![]() |
|
Porcja zdjęć z dzisiaj na stronie SKWK.
|
Szybciej i sprawniej na stadion
http://www.stadionwisly.info/?p=aktualnosci&z=299 |
Z kolei poziom powyżej zostanie zaaranżowany jako typowo kibicowski – wypełnią go bary, sanitariaty oraz sklepiki z pamiątkami. Zorganizowany będzie także punkt pierwszej pomocy. Wejścia do budynku znajdować się będą wprost w fasadzie trybuny przy ul. Reymana, a widzowie będą mogli bezpośrednio przejść do swoich miejsc – sektor o roboczej nazwie ‘E1’ będzie posiadł aż 3.697 krzesełek.
Czyżby sektor C na dobre przestał istnieć że mowa tu o E1 ? |
mowa tu o E1 na planach ,czyli chodzi chyba o dolna czesc trubyny C
|
Nie zastanawiało was nigdy czemu do dzisiaj nie zostało oddane do użytku wnętrze trybuny D??
|
A miało wogóle być oddane do użytku?
|
Jak widac po zdjeciach robota nabiera tępa wczoraj w samym wykopie przy zbrojeniu pracowalo okolo 30 pracownikow:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Projekt został zresztą zmieniony. Zaplecze będzie oddane wraz z całym stadionem. Cierpliwości. Cytat:
Na planach wygląda to teraz tak, że: - trybuna główna (zachodnia) - A,B - trybuna południowa - C - narożnik pd.-wsch (sektor gości) - D - trybuna wschodnia - E,F - narożnik pn.-wsch. - G - trybuna północna - H (??!!) - narożnik pn.-zach. - I Oczywiście nie ma to przełożenia specjalnego...:) |
http://sport.onet.pl/0,1248699,1923947,wiadomosc.html
Co za chory pomysł. Ja rozumiem, że obniżamy płytę boiska a na Hutniku pucharów się grać nie da ale do Wrocławia jest autostrada A4, można dojechać w 3 godziny + dobre połączenie kolejowe, do Żiliny najpierw trzeba dojechać zakopianką (co najmniej 2 godziny) i potem godzina przez Słowację czyli to samo. A wyjdzie na to, że Polska to taki kraj że nie ma u nas nawet stadionu na którym można zagrać. Dodatkowo te bilety, których my byśmy nie kupili dokupiłby Śląsk więc trybuny pełne czyli zarobek dla klubu by był, bo rozumiem, że o to się klub martwi, wymyślając coraz to nowe miejsca. |
haha no jaja piękne... jeszcze liczyłem na to że może stadion Żiliny jest większy i dlatego na niego padł wybór tymczasem ma on.... 6000 miejsc. To ja sie pytam czemu nie można pucharów grać na Hutniku gdzie jest tyle samo miejsc, zadaszenie i oświetlenie tez bedzie... nie mówiąc o stadionie Śląska Wrocław gdzie wieksza pojemność i wsparli by nas bracia
|
Cytat:
|
A jak Śląsk Wrocław też będzie grał w Pucharach to co wtedy?
|
Najpierw wywalczmy awans, a potem dyskutujmy.
Bodajże jedną stronę wcześniej była dyskusja o tym dlaczego sektor D nie jest wykańczany. |
Chorzów z tego co wiem odpada z powodu przebudowy.
|
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciekawe, bo wchodziłem na tą stronę rano i było czysto ,czyżby akcja sabotażowa starozakonnych hakerów? :australopitek:
|
Cytat:
|
"Od wtorku, w miejscu gdzie przygotowano już podkład, trwa zbrojenie płyty dennej. Płyta ta należy do grupy fundamentów płytowych. Stosowana jest ona w specyficznych warunkach ziemnych, a takie właśnie występują na terenie stadionu. Chodzi tu oczywiście o słabą nośność gruntu, oraz fakt, że część podpiwniczona znajdować się będzie poniżej poziomu wód gruntowych.
Wynika to z tego, iż obszar budowy jest fragmentem terasy Wisły, rozciętej korytem Rudawy. Przeważają na nim osady piaszczysto ? żwirowe występujące do głębokości 11-13m. Płyta denna natomiast znajdzie się na poziomie o 4,5m niższym od poziomu ulicy, a jej grubość wyniesie 50cm. Widoczne na zdjęciach wgłębienia to nic innego jak miejsca pod stopy fundamentowe, na których niebawem pojawią się słupy. Ich głębokość wahać się będzie od 80 do 100cm. Aby zoptymalizować i usprawnić prace płytę podzielono na 5 części. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, pierwszy jej odcinek ma być już gotowy na początku przyszłego tygodnia." |
Cytat:
info by http://www.stadionwisly.info :P |
Chcialem tak napisac ale nie doszedlem jeszcze do tego jak sie cytuje;D
|
http://wisla.krakow.pl/art.php?odp_i...&action=wyniki
fajna ankieta. Kielce, gdzie wiadomo że nas nie wpuszczą z wiadomych powodów. Gdzie stadion Hutnika? Pozostaje żaden z powyższych. |
Naprawde niewiem jakim cudem i sposobem w jakiejkolwiek ankciecie typu "Gdzie zagramy"--wymieniane sa Kielce.
To chyba ostatni stadion na ktory by nas wpuscili,a wczesniej ogrodzili 5 metrowa murem z fosą byle tego nie zrobic.Juz predzej odkryją rope na Rynku Głownym niz nas wpuszczą na tamten stadion. |
Cytat:
|
słyszałeś o takim klubie Korona? i wiesz z kim się bratają moze ? jak by na nasz stadion Lecha wpuscic.
|
Cytat:
Dla tych co nie wiedzą o tragedii z 2007 roku Panowie, czy tak trudno wklepać w google trzy słowa: Kielce Kibice Wisły i już dowiedzie się, dlaczego nasze mecze w Kielcach raczej nie wchodza w rachube... |
Kielce nawet na mecze Cracovii się nie zgodziły.
|
Panowie a tak apropo niektorzy narzekaja ze mamy malo przestrzeni pod E i D ...to zobaczcie tutaj....
http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=4033 http://www.skyscrapercity.com/showpo...postcount=4010 A tu fajnie widac jak im woda przecieka....Dramat.... |
Dramat to co zrobili na Lechu to mało powiedziane, to całkowita porażka. Przynajmniej u nas nie ma takich "ciekawych" scen.
|
Cytat:
|
Jak i w zyciu, najwiekszym problemem nie jest blad, bledem jest jesli sie szybko tego problemu nie zauwazy i nie naprawi... Jak ktos dobrze pamieta, to w jednym narozniku na Allianz Arena podczas Pucharu Konfederacji dach przeciekal w czasie jednego meczu, woda na ludzi sie lała, ktoś zrobił tragedie? Nie, bo w przeciagu kilku dni to naprawiono. I wlasnie problemem na Lechu jest to ze jak kapalo tak chyba kapie. Ale swoja droga to trybune maja fatalna, taki ot betonowy kloc, u nas jakby pomalowac podpory przynajmniej tak jak jest z boku trybun to bylo by OK, no i jakby schowali ta wentylacje..
|
Cytat:
nie sądziłem że przeczytam kiedyś coś takiego w tym temacie :D u nas naprawdę ładnie wnętrze wygląda jak się je porówna do stadionu w Poznaniu. Zresztą sami kibice bodajże ŁKSu chwalili naszą trybunę. |
Panowie a ma ktos z was może zdjecia tybuny E w srodku bo nie miałem przyjemnosci w niej być a chciałbym wiedziec jak to wygląda :-)
|
Cytat:
Tu masz kilka galerii z oficjalnej http://www.wisla.krakow.pl/art.php?i..._id=3&index=42 |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl