Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Jakub Meresiński życie i twórczość - fakty, wydarzenia,aluzje (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9665)

szprotson 09.08.2016 14:49

mi po prostu sie znudziło juz jebanie Maresinskiego na prawo i lewo od paru dni.
Jeszcze jutro wyjdzie ze zgwałcił staruszke i ze mama mu scieli łóżko. Mam wy**bane. Szkoda zdrowia.
Poczekam do tej konferencji, zobaczymy jak wypadnie.
Zaznaczmy, ze od poczatku byłem przeciwko tej parze, no ale nie posłuchali :)

PitM 09.08.2016 14:52

Noście k....a różowe okulary dalej.

Ja to się zastanawiam kto/co może nam pomóc wybrnąć z tego bagna czy my w ogóle coś możemy? Jakieś pomysły? Przecież nie możemy patrzeć z boku jak nam Wisłę kładą ! I uważam to powinien być priorytet.

Lukasz 09.08.2016 14:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1446967)
Kilka rzeczy do skomentowania... Kolejne kuriozalne oświadczenie "prawnika" wiadomixa, ale najbardziej przerażający jest wywiad z Kubusiem, gdzie mówi, że tymi sponsorami mają być jego koledzy...

Albo Pinokio kłamie, albo świat jest mały na prawdę mały. Trzymam kciuki żeby okazało się że jest 'na Ty' z córką Ptaka, objad w czwartki jada z Cupiałaem a sztangę na siłce okazjonalnie trzyma mu Kulczyk do spółki z Sołowowem.

For_FuN_ 09.08.2016 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yarow (Post 1446969)
Licencjat (trwa 3 lata).

Chcesz powiedzieć, że ta uczelnia sprawdzała świadectwa dojrzałości, a kiedy odkryła że nowy student nie ukończył szkoły średniej i nie ma matury, to go nie wydaliła? Prokuraturę, jak widać zawiadomili :). Dziennikarze już pewnie sprawdzają, co wiadomix nazywa wyższym wykształceniem i jaką uczelnie skończył.
Chyba, że ktoś inny wpadł na podrobione dokumenty, ale wówczas prokuratura i tak by powiadomiła o tym fakcie uczelnie, do której się zapisał. Było to przecież w 2014 roku.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 1446977)
A co w tym kuriozalnego?
Oświadczenie niekoniecznie prawdziwe, ale równie dobrze może takie być.
Nakaz w cywilnym czy karnym postępowaniu wcale nie musi trafić do adresata, a sąd przyjmuje fikcję skutecznego doręczenia po dwukrotnym awizowaniu.To wcale nie są bardzo rzadkie przypadki.
W takiej sytuacji wnosi się wniosek o przywrócenie terminu+sprzeciw, co oznacza, że nakaz upada a sprawa trafia na zwykły tryb. A to powoduje, że w świetle prawa delikwent nie jest skazany prawomocnym wyrokiem... przynajmniej do czasu zakończenia sprawy w zwykłym trybie.

Co ty mi tu tłumaczysz... Sam miałem wyrok nakazowy, ale a) wiedziałem o całej sprawie i się nia interesowałem(jak każdy normalny człowiek, bo chodzi w końcu o życie, karę, itd.) b) posługiwałem się adresem zameldowania(facet dowodu nie wymienia?) c) musiałem się stawiać na Policji(bo ja też rozmawiałem i poza tym oskarżony ma prawo zapoznać się z materiałem dowodowym). Dlatego stwierdzenia z tego oświadczenia są kuriozalne. Z tego co pamiętam, to jest 7 dni na odwołanie i z tego skorzystałem.

Revolver 09.08.2016 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1446991)
Chcesz powiedzieć, że ta uczelnia sprawdzała świadectwa dojrzałości, a kiedy odkryła że nowy student nie ukończył szkoły średniej i nie ma matury, to go nie wydaliła? Prokuraturę, jak widać zawiadomili :). Dziennikarze już pewnie sprawdzają, co wiadomix nazywa wyższym wykształceniem i jaką uczelnie skończył.
Chyba, że ktoś inny wpadł na podrobione dokumenty, ale wówczas prokuratura i tak by powiadomiła o tym fakcie uczelnie, do której się zapisał. Było to przecież w 2014 roku.

Pewnie czesne wynosiło 4 tysie za semestr, więc uczelnia wolała brać od niego kasę i poczekać na rozwój sprawy w prokuraturze.

whitestar1990 09.08.2016 15:02

To się nie dzieje naprawdę :D

For_FuN_ 09.08.2016 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1446992)
Pewnie czesne wynosiło 4 tysie za semestr, więc uczelnia wolała brać od niego kasę i poczekać na rozwój sprawy w prokuraturze.

Nie ma takiej możliwości. Szkoły i uczelnie dbają o swój prestiż, a kilka tysięcy złotych, to jakaś nic nie warta drobizna.

PabloTS 09.08.2016 15:06

czekam na jakieś ukryte fakty z przedszkola które będą teraz wyciągnięte.....albo z złożbka..

Revolver 09.08.2016 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1446994)
Nie ma takiej możliwości. Szkoły i uczelnie dbają o swój prestiż, a kilka tysięcy złotych, to jakaś nic nie warta drobizna.

Uprawiamy teraz totalny off-top, ale podziwiam Twoją wiarę w polskie szkolnictwo niepubliczne, zwłaszcza przy obecnej ilości placówek i ich sytuacji finansowej. Ale, równie dobrze, możesz i mieć rację. Nie twierdzę, że tak nie jest.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PabloTS (Post 1446995)
czekam na jakieś ukryte fakty z przedszkola które będą teraz wyciągnięte.....albo z złożbka..

Jutro W Fakcie i na Onet.pl: "Jakub M. - nowy właściciel Wisły Kraków - w wieku 1,5 roku, będąc w żłobku, zesrał się, a później napisał 'Kuba' gównem na ścianie. Uznano go wtedy za geniusza i debila równocześnie."

Po 3 godzinach oświadczenie od prawnika, że to nie było gówno, a czekolada.

domin_czyzyny 09.08.2016 15:21

ten człowiek jest mega pomyłką. Media się od niego nie od.......ą, będzie cierpiała Wisła. Nikt poważny i w miarę czysty się tutaj nie pojawi. Będziemy pralnią dla szemranych właścicieli.

Tylko tyle i aż tyle....

PabloTS 09.08.2016 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1446996)



Jutro W Fakcie i na Onet.pl: "Jakub M. - nowy właściciel Wisły Kraków - w wieku 1,5 roku, będąc w żłobku, zesrał się, a później napisał 'Kuba' gównem na ścianie. Uznano go wtedy za geniusza i debila równocześnie."

Po 3 godzinach oświadczenie od prawnika, że to nie było gówno, a czekolada.

i jak tu zyc Panie.......
wszędzie zło,wszystko żle,.......

pietruch 09.08.2016 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PabloTS (Post 1446995)
czekam na jakieś ukryte fakty z przedszkola które będą teraz wyciągnięte.....albo z złożbka..

Bo widzisz...
Poprzedni właściciel Wisły też był podejrzany o przestępstwa finansowe jak w linku poniżej:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...stwa-podatkowe

Poprzedni właściciel też był kojarzony z cinkciarstwem.
Boguś, też nie miał wysokiego wykształcenia, ukończył tylko technikum kolejowe.

Ale przychodząc do Wisły miał przede wszystkim pieniądze i te pieniądze w Wisłę inwestował.
Jak na tamte czasy to sypało się Wiśle niczym z rogu obfitości.

A obecnie, przyszłość Wisły jest tak samo mglista jak przeszłość jej właściciela.
Wszystko wyjdzie w swoim czasie, oby z korzyścią dla nas, kibiców Wisły.

PabloTS 09.08.2016 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 1447001)
Bo widzisz...
Poprzedni właściciel Wisły też był podejrzany o przestępstwa finansowe jak w linku poniżej:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...stwa-podatkowe

Poprzedni właściciel też był kojarzony z cinkciarstwem.
Boguś, też nie miał wysokiego wykształcenia, ukończył tylko technikum kolejowe.

Ale przychodząc do Wisły miał przede wszystkim pieniądze i te pieniądze w Wisłę inwestował.
Jak na tamte czasy to sypało się Wiśle niczym z rogu obfitości.

A obecnie, przyszłość Wisły jest tak samo mglista jak przeszłość jej właściciela.
Wszystko wyjdzie w swoim czasie, oby z korzyścią dla nas, kibiców Wisły.

i dokładnie się z Tobą zgadzam,poczekajmy a nie odrazu gościa zmieszajmy z błotem.......z dugiej strony ...takich mamy kibiców....cóż...

bonawentura 09.08.2016 15:32

Ale nie jest mglista. Jest tragiczna. Bo zaraz zostaniemy zdyskwalifikowani i tak się skończy cała balanga Pana M. i jego wiernego sługi Sancho Citki w Wiśle. Według krakowskiego wydania wyborczej (z dziś) sponsorzy zastanawiają się nad wycofaniem ze sponsoringu. A sam Citko potwierdza, że sytuacja jest trudna. Pomyślcie, co za głąby nam się trafiły. To, co Cupiał nam zrobił, powinno nadawać się na jakiś kryminał. Masakra.

kristos 09.08.2016 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1447003)
Ale nie jest mglista. Jest tragiczna. Bo zaraz zostaniemy zdyskwalifikowani i tak się skończy cała balanga Pana M. i jego wiernego sługi Sancho Citki w Wiśle. Według krakowskiego wydania wyborczej (z dziś) sponsorzy zastanawiają się nad wycofaniem ze sponsoringu. A sam Citko potwierdza, że sytuacja jest trudna. Pomyślcie, co za głąby nam się trafiły. To, co Cupiał nam zrobił, powinno nadawać się na jakiś kryminał. Masakra.

No i znowu Cupiał winny.
Weż pier...nij się w łeb

Revolver 09.08.2016 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1447003)
Ale nie jest mglista. Jest tragiczna. Bo zaraz zostaniemy zdyskwalifikowani i tak się skończy cała balanga Pana M. i jego wiernego sługi Sancho Citki w Wiśle. Według krakowskiego wydania wyborczej (z dziś) sponsorzy zastanawiają się nad wycofaniem ze sponsoringu. A sam Citko potwierdza, że sytuacja jest trudna. Pomyślcie, co za głąby nam się trafiły. To, co Cupiał nam zrobił, powinno nadawać się na jakiś kryminał. Masakra.

Widzisz, w tym wszystkim najbardziej zastanawia mnie to, że facet z taką przeszłością nagle zaczyna pchać się na świecznik życia publicznego i medialnego kupując klub piłkarski ze 110-letnią tradycją. Są tylko dwa wytłumaczenia: albo jest niewinny, albo jest jednym z większych idiotów w promieniu 1500 km od stadionu Wisły. Trzeciej opcji nie widzę.

Robek 09.08.2016 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Herbi1303 (Post 1446928)
w czwartek o 10 konferencja na R22.

A po niej pewnie bedzie dalej pie.dolenie na forum że nic nie wiadomo

nesta 09.08.2016 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1447003)
Ale nie jest mglista. Jest tragiczna. Bo zaraz zostaniemy zdyskwalifikowani i tak się skończy cała balanga Pana M. i jego wiernego sługi Sancho Citki w Wiśle. Według krakowskiego wydania wyborczej (z dziś) sponsorzy zastanawiają się nad wycofaniem ze sponsoringu. A sam Citko potwierdza, że sytuacja jest trudna. Pomyślcie, co za głąby nam się trafiły. To, co Cupiał nam zrobił, powinno nadawać się na jakiś kryminał. Masakra.

Podeslij linka proszę. Dzięki z góry
Bo ja tylko widzę wywiad z JM.

fond 09.08.2016 16:01

Tu jest o tym w tekście:

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,4...kumentami.html

brylant17 09.08.2016 16:07

Założę się kto by nie przyszedł to Warszawka będzie wyciągać brudy na wierzch.Co boją sku...iele,że wróci wielka Wisła ? tak ma być!! Amika w kryzysie to nie będzie wielka(nigdy nie było),ale jak już Wisła chce wrócić (powoli,ale jednak) na szczyt to są prane brudy teraz jest moda na Legię okej niech będzie, karma za chwilę wróci....i wtedy znowu będzie płacz i lament.Psy szczekają karawana idzie dalej.

element 09.08.2016 16:11

Wisła Kraków gnoiła resztę ligi przez ponad 10 lat, a takimi Stanowskimi podcierała sobie dupska z samego rana, który był nic nie znaczącym leszczem.

I te lata upokorzeń jakie ich spotykały ze strony Wisły muszą teraz sobie jakoś odbić.

seta 09.08.2016 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Revolver (Post 1446996)
Uprawiamy teraz totalny off-top, ale podziwiam Twoją wiarę w polskie szkolnictwo niepubliczne, zwłaszcza przy obecnej ilości placówek i ich sytuacji finansowej. Ale, równie dobrze, możesz i mieć rację. Nie twierdzę, że tak nie jest.



Jutro W Fakcie i na Onet.pl: "Jakub M. - nowy właściciel Wisły Kraków - w wieku 1,5 roku, będąc w żłobku, zesrał się, a później napisał 'Kuba' gównem na ścianie. Uznano go wtedy za geniusza i debila równocześnie."

Po 3 godzinach oświadczenie od prawnika, że to nie było gówno, a czekolada.

A po czterech w Fakcie że być może czekolada ale tylko Jakub M. jej próbował więc ciężko zweryfikować

bonawentura 09.08.2016 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1447006)
No i znowu Cupiał winny.
Weż pier...nij się w łeb

Tak, on jest winny. W całej rozciągłości. On sprzedawał klub. Nie ja. Na pewno nie pozwoliłbym na kupno klubu jakiemuś półgłówkowi. Wystarczyłaby prośba o informację z KRK przy negocjacjach. Wiele by może Cupiałowi wyjaśniła. A jego działanie było bezceremonialne, takie, jakby za wszelką cenę chciał się pozbyć Wisły. Gdzie tu niby miłość do klubu, którą deklarował? Gdzie?

Paweł 09.08.2016 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fond (Post 1447010)

Już na początku zapala się czerwona lampka. "Sponsorzy, którzy mieli dać pieniądze na klub, zastanawiają się nad rezygnacją." Nikt nie wie, kim ci sponsorzy są, dziennikarze GW również. Skoro tak, to nie mogli się z nimi skontaktować. W takim razie skąd mogą wiedzieć, czy chcą się wycofać czy nie?

_al3x 09.08.2016 16:17

Gość się nie umie przedstawić oficjalnie kibicom, pracownikom klubu a do zarządzania klubem się pcha. Bądźmy rozsądni panowie.

whitestar1990 09.08.2016 16:18

Artykuł totalnie z dupy, nielogiczny.

nesta 09.08.2016 16:22

Dokladnie, cyrk na kółkach. Nikt nic nie wie. W ten sam dzień, kilka stron dalej, jest wypowiedź JM, że sponsorzy się nie wycofają, bo to jego przyjaciele. I bądź tu człowieku mądry...

whitestar1990 09.08.2016 16:30

Jeszcze raz czytając ten artykuł, na spokojnie, to wygląda on jak zlepek domysłów i teorii forumowiczów. Sprytny redaktorek posklejał parę rzeczy które przewijały się tutaj i jest "klikalność" .

wolfy 09.08.2016 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1447020)
Dokladnie, cyrk na kółkach. Nikt nic nie wie. W ten sam dzień, kilka stron dalej, jest wypowiedź JM, że sponsorzy się nie wycofają, bo to jego przyjaciele. I bądź tu człowieku mądry...

Sorry, ale jeśli chcecie brać informacje z "Gazety Wyborczej" to tak to się kończy. Raz prawdę napiszą, raz coś sami wymyślą.

For_FuN_ 09.08.2016 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 1447001)
Bo widzisz...
Poprzedni właściciel Wisły też był podejrzany o przestępstwa finansowe jak w linku poniżej:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...stwa-podatkowe

Poprzedni właściciel też był kojarzony z cinkciarstwem.
Boguś, też nie miał wysokiego wykształcenia, ukończył tylko technikum kolejowe.

Weż ty się puknij w głowę... Zestawiasz Cupiała z jakimś wypierdkiem, którego największym osiągnięciem w życiu jest ukończenie 1 klasy gimnazjum. Facet fałszuje dokumenty(ma już wyrok), wyłudza VAT, jest w zorganizowanej grupie przestępczej, pierze pieniądze. Dalej, nic w życiu nie zarobił(co potwierdza prokuratura, która jasno stwierdziła, że to gołodupiec i kara 1 tys. zł fałszowanie, to kara adekwatna do jego "majątku"). Poza tym, gdyby miał jakąś kasę, to chyba ten adwokat, który pisze te oświadczenia, to wtedy jego sprawą już by się zajmował :D.
Daj spokój Cupiałowi, bo jak sam napisałeś, ten ukończył szkołę i do czegoś doszedł w życiu. A nasz obecny właściciel, to gość bez majątku(ewentualnie gdzieś w skarpecie ma swoją dole z wyłudzania VATu, bo w końcu był malutkim trybikiem w tej grupie), przestępca i milioner - handlarz rozbitymi Iphonami... O inteligencji się nie wypowiadam, bo wszystko zostało już przytoczone z jego fesjbooka.

P.S - A ten artykuł, to chyba ktoś źle wyedytował, bo na początku pojawia się przecież nazwisko rozmówcy - Marek Citko.

bonawentura 09.08.2016 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1447022)
Sorry, ale jeśli chcecie brać informacje z "Gazety Wyborczej" to tak to się kończy. Raz prawdę napiszą, raz coś sami wymyślą.

Ale sami piszą, że Citko im powiedział, że jest trudna sytuacja. To chyba nie zmyślają :/

pietruch 09.08.2016 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1447024)
Weż ty się puknij w głowę... Zestawiasz Cupiała z jakimś wypierdkiem, którego największym osiągnięciem w życiu jest ukończenie 1 klasy gimnazjum. Facet fałszuje dokumenty(ma już wyrok), wyłudza VAT, jest w zorganizowanej grupie przestępczej, pierze pieniądze. Dalej, nic w życiu nie zarobił(co potwierdza prokuratura, która jasno stwierdziła, że to gołodupiec i kara 1 tys. zł fałszowanie, to kara adekwatna do jego "majątku"). Poza tym, gdyby miał jakąś kasę, to chyba ten adwokat, który pisze te oświadczenia, to wtedy jego sprawą już by się zajmował :D.
Daj spokój Cupiałowi, bo jak sam napisałeś, ten ukończył szkołę i do czegoś doszedł w życiu. A nasz obecny właściciel, to gość bez majątku(ewentualnie gdzieś w skarpecie ma swoją dole z wyłudzania VATu, bo w końcu był malutkim trybikiem w tej grupie), przestępca i milioner - handlarz rozbitymi Iphonami... O inteligencji się nie wypowiadam, bo wszystko zostało już przytoczone z jego fesjbooka.

P.S - A ten artykuł, to chyba ktoś źle wyedytował, bo na początku pojawia się przecież nazwisko rozmówcy - Marek Citko.

Kompletnie nie zrozumiałeś.
Myślisz, że gdyby w 97' dostęp do informacji byłby tak powszechny i rozwinięty jak obecnie, to nastroje oraz nagonka medialna byłaby taka sama co obecnie. Bo ani jeden, ani drugi nie jest przezroczysty.
Również nie przypominam sobie by Bogusław Cupiał po przejęciu Wisły zrobił medialny show wokół siebie.
Z tego co pamiętam to w ciągu 19 lat, udzielił raptem 2 wywiadów w prasie.

Nie porównuję ich obu ze sobą, bo to jak pojedynek gołej dupy z batem, ale dajmy sobie czas na to co wyniknie z realnej działalności tandemu M&C.
Póki co, nie wygląda to ciekawie, ale nie jest to powód by samemu srać we własne gniazdo. Media przez ostatni tydzień wystarczająco obniżyły naszą wartość marketingową.

whitestar1990 09.08.2016 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 1447027)
M3edia przez ostatni tydzień wystarczająco obniżyły naszą wartość marketingową.

Spoko. Mamy przecież maestro spod Jasnej Góry. On wyniesie marketing na jakiś zupełnie inny poziom.

kristos 09.08.2016 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1447016)
Tak, on jest winny. W całej rozciągłości. On sprzedawał klub. Nie ja. Na pewno nie pozwoliłbym na kupno klubu jakiemuś półgłówkowi. Wystarczyłaby prośba o informację z KRK przy negocjacjach. Wiele by może Cupiałowi wyjaśniła. A jego działanie było bezceremonialne, takie, jakby za wszelką cenę chciał się pozbyć Wisły. Gdzie tu niby miłość do klubu, którą deklarował? Gdzie?

Cupiał to gość , który dla tego klubu w czasie swojego zarządzania zdobył 8 tytułów MP i za to szacunek do końca.
To po pierwsze.
Po drugie , nie tacy dali się naciągnąć na wszelkiego rodzaju machlojki ,choćby ludzie nacięci na Amber Gold.

PS.Co do tego ma miłość do klubu ?

pete29 09.08.2016 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pietruch (Post 1447027)
Kompletnie nie zrozumiałeś.
Myślisz, że gdyby w 97' dostęp do informacji byłby tak powszechny i rozwinięty jak obecnie, to nastroje oraz nagonka medialna byłaby taka sama co obecnie. Bo ani jeden, ani drugi nie jest przezroczysty.
Również nie przypominam sobie by Bogusław Cupiał po przejęciu Wisły zrobił medialny show wokół siebie.
Z tego co pamiętam to w ciągu 19 lat, udzielił raptem 2 wywiadów w prasie.

Nie porównuję ich obu ze sobą, bo to jak pojedynek gołej dupy z batem, ale dajmy sobie czas na to co wyniknie z realnej działalności tandemu M&C.
Póki co, nie wygląda to ciekawie, ale nie jest to powód by samemu srać we własne gniazdo. Media przez ostatni tydzień wystarczająco obniżyły naszą wartość marketingową.

Może dostanę bana ale czy wszystkim obrońcom JM coś totalnie odpierdziela/ Coś bierzecie.

Porównujecie faceta , który stworzył jednego z największych producentów kabli w Europie , posiadającego firmę ( mimo problemów ) o obrocie 3-4 mld złotych rocznie do Meresińskiego :help::help::help:

Jeżeli JM tak jak napisał Stanowski nie odda wycofa się w przyszłym sezonie jest IV liga.

Citce też pewnie jest głupio bo zorientował się w co wdepnął , ale myślałem , że jeżeli jest menago to ma rozum trochę większy.

bonawentura 09.08.2016 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 1447031)
Cupiał to gość , który dla tego klubu w czasie swojego zarządzania zdobył 8 tytułów MP i za to szacunek do końca.
To po pierwsze.
Po drugie , nie tacy dali się naciągnąć na wszelkiego rodzaju machlojki ,choćby ludzie nacięci na Amber Gold.

PS.Co do tego ma miłość do klubu ?

Ehhh... porównywać profesjonalnego przedsiębiorcę prowadzącego potężną firmę do zwykłych zwyroli nabitych w Amber Gold... piękne :D
Cóż. Nie chcesz zrozumieć, nie musisz.
Ja nie będę oceniał bezkrytycznie rządów Cupiała. Chwała mu za 8 MP, ale to nic w porównaniu z tym, co można było zrobić. Mieć mniej MP, ale za to lepiej zarządzany klub.

kristos 09.08.2016 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1447033)
Ehhh... porównywać profesjonalnego przedsiębiorcę prowadzącego potężną firmę do zwykłych zwyroli nabitych w Amber Gold... piękne :D
Cóż. Nie chcesz zrozumieć, nie musisz.
Ja nie będę oceniał bezkrytycznie rządów Cupiała. Chwała mu za 8 MP, ale to nic w porównaniu z tym, co można było zrobić. Mieć mniej MP, ale za to lepiej zarządzany klub.

Ty oczywiście wszystkich znasz , którzy zostali oszukani przez AG i wiesz kim byli i są a jakbyś zarządzał Wisłą to pewnie LM
co roku.

borys 09.08.2016 17:24

A może ocenimy Cupial przez pryzmat komu klub sprzedał.

Pan Jotka 09.08.2016 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1446988)
Poczekam do tej konferencji, zobaczymy jak wypadnie.

Nie chcę być złośliwy, ale jak padało OLT Express, a przy okazji wypłynęło, ze Amber Gold to piramida, Marcin Plichta wsparty adwokatami był najlepiej medialnie wypadającym człowiekiem pomiędzy Odra a Bugiem...Ogólnie powie sam dobre rzeczy.
PS. A propos mecenasa Cieslewicza. Ma dycyplinarkę. Odwallł nr dekady. Najpierw bronił wielokrotnego gwałciciela i dostarczyciela znarkotyzowanych dziewcząt-Krystiana W., a następnie został...pelnomocnikiem ojca dziewczyny, która zgwałcona przez W. rzuciła się pod pociąg, a to spowodowało wypłynięcie całej sprawy do mediów...To jest po prostu delikt w rozumieniu adwokackiego kodeksu etycznego.

Oczywiście to co napisał jest typowym bełkotem. Teraz będzie chciał przywrócić termin do wniesienia środka zaskarżenia. Szanse są spore, że wniosek "złapie", bo zapewne Meresiński ma 3 miejsca zamieszkania tak na wszelki wypadek. Śmierdzi to na km wszystko i tyle.

bódyń 09.08.2016 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1447011)
Założę się kto by nie przyszedł to Warszawka będzie wyciągać brudy na wierzch.Co boją sku...iele,że wróci wielka Wisła ? tak ma być!! .

Bedzie wyciagac brudy skoro sa. Jakby nasz JM nie robil walow nic by nie wyciagneli.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl