![]() |
No to zaczynamy:)
|
Ominąć Slovan i Litex to priorytet losowania. Pozostałe zespoły są zdecydowanie w naszym zasięgu
|
Jak ja nie znoszę tego pieprzenia na początku każdego losowania...
|
Slovan, Liteks, Maribor - najlepsze kibicowsko :)
|
Z punktu widzenia druzyn nierozstawionych,to chyba wszystkie chcialyby najbardziej wyloswac nas lub Skonto :>
|
Tak patrze drużyny z drugiej strony pewnie modlą się o to żeby nas wylosować:)
|
Cytat:
Edit: No i jak zwykle. Dobrze, że pierwszy mecz na wyjeździe. |
Cytat:
|
Wam też tak ścina transmisję ???
|
czekam kto z was będzie pierwszy....
|
idzie elegancko
|
mi padła transmisja
|
dajcie linka do transmisji
|
Marzenie to Helsinki albo Shamrock ;] Ale jak znam nasze szczęście to będzie Maribor xD
|
Litex ... Ciekawe
|
Mogren lub Litex. pirwszy na wujezdzie :D
|
litex znowu
|
no to Litexa mamy :)
|
Litex/Morgen :D
|
litex :D No Ciekawie! :D
|
No to Litex. Idealnie trafili z nimi jako sparing partner :)
|
Litex... Dobrze jest :)
|
chyba pierwszy raz trafiliśmy, żeby nas pierwszych wylosowało :D
|
Tak na gorąco to mogło być lepiej, Litex jest mocny
|
teraz żeby tylko nie podjarać się, że raz z nimi wygraliśmy .... sparing
|
Nie będzie źle!!
|
Pierwszy na wyjezdzie, to jestem spokojny :D
|
no to znów w dupe dostaną ;)
zajebiste losowanie bo za czas tych elimnacji się zgramy no ale na Bułgarie jechac to jednak kawałek |
hahaha ....a Litex, norma, zawsze najciezszy rywal. Ja .......e, smiech.
|
Morgen/Litex vs Wisła/ Skonto ;)
pierwszy mecz wyjazd |
Dobrze, że pierwszy mecz na wyjeździe. Mogło być lepiej, ale tutaj każdy jest do pokonania.
|
Litex no nie jest źle :D
|
no będzie ciężko , no ale nie ma co narzekać
|
No chyba najtrudniejszy z mozliwych przeciwników, ale może to i dobrze. Plus , że gramy 1 mecz w Bułgarii.. ale liczyłem na coś łatiwejszego..
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Niech ktoś teraz narzeka, że źle trafiliśmy, mamy mega szansę zagrać w LE, jeśli źle trafimy w 4 rundzie, ale MUSIMY przejść Litex!!!!
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl