Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3140)

uzytkownik_forum 04.09.2009 14:21

Rezerwy L'pool to tez nie ogorki; nie jest to moze LM, ale sadze, ze mogliby w naszej lidze spokojnie powalczyc z kazdym i walic na majstra - przyklad Sagana, ktory nie zalapalby sie do tego skladu, a jest reprezentantem i to z calkiem niezlym skutkiem. Mecz, o ile bedzie potraktowany na serio przez Angoli moze pokazac naszym kopaczom, gdzie jest ich miejsce - paradoksalnie przeciez Brozinho, przy transferze do Londynu w wypadku niepowodzen skonczylby wlasnie w rezerwach Fulham, wiec nie mowmy, ze to jednak sa leszcze.

Proud 04.09.2009 16:06

nie chodzi o to czy leszcze czy nie leszcze. Choćbyśmy grali z pierwszą drużyną z Torresami i Gerardami i tak miałbym mieszane uczucia co do tego sparingu.

po prostu zachowaliśmy się nie fair wobec słowaków. Nie możemy być pewni jak to było naprawdę, ale nie za fajnie to wyglądało z zewnątrz.

trzeba szanować nawet tych najmniejszych wspólpracowników, partnerów. Tak działa nowoczesny marketing dbający o wizerunek klubu.

widzieliśmy jak Laporta przyjął polski fanclub, pomimo że z ekonomicznego punktu widzenia prawi nic dla Barcy nie znaczą. To tak w formie przykładu.

edit: Isfahan, nie zakładam...przypuszczam jako osoba z zewnątrz:
Cytat:

Nie możemy być pewni jak to było naprawdę, ale nie za fajnie to wyglądało z zewnątrz.

Isfahan 04.09.2009 21:57

A może Słowakom nie pasował ten termin sparingu? Wydaje mi się, że mecz z Duklą miał być w tą środę, co była, a nie za tydzień. Od razu zakładasz, że Wisła znowu kogoś oszukała.

Krissu 04.09.2009 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Isfahan (Post 789324)
A może Słowakom nie pasował ten termin sparingu? Wydaje mi się, że mecz z Duklą miał być w tą środę, co była, a nie za tydzień. Od razu zakładasz, że Wisła znowu kogoś oszukała.

Cytat:

„Mieliśmy zaplanowany mecz z Duklą Bańska Bystrzyca. Niestety, po otrzymaniu powołań reprezentacyjnych stwierdziłem, że nie jesteśmy w stanie rozegrać meczu. Zbyt mało zawodników będę miał do dyspozycji. Opóźnia się też możliwość wejścia na boisko Petera Singlara i Rafała Boguskiego, bo z myślą o nich ten meczy był przygotowywany. Musieliśmy naszych słowackich kolegów przeprosić i przełożyć ten mecz na inny termin” – poinformował trener Maciej Skorża.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...kami_odwolany/

Isfahan 04.09.2009 22:54

No ale nie widzę tam podanej konkretnej daty, więc mogło chodzić zarówno o ten tydzień, jak i przyszły. Poza tym nie wydaje mi się, żeby sparing z rezerwami Liverpoolu mógł być załatwiany tak na szybko, bo akurat trafiła się okazja. Dlatego nie zgadzam się z Proudem, chociaż oczywiście może to wyglądać tak, jak on uważa. Też mogę się tylko domyślać.

Krissu 04.09.2009 23:42

A co to za różnica?

Sparing miał być w przerwie na Reprezentację. Odwołano go, gdyż Wisła miała dysponować za małą kadrą, a teraz okazuje się, że grany będzie sparing z Liverpoolem, w przerwie na Reprezentację, gdy Wisła dysponuje za małą kadrą.

Niefajnie to z zewnątrz wygląda.

kristos 07.09.2009 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 789347)
A co to za różnica?

Sparing miał być w przerwie na Reprezentację. Odwołano go, gdyż Wisła miała dysponować za małą kadrą, a teraz okazuje się, że grany będzie sparing z Liverpoolem, w przerwie na Reprezentację, gdy Wisła dysponuje za małą kadrą.

Niefajnie to z zewnątrz wygląda.

nie sądzę by Słowacy mając wybór między Wisłą i Livepoolem wybraliby Wisłę

Krissu 07.09.2009 11:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 790121)
nie sądzę by Słowacy mając wybór między Wisłą i Livepoolem wybraliby Wisłę

To już jest inna sprawa.

Ale czy takie zachowanie jest fair?

zim zum 07.09.2009 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 790124)
To już jest inna sprawa.

Ale czy takie zachowanie jest fair?

to tak jak nie mieli pieniędzy na Bożoka, ale kupili droższego Kirma....

Enterpr!se 07.09.2009 12:20

Akurat sprawa Kirma jest nieco inna ponieważ Wisła rozmawiała z Kirmem od wiosny i temat Bozoka się skończył gdy było pewne że Kirm do nas przyjdzie, bo po co nam dwóch nowych na tą samą pozycję?

Germanik 07.09.2009 12:54

Sparing z Liverpoolem odwołany! Więcej informacji będzie po południu na portalu Jaworznianin.pl !

Proud 07.09.2009 12:59

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...olem_odwolany/

zim zum 07.09.2009 13:01

haha, to teraz mogą podkulić ogon i dzwonić na Słowację

Krissu 07.09.2009 13:01

Cytat:

Decyzją trenera Rafy Beniteza sparing pomiędzy Wisłą Kraków a rezerwami Liverpoolu został odwołany. Angielska drużyna nie była w stanie wysłać na środę pełnego składu, w związku z tym zapadła decyzja o rezygnacji z rozegrania tego spotkania.
:lol:
Może grają z Realem?

tofik 07.09.2009 13:33

Heh, teraz Skorża już wie, co to znaczy robić inne kluby w ch..:D

DJ Hazel 07.09.2009 13:45

Szkoda wielka bo z jeden sparing powinniśmy chociaż zagrać ale na przyszłość będzie już nauczka:)

sandomingo 07.09.2009 13:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 790159)
Heh, teraz Skorża już wie, co to znaczy robić inne kluby w ch..:D

Właśnie coś takiego sobie pomyślałem.
Mógł zagrać dwa sparingi nie zagra żadnego. No chyba że w ostatniej chwili Piasta Gliwice namówią, bo ponoć Wisła ma z nimi dobre stosunki.

felipe 07.09.2009 14:02

Bardzo dobrze!

Za brak zwyczajnej ludzkiej przyzwoitości trzeba płacić.

wolfy 07.09.2009 16:55

Idol Skorży takiego wała zrobił:lol:

szprotson 07.09.2009 16:58

jacy tutaj widze wszyscy MĄDRZY

panowie, dlaczego Wy nie trenujecie Wisły i nie dogrywacie sparingów?

wiernyTS 08.09.2009 10:04

Ech nie maja co robic to sie wymądrzaja:) Tak to juz jest. A sparing by sie rzeczywiscie jakis sprzydal dla rozprostowania kosci...

Markus 06.10.2009 16:17

Czy Garguła z Boguskim trenowali dziś, choćby tylko indywidualnie?

piotrek chicago 07.10.2009 15:17

Piotrek Brozek Wisła- Przyjaciele 1-0
Burliga 2-0
pieknie Ilie Cebanu po strzale franka
Janik 3-0 (dobitka po pieknym strzale Mauro)

DevilMayCry 07.10.2009 15:18

szkoda , że tak mało ludzi :(

WOW oj Franek , prawie jak Messi , strzał nie często widziany na polskich stadionach.

Krystian168 07.10.2009 15:26

0-3 Mauro... ;)

DevilMayCry 07.10.2009 15:28

i to po pięknej bramce :P

FraMat 07.10.2009 15:30

a to nie Burliga dobijał?

DevilMayCry 07.10.2009 15:31

ale po strzale Mauro piłka jednak przekroczyła linie bramkową

FraMat 07.10.2009 15:33

no to sorry
i mamy drugi strzał Mauro
...

w koncu zaczynał jako napastnik..
świetnie gra tez Pietia w ataku - co prawda przeciwnik nie gra rewelacyjnie w defensywie, ale Piotr Brożek świetnie dochodzi do pozycji.
Dawno mówiłem, że sprzedać Piotrka do Fulham i wmawiać im, że to był Paweł

brylant17 07.10.2009 15:56

Piotrek i 1-5 Paweł bój się brat cię na ławkę posadzi :)

3żyk 07.10.2009 16:00

Mam nadzieję, że ktoś wytłumaczy, temu biednemu dziennikarzynie od wywiadów, co znaczy słowo "riposta", bo się chłopak konsekwentnie ośmiesza. Co do meczu to gramy sympatycznie. Cieszy dobra postawa Cebanu.

Kamson 07.10.2009 16:02

Troche taki mecz Wisła vs Byli Wiślacy ;)
Łobo nawet Sarnatowi sam na sam nie strzelił :D

Grzadq 07.10.2009 17:11

Patrząc na grę Szymka szczerze żałowałem, że już nie gra dla nas. Prawda jest taka, że wszyscy od jego czasów to są "Szymko-podobne produkty", które tak naprawdę są tylko marną imitacją. Żadne Jirsaki, Diazy ... Szymek, to jest kompletny piłkarz.
W ogóle, fajnie było patrzeć na tych piłkarzy ... łezka się oku zakręciła :) Pater, Czerwiec, Kulawik, Moskal, Franek, Szymek, naaaaaaaawet późniejszy Kuźba. No cóż, czas nie stoi w miejscu. Chociaż pewne wspomnienia (Saragossa!) zostaną na zawsze :)

aNouc 09.10.2009 11:40

bramki z Wisła 11-4 PAP
http://www.youtube.com/watch?v=oMqKGohKMx0

uncool 13.11.2009 17:38

http://www.ts.podbeskidzie.pl/index....i=3047&nr_w=-1
sparing odwołany

grzesiek632 14.11.2009 12:00

Moretto
Kozieł
Marcelo
Alvarez
Janik
Łobodziński
Jirsak
Cantoro
Chrapek
Leszczak
Gall

Fajny skład. Ciekawy jestem jak chlopaki zagraja.. To jest szansa na pokazanie się Skorży dla takich zawodników jak Leszczak czy Chrapek.
No i zobaczymy jak zagraja testowani.

IncognitoTSW 14.11.2009 12:08

Marcelo wyręcza napastników
Cytat:

23' Jirsak miał stuprocentową okazję. Piłkę wyłożył mu Łobodziński, a Czech uderzył z pierwszej piłki z około 10 metrów nad poprzeczką.
Polubili się z Małeckim?

brylant17 14.11.2009 12:09

Marcelo i 1-0 :D

Moretto: " Behind you, be careful" :D

rafalek 14.11.2009 12:41

Czy Rocki z Podbeskidzia to ten Piotr Rocki, czy jakiś inny?

brasilia79 14.11.2009 12:41

tak to ten Rocki


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl