![]() |
Wie ktoś kiedy są wyniki na UP?
|
Niektórym osobom z tematu radzę się zastanowić nad sensem studiowania, skoro nie potraficie podstawowych informacji znaleźć...
Cytat:
http://www.wsp.krakow.pl/rekrut/huma...inistracja.pdf na każdy inny kierunek chyba sa podobne terminy, sprawdź sobie swój już sam... |
do usunięcia
|
zola - mysle ze to roczna cena (2200 / semestr), bez przesady.. to by był kosmos :D
ja mam inne pytanie - czy dostal ktos potwierdzenie wplaty na AGH? czy jest w ogole takie cos? ja dzisiaj wplacalem co prawda(elektronicznie, wiec kase juz maja), ale pojawily mi sie juz procenty, a potwierdzenia wplaty nie ma ;) |
do usunięcia
|
Cytat:
Ja na AGH procenty mam od wczoraj, natomiast kasę wpłaciłem im dopiero godzinę temu (dojdzie najwcześniej jutro). Także na wszelki wypadek trzymajcie sobie potwierdzenie wpłaty. |
a mnie za przeproszeniem agieh wku*wił. Najpierw policzyli mi więcej punktów niz teraz. Ma ktos tez tak?
|
na agh jak wejdziecie w 'druki' i nie bedzie nic (tzn znikł link do druczka wpłaty acrobat rider) tzn ze kasa im doszła
|
|
hehe, i pomyśleć, że smialem się z koleżanki, że na 4, czy tam 5 kierunków chciała składać...
|
mam pytanie odnośnie UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO, sprawa wyglada tak ze ja i moj kolega wybieramy sie na zaoczny kierunek ipo wypełnieniu ankiety osobowej wychodzi nam tyle samo punktów, ja mam 120 i on tyle że ja na poziomie rozszerzonym a on na podstawowym ale nigdzie to nie jest zaznaczone... czy to nie ma dla nich znaczenia na studiach zaocznych i kazdy sie dostanie?
|
Mam pytanie jezeli chodzi o rekrutacje na UJ 2010 na Prawo. Czy musze zdawac obowiazkowo Jobcy rozszerzony czy wystarczy podstawa? I co oznaczja skróty rekrutacyjne "NM" i "SM" i czy aby sie dostac trzeba miec srednia 4,5 minimum?
|
Do ludzi z PK: Macie już w panelu info o przyjęciu (bądź nieprzyjęciu) na studia?
|
no jaja są troszkę z PK bo najpierw mi się pokazało, że mam wpłacic 21,00 złna oba kierunki (podstawowy i alternatywny) na indeks i na legitke teraz zostało tylko na alternatywny a raczej ilosc punktów mam wystarczająca na podstawowy. Sam juz nie wiem.
|
No to już i na AGH i na UEk jestem KANDYDATEM :D :P
|
Cytat:
http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/doc/..._2010-2011.pdf Czyli musisz zdać: Wos Matematykę lub Historie Plus jeden język, albo Polski albo obcy. Jeżeli planujesz obcy zdawać rozszerzony, to polaka rzecz jasna możesz odpuścić. Bo tego, że te trzy przedmioty brane pod uwagę, musisz zdać na rozszerzonym powyżej 80%, nie muszę chyba dodawać? Z podstawowym na jeden z najbardziej prestiżowych kierunków w Polsce...? |
do usunięcia
|
Ja czekam do jutra, i mówię do siebie student budownictwa!
|
Drewniaqu a myslisz ze jaki bedzie próg? zobacz na poprzedniej stronie jaka ja teraz mam sytuacje.
|
Na PK zostałem zakwalifikowany do przyjęcia... to chyba dobrze... :)
|
W zeszłym roku było 75% z rozszerzonej matury.
Cytat:
|
Czy to prawda że w zeszłym roku średni wynik z rozszerzonej matmy był wyższy niż w tym?
|
ja też budownictwo PK.. cieszy że będzie parę kumpli po szalu :D
|
bo ja juz sie pogubiłem. Jesli ktos mógłby mi wytłumaczyc: na AGH na zarządanie na dzienne jest wymagane: Język obcy, oraz matematyka, fizyka, chemia, a na zaoczne obcy i wszystko co mozna zdawac?
|
Cytat:
SM - stara matura, czyli raczej Ciebie nie dotyczy,tak mi się wydaję :D A ja mam wyniki dopiero 13-14, choć na UJ i tak specjalnie nie liczę.... :/ |
wie ktoś koło której można się spodziewać wyników na UP ?
|
Do osób doświadczonych. Jak jest z listami rezerwowymi na UP? Jak jestem 26 to mam szanse sie dostać? Na mój kierunek przyjmowali od 97 pkt mam 93.
|
witam, mam pytanie
zarejestrowalem sie na AGH i dokonalem wplaty, ale wciaz nie zostala ona zaksiegowana w systemie rekrutacja trwa do jutra(a wlasciwie juz do dzis) wiec chcialem zapytac czy jest wiecej takich osob, ktorym oplata nie zostala jeszcze zaksiegowana? trzeba w takim razie udac sie jutro na wydzialowa komisje rekrutacyjna z dowodem wplaty? pozdrawiam |
Cahill mam ten sam problem. Myślę, że nie ma co na razie panikować tyllko poczekać do jutra. Ja zrobiłem przelew wczoraj, mam nadzieję, że jutro dojdzie. Na UJ rejestracja była do 7 lipca, a w przypadku nie wpłynięcia przelewu do tego czasu, uczelnia dała czas do 10 lipca na złożenie dowodu wpłaty. Na AGH powinno być podobnie.
|
tez placilem wczoraj(tj w srode wiec wlasciwie przedwczoraj :) )
zostaje czekac do jutra i ewentualnie dzwonić do nich, w koncu Ci, ktorzy zarejstruja sie dopiero jutro, nie maja szans dokonac tej wplaty w terminie |
no i wszystko juz gites, oplata zaksiegowana, przyznany status kandydata, teraz mozna spokojnie czekac na wyniki
ale troche paniki jednak bylo :D |
Dostałem sie na UP na politologie, na stosunki międzynarodowe wymagania niestety były wyższe wymagania. Co ciekawe miało być 120 miejsc, a przyjętych zostało 205 osób. No nic teraz poczekam na wyniki na UJ, ale wątpie, żeby udało mi się tać dostać :P
|
Ja się dostałem na historie na UP.
Próg był wyjątkowo niski wystarczyło 78/150 pkt. Teraz tylko musze czekac na UJ :) |
Mnie się udało dostać na PK na Wydział Mechaniczny (nie wiem jeszcze jak z Wydziałem Inżynierii Lądowej, bo nie mogę się zalogować), kierunek transport, a także na UP na politologię (46 miejsce), ale papiery składam na tą pierwszą uczelnię
|
Wyświetla ci się informacja? Ja jeszcze nie mam wyników. Mam takie same dane jak kilka dni temu po zalogowaniu w systemie rekrutacyjnym. Dodadzą jakiś link czy zwyczajnie zamiast rekrutacja będzie przyjęty?
|
na mojej stronie na PK mam teraz coś takiego:
http://i31.tinypic.com/vphh5c.jpg w harmonogramie jest napisane, że dzisiaj ogłoszona będzie lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia i osób umieszczonych na liście rezerwowej, więc wychodzi na to, że zostałem zakwalifikowany. Poza tym na AE w Katowicach przy Twoim ekranie jest coś takiego: "Status kwalifikacji do przyjęcia:" i później "Status złożenia dokumentów (potwierdzenie podjęcia studiów):" więc wychodzi na to, że jestem przyjęty i składając dokumenty muszę tylko potwierdzić, że chcę tam studiować |
Kurde nie dostałem się na UP :/ Mam 63 punkty, a ostatni przyjęty miał 67.
Na 62 przyjętych zajmuję 82 miejsce. Myślicie że mam szanse się jeszcze dostać? |
a ja moge siebie nazywac juz studentem Inzynierii Chemicznej i Procesowej :D
|
ja zaczynam nowe zycie na UP... Pedagogika ;P
|
Zakwalifikowany do przyjęcia - proszę dostarczyć komplet dokumentów do WKR
Punkty wym./zdobyte: 150/184 Budownictwo- nadchodzę! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl