Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

gigant 18.08.2008 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 587446)
Gdzie mozna kiepskich ogladnac??

ul.Kałuży 1

wislak_92 18.08.2008 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiselkaMLP (Post 587446)
Gdzie mozna kiepskich ogladnac??

http://www.milanos.pl/swiat-wedlug-k...php?id=kiepscy
Pozdr

DominoForza 18.08.2008 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IndykTSW (Post 587415)
Mam pytanie, szukałem w internecie jakiegoś internetowego sklepu Śląska, znalazłem ale strona wygasła. Może zna ktoś aktualny adres jeśli został zmieniony. Z góry dzięki.

http://www.fanslask.pl/wksshop/index.php?p=productsList

PauL 18.08.2008 20:02

Można gdzieś w Krakowie dostać ciuchy firmy le coq sportiv ?

luke1906 18.08.2008 20:11

Pilna sprawa Panowie i Panie!

Potrzebuję zrobić USG kolana, zależy mi bardzo żeby było to zrobione naprawdę profesjonalnie, lekarz (ortopeda) fachowiec by się przydał. Macie namiary na kogoś? Jakąś przychodnię? Ważny też jest czas, czyli termin w tym tygodniu.

Sprawa druga. Basen w Krakowie. Mało ludzi - dzieciarni. Chcę zapieprzać z jednego końca na drugi, w celach rehabilitacyjnych. Gdzie i za ile?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

tomek_TSW 18.08.2008 20:25

bedzie wislaci swiat otwarty w piatek przed meczem? tak z godzine przed?

Zieniu17 18.08.2008 20:50

Nie orientuje się ile może kosztować przejazd pociągiem pospiesznym z Krakowa do Łodzi i z powrotem razem?

Cytat:

Z powodu awarii modułu cenowego prosimy o sprawdzanie cen na stronach przewoźników. Przepraszamy za utrudnienia w korzystaniu z serwisu.
To z pkp.pl, nie bardzo zajarzyłem...

Sensej 18.08.2008 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 587480)
Pilna sprawa Panowie i Panie!

Potrzebuję zrobić USG kolana, zależy mi bardzo żeby było to zrobione naprawdę profesjonalnie, lekarz (ortopeda) fachowiec by się przydał. Macie namiary na kogoś? Jakąś przychodnię? Ważny też jest czas, czyli termin w tym tygodniu.

Sprawa druga. Basen w Krakowie. Mało ludzi - dzieciarni. Chcę zapieprzać z jednego końca na drugi, w celach rehabilitacyjnych. Gdzie i za ile?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Na Wiśle zrobisz za 100 zł. 50 wizyta 50 USG. Artromed się nazywa:)

Wojtas 18.08.2008 22:21

Mam pytanko..



Napewno czesc z was sciaga mp3 przez stronke Wkretka.pl ale po sciagnieciu jakiegos utworu plik nie zapisjue mi sie jako Plik mp3-przez co niemoge go sciagnac na Odtwarzacz Mp3...co zrobic zeby moc go sciagnac do odtwarzacza.....

Młyniu_Miechów 18.08.2008 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 587611)
Mam pytanko..



Napewno czesc z was sciaga mp3 przez stronke Wkretka.pl ale po sciagnieciu jakiegos utworu plik nie zapisjue mi sie jako Plik mp3-przez co niemoge go sciagnac na Odtwarzacz Mp3...co zrobic zeby moc go sciagnac do odtwarzacza.....


Spróbuj tak:

Wejdź w jakikolwiek folder, kliknij narzędzia/opcje folderów/widok i tutaj ODZNACZ 'ukryj rozszerzenia znanych typów plików'.
W pliku, który ściągasz zmień końcówkę na '.mp3'.

Powinno pomóc.

Wojtas 18.08.2008 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Młyniu_Miechów (Post 587622)
Spróbuj tak:

Wejdź w jakikolwiek folder, kliknij narzędzia/opcje folderów/widok i tutaj ODZNACZ 'ukryj rozszerzenia znanych typów plików'.
W pliku, który ściągasz zmień końcówkę na '.mp3'.

Powinno pomóc.


Pieknie dziekuje :)

Z wislackim Pozdrowieniem

DYRU 19.08.2008 06:35

chłopak w wieku juniora zaczynał grę w piłke nozną w klubie X, nastepnie przeszedł do klubu Y, (tylko tutaj nie wiem czy na zasdzie wypozyczenia czy na stałe), teraz chce grac w klubie Z ale klub Y robi mu problemy i nie chce pozwolić na przejscie do klubu Z. co zrobić w takim przypadku?? je..ąć komuś czy jak??

gris 19.08.2008 08:14

Czy przy wysłaniu paczki z zadeklarowaną wartością oznacza to, że ją ubezpieczyłem? A drugie pytanie: jak zaznaczę opcję potwierdzenie odbioru to dostanę jakąś wiadomość, że została doręczona? Przesyłka jest pobraniowa.

P.e.c.h 19.08.2008 08:31

Cytat:

chłopak w wieku juniora zaczynał grę w piłke nozną w klubie X, nastepnie przeszedł do klubu Y, (tylko tutaj nie wiem czy na zasdzie wypozyczenia czy na stałe), teraz chce grac w klubie Z ale klub Y robi mu problemy i nie chce pozwolić na przejscie do klubu Z. co zrobić w takim przypadku je..ąć komuś czy jak
Niestety ale chyba musi mieć zgodę klubu Y, albo nie grać w nim rok, wtedy bez problemu bedzie mogł zmienic klub. Coś takiego było kiedyś i raczej się nie zmieniło.
Czesto takie problemy robią nawet na najniższych poziomach trampkarstwa

joshi 19.08.2008 08:42

w sparwie zmiany klubu warto też udać się do związku i dowiedzieć się dokładnie jaki jest status piłkarza, bo jest różnica pomiędzy wypożyczeniem a stałym pobytem. W pierwszym przypadku można dogadać się z klubem z którego zawodnik był wypożyczony, macierzysty klub może poprosić o powrót swojego zawodnika. Jeśli piłkarz został wytransferowany z klubu X do Y no to dupa bo trzeba się doagadać z tym drugim, a jak piszesz są z tym problemy
powodzenia

DYRU 19.08.2008 09:44

chodzi o chłopaka co z klubu z dupy chce isc do lepszego bo widzą w nim jakieś nadzieje i nadaje sie do gry.barany z niskiej ligi robia problemy. dziekuje Wam za pomoc :)
aha maciezysty w razie czego żadnych problemów by nie robił.
pozdrawiam

wislaczka07 19.08.2008 09:51

a ja prosze o kontakt do Bastka,który organizował autokary do Barcelony,jechał w niebieskim. nr tel lub login na forum, proszę.

SharkTS 19.08.2008 10:35

Jak moge się skontaktować z FC NowyTarg pewnie wszyscy wiedzą ale dodam ze jest to FC Lechii Gdańsk.

DYRU 19.08.2008 10:51

najlepiej to sie skontaktowac na jakimś meczu np. pod gniazdem :)

piter116 19.08.2008 12:23

Poszukuje czcionki Diamante Bold. Przeszukałem google i można tylko kupic niestety.

Rozmywaczus Pospolitus 19.08.2008 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomek_TSW (Post 587488)
bedzie wislaci swiat otwarty w piatek przed meczem? tak z godzine przed?


na 100% nie.

WS jest na terenie Stadionu, a 2h przed meczem odblokowywuja bramki, wejscia na B

kądzikowski 19.08.2008 13:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 587480)
Pilna sprawa Panowie i Panie!

Potrzebuję zrobić USG kolana, zależy mi bardzo żeby było to zrobione naprawdę profesjonalnie, lekarz (ortopeda) fachowiec by się przydał. Macie namiary na kogoś? Jakąś przychodnię? Ważny też jest czas, czyli termin w tym tygodniu.

Sprawa druga. Basen w Krakowie. Mało ludzi - dzieciarni. Chcę zapieprzać z jednego końca na drugi, w celach rehabilitacyjnych. Gdzie i za ile?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.


A ten basen musi być w Krakowie? Jak nie to w Piekarach kolo Krakowa jest zajebisty basen..malo ludzi, i cena dosc przystepna - 7zl za godzine, chyba, ze bedziesz chodzil od 7-30 do 10 to wtedy 5

sefarsefar 19.08.2008 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 587480)
Pilna sprawa Panowie i Panie!
Sprawa druga. Basen w Krakowie. Mało ludzi - dzieciarni. Chcę zapieprzać z jednego końca na drugi, w celach rehabilitacyjnych. Gdzie i za ile?

Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Basen AGH. W wakacje bardzo mało ludzi !! A jak masz legitymację studencką to dobra cena.
http://www.basen.agh.edu.pl/

markokrk 19.08.2008 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 587811)
Poszukuje czcionki Diamante Bold. Przeszukałem google i można tylko kupic niestety.

nie wiem czy tam znajdziesz, ale poszukaj www.dafont.com - multum czcionek

<wislak88> 19.08.2008 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 587685)
Czy przy wysłaniu paczki z zadeklarowaną wartością oznacza to, że ją ubezpieczyłem? A drugie pytanie: jak zaznaczę opcję potwierdzenie odbioru to dostanę jakąś wiadomość, że została doręczona? Przesyłka jest pobraniowa.

Tak jest ubezpieczona. Jesli jej się coś stanie to poczta oddaje całą kase na którą byla ubezpieczona. Tak dostaniesz potwierdzenie tylko nie wiem w jaki sposób.

Etiop 19.08.2008 21:38

Mam problem z kartą pamięci z aparatu cyfrowego. Mam dwie karty 2GB i 4GB. Gdy przegrywałem zdjęcia na laptop z obydwu kart było wszystko zajebiście. Ale gdy przegrywałem już na zwykły komputer poprzez czytnik kart pamięci, kartę 4GB to tak jakby jej w ogóle nie widziało. Kartę 2GB widziało od razu. Przy włożonej karcie 4GB w czytniku zapala się dioda czerwona i zielona po czym zaraz gaśnie zielona. Obydwie karty są tej samej firmy. Może być taka sytuacja, że czytnik jest za "słaby" na kartę 4 GB?

Majkel1906 19.08.2008 21:39

Wie ktos na 100% czy Dzien Edukacji Narodowej (Dzien nauczyciela) jest wolny od zajec dla uczniów?

WislaKrakowMulti 19.08.2008 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasyno (Post 588242)
Jedno pytanie, mam plik w rarze który chce rozpakować ale pisze mi w komunikacie "Nieoczekiwany koniec archiwum", zrobiłem reinstalke winrara i dalej to samo.
Ktoś sie orientuje co trzeba zrobić?
Ewentualnie jaki zainstalować inny program do rozpakowywania plików (jeśli taki w ogole istnieje poza winrarem). Dzieki za pomoc.

na 1906% obcykany w tym niejestem, ale jak mi coś w tym stylu pokazywało (zazwyczaj ściągam WIŚLACKIE multimedia) to chodziło o to że niema 2 części... Np. jak ściągałem mecz w 8 partach, to jak już ściągłem 7 i chciałem zobaczyć to co jest do tej pory to mi pisało coś takiego i trzeba było ściągnąć ostatnią częśc... Chyba o to chodzi... Ale jeśli ktoś wie lepiej to też będe rad jak mi to wytłumaczy. Pozdro!

Wojtas 20.08.2008 00:17

Ratujcie...........!!!

Bardzo potrzebne...

Serial do Kaspersky Internet Seciurity 6.0.2.621...

szukam na jakis stronkach ale nic..
jakby ktos mial to bylbym BARDZO wdzieczny!!

Sprawa pilna....

Młyniu_Miechów 20.08.2008 01:42

Nie sprawdzałem, ale spróbuj z tego linku:
http://rapidshare.com/files/13845643...IS_6__7__8.exe

Devan 20.08.2008 07:38

Wie ktoś może jak wygląda sytuacja na basenie na Wiśle jak tam jest z głębokością i i czy dużo ludzi tam przychodzi

Sensej 20.08.2008 08:15

Gdzie w Krakowie są sklepy Esprtia ? Prócz Krakowskiej bo tam byłem i nie znalazłem tego co chciałem:(

Patka 20.08.2008 09:34

Mam problem z wysyłaniem SMSów w sieci Era. Dzwoniąc do Systemu Administracji można usłyszeć, że "Konto zostało niedawno doładowane, ale mogą jeszcze występować problemy z wysyłaniem wiadomości SMS". Ok, ale konto zostało doładowane 2 dni temu, a SMSy można było wysyłać bez problemu już ok. 1 h po doładowaniu.
Ktoś wie o co może chodzić? Czy konieczna będzie wycieczka do salonu Ery albo telefon do BOK?

piter116 20.08.2008 11:08

Poszukuję zdjęcia vlepki Wisły na tabliczce jakiegoś urzędu w Warszawie. Wiecie o które zdjęcie mi chodzi :).

dorotja 20.08.2008 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Majkel1906 (Post 588184)
Wie ktos na 100% czy Dzien Edukacji Narodowej (Dzien nauczyciela) jest wolny od zajec dla uczniów?

Tak, jest wolny, choć zupełnie niepotrzebnie. Niedługo nie będzie kiedy uczyć, a raczej dojdzie jeszcze 6.stycznia. Obiło mi się też o uszy, że planują święto państwowe i kościelne -> Dzień Jana Pawła II. Więc może będzie 14.

http://i36.tinypic.com/eqxgmt.jpg

Przy okazji

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2008/2009

szprotson 20.08.2008 12:40

jaką kadre na mecz z Ukraina powołał LEO ?

***

Tu znajdziesz
http://www.pzpn.pl/reprez_a.php?inf=15054

A takim składem dziś gramy
Fabiański - Golański, Dudka, Żewłakow, Kokoszka, Krzynówek - Lewandowski, Murawski - Błaszczykowski, Jeleń, Smolarek.

mcovalski 20.08.2008 12:55

Witam, mam pytanie czy ktoś pamięta o której godzinie w zeszłym sezonie 1 września odbyło się spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Lechem Poznań ?? Chciałbym wiedzieć czy również w tym sezonie spotkanie odbędzie się w sobotę.


Dzięki pietruch

pietruch 20.08.2008 13:25

o 18:15.
1 Września.
Na trybunach 20.500 widzów.
Za 90minut.pl

sumcio91 20.08.2008 14:19

Jak wygląda sprawa z przejściem lub przejechaniem przez granice Ukrainy? Trzeba mieć paszport czy wystarczy mieć legitymacje?

Rozmywaczus Pospolitus 20.08.2008 14:21

Paszport...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl