Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

Emenems81 28.07.2011 17:29

Trzeba brać jednak pod uwagę fakt, że było nie było mamy piłkarzy przynajmniej o klasę lepszych na prawie każdej pozycji :)

szczepek19 28.07.2011 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1135475)
żeby w takich sytuacjach nie trafiać do bramki to trzeba być Dawidem Plizgą. Dajcie spokój - jeden raz s.......ić ,dwa ale nie serialnie.

to domena polskich napadziorów :D

Arked 28.07.2011 17:34

Śląsk gra bardzo fajną piłkę. W tym meczu powinno być 3-4 do zera. Jak się patrzy na grę Ćwielonga to powraca koszmar Levadii i zmarnowanych sytuacji. Loko Sofia jest strasznie słabe. Rozumiem że mogą się bronić ale nawet kontrataku u nich nie widzę.

leszekm_ 28.07.2011 17:37

Poza Kelemenem to chyba wszyscy w Śląsku zmarnowali jakąś setkę.

ziuk_NYC 28.07.2011 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomas_n (Post 1135473)
Śląsk gra jak dla mnie fajną piłkę . My mieliśmy szczęście , Śląsk ma dziś pecha bo powinien prowadzić już z 2:0 :)

oj chyba nie pecha Slask ma tylko brak umiejetnosci. Po takich sytlacjach wroclawianie powinni wygrac ten mecz minimum z przewaga dwoch bramek. Takiego braku skutecznosci to ja dawno nie widzialem.
zycze milego dnia
ziuk_NYC

wis997 28.07.2011 17:38

dla mnie to kompromitacja

djjamajczyk 28.07.2011 17:39

No i Śląsk wg. mnie w tym dwuczemu odpada , tych amatorów wyjazdów w Sofii pojada i tyle z awansu do kolejnej rundy w myśl zasady o niewykorzystanych...

szczepek19 28.07.2011 17:39

Bardzo słaby mecz, Celeban sam na sam z bramkarzem w I połowie i zamiast uderzać... to podaje... Ćwielong 100 no tragedia...

Seb@. 28.07.2011 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1135480)
Śląsk gra bardzo fajną piłkę. W tym meczu powinno być 3-4 do zera.

Ile punktow do rankingu krajowego a ile do klubowego daja za granie ladnej pilk moze sie ktos dobrze znajacy przepisy wypowiedziec? :lol:

Bronex 28.07.2011 17:42

Śląsk gdyby dzisiaj miał w składzie zawodników ,którzy chociaż w stopni podstawowym opanowali coś takiego jak strzały na bramkę to by przerobił Lokomotiv na sushi , zjadł a potem wysrał na środku boiska. Nie dziwię się ,że Polska jest w czwartym koszyku a polskie kluby ,żeby cokolwiek osiągnąć przyzwoitego w pucharach zatrudniają w przeważającej mierze obcokrajowców.

A potem się dziwić ,że przy takim Ćwielągu żeśmy z Lewatywą odpadli.

Jaroo1 28.07.2011 17:43

czasami pilka do bramki nie chce wpasc... Jakby nie było to Slask uzyskał najlepszy wynik remisowy jaki mogł. Na wyjezdzie wystarczy zremisowac bramkowo i bedzie awans. Ja tam stawiam na Slask. W Bułgarii Lokomotiv bedzie musial sie bardziej odslonic a Slask z kontry grac lubi i napewno cos wsadza

emj10 28.07.2011 17:46

No i Śląsk grający bajeczną piłkę się zaciął. Orest nic nie wyciśnie z zawodników, którzy raz grają na poziomie spotkania na szczycie z Wisłą, czy Legią, a kolejny raz dostosowują się do poziomu Polonii Bytom, czy Arki Gdynia.

HEDu 28.07.2011 17:47

Slask nie gral zle, Mila mial slabszy dzien chociaz i tak mial z 5 podan na setki ktorych nikt nie wykorzystal. Skutecznosc i tyle. Oby nie bylo tak jak z Jagą.

PeterSett 28.07.2011 17:47

Śląsk gra padakę i to raczej punktów do rankingu nie przyniesie. Lenczyk chce przechodzić w pucharach remisami i pewnie tak zrobi. 1-1 na wyjeździe może się uda. W następnej rundzie trafi się taki Rennais, Atletico, czy choćby Maintz i będą bęcki.

Kiepski ten polski futbol.

Emenems81 28.07.2011 17:50

Przestańcie już narzekać, zachowujecie się jak by Śląsk dostał w tyłek dwiema lub trzeba bramkami.
Ważne, że ten remis jest bezbramkowy, na wyjeździe są w stanie spokojnie ugrać awans, martwy się o siebie i rewanż z Litexem.

Grzadq 28.07.2011 17:50

Niezła gra, ale "dużo dymu, mało ognia". Nie mogli się jakoś wstrzelić, a szkoda.

Paradoksalnie, wszystko przed nimi dalej aktualne. Wystarczy 1 bramka na wyjeździe i to przeciwnik musi strzelić wtedy 2. A że ten Lokomotiv cienki jak dupa węża to szansa w dalszym ciągu jest.

RecordAble 28.07.2011 17:51

Pepe Ćwielong :D
Śląsk powinien rozjechać to Loko kilkoma bramkami. Powinien, ale tego nie zrobił. I w Sofii może być różnie, paradoksalnie nawet trudniej niż z Dundee.

qqq_b 28.07.2011 17:52

Fatalna skutecznosc slaska daje znowu znac o sobie. Po prostu tragedia. W tym meczu powinno być 4:0, a jest ... 0:0. Cięzko będzie w rewanżu, bo pewnie Sofia zaatakuje, a obrona Śląska gra bardzo slabo.

Arked 28.07.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Seb@. (Post 1135486)
Ile punktow do rankingu krajowego a ile do klubowego daja za granie ladnej pilk moze sie ktos dobrze znajacy przepisy wypowiedziec? :lol:

Nie o tym pisałem. Jeśli by dawało to Barcelona pewnie dostała by z milion :P

mitmichael 28.07.2011 17:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RecordAble (Post 1135501)
Pepe Ćwielong :D
Śląsk powinien rozjechać to Loko kilkoma bramkami. Powinien, ale tego nie zrobił. I w Sofii może być różnie, paradoksalnie nawet trudniej niż z Dundee.

A Cwielong byl zdziwiony czemu w meczu z Dundee to wlasnie jego sciagnał Lenczyk - teraz chyba sam bedzie wiedział dlaczego. Slaby mecz Cwielonga - nie pierwszy i nie ostatni

kacpaw91 28.07.2011 17:54

http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?i=1&id_sezon=79

W tym rankingu jest jakiś błąd. Mamy w nim tyle samo punktów za ten sezon co Lech, a mniej od Śląska i Legii, a nawet Jagielloni. Ktoś wie ile już mamy punktów za ten sezon?

palikot 28.07.2011 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PeterSett (Post 1135496)
Śląsk gra padakę i to raczej punktów do rankingu nie przyniesie. Lenczyk chce przechodzić w pucharach remisami i pewnie tak zrobi. 1-1 na wyjeździe może się uda. W następnej rundzie trafi się taki Rennais, Atletico, czy choćby Maintz i będą bęcki.

Kiepski ten polski futbol.

To kup sobie cyfre i oglądaj hiszpańską...

RecordAble 28.07.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1135506)
A Cwielong byl zdziwiony czemu w meczu z Dundee to wlasnie jego sciagnał Lenczyk - teraz chyba sam bedzie wiedział dlaczego. Slaby mecz Cwielonga - nie pierwszy i nie ostatni

No w końcu Ćwielongowa pogoda była, to co się dziwić :D

mitmichael 28.07.2011 18:04

Transmisja meczu Legii w necie - relacja na weszlo jakby kogos interesowało:
http://www.weszlo.com/news/7382-Mecz...osrednio_TUTAJ

Co do Cwielonga jeszcze:
http://www.weszlo.com/news/7384-Nies...iec_cwielongow

HEDu 28.07.2011 18:17

to na Polsacie nie ma Legii i trzeba w necie oglądać?

Aimable 28.07.2011 18:19

Powiem krótko: wolę po "fatalnym meczu" z 2 Polakami w składzie przywieźć zwycięstwo z wyjazdu z niezłą drużyną, niż oglądać "porywająca tylko nieskuteczną" grę z 7 Polakami, kończącą się remisem z zespołem, który nawet kontrataku wyprowadzić nie potrafi. Sądzę, że w obydwu przypadkach sprawa końcowego awansu jest otwarta ale na razie nasze wyniki i polityka personalna bardziej mnie przekonują. Powodzenia w rewanżu Śląsku!!

saklak1906 28.07.2011 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 1135490)
W Bułgarii Lokomotiv bedzie musial sie bardziej odslonic a Slask z kontry grac lubi i napewno cos wsadza

Jak trafia w swiatlo bramki

zizou 28.07.2011 18:38

Po pierwszych 20 - 30 minutach myślałem, że wrocławianie rozjadą Bułgarów walcem. No ale w 30 minucie ktoś wyłączył prąd Sebastianowi Mili i było po meczu - wyglądało to tak, jakby Śląsk sam siebie zabiegał. Nawet po przerwie gra była już znacznie wolniejsza, no i skończyło się bez bramek.
Zastanawia mnie kilka rzeczy, może któryś z wrocławiaków, który częściej ogląda Śląsk mi odpowie:
1. Czemu Orest zostawił Dudka na ławce? Przecież Cetnarski przez większość meczu starał się jak mógł unikać spotkania z piłką, a jak już dostał podanie to oddawał do najbliższego kolegi...
2. Czy jedynym wyćwiczonym wariantem rozegrania rzutu rożnego jest "wrzutka na Elsnera"? Po 2 pierwszych kornerach widać było, że Bułgarzy doskonale to rozpracowali - mimo to Mila ciągle (chyba z jednym wyjatkiem) grał to samo...
3. Ćwielong to sabotażysta, on gra za jakieś tajne zasługi? Sorry, ale gość nie pasuje mi w ogóle do tego całkiem fajnie ułożonego zespołu

Powodzenia w rewanżu, zawsze 0:0 u siebie jest lepsze niż 1:1

Romuald 28.07.2011 18:48

Ale trzeba być zrytym żeby pisać,że Śląsk grał padake itp, nie wykorzystanie kilku wyśmienitych okazji a granie padaki to dwie różne sprawy.Śląsk niemal cały mecz dominował stwarzał sytuacje brakowało skuteczności a niektórzy piszą brednie jaki to fatalny Śląsk i o kompromitacji.

Śląsk zagrał dobry mecz zabrakło skuteczności .

delukas96 28.07.2011 18:48

Ćwielong pokazuje, że nie zasługiwał na grę w Wiśle. Jego 'kiksy' 3 metry przed pustą bramką stają się jego zagraniem firmowym (obok jego bezproduktywnego dryblingu).

Coolpick 28.07.2011 18:48

Za przeproszeniem, pierdo**cie, że Śląsk grał słabo, a jakby mieli trochę lepszą skuteczność, to byście się podniecali. Dziś nie chciało wpaść, ale gra nastraja optymistycznie przed rewanżem

labtec 28.07.2011 18:49

Panowie, może i się nie znam na piłce, ale to kolejny mecz w którym ja i mój ojciec, widziemy że S. Mila to jest k. słabeusz !!!

Nie mówcie mi o doskonałym przeglądzie pola, bo walić na pałę albo kopać na skrzydła to ja też umiem. Anie nie jest silny, ani duży by walczyć bark w bark z graczami Loko.

A wpieprza się między dwóch czy trzech bułgarów i myśli że zdziała cuda...


przyznajdzie mi proszę rację, bo po ostatnim meczu z Dundee jak wyczytałem tutaj że był najlepszym graczem Śląska to facepalm x 1000 po prostu ;-/

Angmir 28.07.2011 18:50

Nie ma co płakać - Śląsk niby prezentował się o wiele lepiej od Wisły, a pomimo tego wynik maja dużo słabszy. Taka jest piłka (i Ćwielong - piłkarz który jest najlepszy i najgorszy w Śląsku zarazem).

Lokomotiv to osobna historia - oni byli bardziej nieporadni od Skonto - nawet Łotsze próbowali nieudolnie czasem przedostac się pod bramkę Wisły. lokomotiv nie był zainteresowany WOGÓLE niczym, poza końcowym gwizdkiem. Rozumiem grę na 0-0 ale taki mecz widziałem po raz pierwszy.

Właściwie to nie wiem czy Bułgarzy potrafią cokolwiek bo dzisiaj nic nie pokazali - moze rzeczywiście u siebie przechodzą transformację bo na razie to nic o tej drużynie pozytywnie powiedzieć sie nie da - najsłabszy przeciwnik Polskich drużyn do tej pory.

Dlatego póki co raczej nie obawiam sie o odpadnięcie Śląska - jeżeli piłkarze sami będą chcieli awansować to awansują, tylko chyba właśnie z tym jest trochę problem - nie widać u nich determinacji do osiągania sukcesów w Europie.
Ale nie moznma powiedzieć że Śląsk gra słabo - puki co wyglądają na znacznie lepiej przygotowanych do ligi od nas. Czasem po prostu są takie mecze ze nie wpada. Nie ma o0c wyciągać niezdrowych wniosków.

Szkoda że wszystko co dobre na dzisiaj się chyba skończyło bo po Legi chyba wiadomo czego się spodziewać.

3-1 dal Gaziantepu będzie sukcesem Legii. Każdy lepszy wynik rewelacją.

mitmichael 28.07.2011 18:56

Na razie to turecki komentator miał najwieksze problemy z wymowieniem nazwiska Rzeźniczak a najmniejsze Radovic. Zobaczy co teraz pokaze Legia, ktora wystapi w składzie:

Wojciech Skaba - Jakub Rzeźniczak, Michał Żewłakow, Marcin Komorowski, Jakub Wawrzyniak - Manu, Ariel Borysiuk, Ivica Vrdoljak, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Danijel Ljuboja

I jeszcze małe zdjecie (dla tych co nie widzieli):
http://up.programosy.pl/foto/legia_1_min.jpg

wiślak 86 28.07.2011 18:57

....a ale jaja:) Legia cały sektor w kominach i na wejście race odpalają...

flamengista 28.07.2011 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1135506)
A Cwielong byl zdziwiony czemu w meczu z Dundee to wlasnie jego sciagnał Lenczyk - teraz chyba sam bedzie wiedział dlaczego. Slaby mecz Cwielonga - nie pierwszy i nie ostatni

Ja się tylko dziwię, co widzi w Ćwielongu Lenczyk. Rozumiem- chłopak jest walczak. Ale jeśli tak, to dać go na bok obrony - jeśli się nauczy krycia i dośrodkowań.

Bo grając jako zawodnik ofensywny jest w stanie zmarnować każdą bramkową okazję.

Trener Bułgarów powiedział, że w meczu nie mogło zagrać 6 podstawowych graczy z uwagi na kontuzje. Nie wiem, na ile to prawda ale w Sofii już nie będzie tak różowo. Ale tam Śląsk zagra swoją ulubioną piłkę - z kontry.

jabadabaryba 28.07.2011 18:58

http://i51.tinypic.com/t0orxy.jpg
:D:D

HEDu 28.07.2011 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1135550)
Panowie, może i się nie znam na piłce, ale to kolejny mecz w którym ja i mój ojciec, widziemy że S. Mila to jest k. słabeusz !!!

Nie mówcie mi o doskonałym przeglądzie pola, bo walić na pałę albo kopać na skrzydła to ja też umiem. Anie nie jest silny, ani duży by walczyć bark w bark z graczami Loko.

A wpieprza się między dwóch czy trzech bułgarów i myśli że zdziała cuda...


przyznajdzie mi proszę rację, bo po ostatnim meczu z Dundee jak wyczytałem tutaj że był najlepszym graczem Śląska to facepalm x 1000 po prostu ;-/

bo był i to w dwumeczu najlepszym piłkarzem Śląska, tak jak i całego sezonu. zdarza mu się słabszy dzień, dziś grał słabiej, ale człowieku policz ile miał piłek prostopadłych NA NOS, na noge, na głowe. Prawie każda groźna akcja szła przez niego i dlatego Śląsk miał tyle setek, dzięki niemu a mimo to że naprawde grał przeciętnie dzisiaj. Masz uprzedzenie do niego wraz z Twoim ojcem i tyle.
Z resztą statystyki co sezon mówią o sile Mili, żaden piłkarz w polskiej lidze nie jest tak równy i mocny, po 15 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej co sezon.

power1928 28.07.2011 18:59

Hehe ciekawe czy znowu rozwalą pół miasta. A póxniej wszyscy zdziwieni że zakazy dla kibiców gości..

delukas96 28.07.2011 19:03

Jak Legia się postara to może coś ugrać. Ja tam liczę na 2-1, bo to jest możliwe, tylko muszą pokazać, że im się chce. Chyba, że Maciuś im inaczej powiedział :rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl