![]() |
a jakby na czerwonej koszulce zrobić skośny, cienki, niebieski pasek, do tego gwiazdę na środku i cutek niżej jakiegoś sponsora :]
|
Czy kupując koszulkę z nadrukiem będę miał oryginalną czcionkę? Jeśli tak, to gdzie? Mój kolega nie ma oryginalnej czcionki, ale widziałem na zdjęciach z fety ludzi z własnymi nazwiskami lub ksywkami w oryginalnej czcionce.
|
Nie jestem pewny, ale jak kupisz w Wiślackim Świecie to powinny być oryginalne czcionki (w końcu to oficjalny sklep).
|
Kolega kupował z oficjalnej strony Wisły, więc mam wątpliwości. Sklep online to to samo co Wiślacki Świat?
|
http://i51.tinypic.com/ot0zh2.png http://i55.tinypic.com/v49b95.png http://i52.tinypic.com/e0085l.png
Znalazlem cos takiego na necie, wrzucam bo calkiem fajne ;) |
Propozycja koszulek z wielką gwiazdą na brzuchu jest absolutnie genialna. Wielkie propsy dla gościa który to zmajstrował. I nawet niebieska koszulka z czerwonymi paskami wygląda całkiem fajnie, choć na odwrót już nie ;/
Co do powyższych propozycji. Pierwsza tak, druga nie bo nie lubię białego, 3 nie bo do niebieskiej koszulki chce czarne spodenki albo białe. Nie lubie monotonii. Swoją drogą możnaby wymyśleć jakiś inny kolor na koszulki z trzeciego zestawu? NIekoniecznie związane z naszumi barwami. Taka Barcelona ma zawsze koszulki domowe granatowo-czerwone ale kolejne zestawy maja róznokolorowe. Kiedys mieli fajne takie jaskrawożólte, pomarańczowe, łososiowe i w tym roku chyba mają czarne jako trzecia opcja. http://files.gadu-gadu.pl/barcelona_...b31b97c732.jpg O czymś takim mówie, zajefajna koszulka |
Wisła mogłaby mieć niebieskie paski adidasa na czerwonych koszulkach - w sumie to nasze barwy, więc element niebieskiego na pierwszych strojach powinien się znaleźć.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Każdy chciałby się reklamować na koszulkach Wisły gdyby to nic nie kosztowało. Po prostu na razie nikt jeszcze nie chce wyłożyć odpowiednich pieniędzy by się móc u nas reklamować.
Po ewentualnym awansie do LM to by się na pewno zmieniło. Ja jakoś wolę stare logo na koszulkach "Tele-Fonika" niż "TF Kable". Ta wersja z dużą gwiazdą podoba mi się. Tak jak kiedyś koszulki reprezentacji z husarzem od Pumy. |
Chyba założę jakąś firmę, osiągnę sukces w kraju, potem rozpocznę ekspansję na Europę i zacznę wielką akcję reklamową i wejdę do Wisły jako sponsor. Oczekujcie mnie na koszulkach za jakieś 20 lat ;D
|
Cytat:
Zauważ tylko, że Biała Gwiazda jest naszym symbolem jak godło na koszulce narodowej. Analogicznie Husaria na koszulce reprezentacji była by jak Smok na koszulce Wisły. Logo Wisła S.A jest analogicznie tym czym jest herb PZPN dla reprezentacji. Mam nadzieję że zrozumiałeś hierarchie. Biała Gwiazda/Godło>Logo S.A/PZPN>Smok/Husaria :) BG na sercu, każdego Wiślaka! Logo S.A na spodenki. Min. 300% - wzrost sprzedaży koszulek meczowych względem poprzednich lat. Telefonika faktycznie lepiej wygląda od TF Kabel. Dlaczego by nie użyć w stroju Wisły akcentu w kolorze złotym? Przecież ten kolor występuje w herbie TS'u. |
|
Cytat:
|
Gdyby takie były to pierwszy biegne do WŚ :)
|
Cytat:
Wyslij ten pomysl na R22... to naprawde kapitalny wzor.. :shock: Pozwolilem sobie wyslac ten wzor do dzialu marketingu naszego ukochanego klubu. Oczywiscie podkreslajac ze to twoj pomysl. mam nadzieje ze nie jest to dla CIebie zaden klopot. Moze cos z tego wyjdzie choc mysle ze male szanse... |
Inne wzory z tego tematu tez powysyłajcie chociażby to co wrzucił Maratonczyk.
lord damien to chyba to samo. Ew. zapytaj na maila. |
Cytat:
10000000 znakow |
trzeba na R22 wyslac jak juz napsiac przede mna ktos.
moze rozpatrza ten pomysl ale tzreba sie spieszyc . |
http://i52.tinypic.com/24l9741.jpghttp://i51.tinypic.com/ot0tj5.jpghttp://i55.tinypic.com/2dr51zo.jpghttp://i56.tinypic.com/97mp3l.jpghttp://i53.tinypic.com/2i27zep.jpg
To pare koszulek ktore zrobilem, jak wam sie podobaja ?:) |
Nie napalajcie się tak na te projekty. Design na nowy sezon już dawno wybrany (jeżeli rzeczywiście miał być unikat, chociażby się różnił miejscem metki od masówki) i nie ma sensu spamować tymi projektami, przedstawicieli Wisły.
Kwestia kilku tygodni i się wszystko wyjaśni, oby szybciej niż później. //chwała tym, którzy dalej fantazjują na temat kitsów, ciekawe projekty robicie. |
Maratonczyk szacun. Zajebiste
|
Cytat:
|
Tylko co do cholery ma wspólnego z Wisłą czarny kolor? Dajcie sobie na wstrzymanie...
|
Fajnie by było gdybyśmy mieli inny model koszulki na europejskie puchary. Bayern chyba kiedyś tak miał. Marzy mi się koszulka taka jak ta:
Cytat:
A taką czarną na 100% bym kupił :) Mogła by być dla bramkarzy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale możemy sobie przecież pogadać, wymienić opiniami prawda ;)
Jak juz wcześniej pisałem Barcelona jako trzeci komplet miała już pomarańcz, jaskrawą żółć, jaskrawą zieleń, mango (sic) a teraz będą mieć czarne. Ta czarna propozycja jest mega odjazdowa, wcześniej pisałem że bym chciał taką, fajnie że to zwizualizowałeś ;DD Tylko czerwony mógłby być taki bardziej piekielny, mielibyśmy bardzo unikatową koszulkę w Europie i taką bym kupił jako pierwszy :D |
Cytat:
Ja to tak rozumiem. Obecni rządzący nie patrzą na tradycję czy dobrą atmosferę wśród kibiców tylko na kase i jak najwięcej wycisnąć tej kasy z kibica czy Wisły. Cytat:
Jest to coś nowego, oryginalnego więc wiele osób by się w taką koszulkę zaopatrzyło. Dodatkowo świetnie wyglądają. Patrząc ile zwykłych osób zafascynowanych Wisłą potrafi poświecić swój czas i myśleć z bardzo dobrym efektem o strojach Wisły, coraz bardziej ciekawy jestem jak to zrobią fachowcy z Wisły i Adidasa mający cały rok na zaprojektowanie tych unikalnych koszulek dla Wisły |
Cytat:
zrozumcie, że nie mozemy miec dwoch kolorow, tak jest w przepisach (chyba) |
Chciałem tylko podkreślić znaczenie BG dla klubu jakim jest Wisła Kraków. I mówię nie dla BG na koszulce w innym miejscu niż obecne logo S.A. Rozumiem, że pan Cupiał przez ponad dekadę buduje wizerunek Wisły S.A na arenie międzynarodowej. Jest to już na pewno dobrze rozpoznawalny produkt. Za tym produktem stoją tysiące sympatyków Wisły, którzy pośrednio finansują działalność klubu. Logo S.A., jest obecne przy każdym produkcie wychodzącym zza murów naszego klubu. Ile osób oglądających mecz, a niebędących kibicami, tylko potencjalnymi inwestorami patrzy jakie jest logo na koszulce? Z pewnością jest to znikomy procent. Dla takiego człowieka liczy się powierzchnia reklamowa z przodu koszulki, na bandach, materiałach prasowych. Zamienienie loga S.A. Białą Gwiazdą na koszulce z pewnością nie zmniejszyło by rozpoznawalności klubu. Na materiałach prasowych, telewizyjnych, spodenkach... tam dalej było by logo. Skoro w reklamówkach przedmeczowych klub Wisła zaprasza kibiców na mecze BIAŁEJ GWIAZDY, to niech zrobi 2 krok w kierunku poprawy stosunków na linii kibice-klub i zamieści BG na koszulce - tam gdzie jej miejsce. ZERO RYZYKA, SAME PROFITY DLA KLUBU!
|
Mi się marzy koszulka nawiązująca do historii z białą gwiazdą i kołnierzykiem. Ta, którą zapodał Maratończyk jest genialna.
Cytat:
Cytat:
http://theoriginalwinger.com/wp-cont...-2010-2011.jpg |
Cytat:
|
Widzę, że logo Liverpoolu zmieniło kolor specjalnie pod tą koszulkę. Czy Ci spece od fotoszopa mogliby zrobić taką czarną koszulkę z czerwonymi bajerami i samą białą gwiazdą? Albo białą gwiazdą w czerwonym kółeczku?? Przez moment chciałem zaproponować czerwoną gwiazdę żeby pasowała kolorystycznie ale wtedy to nie będzie biała gwiada :DDD
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
a w takiej formie? |
Po prostu Super Glue musi zostać sponsorem Wisły, wtedy na pewno mielibyśmy Białą Gwiazdę ^^
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl