Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

Wiślak1994 01.04.2009 19:09

W dzisiejszym meczu nie liczę tylko na zwycięstwo ( bo to jest pewne !- nie oszukujmy się !)
Liczę na to ,że zagramy ofensywnie , narzucimy od początku swój styl i będziemy skuteczni ! Wtedy wynik może być nawet dwucyfrowy.....

Co do składu - Dobrze ,że Rafał dostaje szanse........Podzielam zdanie przedmówców co do Kokoszki ! Skoro nasz szkoleniowiec boi się go wystawić z San Marino to się pytam : Z kim on się k....wa ma ogrywać ?

Tylko_Wisła! 01.04.2009 19:31

1:0 Boguś! !!!!!!!!!!

kibic sukcesu 2007 01.04.2009 19:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tylko_Wisła! (Post 702253)
1:0 Boguś! !!!!!!!!!!

Boguś Cupiał ?? ?? ??

tomo 01.04.2009 19:43

Swoja drogą to do czego doszło, że wielka mobilizacja na amatorów z pięć razy mniejszego państwa od miasta Krakowa ! Boguski strzela na 1-0 i wielkie święto jakbyśmy conajmniej Argentynie wbili gola, tak przynajmniej zachowuje się Szpakowski. Czy wy też zaczęliście na wyłączonej fonii oglądać ?

Kamson 01.04.2009 19:46

Szkoda, że Błaszcza nie ma na murawie bo całe boisko by sam przejechał... i musimy sie męczyć pozycyjnym

kreseq 01.04.2009 19:47

Taki mecz to zaden sprawdzian. Kelnerzy ktorzy sami chca max 3:0....
Ladne podanie Lewandowskiego i poprawny strzal Boguskiego.
Jakos serce sie kraja patrzac na San Marino....Kelnerzy i amatorzy i to widac, slychac i czuc.
3:0 wystarczy...takie moje zdanie :)


Krzynowek? Nie moga tego czlowieka juz wyslac na emeryture?

PS: Blaszczu by sie bal noge dostawic wiec by przejechal max 2 metry i nie ma sie co dziwic. Niech odpoczywa i "naprawi" to co felerne teraz.

piotrek chicago 01.04.2009 19:49

nad czym sie tu zachwycac jezeli bym zebral 11 chlopakow od piwa to podejrzewam ze jedna polowe z tym San Marino napewno bysmy wytrzymali a i moze by nam nic nie wbili!

ToTylkoJa 01.04.2009 19:52

ta i cały obraz nędzy kadry zostanie na kilka miesięcy zamazany

kreseq 01.04.2009 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 702262)
ta i cały obraz nędzy kadry zostanie na kilka miesięcy zamazany


Dziekuj Bogu bo Wasacz juz przebiera nozkami by dobrac sie do zloba. Chyba ze chcesz kolejnej ch*** o nazwie " polska mysl szkoleniowa"

unpredictable_wislaczka 01.04.2009 19:59

To będzie mecz Rafała:) będzie hattrick?
i jest 3:0 i Leeoo na stadionie ;p

piotrek chicago 01.04.2009 19:59

ale Rafal sie rozbujal uuu heba bedzie wiecej bramek hahahah

WislaFan123 01.04.2009 20:00

alez sie rozumieja z Lewnadowskim.. Do Wisly go!:D

Eustachy 01.04.2009 20:05

A na stadionie od 20 minut fetuja kogo sie da. Leo (2 razy), PZPN, Boruca i Fabianskiego :)
Czekam kiedy pojada z Ulatowskim, De Zeuwem i Szpakowskim :D

Edit : chopaki poszerzyli repertuar i dolozyli pozdro dla Zaluski oraz WTSK :)

Kamil 01.04.2009 20:12

pozdrawiają nas :O? czy tylko mi sie wydawalo?

PasiorWKS 01.04.2009 20:12

Też to słyszeliście ? Oo

spartan 01.04.2009 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eustachy (Post 702268)
A na stadionie od 20 minut fetuja kogo sie da. Leo (2 razy), PZPN, Boruca i Fabianskiego :)
Czekam kiedy pojada z Ulatowskim, De Zeuwem i Szpakowskim :D

Też dostaliśmy pozdrowienia
PS
W Pradze na razie 1-1 (39minuta)

Jurand 01.04.2009 20:13

słoma z butów wystaje jak słychać...

Witoldon 01.04.2009 20:13

Co za debilne zachowanie idiotów z Kielc, gra reprezentacja, na ... mieszają w to kluby.

DrewniaQ 01.04.2009 20:13

Haa! Napewno o nas! Pewnie nudne widowisko...

Kamson 01.04.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamil (Post 702269)
pozdrawiają nas :O? czy tylko mi sie wydawalo?

Co śpiewali? Przeoczyłem

cztery

ToTylkoJa 01.04.2009 20:13

Na Lechu Was pozdrawiają, na Cracovii też, teraz w Kielcach. Macie branie :D

zimka 01.04.2009 20:13

Zaistnieli kibice spiewając WTSK....:]

Topson 01.04.2009 20:14

Dosłownie parę sekund później Szpakowski wypowiada się o fantastycznej postawie kibiców.

haeno 01.04.2009 20:16

właśnie kuźwa w pierwszym momencie nie byłem pewien czy na pewno o Nas chodzi, ale jak widzę to nie tylko ja to usłyszałem...

trzeba mieć ****a kompleksy...

grzechu1991 01.04.2009 20:16

Abstrachując od koroniarskich frustratow, to żal mi tych piłkarzy San Marino. Mam nadzieje, ze nasi tak samo złotają Irlandie Pn w jesieni

NowaHutaWNH 01.04.2009 20:16

tak szczerze to czego się spodziewaliście ? ktoś napisał że scyzory mieszają kluby w reprezentacje. a byleś na Polska-Usa ?

Illargui 01.04.2009 20:16

Najlepszy był Szpakowski, który chwilę po "pozdrowieniach" dla nas stwierdza - świetna atmosfera na meczu, bardzo dobre zachowanie kibiców :lol: On to zawsze ma wyczucie chwili

ultr4 01.04.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KaSzTaN (Post 702266)
alez sie rozumieja z Lewnadowskim.. Do Wisly go!:D


Franz raczej chcial Boguskiego do Lecha :D

AS82 01.04.2009 20:19

Słoma wyszła z kieleckich butów,no ale czego się spodziewać po ludziach którzy mają zgode z "propagandzistami z drugiej strony Błoń"? Ciekawe czy ci sami najpierw skandowali Rafał Boguski,a potem spiewali WTSK

Coach 01.04.2009 20:20

Miałem wrażenie że zaraz po WTSK poszło Lech zdechł Kolejorz, ale może mi sie przesłyszało. Śpiewali też Eintracht

jaitylkoja 01.04.2009 20:20

Jutro będzie znów "Leo cudotwórca" ;/

vabanq 01.04.2009 20:20

Kamson- co racja to racja, ale to pod wplywem chwili;)

wislabielany 01.04.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 702287)
Słoma wyszła z kieleckich butów,no ale czego się spodziewać po ludziach którzy mają zgode z "propagandzistami z drugiej strony Błoń"? Ciekawe czy ci sami najpierw skandowali Rafał Boguski,a potem spiewali WTSK

Już nie mają.

Co nie zmienia faktu że zachowanie żałosne.

pirat.z.karaibow 01.04.2009 20:20

Hołota i drobnomieszczaństwo. Przeciw zasadzie "wpuścić chamstwo na salony"- a kysz frustraci i kompleksarze. Żal, żal, żal.

Aro1234 01.04.2009 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzechu1991 (Post 702282)
Abstrachując od koroniarskich frustratow, to żal mi tych piłkarzy San Marino. Mam nadzieje, ze nasi tak samo złotają Irlandie Pn w jesieni

Ja też właśnie odczułem taki lekki smutek na sercu. Wszak to amatorzy, a nasi się nad nimi tak pastwią... :-/ Mimo wszystko dochodzę do "dobrej" dyspozycji naszych z wielkim dystansem, bowiem "gra się tak jak przeciwnik pozwala"... Brawo Boguski.

MatiBKS 01.04.2009 20:23

po WTSK kilkaset osób zaczeło gwizdać i śpiewać ŚLĄSK i WISŁA OOO tak mi napisał kolega będacy na meczu...

szprotson 01.04.2009 20:23

olać WTSK, niech sie cieszą leszczyki

ale po ch** LEO śpiewać? To że tak gramy to raczej zasługa arcy słabego przeciwnika

OPTIMUS_(konto_usunięte) 01.04.2009 20:23

Świadczy tylko o tym jacy są żałośni .Gdzie jak gdzie ale nie na reprezentacji ....

element 01.04.2009 20:23

Żal?

Dla SM przegrać 0-7 to sukces :))

użytkownik 11060 01.04.2009 20:24

A może "krótkowzroczni" dojdą dlaczego Korona wyzwała Wisłę? Czy może niektórzy już zapomnieli. Mają powód wiec wyzywają.
Co do mieszania klubu na reprezentacji to kłania się Polska-USA. Wisła była cacy, Korona już nie :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl