Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Ajax 15.07.2011 11:02

No to zaczynamy:)

stalsanok1946 15.07.2011 11:03

Ominąć Slovan i Litex to priorytet losowania. Pozostałe zespoły są zdecydowanie w naszym zasięgu

Proximus 15.07.2011 11:04

Jak ja nie znoszę tego pieprzenia na początku każdego losowania...

bunny 15.07.2011 11:04

Slovan, Liteks, Maribor - najlepsze kibicowsko :)

AS82 15.07.2011 11:04

Z punktu widzenia druzyn nierozstawionych,to chyba wszystkie chcialyby najbardziej wyloswac nas lub Skonto :>

Ajax 15.07.2011 11:05

Tak patrze drużyny z drugiej strony pewnie modlą się o to żeby nas wylosować:)

piter116 15.07.2011 11:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1126899)
Ominąć Slovan i Litex to priorytet losowania. Pozostałe zespoły są zdecydowanie w naszym zasięgu

Standardowo trafimy na drużynę z najwyższym współczynnikiem, czyli pewnie Slovan albo Litex : )
Edit: No i jak zwykle. Dobrze, że pierwszy mecz na wyjeździe.

fanfan 15.07.2011 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stalsanok1946 (Post 1126899)
Ominąć Slovan i Litex to priorytet losowania. Pozostałe zespoły są zdecydowanie w naszym zasięgu

Człowieku chyba nie śledzisz co się dzieje za granicą . Wg mnie Maribor jest z tego grona najmocniejszy i z czasem się o tym przekonacie . Nie mówię ,że wyeliminowaliby nas ale byłoby ciężej niż z Slovanem lub Litexem przynajmniej wg mnie .

partyzant1983 15.07.2011 11:07

Wam też tak ścina transmisję ???

FraMat 15.07.2011 11:07

czekam kto z was będzie pierwszy....

kriswisla 15.07.2011 11:08

idzie elegancko

matkur 15.07.2011 11:08

mi padła transmisja

pawkas1992 15.07.2011 11:08

dajcie linka do transmisji

michael 15.07.2011 11:09

Marzenie to Helsinki albo Shamrock ;] Ale jak znam nasze szczęście to będzie Maribor xD

Nehiar 15.07.2011 11:09

Litex ... Ciekawe

zidanemarcin 15.07.2011 11:09

Mogren lub Litex. pirwszy na wujezdzie :D

kriswisla 15.07.2011 11:09

litex znowu

tommasi 15.07.2011 11:09

no to Litexa mamy :)

Ajax 15.07.2011 11:10

Litex/Morgen :D

WislaOnly 15.07.2011 11:10

litex :D No Ciekawie! :D

DevilMayCry 15.07.2011 11:10

No to Litex. Idealnie trafili z nimi jako sparing partner :)

TRNKRN 15.07.2011 11:10

Litex... Dobrze jest :)

Wojtator 15.07.2011 11:10

chyba pierwszy raz trafiliśmy, żeby nas pierwszych wylosowało :D

blanco 15.07.2011 11:10

Tak na gorąco to mogło być lepiej, Litex jest mocny

FraMat 15.07.2011 11:10

teraz żeby tylko nie podjarać się, że raz z nimi wygraliśmy .... sparing

Jarza 15.07.2011 11:10

Nie będzie źle!!

Św. Mikołaj 15.07.2011 11:10

Pierwszy na wyjezdzie, to jestem spokojny :D

ero781 15.07.2011 11:10

no to znów w dupe dostaną ;)
zajebiste losowanie bo za czas tych elimnacji się zgramy no ale na Bułgarie jechac to jednak kawałek

River 15.07.2011 11:10

hahaha ....a Litex, norma, zawsze najciezszy rywal. Ja .......e, smiech.

Musiek1906 15.07.2011 11:10

Morgen/Litex vs Wisła/ Skonto ;)
pierwszy mecz wyjazd

Żuczek 15.07.2011 11:11

Dobrze, że pierwszy mecz na wyjeździe. Mogło być lepiej, ale tutaj każdy jest do pokonania.

martinius028 15.07.2011 11:11

Litex no nie jest źle :D

wyspaNH 15.07.2011 11:11

no będzie ciężko , no ale nie ma co narzekać

cinekw 15.07.2011 11:11

No chyba najtrudniejszy z mozliwych przeciwników, ale może to i dobrze. Plus , że gramy 1 mecz w Bułgarii.. ale liczyłem na coś łatiwejszego..

sportnh 15.07.2011 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kriswisla (Post 1126916)
litex znowu

czemu znowu??

szczepek19 15.07.2011 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1126936)
czemu znowu??

bo w sparingu z nimi graliśmy :D wygraliśmy 2:1 z czego 2 bramki strzelił Genkov dla nas

sportnh 15.07.2011 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez cinekw (Post 1126935)
No chyba najtrudniejszy z mozliwych przeciwników, ale może to i dobrze. Plus , że gramy 1 mecz w Bułgarii.. ale liczyłem na coś łatiwejszego..

najlatwiejszy z mozliwych rywali, cale szczescie :)

BronekTS 15.07.2011 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sportnh (Post 1126936)
czemu znowu??

Ostatnio graliśmy z nimi sparing, dlatego znowu.

WislaOnly 15.07.2011 11:13

Niech ktoś teraz narzeka, że źle trafiliśmy, mamy mega szansę zagrać w LE, jeśli źle trafimy w 4 rundzie, ale MUSIMY przejść Litex!!!!

mr_kwolf 15.07.2011 11:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislaOnly (Post 1126940)
Niech ktoś teraz narzeka, że źle trafiliśmy, mamy mega szansę zagrać w LE, jeśli źle trafimy w 4 rundzie, ale MUSIMY przejść Litex!!!!

Czekaj czekaj, przecież to ty ostatnio nam wmawiasz, że jestesmy beznadziejni i nie mielibyśmy szans w starciu ze Śląskiem a gdzie dopiero Litex. O co chodzi?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl