeśli chodzi o formę i zgranie. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ramirez dawał szansę i Boguskiemu i Brożkowi, kiedy się tylko dało. Zawiedli. Dał szansę Ze Manuelowi i ostatnio jezusowi, zawiedli. Dał sporo czasu Haliloviciowi i WOjtkowskiemu, zgodnie z oczekiwaniami, niewiele wnieśli. Dawał szansę Bartoszowi, nie odmienił Wisły. Oczywiście, w oczach kibiców pierwszą ofiarą staje się trener, a przecież zawodzą piłkarze, z wielu powodów... Bo jeszcze nie są w formie, nigdy już nie będą w formie, nie prezentują na dziś odpowiedniego poziomu, żeby grać w Wiśle, nigdy nie osiągną tego poziomu. To trochę tak, jakby wszyscy zarzucali Kiko, że nie jedzie w czołówce Rajdu Paryż Dakar, bez przyjrzenia się dokładnie jego samochodowi. A może to Fiat 126p? |
Trener nie jest od spełniania zachcianek kibiców tylko od wystawienia najlepszej 11 w danym momencie więc jeśli wg naszego trenera wczoraj to była najlepsza 11 no to leżymy i kwiczymy. Nie mieliśmy zupełnie pomysłu na grę ciągle słychać że nie ma zgrania ale po cholerę wystawiać ludzi którzy nie są zgrani a na ławce zostawiać tych których się zgrywało od początku?
|
Cytat:
|
Proponowałbym rozliczanie trenera po sezonie, kiedy na spokojnie będziemy wiedzieli jakim materiałem dysponował i jakie wyniki osiągał. Na dziś można powiedzieć, że Puchar Polski poniżej oczekiwań. Ja jednak uczepie się tego zgrania, wczoraj nie raz i nie dwa na boku kiedy miał piłkę Sadlok czy Cywka nie było nikogo na skrzydle do podania - mógł albo wycofać, albo grać na pałę na środek boiska gdzie był tłok. Kiedy któryś z graczy miał piłkę na środku boiska to albo nikt nie wychodził do podania, albo nagle dwóch graczy biegło w tym samym kierunku. Naiwnie uważam, że czas działa na naszą korzyść i będzie lepiej. Z pozytywów wczoraj to Wojtkowski, parę ciekawych zagrań (w tym prawie ładna asysta po zagraniu piętą) i dużo mniej strat niż w poprzednich jego występach.
|
lukaszex bardzo rozsądne słowa. Poczekajmy, jakkolwiek uważam, ze momentem na pierwsze rozliczenia będzie koniec pierwszej rundy. Jest na tyle długa i z przerwami, że brak stylu na jej końcu będzie oznaczał niemoc trenera.
|
Czekać byle nie za długo. Jeżeli taki Carlitos złapię kontuzję, to nasza gra leży. Nie mamy na ten moment innego zawodnika, który zapewnia jakość z przodu.
Dziesiąty sezon z rzędu odpuszczamy puchar Polski będący najkrótszą drogą do europejskich pucharów. Ktoś powie po co nam puchary, nie mamy drużyny. Arka miała? Prawie spadli z ligi a o mało nie przeszli znacznie lepszej drużyny duńskiej. |
Cytat:
|
Cytat:
https://www.youtube.com/watch?v=eih1KHxOXI4 13:50 może dlatego żeby przed ważniejszymi meczami ligowymi , nie mieć kolejnego zawodnika z "urazem mięśniowym" * trzymając się Twojej gównianej analogii , ciekawe czy Nawałka mając w sobote decydujący mecz z powiedzmy Anglią (a potem kolejne), wziął w środe lekko kontuzjowanego Lewego na mecz z Gibraltarem Brawo Kiko za tę decyzję, nie potrzebujemy powiększania szpitala w drużynie ps 14:33 fajna dupcia :p * @prezydentowa najlepiej wam wyjąśni różnice pomiędzy naciągnięciem , a naderwaniem mięśni brzucha |
Zwróćcie uwagę, że nikt tutaj na forum nie broni Ramireza z miłości iprzekonania, że on nie robi błędów! Ci, którzy nie chcą jego zwolnienia, bronią Wisły!!! Przed wieczną prowizorką, przed rządami emocji i kaprysów, przed pośpiechem i burzeniem ledwie zaczętej konstrukcji.
Czemu nikt nie chce wyrzucenia Boguskiego? Bałąniuka? Lloncha? Przecież można by im wypłacić całość kontraktu i niech spadają. |
|
Mecz z Koroną to była kompromitacja trenera, natomiast póki nie grozi nam granie w dolnej ósemce nie powinniśmy zwalniać Ramireza i szukać na wariackich papierach nowego zbawiciela.
No chyba, że zaczniemy przegrywać mecz za meczem i dogonimy żydków w tabeli. |
Cytat:
|
Cytat:
haha dobrze sie skompromitowałeś kolego :) zdajesz sobie sprawe z upływu czasu ? te kilka lat temu to nawet Paweł Brożek strzelał jedną setke na 3 , a nie jedną na 10 jak dzisiaj sprowadzmy to jeszcze bardziej do absurdu , taki np Grzegorz Lato w 1974 , byl królem strzelców MŚ , a odpowiedz sobie na pytanie czy widzisz go w ataku jako partnera Carlitosa ? |
Jeszcze by wyszlo ze sie nadaje i dopiero by heca byla.
|
Cytat:
(Niektórzy chyba oderwali się od podłoża i lewitują jak niejaki Czerepach...) Czytam i czytam i wychodzi mi że skauting w czołowych klubach z Hiszpanii to amatorzy. Ten Carlitos to lepszy od Neymara, a oni pozwolili mu odejść do Wisły :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl