Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

Bialix 11.06.2011 12:22

a jakby na czerwonej koszulce zrobić skośny, cienki, niebieski pasek, do tego gwiazdę na środku i cutek niżej jakiegoś sponsora :]

lord damien 11.06.2011 12:47

Czy kupując koszulkę z nadrukiem będę miał oryginalną czcionkę? Jeśli tak, to gdzie? Mój kolega nie ma oryginalnej czcionki, ale widziałem na zdjęciach z fety ludzi z własnymi nazwiskami lub ksywkami w oryginalnej czcionce.

R33 11.06.2011 12:54

Nie jestem pewny, ale jak kupisz w Wiślackim Świecie to powinny być oryginalne czcionki (w końcu to oficjalny sklep).

lord damien 11.06.2011 12:57

Kolega kupował z oficjalnej strony Wisły, więc mam wątpliwości. Sklep online to to samo co Wiślacki Świat?

Maratonczyk 11.06.2011 13:43

http://i51.tinypic.com/ot0zh2.png http://i55.tinypic.com/v49b95.png http://i52.tinypic.com/e0085l.png

Znalazlem cos takiego na necie, wrzucam bo calkiem fajne ;)

wujekWojtek 11.06.2011 14:14

Propozycja koszulek z wielką gwiazdą na brzuchu jest absolutnie genialna. Wielkie propsy dla gościa który to zmajstrował. I nawet niebieska koszulka z czerwonymi paskami wygląda całkiem fajnie, choć na odwrót już nie ;/

Co do powyższych propozycji. Pierwsza tak, druga nie bo nie lubię białego, 3 nie bo do niebieskiej koszulki chce czarne spodenki albo białe. Nie lubie monotonii.

Swoją drogą możnaby wymyśleć jakiś inny kolor na koszulki z trzeciego zestawu? NIekoniecznie związane z naszumi barwami. Taka Barcelona ma zawsze koszulki domowe granatowo-czerwone ale kolejne zestawy maja róznokolorowe. Kiedys mieli fajne takie jaskrawożólte, pomarańczowe, łososiowe i w tym roku chyba mają czarne jako trzecia opcja.
http://files.gadu-gadu.pl/barcelona_...b31b97c732.jpg

O czymś takim mówie, zajefajna koszulka

bonawentura 11.06.2011 14:16

Wisła mogłaby mieć niebieskie paski adidasa na czerwonych koszulkach - w sumie to nasze barwy, więc element niebieskiego na pierwszych strojach powinien się znaleźć.

Nosalka 11.06.2011 14:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1109094)
Propozycja koszulek z wielką gwiazdą na brzuchu jest absolutnie genialna. Wielkie propsy dla gościa który to zmajstrował. I nawet niebieska koszulka z czerwonymi paskami wygląda całkiem fajnie, choć na odwrót już nie ;/

Biała Gwiazda tylko na sercu! Ewentualnie na ramieniu, na pewno nie gdzieś pod pachą, czy na wysokości pępka...

ChinoRios 11.06.2011 14:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwek1906 (Post 1108996)
Co jak co ale ta telefonika już mnie męczy na koszulkach.. Żeby nie znaleźć sponsora ?

Moze byc TF Kable ?

wujekWojtek 11.06.2011 14:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nosalka (Post 1109096)
Biała Gwiazda tylko na sercu! Ewentualnie na ramieniu, na pewno nie gdzieś pod pachą, czy na wysokości pępka...

Dlaczego nie? Taka zlewana z tłem jest bardzo fajna. Oczywiście jeszcze prawdziwa BiałaGwiazda wyszywana na piersi, ale ta propozycja o której mówiłem jest dla mnie strasznie fajna ;)

Tenzen 11.06.2011 14:31

Każdy chciałby się reklamować na koszulkach Wisły gdyby to nic nie kosztowało. Po prostu na razie nikt jeszcze nie chce wyłożyć odpowiednich pieniędzy by się móc u nas reklamować.

Po ewentualnym awansie do LM to by się na pewno zmieniło.

Ja jakoś wolę stare logo na koszulkach "Tele-Fonika" niż "TF Kable".

Ta wersja z dużą gwiazdą podoba mi się. Tak jak kiedyś koszulki reprezentacji z husarzem od Pumy.

wujekWojtek 11.06.2011 14:37

Chyba założę jakąś firmę, osiągnę sukces w kraju, potem rozpocznę ekspansję na Europę i zacznę wielką akcję reklamową i wejdę do Wisły jako sponsor. Oczekujcie mnie na koszulkach za jakieś 20 lat ;D

wonski_eNHa 11.06.2011 14:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tenzen (Post 1109108)

Ja jakoś wolę stare logo na koszulkach "Tele-Fonika" niż "TF Kable".

Ta wersja z dużą gwiazdą podoba mi się. Tak jak kiedyś koszulki reprezentacji z husarzem od Pumy.




Zauważ tylko, że Biała Gwiazda jest naszym symbolem jak godło na koszulce narodowej. Analogicznie Husaria na koszulce reprezentacji była by jak Smok na koszulce Wisły. Logo Wisła S.A jest analogicznie tym czym jest herb PZPN dla reprezentacji. Mam nadzieję że zrozumiałeś hierarchie. Biała Gwiazda/Godło>Logo S.A/PZPN>Smok/Husaria :)

BG na sercu, każdego Wiślaka! Logo S.A na spodenki. Min. 300% - wzrost sprzedaży koszulek meczowych względem poprzednich lat.

Telefonika faktycznie lepiej wygląda od TF Kabel.

Dlaczego by nie użyć w stroju Wisły akcentu w kolorze złotym? Przecież ten kolor występuje w herbie TS'u.

Maratonczyk 11.06.2011 15:03

http://i54.tinypic.com/8zdwlt.jpg

martin_6 11.06.2011 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109080)
http://i51.tinypic.com/ot0zh2.png http://i55.tinypic.com/v49b95.png

Znalazlem cos takiego na necie, wrzucam bo calkiem fajne ;)

Te są świetne, zresztą jak każde z Białą Gwiazdą na piersi :D

kolarz90 11.06.2011 16:18

Gdyby takie były to pierwszy biegne do WŚ :)

Glazik 11.06.2011 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109141)





Wyslij ten pomysl na R22... to naprawde kapitalny wzor.. :shock:

Pozwolilem sobie wyslac ten wzor do dzialu marketingu naszego ukochanego klubu. Oczywiscie podkreslajac ze to twoj pomysl. mam nadzieje ze nie jest to dla CIebie zaden klopot. Moze cos z tego wyjdzie choc mysle ze male szanse...

R33 11.06.2011 16:53

Inne wzory z tego tematu tez powysyłajcie chociażby to co wrzucił Maratonczyk.

lord damien to chyba to samo. Ew. zapytaj na maila.

Sensej 11.06.2011 16:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109141)

WOW

10000000 znakow

surdut 11.06.2011 17:06

trzeba na R22 wyslac jak juz napsiac przede mna ktos.
moze rozpatrza ten pomysl ale tzreba sie spieszyc .

Maratonczyk 11.06.2011 17:17

http://i52.tinypic.com/24l9741.jpghttp://i51.tinypic.com/ot0tj5.jpghttp://i55.tinypic.com/2dr51zo.jpghttp://i56.tinypic.com/97mp3l.jpghttp://i53.tinypic.com/2i27zep.jpg

To pare koszulek ktore zrobilem, jak wam sie podobaja ?:)

wonski_eNHa 11.06.2011 17:17

Nie napalajcie się tak na te projekty. Design na nowy sezon już dawno wybrany (jeżeli rzeczywiście miał być unikat, chociażby się różnił miejscem metki od masówki) i nie ma sensu spamować tymi projektami, przedstawicieli Wisły.

Kwestia kilku tygodni i się wszystko wyjaśni, oby szybciej niż później.

//chwała tym, którzy dalej fantazjują na temat kitsów, ciekawe projekty robicie.

saklak1906 11.06.2011 17:30

Maratonczyk szacun. Zajebiste

albert02 11.06.2011 17:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk;1109228[img

Ta jest piekna, powinna byc jako 3 stroj.

Nosalka 11.06.2011 17:41

Tylko co do cholery ma wspólnego z Wisłą czarny kolor? Dajcie sobie na wstrzymanie...

WiernyWiśle 11.06.2011 17:58

Fajnie by było gdybyśmy mieli inny model koszulki na europejskie puchary. Bayern chyba kiedyś tak miał. Marzy mi się koszulka taka jak ta:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109228)

tylko z niebieskim pasem i Białą Gwiazdą :)

A taką czarną na 100% bym kupił :) Mogła by być dla bramkarzy.

bonawentura 11.06.2011 18:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109228)
http://i52.tinypic.com/24l9741.jpghttp://i53.tinypic.com/2i27zep.jpg

To pare koszulek ktore zrobilem, jak wam sie podobaja ?:)

Maratończyku, jakby biały pasek tej pierwszej koszulki zrobić na niebiesko - najlepiej ciemnoniebiesko, wrzucić zamiast herbu Białą Gwiazdę, a do tego drugiego - zamiast pomarańczowych pasków takie błękitne... :-)

Maverjuve 11.06.2011 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nosalka (Post 1109245)
Tylko co do cholery ma wspólnego z Wisłą czarny kolor? Dajcie sobie na wstrzymanie...

Nie wiem czy wiesz, ale 3 komplet przewaznie nie ma nic do barw klubowych (albo bardzo malo - tutaj jest czerwona wstawka :F) A projekty naprawde zajebiste, chociaz uwazam tak jak ktos juz pisal, ze te na nowy sezon juz sa zrobione ale nie przedstawione, ale moze w przyszlosci, kto wie...

wujekWojtek 11.06.2011 21:49

Ale możemy sobie przecież pogadać, wymienić opiniami prawda ;)

Jak juz wcześniej pisałem Barcelona jako trzeci komplet miała już pomarańcz, jaskrawą żółć, jaskrawą zieleń, mango (sic) a teraz będą mieć czarne.

Ta czarna propozycja jest mega odjazdowa, wcześniej pisałem że bym chciał taką, fajnie że to zwizualizowałeś ;DD Tylko czerwony mógłby być taki bardziej piekielny, mielibyśmy bardzo unikatową koszulkę w Europie i taką bym kupił jako pierwszy :D

yogul 11.06.2011 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109134)
[/B]


Zauważ tylko, że Biała Gwiazda jest naszym symbolem jak godło na koszulce narodowej. Analogicznie Husaria na koszulce reprezentacji była by jak Smok na koszulce Wisły. Logo Wisła S.A jest analogicznie tym czym jest herb PZPN dla reprezentacji. Mam nadzieję że zrozumiałeś hierarchie. Biała Gwiazda/Godło>Logo S.A/PZPN>Smok/Husaria :)

BG na sercu, każdego Wiślaka! Logo S.A na spodenki. Min. 300% - wzrost sprzedaży koszulek meczowych \

Są zerowe szanse na zastąpienie loga SA Białą Gwiazdą gdyż taki człowiek jak Basałaj który ani troszkę nie utożsamia się z kibicami, razem z całą RN będą forować twór który ma być rozpoznawany w Europie i ma zyskiwać swoją wartość poprzez reklamowanie się na koszulkach.

Ja to tak rozumiem. Obecni rządzący nie patrzą na tradycję czy dobrą atmosferę wśród kibiców tylko na kase i jak najwięcej wycisnąć tej kasy z kibica czy Wisły.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1109398)
Jak juz wcześniej pisałem Barcelona jako trzeci komplet miała już pomarańcz, jaskrawą żółć, jaskrawą zieleń, mango (sic) a teraz będą mieć czarne.

I jak dla mnie to fenomenalny pomysł z tym trzecim strojem.
Jest to coś nowego, oryginalnego więc wiele osób by się w taką koszulkę zaopatrzyło. Dodatkowo świetnie wyglądają.

Patrząc ile zwykłych osób zafascynowanych Wisłą potrafi poświecić swój czas i myśleć z bardzo dobrym efektem o strojach Wisły, coraz bardziej ciekawy jestem jak to zrobią fachowcy z Wisły i Adidasa mający cały rok na zaprojektowanie tych unikalnych koszulek dla Wisły

JrQ- 11.06.2011 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1109264)
Maratończyku, jakby biały pasek tej pierwszej koszulki zrobić na niebiesko - najlepiej ciemnoniebiesko, wrzucić zamiast herbu Białą Gwiazdę, a do tego drugiego - zamiast pomarańczowych pasków takie błękitne... :-)

...to wyglądało by jak choinka


zrozumcie, że nie mozemy miec dwoch kolorow, tak jest w przepisach (chyba)

wonski_eNHa 11.06.2011 22:12

Chciałem tylko podkreślić znaczenie BG dla klubu jakim jest Wisła Kraków. I mówię nie dla BG na koszulce w innym miejscu niż obecne logo S.A. Rozumiem, że pan Cupiał przez ponad dekadę buduje wizerunek Wisły S.A na arenie międzynarodowej. Jest to już na pewno dobrze rozpoznawalny produkt. Za tym produktem stoją tysiące sympatyków Wisły, którzy pośrednio finansują działalność klubu. Logo S.A., jest obecne przy każdym produkcie wychodzącym zza murów naszego klubu. Ile osób oglądających mecz, a niebędących kibicami, tylko potencjalnymi inwestorami patrzy jakie jest logo na koszulce? Z pewnością jest to znikomy procent. Dla takiego człowieka liczy się powierzchnia reklamowa z przodu koszulki, na bandach, materiałach prasowych. Zamienienie loga S.A. Białą Gwiazdą na koszulce z pewnością nie zmniejszyło by rozpoznawalności klubu. Na materiałach prasowych, telewizyjnych, spodenkach... tam dalej było by logo. Skoro w reklamówkach przedmeczowych klub Wisła zaprasza kibiców na mecze BIAŁEJ GWIAZDY, to niech zrobi 2 krok w kierunku poprawy stosunków na linii kibice-klub i zamieści BG na koszulce - tam gdzie jej miejsce. ZERO RYZYKA, SAME PROFITY DLA KLUBU!

Titto 11.06.2011 22:22

Mi się marzy koszulka nawiązująca do historii z białą gwiazdą i kołnierzykiem. Ta, którą zapodał Maratończyk jest genialna.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109080)

Aczkolwiek te czarne (3 strój) z logiem Wisła SSA też są ok.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109228)

Takie trochę podobne do koszulek Liverpoolu z poprzedniego sezonu.
http://theoriginalwinger.com/wp-cont...-2010-2011.jpg

Św. Mikołaj 11.06.2011 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1109423)
Mi się marzy koszulka nawiązująca do historii z białą gwiazdą i kołnierzykiem. Ta, którą zapodał Maratończyk jest genialna.

Aczkolwiek te czarne (3 strój) z logiem Wisła SSA też są ok.

Takie trochę podobne do koszulek Liverpoolu z poprzedniego sezonu.

Z tego co mi sie wydaję ten wzór koszulek ma kilka zespołów z amerykanskiej MLS jak nie cała liga :).

wujekWojtek 11.06.2011 23:49

Widzę, że logo Liverpoolu zmieniło kolor specjalnie pod tą koszulkę. Czy Ci spece od fotoszopa mogliby zrobić taką czarną koszulkę z czerwonymi bajerami i samą białą gwiazdą? Albo białą gwiazdą w czerwonym kółeczku?? Przez moment chciałem zaproponować czerwoną gwiazdę żeby pasowała kolorystycznie ale wtedy to nie będzie biała gwiada :DDD

dulli78 11.06.2011 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1109469)
Przez moment chciałem zaproponować czerwoną gwiazdę żeby pasowała kolorystycznie ale wtedy to nie będzie biała gwiada :DDD

No to pięknie byśmy przywitali naszego nowego gracza - chyba nie zdzierżyłby z graniem z czerwoną gwiazdą na piersi:rotfl:

dj_ibutti 12.06.2011 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1109410)
Chciałem tylko podkreślić znaczenie BG dla klubu jakim jest Wisła Kraków. I mówię nie dla BG na koszulce w innym miejscu niż obecne logo S.A. Rozumiem, że pan Cupiał przez ponad dekadę buduje wizerunek Wisły S.A na arenie międzynarodowej. Jest to już na pewno dobrze rozpoznawalny produkt. Za tym produktem stoją tysiące sympatyków Wisły, którzy pośrednio finansują działalność klubu. Logo S.A., jest obecne przy każdym produkcie wychodzącym zza murów naszego klubu. Ile osób oglądających mecz, a niebędących kibicami, tylko potencjalnymi inwestorami patrzy jakie jest logo na koszulce? Z pewnością jest to znikomy procent. Dla takiego człowieka liczy się powierzchnia reklamowa z przodu koszulki, na bandach, materiałach prasowych. Zamienienie loga S.A. Białą Gwiazdą na koszulce z pewnością nie zmniejszyło by rozpoznawalności klubu. Na materiałach prasowych, telewizyjnych, spodenkach... tam dalej było by logo. Skoro w reklamówkach przedmeczowych klub Wisła zaprasza kibiców na mecze BIAŁEJ GWIAZDY, to niech zrobi 2 krok w kierunku poprawy stosunków na linii kibice-klub i zamieści BG na koszulce - tam gdzie jej miejsce. ZERO RYZYKA, SAME PROFITY DLA KLUBU!

Rozmawiałem kiedyś z jedną osobą z klubu, na temat Białej Gwiazdy. Uświadomiła mi, że jest z nią jeden problem. Nie da się jej zastrzec, w przeciwieństwie do logo. Dlatego nie dałoby się powstrzymać fali replik, podróbek itp.

krkgiba 12.06.2011 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 1109476)
Rozmawiałem kiedyś z jedną osobą z klubu, na temat Białej Gwiazdy. Uświadomiła mi, że jest z nią jeden problem. Nie da się jej zastrzec, w przeciwieństwie do logo. Dlatego nie dałoby się powstrzymać fali replik, podróbek itp.

http://c1.wrzuta.pl/wm2339/db4463090...7b6/white_star

a w takiej formie?

WiślakMyślenice 12.06.2011 00:56

Po prostu Super Glue musi zostać sponsorem Wisły, wtedy na pewno mielibyśmy Białą Gwiazdę ^^

PhantomRanger 12.06.2011 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maratonczyk (Post 1109228)

Wszystkie poza czarną by uszły. Czarny ma jedną kolosalną wadę - nie ma go w naszych barwach więc z miejsca go to wyklucza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl