![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Pozdr |
Cytat:
|
Można gdzieś w Krakowie dostać ciuchy firmy le coq sportiv ?
|
Pilna sprawa Panowie i Panie!
Potrzebuję zrobić USG kolana, zależy mi bardzo żeby było to zrobione naprawdę profesjonalnie, lekarz (ortopeda) fachowiec by się przydał. Macie namiary na kogoś? Jakąś przychodnię? Ważny też jest czas, czyli termin w tym tygodniu. Sprawa druga. Basen w Krakowie. Mało ludzi - dzieciarni. Chcę zapieprzać z jednego końca na drugi, w celach rehabilitacyjnych. Gdzie i za ile? Z góry dzięki za wszelką pomoc. |
bedzie wislaci swiat otwarty w piatek przed meczem? tak z godzine przed?
|
Nie orientuje się ile może kosztować przejazd pociągiem pospiesznym z Krakowa do Łodzi i z powrotem razem?
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam pytanko..
Napewno czesc z was sciaga mp3 przez stronke Wkretka.pl ale po sciagnieciu jakiegos utworu plik nie zapisjue mi sie jako Plik mp3-przez co niemoge go sciagnac na Odtwarzacz Mp3...co zrobic zeby moc go sciagnac do odtwarzacza..... |
Cytat:
Spróbuj tak: Wejdź w jakikolwiek folder, kliknij narzędzia/opcje folderów/widok i tutaj ODZNACZ 'ukryj rozszerzenia znanych typów plików'. W pliku, który ściągasz zmień końcówkę na '.mp3'. Powinno pomóc. |
Cytat:
Pieknie dziekuje :) Z wislackim Pozdrowieniem |
chłopak w wieku juniora zaczynał grę w piłke nozną w klubie X, nastepnie przeszedł do klubu Y, (tylko tutaj nie wiem czy na zasdzie wypozyczenia czy na stałe), teraz chce grac w klubie Z ale klub Y robi mu problemy i nie chce pozwolić na przejscie do klubu Z. co zrobić w takim przypadku?? je..ąć komuś czy jak??
|
Czy przy wysłaniu paczki z zadeklarowaną wartością oznacza to, że ją ubezpieczyłem? A drugie pytanie: jak zaznaczę opcję potwierdzenie odbioru to dostanę jakąś wiadomość, że została doręczona? Przesyłka jest pobraniowa.
|
Cytat:
Czesto takie problemy robią nawet na najniższych poziomach trampkarstwa |
w sparwie zmiany klubu warto też udać się do związku i dowiedzieć się dokładnie jaki jest status piłkarza, bo jest różnica pomiędzy wypożyczeniem a stałym pobytem. W pierwszym przypadku można dogadać się z klubem z którego zawodnik był wypożyczony, macierzysty klub może poprosić o powrót swojego zawodnika. Jeśli piłkarz został wytransferowany z klubu X do Y no to dupa bo trzeba się doagadać z tym drugim, a jak piszesz są z tym problemy
powodzenia |
chodzi o chłopaka co z klubu z dupy chce isc do lepszego bo widzą w nim jakieś nadzieje i nadaje sie do gry.barany z niskiej ligi robia problemy. dziekuje Wam za pomoc :)
aha maciezysty w razie czego żadnych problemów by nie robił. pozdrawiam |
a ja prosze o kontakt do Bastka,który organizował autokary do Barcelony,jechał w niebieskim. nr tel lub login na forum, proszę.
|
Jak moge się skontaktować z FC NowyTarg pewnie wszyscy wiedzą ale dodam ze jest to FC Lechii Gdańsk.
|
najlepiej to sie skontaktowac na jakimś meczu np. pod gniazdem :)
|
Poszukuje czcionki Diamante Bold. Przeszukałem google i można tylko kupic niestety.
|
Cytat:
na 100% nie. WS jest na terenie Stadionu, a 2h przed meczem odblokowywuja bramki, wejscia na B |
Cytat:
A ten basen musi być w Krakowie? Jak nie to w Piekarach kolo Krakowa jest zajebisty basen..malo ludzi, i cena dosc przystepna - 7zl za godzine, chyba, ze bedziesz chodzil od 7-30 do 10 to wtedy 5 |
Cytat:
http://www.basen.agh.edu.pl/ |
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam problem z kartą pamięci z aparatu cyfrowego. Mam dwie karty 2GB i 4GB. Gdy przegrywałem zdjęcia na laptop z obydwu kart było wszystko zajebiście. Ale gdy przegrywałem już na zwykły komputer poprzez czytnik kart pamięci, kartę 4GB to tak jakby jej w ogóle nie widziało. Kartę 2GB widziało od razu. Przy włożonej karcie 4GB w czytniku zapala się dioda czerwona i zielona po czym zaraz gaśnie zielona. Obydwie karty są tej samej firmy. Może być taka sytuacja, że czytnik jest za "słaby" na kartę 4 GB?
|
Wie ktos na 100% czy Dzien Edukacji Narodowej (Dzien nauczyciela) jest wolny od zajec dla uczniów?
|
Cytat:
|
Ratujcie...........!!!
Bardzo potrzebne... Serial do Kaspersky Internet Seciurity 6.0.2.621... szukam na jakis stronkach ale nic.. jakby ktos mial to bylbym BARDZO wdzieczny!! Sprawa pilna.... |
Nie sprawdzałem, ale spróbuj z tego linku:
http://rapidshare.com/files/13845643...IS_6__7__8.exe |
Wie ktoś może jak wygląda sytuacja na basenie na Wiśle jak tam jest z głębokością i i czy dużo ludzi tam przychodzi
|
Gdzie w Krakowie są sklepy Esprtia ? Prócz Krakowskiej bo tam byłem i nie znalazłem tego co chciałem:(
|
Mam problem z wysyłaniem SMSów w sieci Era. Dzwoniąc do Systemu Administracji można usłyszeć, że "Konto zostało niedawno doładowane, ale mogą jeszcze występować problemy z wysyłaniem wiadomości SMS". Ok, ale konto zostało doładowane 2 dni temu, a SMSy można było wysyłać bez problemu już ok. 1 h po doładowaniu.
Ktoś wie o co może chodzić? Czy konieczna będzie wycieczka do salonu Ery albo telefon do BOK? |
Poszukuję zdjęcia vlepki Wisły na tabliczce jakiegoś urzędu w Warszawie. Wiecie o które zdjęcie mi chodzi :).
|
Cytat:
http://i36.tinypic.com/eqxgmt.jpg Przy okazji KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2008/2009 |
jaką kadre na mecz z Ukraina powołał LEO ?
*** Tu znajdziesz http://www.pzpn.pl/reprez_a.php?inf=15054 A takim składem dziś gramy Fabiański - Golański, Dudka, Żewłakow, Kokoszka, Krzynówek - Lewandowski, Murawski - Błaszczykowski, Jeleń, Smolarek. |
Witam, mam pytanie czy ktoś pamięta o której godzinie w zeszłym sezonie 1 września odbyło się spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Lechem Poznań ?? Chciałbym wiedzieć czy również w tym sezonie spotkanie odbędzie się w sobotę.
Dzięki pietruch |
o 18:15.
1 Września. Na trybunach 20.500 widzów. Za 90minut.pl |
Jak wygląda sprawa z przejściem lub przejechaniem przez granice Ukrainy? Trzeba mieć paszport czy wystarczy mieć legitymacje?
|
Paszport...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl