Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9750)

maxx304 20.09.2017 22:59

Na całe szczęście Wisłą zarządzają kompetentni ludzie z klubem w sercu, a nie forumowe płaczki i chorągiewki. To pozwala spokojnie czytać te wasze brednie i fachowe analizy.

PAWEŁ 20.09.2017 23:00

@ashkeczup o tej porze tylko gimbaza śpi

El'kabat 20.09.2017 23:01

Boguś odpadaj rakiete z tym erasmusem!!

A nie, sorry...

maxx304 20.09.2017 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAWEŁ (Post 1483210)
@ashkeczup o tej porze tylko gimbaza śpi

No właśnie... Więc co on tu jeszcze robi? Widać rodzice zasnęli i zapomnieli komputer wyłączyć :rotfl:

pomeran 20.09.2017 23:04

raindog: akurat w poznaniu mu nie wyszło, bo przegrał szatnie
I porównywanie z całym szacunkiem Moskala i Skorży jako trenerów nie ma sensu. Wiadomo, że Maciuś by to w Krk ogarnął. Ale ma prace, bierze mnóstwo $$$ i nie ma nad czym debatować.

!!IRIVER!! 20.09.2017 23:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1483213)
Bajoku, idźże spać, a nie wkładaj mi w usta tego, czego nie powiedziałem. Wskaż mi jednego trenera od 20 lat, z którym "zdało to egzamin". Skorża? Myślę, że on już jest po drugiej stronie trenerskiej przygody. wypalił się, o czym świadczą ostatnie wyniki. W Poznaniu MP, ale później 2 punkty w 11 meczach.

Niczego Ci do ust wkładać nie zamierzam. Wkurza mnie takie .......amento, żeby Moskala po raz kolejny tu przywracać. Są inni trenerzy na świecie i może trzeba poszukać. Nie widzę sensu babrać się ciągle w tych samych polskich nazwiskach. Może ....a czas na Michniewicza?

PAWEŁ 20.09.2017 23:11

Noe da rady z Michniewiczem. Podłapał extra fuchę. Traktorem go teraz nie wyrwiesz

Ogryzek 20.09.2017 23:20

Nie bluźnijcie! Nasze słońce Iberii jeszcze zaświeci pełnym blaskiem!

A wtedy niedowiarkowie przejrzą na oczy jak zobaczą że nasza hiszpańska armada pod wodzą konkwistadora Kiko podbija nowe lądy!

Arkadiusz.Czerepach 20.09.2017 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1483145)
Gdzie są wielbiciele hiszpańskiego wuefisty z Czerepachem na czele? Przebudowa zespołu, jeszcze jakieś inne wytłumaczenia?

hehe mówisz masz:

otóż co jak co ale po tym meczu krytykanci Kiko z po meczu z Piastem powinni zamknąc mordy

pozmieniał skład ? pozmieniał
wyjebał Ze Manuela ? wyjebał
grał Wojtkowski od pierwszej minuty ? grał
graliśmy ofensywnimi pomocnikami (Halilovic)? graliśmy
wszedł LEGENDA, POMNIK, Paweł "strzelam raz na 5 setek" Brożek jako "joker na podmeczonego rywala" ? wszedł
graliśmy po ziemi dużą ilością szybkich podań (chvj że w poprzek)? graliśmy

to już chyba tylko KOSTALA zabrakło żeby spełnić wszystkie Wasze postulaty

więc proponuje zamknąć mordy , bo mieliście co chcieliście, nie wypada narzekać



albo... zdac sobie sprawe że co zostało w Kielcach udowodnione - to jednak Kiko ma racje jak ustalać skład i ten "brak stylu" z meczów ligowych, to jednak najlepsze co z tego składu dą się wycisnąć

wislak2214 20.09.2017 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1483228)
hehe mówisz masz:

otóż co jak co ale po tym meczu krytykanci Kiko z po meczu z Piastem powinni zamknąc mordy

pozmieniał skład ? pozmieniał
wyjebał Ze Manuela ? wyjebał
grał Wojtkowski od pierwszej minuty ? grał
graliśmy ofensywnimi pomocnikami (Halilovic)? graliśmy
wszedł LEGENDA, POMNIK, Paweł "strzelam raz na 5 setek" Brożek jako "joker na podmeczonego rywala" ? wszedł
graliśmy po ziemi dużą ilością szybkich podań (chvj że w poprzek)? graliśmy

to już chyba tylko KOSTALA zabrakło żeby spełnić wszystkie Wasze postulaty

więc proponuje zamknąć mordy , bo mieliście co chcieliście, nie wypada narzekać



albo... zdac sobie sprawe że co zostało w Kielcach udowodnione - to jednak Kiko ma racje jak ustalać skład i ten "brak stylu" z meczów ligowych, to jednak najlepsze co z tego składu dą się wycisnąć

Co ty człowieku pier***** to ja nie mam pytań...

Griszka30KR 20.09.2017 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1483228)

otóż co jak co ale po tym meczu krytykanci Kiko z po meczu z Piastem powinni zamknąc mordy

Powinieneś się leczyć,albo iść do polityki...

Kurz 20.09.2017 23:47

Nie rozumiem jak można w ogóle oceniać Kiko na tym etapie budowy drużyny. W ostatnim okienku transferowym przyszło do nas 13 nowych koszulek. Nie wiemy jeszcze czy to piłkarze czy przebierańcy, a grupa płaczków już tworzy jakieś niestworzone teorie na temat kompetencji naszego trenera. WBIJCIE SOBIE JEDNO DO GŁÓW. WISŁA NIE MA JUŻ PRAWIE NIC WSPÓLNEGO, POZA NAZWĄ, Z DRUŻYNĄ Z POPRZEDNIEGO SEZONU. TO ZUPEŁNIE NOWY TWÓR, NIE WIADOMO JESZCZE CZY COŚ WART CZY GÓWNIANY.

pomeran 20.09.2017 23:53

kurz:

szkoda tylko, że właśnie ograł nas zespół tak samo przemeblowany. Do tego w 10 i z jeszcze bardziej anonimowymi zawodnikami. Naprawdę, jeśli potrafisz sam sobie wmówić, że nie jest tragicznie a może nawet, że będzie lepiej - zazdroszczę.

Kurz 21.09.2017 00:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pomeran (Post 1483243)
kurz:

szkoda tylko, że właśnie ograł nas zespół tak samo przemeblowany. Do tego w 10 i z jeszcze bardziej anonimowymi zawodnikami. Naprawdę, jeśli potrafisz sam sobie wmówić, że nie jest tragicznie a może nawet, że będzie lepiej - zazdroszczę.

To nie ma znaczenia. Przede wszystkim nie wiemy, bo wiedzieć nie możemy, ile właściwie wart jest potencjał ludzki w naszym zespole, a ile w drużynie Korony. Być może przemeblowana Korona jest po prostu lepsza w tym momencie od przemeblowanej Wisły?

Jak mierzysz anonimowość zawodników? Mnie się wydaje, że jedni i drudzy przyszli z dupy. I nie zmienię zdania, dopóki nie udowodnią, że jest inaczej.


W każdym razie punktem wyjścia do oceny trenera powinna być trzeźwa ocena jego armii. Wśród krytyków Kiko nie widzę takowej. Tak naprawdę nikt nie ma pojęcia kto tu przyjechał, a jak nie idzie to na pewno wina trenera, a nie miernego poziomu lub braku formy nabytków.

MaLk 21.09.2017 00:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1483240)
Nie rozumiem jak można w ogóle oceniać Kiko na tym etapie budowy drużyny. W ostatnim okienku transferowym przyszło do nas 13 nowych koszulek.

jw.

Treneiro z połową tych ludzi nie przepracował okresu przygotowawczego, z ćwiartką z nich nie przepracował nawet miesiąca ligowego, większość z nich nie wie jak się nazywają koledzy z drużyny, dobrze jest jak są w stanie określić którą nogą partnerzy w ogóle grają, ale o żadnej znajomości charakterystyki danego gracza nie może być mowy.

Do tego dochodzą nasi ukochani emeryci bez formy u kresu kariery i młodzieżowcy, co dopiero się uczą.

Tymczasem wy od nich oczekujecie, że będą grali cudowną krakowską piłkę kombinacyjną i... wypracowane schematy!

I to w meczu, w którym liderzy zespołu odpoczywali, a grali zmiennicy!

Tak, wiem, że Wisła kaleczy straszliwie, niezależnie od wyników w lidze czy teraz w pucharze. Oczy bolą od samego patrzenia. Ale tak będzie, bo musi być, taka jest cena przebudowy, a właściwie to orania tego co było i budowy od zera.

Czy treneiro jest dobry okaże się najwcześniej w połowie października. Tyle czasu trzeba mu dać na ogarnięcie tego burdelu. Jeśli wtedy będzie równie słabo, możecie go wieszać do woli. Teraz to głupota.

Konrad. 21.09.2017 01:51

Ale skąd ten debilny pomysł, żeby na super ważny, dając perspektywę na kasę (za sam awans do 1/4 dostaje się 50 tyś plus kasa z biletów i od sponsorów), puchary czy chociaz dwumecz z zydkami, nie brać Carlitosa? Ani Malego?

To Tak jakby Nawalka w decydującym meczu o awansie postanowił dać odpoczac Lewemu i wystawił Teodorczyka... nawet Hiszpanie/ Francuzi w meczach z kelnerami wystawiają pierwszy skład.

Przecież żaden z nich nie gra w reprezentacji, ani nie graliśmy w pucharach! Taki ksysiu macxynski rozegrał 17 meczy! A my po 9 meczach Carlitosa i Malego dajemy im odpocząć.

....a, to już za tydzień ligę można było odpuścić... Nie pojmuję. Czemu chociaż na ławie nie siedzieli?

Levis88 21.09.2017 04:49

A co na to nasz analityk? Swego czasu lansowany i chwalony?

Karherop 21.09.2017 05:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1483240)
Nie rozumiem jak można w ogóle oceniać Kiko na tym etapie budowy drużyny. W ostatnim okienku transferowym przyszło do nas 13 nowych koszulek. Nie wiemy jeszcze czy to piłkarze czy przebierańcy, a grupa płaczków już tworzy jakieś niestworzone teorie na temat kompetencji naszego trenera. WBIJCIE SOBIE JEDNO DO GŁÓW. WISŁA NIE MA JUŻ PRAWIE NIC WSPÓLNEGO, POZA NAZWĄ, Z DRUŻYNĄ Z POPRZEDNIEGO SEZONU. TO ZUPEŁNIE NOWY TWÓR, NIE WIADOMO JESZCZE CZY COŚ WART CZY GÓWNIANY.

Nikt mu nie karze korzystac z tych nowych koszulek.
Kiko zapomnial że pilka nożna to sport druzynowy i to tak nie działa że wybierasz sobie dowolnych zawodników i grają oni jak z nut.

Zamiast stawiać na swoich kolegów powinien postawić na zawodnikow sprawdzonychbw tym klubie. Brakowalo mi wejacia przede wszystkim Bartosza.
Poza tym gdzie Malecki i Carlitos? Profesjonali pilkarze nie sa w stanie 4 dni po meczu zagrać chocby 20 minut?

Jak pilkarze nie chca wywalenia Ramireza to niech to pokażą na boisku. Mam nadzieję że się kiedyś nie zdziwia z takiego obrotu sprawy..

Dość uśmiechów, dość sielanki, pracować, zapie***, a jak nie to sam wiesz Kiko co...

Pepinho 21.09.2017 06:35

Nie widać kompletnie postępu w grze Wisły teraz i wcześniej za Ramireza takie pitolenie o zgrywaniu a od czego są treningi. Piłka nożna to tak trudna dyscyplina, że przez 10 miesięcy treneiro nie wypracował choćby jednego schematu rozegrania akcji w ataku pozycyjnym. Przyszło tylu graczy z południa Europy a my nie potrafimy wymienić 3 podań. Nasza ofensywa opiera się na Carlitosie, który podejrzewam też w końcu straci formę biorąc pod uwagę, że żaden zawodnik za Ramireza na przestrzeni tych kilku miesięcy nie osiągnął dobrej dyspozycji.
Wiadomo, że Kiko zwalniać w tym momencie nie można ale nie dlatego żeby dać mu jeszcze czas a z tego powodu że trener z dyrektorem dobierali zawodników, co może dla nowego szkoleniowca stanowić w tym momencie dużą trudność by dotrzeć do tych piłkarzy. Bez względu na wszystko kadrę mamy jakościowo tragiczną, to co Junco o stanie posiadania opowiadał można włożyć między bajki. Przecież my gramy cały czas tak samo słabo bez postępu.

dynek.pl 21.09.2017 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483253)
Ale skąd ten debilny pomysł, żeby na super ważny, dając perspektywę na kasę (za sam awans do 1/4 dostaje się 50 tyś plus kasa z biletów i od sponsorów), puchary czy chociaz dwumecz z zydkami, nie brać Carlitosa? Ani Malego?

To Tak jakby Nawalka w decydującym meczu o awansie postanowił dać odpoczac Lewemu i wystawił Teodorczyka... nawet Hiszpanie/ Francuzi w meczach z kelnerami wystawiają pierwszy skład.

Przecież żaden z nich nie gra w reprezentacji, ani nie graliśmy w pucharach! Taki ksysiu macxynski rozegrał 17 meczy! A my po 9 meczach Carlitosa i Malego dajemy im odpocząć.

....a, to już za tydzień ligę można było odpuścić... Nie pojmuję. Czemu chociaż na ławie nie siedzieli?

To akurat chyba też jest wina zarządy bo powinni jasno określić w celach na sezon, ze przy słabej drabince interesuje nas puchar, a tak sezon w sezon kolejny trener wystawia rezerwy (jakby 1-2 mecze niby profesjonalnemu piłkarzowi zrobiły różnicę),a my kibice frajerze dalej marzymy o finale na Narodowym.

crux.a 21.09.2017 07:17

Kiko należy zwolnić, jeśli nie awansujemy do ósemki. Kropka.

brylant17 21.09.2017 07:27

Arkadiusz.Czerepach Przecież graliśmy taką pytę,że tego oglądać się nie dało krvwaaaaa a ty wjeżdżasz z tekstem,że pozamykał mordy ty jednak masz klapki na oczach i że gramy chu..owo

arth_ur 21.09.2017 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1483261)
Kiko należy zwolnić, jeśli nie awansujemy do ósemki. Kropka.


Amen (10 znaków)

dawiss 21.09.2017 07:52

Arkadiusz Cz. ma w sumie sporo racji, w tym meczu Kiko spelnil wiekszosc zyczen(jesli nie wszystkie) tego forum sprzed i po meczu, a wyszlo gorzej niz zwykle. Z tych fatalnych meczy to raczej ostatnio tylko Piast i wczoraj Korona. Z porazek i remisow Lechia, Arka, Gornik i Zaglebie wygladaly niezle. W kazdym z tych meczow moglismy wygrac/zremisowac - kulala gra w defensywie. Wydaje mi sie, ze najwiekszy problem tej druzyny teraz to brak stabilizacji w skladzie - Glowa wypada co chwile, srodek pomocy co mecz to inny, oprocz Carlitosa w ataku wyglada to srednio - kontuzja Ondraska - na ktorego stawial na poczatku Kiko do pary z Carlitosem. Brozek bez formy i chyba juz tez bez checi. Na skrzydlach Maly dopiero ostatnio zaczal wracac do formy, Boguski nie pokazuje nawet 25% tego co w tamtym sezonie. Ze Manuel przyszedl bez formy.
Mimo tylu transferów jest dość mizernie jeśli chodzi o formę i zgranie.

zim zum 21.09.2017 07:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1483250)
jw.

Treneiro z połową tych ludzi nie przepracował okresu przygotowawczego, z ćwiartką z nich nie przepracował nawet miesiąca ligowego, większość z nich nie wie jak się nazywają koledzy z drużyny, dobrze jest jak są w stanie określić którą nogą partnerzy w ogóle grają, ale o żadnej znajomości charakterystyki danego gracza nie może być mowy.

Z tymi, z którymi przepracował kilka rund jest taki problem, że przestali grać - Gonzalez, Llonch


Cytat:

I to w meczu, w którym liderzy zespołu odpoczywali, a grali zmiennicy!
My mamy jakiś pierwszy skład w ogóle ?

Kurz 21.09.2017 07:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1483250)
jw.

Treneiro z połową tych ludzi nie przepracował okresu przygotowawczego, z ćwiartką z nich nie przepracował nawet miesiąca ligowego, większość z nich nie wie jak się nazywają koledzy z drużyny, dobrze jest jak są w stanie określić którą nogą partnerzy w ogóle grają, ale o żadnej znajomości charakterystyki danego gracza nie może być mowy.

Do tego dochodzą nasi ukochani emeryci bez formy u kresu kariery i młodzieżowcy, co dopiero się uczą.

Tymczasem wy od nich oczekujecie, że będą grali cudowną krakowską piłkę kombinacyjną i... wypracowane schematy!

I to w meczu, w którym liderzy zespołu odpoczywali, a grali zmiennicy!

Tak, wiem, że Wisła kaleczy straszliwie, niezależnie od wyników w lidze czy teraz w pucharze. Oczy bolą od samego patrzenia. Ale tak będzie, bo musi być, taka jest cena przebudowy, a właściwie to orania tego co było i budowy od zera.

Czy treneiro jest dobry okaże się najwcześniej w połowie października. Tyle czasu trzeba mu dać na ogarnięcie tego burdelu. Jeśli wtedy będzie równie słabo, możecie go wieszać do woli. Teraz to głupota.

Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Zupełnie o tym nie piszę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1483255)
Nikt mu nie karze korzystac z tych nowych koszulek.
Kiko zapomnial że pilka nożna to sport druzynowy i to tak nie działa że wybierasz sobie dowolnych zawodników i grają oni jak z nut.

Zamiast stawiać na swoich kolegów powinien postawić na zawodnikow sprawdzonychbw tym klubie. Brakowalo mi wejacia przede wszystkim Bartosza.
Poza tym gdzie Malecki i Carlitos? Profesjonali pilkarze nie sa w stanie 4 dni po meczu zagrać chocby 20 minut?

Jak pilkarze nie chca wywalenia Ramireza to niech to pokażą na boisku. Mam nadzieję że się kiedyś nie zdziwia z takiego obrotu sprawy..

Dość uśmiechów, dość sielanki, pracować, zapie***, a jak nie to sam wiesz Kiko co...

Ciągle to samo i ciągle brak zrozumienia.

Ramirez dawał szansę i Boguskiemu i Brożkowi, kiedy się tylko dało. Zawiedli. Dał szansę Ze Manuelowi i ostatnio jezusowi, zawiedli. Dał sporo czasu Haliloviciowi i WOjtkowskiemu, zgodnie z oczekiwaniami, niewiele wnieśli. Dawał szansę Bartoszowi, nie odmienił Wisły. Oczywiście, w oczach kibiców pierwszą ofiarą staje się trener, a przecież zawodzą piłkarze, z wielu powodów... Bo jeszcze nie są w formie, nigdy już nie będą w formie, nie prezentują na dziś odpowiedniego poziomu, żeby grać w Wiśle, nigdy nie osiągną tego poziomu. To trochę tak, jakby wszyscy zarzucali Kiko, że nie jedzie w czołówce Rajdu Paryż Dakar, bez przyjrzenia się dokładnie jego samochodowi. A może to Fiat 126p?

Jam55 21.09.2017 07:59

Trener nie jest od spełniania zachcianek kibiców tylko od wystawienia najlepszej 11 w danym momencie więc jeśli wg naszego trenera wczoraj to była najlepsza 11 no to leżymy i kwiczymy. Nie mieliśmy zupełnie pomysłu na grę ciągle słychać że nie ma zgrania ale po cholerę wystawiać ludzi którzy nie są zgrani a na ławce zostawiać tych których się zgrywało od początku?

Arkadiusz.Czerepach 21.09.2017 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1483259)
No nie ....a, w ogóle. :) Małeckiego z poprzedniego sezonu nie pamietasz? Jak spuszczaliscie sie, że to Kiko mu kazał przy rożnych stać przed polem karnym jak strzelał bramki? Jak ciągnał gre? Brleka, nie pamiętasz? Gość totalna łamaga, widać że piłka mu przy nodze przeszkadza, absolutnie nie wiedział co to przyjęcie. Dzieki temu, że kiko na niego stawiał zarobilismy 2 mln euro. Cywka też, gość który nie ma absolutnie żadnych atutów, nic ....a. :) Ani dryblingu (chyba że ta śmieszna przekładanka nogami), zero dośrodkowania, zero wyjść do ofensywy, może tylko dużo biega a okazało się, że może być przydatny. Pomijam już takie nabytki jak Gonzalez, Llonch i reszta hiszpanów która prezentuje sie bardzo dobrze.


A co do tego co napisał Czerepach to gość ma racje, bo zrobił tak jak chcieliscie i chuja to dało. Czepiacie sie że wystawia dwóch defensywnych, a nie rozumiecie ze nie mamy 10? Ja wiem, że jest dużo idiotów na tym forum co z Imaza, Pereza, Bashy 10 porobiło, ale wbijcie sobie do tych pustych łbów że to nie są 10. Mielismy 10, Stilicia trzeba było go doprowadzić do formy a nie puszczać lekko reką. I tutaj błąd kiko według mnie bo zamiast sciagac tylu piłkarzy wolałbym nie sciagnac dwóch 8 tylko doprowadzić Stilicia do formy z jego duzym wynagrodzeniem niż sciagać dwóch tańszych i grać jednym defensywnym i ofensywnym. No ale jak odchodził to sie cieszyliscie :rotfl: Jeszcze zobaczycie, że on do formy dojdzie. Musi tylko regularnie grać.

to akurat było po prostu mało realne

lukaszex 21.09.2017 08:07

Proponowałbym rozliczanie trenera po sezonie, kiedy na spokojnie będziemy wiedzieli jakim materiałem dysponował i jakie wyniki osiągał. Na dziś można powiedzieć, że Puchar Polski poniżej oczekiwań. Ja jednak uczepie się tego zgrania, wczoraj nie raz i nie dwa na boku kiedy miał piłkę Sadlok czy Cywka nie było nikogo na skrzydle do podania - mógł albo wycofać, albo grać na pałę na środek boiska gdzie był tłok. Kiedy któryś z graczy miał piłkę na środku boiska to albo nikt nie wychodził do podania, albo nagle dwóch graczy biegło w tym samym kierunku. Naiwnie uważam, że czas działa na naszą korzyść i będzie lepiej. Z pozytywów wczoraj to Wojtkowski, parę ciekawych zagrań (w tym prawie ładna asysta po zagraniu piętą) i dużo mniej strat niż w poprzednich jego występach.

Kowalski 21.09.2017 08:10

lukaszex bardzo rozsądne słowa. Poczekajmy, jakkolwiek uważam, ze momentem na pierwsze rozliczenia będzie koniec pierwszej rundy. Jest na tyle długa i z przerwami, że brak stylu na jej końcu będzie oznaczał niemoc trenera.

koniak 21.09.2017 08:29

Czekać byle nie za długo. Jeżeli taki Carlitos złapię kontuzję, to nasza gra leży. Nie mamy na ten moment innego zawodnika, który zapewnia jakość z przodu.
Dziesiąty sezon z rzędu odpuszczamy puchar Polski będący najkrótszą drogą do europejskich pucharów. Ktoś powie po co nam puchary, nie mamy drużyny. Arka miała? Prawie spadli z ligi a o mało nie przeszli znacznie lepszej drużyny duńskiej.

Ogryzek 21.09.2017 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawiss (Post 1483266)
Arkadiusz Cz. ma w sumie sporo racji, w tym meczu Kiko spelnil wiekszosc zyczen(jesli nie wszystkie) tego forum sprzed i po meczu, a wyszlo gorzej niz zwykle.

Tylko że trener nie jest od spełniania życzeń tego forum, a od wygrywania meczy. Nie jest to żadna wymówki i być nią nie może że "posłuchał" głosu ludu. Jeśli byłoby tak faktycznie to raczej to źle o nim świadczy. Znaczyłoby ze nie ma własnej wizji czy koncepcji a kieruje się "sondażami" jak typowy polityk.

Arkadiusz.Czerepach 21.09.2017 08:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Konrad. (Post 1483253)
Ale skąd ten debilny pomysł, żeby na super ważny, dając perspektywę na kasę (za sam awans do 1/4 dostaje się 50 tyś plus kasa z biletów i od sponsorów), puchary czy chociaz dwumecz z zydkami, nie brać Carlitosa? Ani Malego?

To Tak jakby Nawalka w decydującym meczu o awansie postanowił dać odpoczac Lewemu i wystawił Teodorczyka... nawet Hiszpanie/ Francuzi w meczach z kelnerami wystawiają pierwszy skład.

Przecież żaden z nich nie gra w reprezentacji, ani nie graliśmy w pucharach! Taki ksysiu macxynski rozegrał 17 meczy! A my po 9 meczach Carlitosa i Malego dajemy im odpocząć.

....a, to już za tydzień ligę można było odpuścić... Nie pojmuję. Czemu chociaż na ławie nie siedzieli?


https://www.youtube.com/watch?v=eih1KHxOXI4

13:50

może dlatego żeby przed ważniejszymi meczami ligowymi , nie mieć kolejnego zawodnika z "urazem mięśniowym" *

trzymając się Twojej gównianej analogii , ciekawe czy Nawałka mając w sobote decydujący mecz z powiedzmy Anglią (a potem kolejne), wziął w środe lekko kontuzjowanego Lewego na mecz z Gibraltarem

Brawo Kiko za tę decyzję, nie potrzebujemy powiększania szpitala w drużynie

ps 14:33 fajna dupcia :p


* @prezydentowa najlepiej wam wyjąśni różnice pomiędzy naciągnięciem , a naderwaniem mięśni brzucha

crux.a 21.09.2017 08:52

Zwróćcie uwagę, że nikt tutaj na forum nie broni Ramireza z miłości iprzekonania, że on nie robi błędów! Ci, którzy nie chcą jego zwolnienia, bronią Wisły!!! Przed wieczną prowizorką, przed rządami emocji i kaprysów, przed pośpiechem i burzeniem ledwie zaczętej konstrukcji.

Czemu nikt nie chce wyrzucenia Boguskiego? Bałąniuka? Lloncha? Przecież można by im wypłacić całość kontraktu i niech spadają.

Dariook 21.09.2017 08:52

Nadchodzi Ołomuńska ośmiornica!

https://upload.wikimedia.org/wikiped..._Lev%C3%BD.jpg

silver03 21.09.2017 08:59

Mecz z Koroną to była kompromitacja trenera, natomiast póki nie grozi nam granie w dolnej ósemce nie powinniśmy zwalniać Ramireza i szukać na wariackich papierach nowego zbawiciela.

No chyba, że zaczniemy przegrywać mecz za meczem i dogonimy żydków w tabeli.

MaLk 21.09.2017 09:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz
Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Zupełnie o tym nie piszę.

Do Ciebie było tylko to "jw." i to wyłącznie w odniesieniu do zacytowanego zdania... ;)

Arkadiusz.Czerepach 21.09.2017 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kapsel (Post 1483281)
Jak przychodził do nas w 2014 roku, też wielu pisało że mało realne itp. To wróżenie z fusów. Nie dostał szansy pogrania takiej chociażby jak ze manuel i to mnie denerwuje. Tyle. A uważam, że po tym co wczesniej pokazał to zasłużył na to tym bardziej że wiedzieliśmy że Brlek odejdzie i nie sprowadziliśmy żadnej 10.


haha dobrze sie skompromitowałeś kolego :)

zdajesz sobie sprawe z upływu czasu ?

te kilka lat temu to nawet Paweł Brożek strzelał jedną setke na 3 , a nie jedną na 10 jak dzisiaj


sprowadzmy to jeszcze bardziej do absurdu , taki np Grzegorz Lato w 1974 , byl królem strzelców MŚ , a odpowiedz sobie na pytanie czy widzisz go w ataku jako partnera Carlitosa ?

wiesniak842 21.09.2017 09:53

Jeszcze by wyszlo ze sie nadaje i dopiero by heca byla.

Ogryzek 21.09.2017 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1483295)
Jeszcze by wyszlo ze sie nadaje i dopiero by heca byla.

Bo poziom naszej dzisiejszej ligi jest wyższy od MŚ w piłce nożnej skoro Lato niegodzien gry z Carlitosem?
(Niektórzy chyba oderwali się od podłoża i lewitują jak niejaki Czerepach...)

Czytam i czytam i wychodzi mi że skauting w czołowych klubach z Hiszpanii to amatorzy. Ten Carlitos to lepszy od Neymara, a oni pozwolili mu odejść do Wisły :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl