Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Matura//Po maturze...?? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2848)

Mistel 07.07.2009 20:04

Wie ktoś kiedy są wyniki na UP?

Konrad. 07.07.2009 20:08

Niektórym osobom z tematu radzę się zastanowić nad sensem studiowania, skoro nie potraficie podstawowych informacji znaleźć...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 758216)
Wie ktoś kiedy są wyniki na UP?

znalezienie tego linka zajęło mi 35 sekund:

http://www.wsp.krakow.pl/rekrut/huma...inistracja.pdf

na każdy inny kierunek chyba sa podobne terminy, sprawdź sobie swój już sam...

Zola 07.07.2009 20:13

do usunięcia

!!IRIVER!! 08.07.2009 13:41

zola - mysle ze to roczna cena (2200 / semestr), bez przesady.. to by był kosmos :D

ja mam inne pytanie - czy dostal ktos potwierdzenie wplaty na AGH? czy jest w ogole takie cos? ja dzisiaj wplacalem co prawda(elektronicznie, wiec kase juz maja), ale pojawily mi sie juz procenty, a potwierdzenia wplaty nie ma ;)

Zola 08.07.2009 16:49

do usunięcia

Konrad. 08.07.2009 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 758635)
ja mam to samo co Ty i skoro masz te procenty (tzn ja mam pkt na poszczegolne kierunki podane) tzn, ze kase otrzymali :)

Nie do końca.

Ja na AGH procenty mam od wczoraj, natomiast kasę wpłaciłem im dopiero godzinę temu (dojdzie najwcześniej jutro). Także na wszelki wypadek trzymajcie sobie potwierdzenie wpłaty.

Mało Słodyczy 08.07.2009 17:07

a mnie za przeproszeniem agieh wku*wił. Najpierw policzyli mi więcej punktów niz teraz. Ma ktos tez tak?

ted 08.07.2009 17:29

na agh jak wejdziecie w 'druki' i nie bedzie nic (tzn znikł link do druczka wpłaty acrobat rider) tzn ze kasa im doszła

ted 09.07.2009 12:02

http://wiadomosci.onet.pl/2681,20052...e_lokalne.html

:D

KamAr 09.07.2009 12:06

hehe, i pomyśleć, że smialem się z koleżanki, że na 4, czy tam 5 kierunków chciała składać...

godzilla 09.07.2009 15:58

mam pytanie odnośnie UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO, sprawa wyglada tak ze ja i moj kolega wybieramy sie na zaoczny kierunek ipo wypełnieniu ankiety osobowej wychodzi nam tyle samo punktów, ja mam 120 i on tyle że ja na poziomie rozszerzonym a on na podstawowym ale nigdzie to nie jest zaznaczone... czy to nie ma dla nich znaczenia na studiach zaocznych i kazdy sie dostanie?

EnigmaTSW 09.07.2009 16:46

Mam pytanie jezeli chodzi o rekrutacje na UJ 2010 na Prawo. Czy musze zdawac obowiazkowo Jobcy rozszerzony czy wystarczy podstawa? I co oznaczja skróty rekrutacyjne "NM" i "SM" i czy aby sie dostac trzeba miec srednia 4,5 minimum?

Partition 09.07.2009 17:14

Do ludzi z PK: Macie już w panelu info o przyjęciu (bądź nieprzyjęciu) na studia?

mlynnek 09.07.2009 17:48

no jaja są troszkę z PK bo najpierw mi się pokazało, że mam wpłacic 21,00 złna oba kierunki (podstawowy i alternatywny) na indeks i na legitke teraz zostało tylko na alternatywny a raczej ilosc punktów mam wystarczająca na podstawowy. Sam juz nie wiem.

!!IRIVER!! 09.07.2009 18:01

No to już i na AGH i na UEk jestem KANDYDATEM :D :P

Konrad. 09.07.2009 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnigmaTSW (Post 759239)
Mam pytanie jezeli chodzi o rekrutacje na UJ 2010 na Prawo. Czy musze zdawac obowiazkowo Jobcy rozszerzony czy wystarczy podstawa? I co oznaczja skróty rekrutacyjne "NM" i "SM" i czy aby sie dostac trzeba miec srednia 4,5 minimum?

tu masz:

http://www.rekrutacja.uj.edu.pl/doc/..._2010-2011.pdf

Czyli musisz zdać:
Wos

Matematykę lub Historie

Plus jeden język, albo Polski albo obcy. Jeżeli planujesz obcy zdawać rozszerzony, to polaka rzecz jasna możesz odpuścić.

Bo tego, że te trzy przedmioty brane pod uwagę, musisz zdać na rozszerzonym powyżej 80%, nie muszę chyba dodawać?

Z podstawowym na jeden z najbardziej prestiżowych kierunków w Polsce...?

Zola 09.07.2009 19:21

do usunięcia

DrewniaQ 09.07.2009 19:26

Ja czekam do jutra, i mówię do siebie student budownictwa!

mlynnek 09.07.2009 20:38

Drewniaqu a myslisz ze jaki bedzie próg? zobacz na poprzedniej stronie jaka ja teraz mam sytuacje.

Robal_90 09.07.2009 20:47

Na PK zostałem zakwalifikowany do przyjęcia... to chyba dobrze... :)

DrewniaQ 09.07.2009 20:56

W zeszłym roku było 75% z rozszerzonej matury.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mlynnek
niemiecki R 94%
majca R 88%
polski P 71%

Powinno być dobrze :]

zuraw9 09.07.2009 21:18

Czy to prawda że w zeszłym roku średni wynik z rozszerzonej matmy był wyższy niż w tym?

barthok 09.07.2009 21:40

ja też budownictwo PK.. cieszy że będzie parę kumpli po szalu :D

palikot 09.07.2009 21:45

bo ja juz sie pogubiłem. Jesli ktos mógłby mi wytłumaczyc: na AGH na zarządanie na dzienne jest wymagane: Język obcy, oraz matematyka, fizyka, chemia, a na zaoczne obcy i wszystko co mozna zdawac?

unpredictable_wislaczka 09.07.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnigmaTSW (Post 759239)
Mam pytanie jezeli chodzi o rekrutacje na UJ 2010 na Prawo. Czy musze zdawac obowiazkowo Jobcy rozszerzony czy wystarczy podstawa? I co oznaczja skróty rekrutacyjne "NM" i "SM" i czy aby sie dostac trzeba miec srednia 4,5 minimum?

NM - nowa matura
SM - stara matura, czyli raczej Ciebie nie dotyczy,tak mi się wydaję :D

A ja mam wyniki dopiero 13-14, choć na UJ i tak specjalnie nie liczę.... :/

Charlie 09.07.2009 22:36

wie ktoś koło której można się spodziewać wyników na UP ?

IndykTSW 09.07.2009 23:07

Do osób doświadczonych. Jak jest z listami rezerwowymi na UP? Jak jestem 26 to mam szanse sie dostać? Na mój kierunek przyjmowali od 97 pkt mam 93.

cahill 09.07.2009 23:21

witam, mam pytanie

zarejestrowalem sie na AGH i dokonalem wplaty, ale wciaz nie zostala ona zaksiegowana w systemie

rekrutacja trwa do jutra(a wlasciwie juz do dzis) wiec chcialem zapytac czy jest wiecej takich osob, ktorym oplata nie zostala jeszcze zaksiegowana? trzeba w takim razie udac sie jutro na wydzialowa komisje rekrutacyjna z dowodem wplaty?

pozdrawiam

piter116 09.07.2009 23:31

Cahill mam ten sam problem. Myślę, że nie ma co na razie panikować tyllko poczekać do jutra. Ja zrobiłem przelew wczoraj, mam nadzieję, że jutro dojdzie. Na UJ rejestracja była do 7 lipca, a w przypadku nie wpłynięcia przelewu do tego czasu, uczelnia dała czas do 10 lipca na złożenie dowodu wpłaty. Na AGH powinno być podobnie.

cahill 09.07.2009 23:39

tez placilem wczoraj(tj w srode wiec wlasciwie przedwczoraj :) )

zostaje czekac do jutra i ewentualnie dzwonić do nich, w koncu Ci, ktorzy zarejstruja sie dopiero jutro, nie maja szans dokonac tej wplaty w terminie

cahill 10.07.2009 07:20

no i wszystko juz gites, oplata zaksiegowana, przyznany status kandydata, teraz mozna spokojnie czekac na wyniki

ale troche paniki jednak bylo :D

Charlie 10.07.2009 09:11

Dostałem sie na UP na politologie, na stosunki międzynarodowe wymagania niestety były wyższe wymagania. Co ciekawe miało być 120 miejsc, a przyjętych zostało 205 osób. No nic teraz poczekam na wyniki na UJ, ale wątpie, żeby udało mi się tać dostać :P

Martinus 10.07.2009 09:33

Ja się dostałem na historie na UP.
Próg był wyjątkowo niski wystarczyło 78/150 pkt.
Teraz tylko musze czekac na UJ :)

Robal_90 10.07.2009 09:53

Mnie się udało dostać na PK na Wydział Mechaniczny (nie wiem jeszcze jak z Wydziałem Inżynierii Lądowej, bo nie mogę się zalogować), kierunek transport, a także na UP na politologię (46 miejsce), ale papiery składam na tą pierwszą uczelnię

DrewniaQ 10.07.2009 10:17

Wyświetla ci się informacja? Ja jeszcze nie mam wyników. Mam takie same dane jak kilka dni temu po zalogowaniu w systemie rekrutacyjnym. Dodadzą jakiś link czy zwyczajnie zamiast rekrutacja będzie przyjęty?

Robal_90 10.07.2009 10:33

na mojej stronie na PK mam teraz coś takiego:

http://i31.tinypic.com/vphh5c.jpg

w harmonogramie jest napisane, że dzisiaj ogłoszona będzie lista osób zakwalifikowanych do przyjęcia i osób umieszczonych na liście rezerwowej, więc wychodzi na to, że zostałem zakwalifikowany. Poza tym na AE w Katowicach przy Twoim ekranie jest coś takiego:

"Status kwalifikacji do przyjęcia:"

i później

"Status złożenia dokumentów (potwierdzenie podjęcia studiów):"

więc wychodzi na to, że jestem przyjęty i składając dokumenty muszę tylko potwierdzić, że chcę tam studiować

Mistel 10.07.2009 10:34

Kurde nie dostałem się na UP :/ Mam 63 punkty, a ostatni przyjęty miał 67.

Na 62 przyjętych zajmuję 82 miejsce. Myślicie że mam szanse się jeszcze dostać?

parumbuła 10.07.2009 11:02

a ja moge siebie nazywac juz studentem Inzynierii Chemicznej i Procesowej :D

mateusz212 10.07.2009 12:35

ja zaczynam nowe zycie na UP... Pedagogika ;P

DrewniaQ 10.07.2009 13:12

Zakwalifikowany do przyjęcia - proszę dostarczyć komplet dokumentów do WKR

Punkty wym./zdobyte: 150/184

Budownictwo- nadchodzę!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl