![]() |
mi po prostu sie znudziło juz jebanie Maresinskiego na prawo i lewo od paru dni.
Jeszcze jutro wyjdzie ze zgwałcił staruszke i ze mama mu scieli łóżko. Mam wy**bane. Szkoda zdrowia. Poczekam do tej konferencji, zobaczymy jak wypadnie. Zaznaczmy, ze od poczatku byłem przeciwko tej parze, no ale nie posłuchali :) |
Noście k....a różowe okulary dalej.
Ja to się zastanawiam kto/co może nam pomóc wybrnąć z tego bagna czy my w ogóle coś możemy? Jakieś pomysły? Przecież nie możemy patrzeć z boku jak nam Wisłę kładą ! I uważam to powinien być priorytet. |
Cytat:
|
Cytat:
Chyba, że ktoś inny wpadł na podrobione dokumenty, ale wówczas prokuratura i tak by powiadomiła o tym fakcie uczelnie, do której się zapisał. Było to przecież w 2014 roku. Cytat:
|
Cytat:
|
To się nie dzieje naprawdę :D
|
Cytat:
|
czekam na jakieś ukryte fakty z przedszkola które będą teraz wyciągnięte.....albo z złożbka..
|
Cytat:
Cytat:
Po 3 godzinach oświadczenie od prawnika, że to nie było gówno, a czekolada. |
ten człowiek jest mega pomyłką. Media się od niego nie od.......ą, będzie cierpiała Wisła. Nikt poważny i w miarę czysty się tutaj nie pojawi. Będziemy pralnią dla szemranych właścicieli.
Tylko tyle i aż tyle.... |
Cytat:
wszędzie zło,wszystko żle,....... |
Cytat:
Poprzedni właściciel Wisły też był podejrzany o przestępstwa finansowe jak w linku poniżej: http://sportowefakty.wp.pl/pilka-noz...stwa-podatkowe Poprzedni właściciel też był kojarzony z cinkciarstwem. Boguś, też nie miał wysokiego wykształcenia, ukończył tylko technikum kolejowe. Ale przychodząc do Wisły miał przede wszystkim pieniądze i te pieniądze w Wisłę inwestował. Jak na tamte czasy to sypało się Wiśle niczym z rogu obfitości. A obecnie, przyszłość Wisły jest tak samo mglista jak przeszłość jej właściciela. Wszystko wyjdzie w swoim czasie, oby z korzyścią dla nas, kibiców Wisły. |
Cytat:
|
Ale nie jest mglista. Jest tragiczna. Bo zaraz zostaniemy zdyskwalifikowani i tak się skończy cała balanga Pana M. i jego wiernego sługi Sancho Citki w Wiśle. Według krakowskiego wydania wyborczej (z dziś) sponsorzy zastanawiają się nad wycofaniem ze sponsoringu. A sam Citko potwierdza, że sytuacja jest trudna. Pomyślcie, co za głąby nam się trafiły. To, co Cupiał nam zrobił, powinno nadawać się na jakiś kryminał. Masakra.
|
Cytat:
Weż pier...nij się w łeb |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Bo ja tylko widzę wywiad z JM. |
|
Założę się kto by nie przyszedł to Warszawka będzie wyciągać brudy na wierzch.Co boją sku...iele,że wróci wielka Wisła ? tak ma być!! Amika w kryzysie to nie będzie wielka(nigdy nie było),ale jak już Wisła chce wrócić (powoli,ale jednak) na szczyt to są prane brudy teraz jest moda na Legię okej niech będzie, karma za chwilę wróci....i wtedy znowu będzie płacz i lament.Psy szczekają karawana idzie dalej.
|
Wisła Kraków gnoiła resztę ligi przez ponad 10 lat, a takimi Stanowskimi podcierała sobie dupska z samego rana, który był nic nie znaczącym leszczem.
I te lata upokorzeń jakie ich spotykały ze strony Wisły muszą teraz sobie jakoś odbić. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Gość się nie umie przedstawić oficjalnie kibicom, pracownikom klubu a do zarządzania klubem się pcha. Bądźmy rozsądni panowie.
|
Artykuł totalnie z dupy, nielogiczny.
|
Dokladnie, cyrk na kółkach. Nikt nic nie wie. W ten sam dzień, kilka stron dalej, jest wypowiedź JM, że sponsorzy się nie wycofają, bo to jego przyjaciele. I bądź tu człowieku mądry...
|
Jeszcze raz czytając ten artykuł, na spokojnie, to wygląda on jak zlepek domysłów i teorii forumowiczów. Sprytny redaktorek posklejał parę rzeczy które przewijały się tutaj i jest "klikalność" .
|
Cytat:
|
Cytat:
Daj spokój Cupiałowi, bo jak sam napisałeś, ten ukończył szkołę i do czegoś doszedł w życiu. A nasz obecny właściciel, to gość bez majątku(ewentualnie gdzieś w skarpecie ma swoją dole z wyłudzania VATu, bo w końcu był malutkim trybikiem w tej grupie), przestępca i milioner - handlarz rozbitymi Iphonami... O inteligencji się nie wypowiadam, bo wszystko zostało już przytoczone z jego fesjbooka. P.S - A ten artykuł, to chyba ktoś źle wyedytował, bo na początku pojawia się przecież nazwisko rozmówcy - Marek Citko. |
Cytat:
|
Cytat:
Myślisz, że gdyby w 97' dostęp do informacji byłby tak powszechny i rozwinięty jak obecnie, to nastroje oraz nagonka medialna byłaby taka sama co obecnie. Bo ani jeden, ani drugi nie jest przezroczysty. Również nie przypominam sobie by Bogusław Cupiał po przejęciu Wisły zrobił medialny show wokół siebie. Z tego co pamiętam to w ciągu 19 lat, udzielił raptem 2 wywiadów w prasie. Nie porównuję ich obu ze sobą, bo to jak pojedynek gołej dupy z batem, ale dajmy sobie czas na to co wyniknie z realnej działalności tandemu M&C. Póki co, nie wygląda to ciekawie, ale nie jest to powód by samemu srać we własne gniazdo. Media przez ostatni tydzień wystarczająco obniżyły naszą wartość marketingową. |
Cytat:
|
Cytat:
To po pierwsze. Po drugie , nie tacy dali się naciągnąć na wszelkiego rodzaju machlojki ,choćby ludzie nacięci na Amber Gold. PS.Co do tego ma miłość do klubu ? |
Cytat:
Porównujecie faceta , który stworzył jednego z największych producentów kabli w Europie , posiadającego firmę ( mimo problemów ) o obrocie 3-4 mld złotych rocznie do Meresińskiego :help::help::help: Jeżeli JM tak jak napisał Stanowski nie odda wycofa się w przyszłym sezonie jest IV liga. Citce też pewnie jest głupio bo zorientował się w co wdepnął , ale myślałem , że jeżeli jest menago to ma rozum trochę większy. |
Cytat:
Cóż. Nie chcesz zrozumieć, nie musisz. Ja nie będę oceniał bezkrytycznie rządów Cupiała. Chwała mu za 8 MP, ale to nic w porównaniu z tym, co można było zrobić. Mieć mniej MP, ale za to lepiej zarządzany klub. |
Cytat:
co roku. |
A może ocenimy Cupial przez pryzmat komu klub sprzedał.
|
Cytat:
PS. A propos mecenasa Cieslewicza. Ma dycyplinarkę. Odwallł nr dekady. Najpierw bronił wielokrotnego gwałciciela i dostarczyciela znarkotyzowanych dziewcząt-Krystiana W., a następnie został...pelnomocnikiem ojca dziewczyny, która zgwałcona przez W. rzuciła się pod pociąg, a to spowodowało wypłynięcie całej sprawy do mediów...To jest po prostu delikt w rozumieniu adwokackiego kodeksu etycznego. Oczywiście to co napisał jest typowym bełkotem. Teraz będzie chciał przywrócić termin do wniesienia środka zaskarżenia. Szanse są spore, że wniosek "złapie", bo zapewne Meresiński ma 3 miejsca zamieszkania tak na wszelki wypadek. Śmierdzi to na km wszystko i tyle. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl