Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

ciesla1991 21.03.2009 14:32

cos odemnie :)

Fulham - Manch.Utd. 2
Tottenham - Chelsea 2
Real M. - Almeria 1
Barcelona - Malaga 1
Lech - Arka 1
Wisla - Cracovia 1

MłodyFCB 21.03.2009 15:04

Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1
Fulham-Manchester Utd 2
Podbeskidzie-Motor 1
Stal ST Wola-Korona 2
kurs: 11,28
Co myślicie ?

Bobic 21.03.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodyFCB (Post 696198)
Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1
Fulham-Manchester Utd 2
Podbeskidzie-Motor 1
Stal ST Wola-Korona 2
kurs: 11,28
Co myślicie ?

Jak masz stawiać Wisła-Cracovia 1x to lepiej nie stawiaj:P

BRTS39 21.03.2009 16:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodyFCB (Post 696198)
Wisła-Cracovia 1x
Stuttgart-Hertha 1
Fulham-Manchester Utd 2
Podbeskidzie-Motor 1
Stal ST Wola-Korona 2
kurs: 11,28
Co myślicie ?

tak cyz tak nie wejdzie bo Korona przegrywa 3 - 0

Robin 21.03.2009 16:54

czyżby manchester utd pogrzebał większość kuponów na tym forum...

mój na dziś:
Sandecja - Pelikan 1
Hapoel T.A. - Bnei Yehuda 1
San Jose - Dallas 1
Farjestad - Skelleftea 1
Anderlecht - Beerschot 1
Petrzalka - Zl. Moravce 1
Herning - Odense 1

AKO: 22,79 :D

maciek777 21.03.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobic (Post 696208)
Jak masz stawiać Wisła-Cracovia 1x to lepiej nie stawiaj:P

powod ?
10 znakow..

Zola 21.03.2009 19:40

Manchester i Chelsea mi spier*** kupony :/ zostal tylko jeden (1 nadzieja) na jutro, mianowicie:

Wisła- Cracovia (1p.) 1
Barca- Malaga 1
Napoli - Milan 2
Real - Almeria 1

Zakladana wygrana 43,10... OBY! :)

WiślakNH 21.03.2009 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maciek777 (Post 696254)
powod ?


No chyba troszke mały kurs

WiselkaMLP 21.03.2009 20:51

Zola a z ta 1 polowa to nie wiem ale dobra niech Ci bedzie ... To sa derby gdzie bramki praktycznie zawsze padaja w 2 polowie :)
Odnosnie Milanu :

Milan w tym sezonie na obcych boiskach radził sobie przeciętnie notując pięć zwycięstw, cztery remisy i pięć porażek. Drużyna ta poza Lazio Rzym i Atalantą Bergamo nie pokonała jednak na obcym boisku żadnej znaczącej drużyny, a komplety punktów wywoziła jeszcze tylko z boisk walczących o utrzymanie Regginy i Bolonii oraz ostatnio Sieny.

W niedzielę w drużynie gości zabraknie, aż siedmiu zawodników – Gattuso, Borriello, Nesty, Kaladze, Bonery i Abbiatiego oraz zawieszonego za kartki Ambrosiniego.

kadziolek1906 21.03.2009 21:09

Ma ktoś jakieś propo na niedzielę??:P

grabi_azory 21.03.2009 22:57

Moja propozycja na niedziele:

AEK Athens - Levadiakos FC / 1 [3-1]
Inter Milano - Reggina Calcio / 1 [3-0]
Wisła Kraków - KS Cracovia Kraków /1 [4-1]
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam / 1 [0-0]
PAOK Thessaloniki - Thrasivoulos Fylis / 1 [2-1]

WiślakNH 22.03.2009 12:41

Hajduk - NK Zagrzeb 1
D.Zagrzeb - Osijek 1
Real M. - Almeria 1
Barcelona - Malaga 1
Kurs : 2,42

Real M. - Almeria 1
Barcelona - Malaga 1


Hajduk - NK Zagrzeb 1
D.Zagrzeb - Osijek 1
Wisła - Crcovia 1

MISTA92 22.03.2009 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robin (Post 696238)
czyżby manchester utd pogrzebał większość kuponów na tym forum...

mój na dziś:
Sandecja - Pelikan 1
Hapoel T.A. - Bnei Yehuda 1
San Jose - Dallas 1
Farjestad - Skelleftea 1
Anderlecht - Beerschot 1
Petrzalka - Zl. Moravce 1
Herning - Odense 1

AKO: 22,79

za ile go zagrałes?:):)

Robin 22.03.2009 15:41

niestety tylko za 20 zł...

EnDrJu92 22.03.2009 20:44

A ja sie w****i...

Postawilem na Wisłe,Barce,Real,Inter,Liverpool i na PAOK co kurs byl na nich 1,15 ;/ a tu remis wszystko weszlo tylko ten jeden mecz nie ;///////

Dobrze ze WISELKA wygrala :)

rocco_1906 22.03.2009 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez EnDrJu92 (Post 697031)
A ja sie w****i...

Postawilem na Wisłe,Barce,Real,Inter,Liverpool i na PAOK co kurs byl na nich 1,15 ;/ a tu remis wszystko weszlo tylko ten jeden mecz nie ;///////

Dobrze ze WISELKA wygrala :)

nie płacz bo PAOK prowadzi:P


ku... tydzien bez kompa to dramat!!;////

edit:to sie pochwal ile wygrałeś:P

EnDrJu92 22.03.2009 20:51

A no tak 2:1 :P juz myslalem ze jest koniec i 1:1.

I tak najważniejsze zwyciestwo dnia to zwyciestwo Wisełki reszta to pikus ;]

EnDrJu92 22.03.2009 21:15

Ja wygralem 90,32 a Wam jak weekend minal z bukmacherka?:D

spinnaker 22.03.2009 23:49

EnDrJu92 miałem kupon niemal taki sam jak Ty tylko zamiast PAOK-u AEK no i wygrałem 84,18 więc udany dzień :D

kameleon2323 23.03.2009 16:53

Teplice-Sparta 2
Freiburg-Nurnberg 2
wklad 10zl
Do wygrania 71.28

kameleon2323 23.03.2009 22:32

ja juz na sobote :P
Slowenia-Czechy 2
Litwa-Francja 2
Holandia-Szkocja 1
Czarnogora-Wlochy 2
Belgia-Bosnia i Herc. 1
wklad 10zl
do wygrania 126.90

Martinho 24.03.2009 19:05

Jaki jest sens grania kursu 1,01, 1,05 czy 1,15?
Zysk zaden a niebezpieczenstwo jakies zawsze...

grzesiek632 24.03.2009 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinho (Post 697786)
Jaki jest sens grania kursu 1,01, 1,05 czy 1,15?
Zysk zaden a niebezpieczenstwo jakies zawsze...

heh no akurat w tych meczach to niebezpieczenstwa nie ma zadnego.. ale masz racje granie takimi kursami to lekka przesada:-P


ja na sobote postawie:

Litwa - Francja 2 ( Francja MUSI wygrac jesli mysli jeszcze o awansie bez koniecznosci grania barazy, co wiecej MUSi wygrac jesli chce wyjsc z grupy... nie wapominajac juz o potencjale poszczegolnych graczy Francji.. Litwa mimo dobrego startu eliminacji nie wytrzyma tego tempa...)

Kadra Francji:
Bramkarze: Steve Mandanda (Marsylia), Hugo Lloris (Lyon), Cedric Carrasso (Toulouse)

Obrońcy: Adil Rami (Lille), Bacary Sagna (Arsenal), Rod Fanni (Rennes), William Gallas (Arsenal), Philippe Mexes (Roma), Sebastien Squillaci ( Sevilla), Gael Clichy (Arsenal), Patrice Evra (Manchester United)

Pomocnik: Abou Diaby (Arsenal), Alou Diarra (Bordeaux), Jeremy Toulalan (Lyon), Lassana Diarra (Real Madryt), Franck Ribery (Bayern Monchium), Yoann Gourcuff (Bordeaux), Samir Nasri (Arsenal)

Napastnicy: Andre-Pierre Gignac (Toulouse), Karim Benzema (Lyon), Thierry Henry (Barcelona), Nicolas Anelka (Chelsea), Jimmy Briand (Rennes)


Czarnogora - Włochy 2 ( Tu sprawa jest nieco bardziej skomplikowana.. Czarnogorcy na własnym terenie a mocni ale zeby tak odrazu pokusic sie o niespodzianke z Italia naszpikowana gwaizdami?... Włosi mimo ze w grupie lideruja to czuja widmo barazy.. maja tyle samo pkt co Irlandia.. iwec ja stawiam na
Włochów)

Kadra Italii:

Kadra reprezentacji Włoch:

Bramkarze: Amelia (Palermo), Buffon (Juventus), De Sanctis (Galatasaray).

Obrońcy: Bocchetti (Genoa), Cannavaro (Real Madrid), Chiellini (Juventus), Dossena (Liverpool), Gamberini (Fiorentina), Grosso (Lione), Motta (Roma), Zambrotta (Milan).

Pomocnicy: Brighi (Roma), De Rossi (Roma), Foggia (Lazio), Montolivo (Fiorentina), Palombo (Sampdoria), Pirlo (Milan).

Napastnicy:
Di Natale (Udinese), Iaquinta (Juventus), Pazzini (Sampdoria), Pepe (Udinese), Quagliarella (Udinese), G. Rossi (Villarreal).

dziwi brak Cassano....

ciekawy wywiad z Lippim: http://www.futbol.pl/index_2501.php?...8680a33&tr=yes

Maksyk - Kostaryka 1 Meksyk po przegraniu pierwszego meczu grupowego zajmuje bodajze ostatnie miejsce w grupie... jasna sprawa wiec ze musi sie spiac w najblizszym spotkaniu zwłaszcza u siebie... rywal jest dosc wymagajaci grajacy w tym momencie dobra pilke.. ale - Meksyk to chyba za wysokie jednak progi dlka nich... z calym szacunkiem dla Juniora Diaza ale Kostaryka przegra ten mecz... oby:D


ten kupon postawie za 50 do 70 zł polskich...

Johnny B 24.03.2009 20:54

Witam

Spokojnie można obstawiac dzis w NHL , że Frolov nie strzeli gola bo jest kontuzjowany(lower body injury miss 10 days)

Taki pewniaczek za 1,27

rocco_1906 24.03.2009 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Johnny B (Post 697872)
Witam

Spokojnie można obstawiac dzis w NHL , że Frolov nie strzeli gola bo jest kontuzjowany(lower body injury miss 10 days)

Taki pewniaczek za 1,27

no to skoro jest kontuzjowany to chyba powinien byc zwrot czyz nie?

Johnny B 24.03.2009 21:06

powinien

ale nie ma go, jak ktos chce moze dołożyć

rocco_1906 25.03.2009 12:18

AK Bars Kazań - Dynamo Moskwa (końcowe zwycięstwo) 1
Kosice - Zvolen 1
Farjestads - Skelleftea AIK 1

Kosa93 25.03.2009 16:08

Co myślicie o tym?

Troyes-Strasbourg 2 2.50
Bydgoszcz-Bełchatów 2 1.13
Korea Płn.-ZEA 1 1.95
Czarnogóra-Włochy 2 1.70
Litwa-Francja 2 1.65
Iran-Arabia Saud. 1 2.05
Salwador-USA 2 1.75

jaro1985r 25.03.2009 21:54

kosa baaaaaaaaaardzo ciezki kupon ! Wątpię żeby to wszystko weszło ! Za dużo wyrównanych meczy

kuczmen 26.03.2009 01:00

Witam
Przede wszystkim Kosa za dużo spotkan na jednym kuponie

kameleon2323 26.03.2009 08:29

powinno sie grac 4-5 maxxx no ale czasami wchodzi wiecej tylko nie takie mecze :P

kask88 26.03.2009 16:02

Co sądzicie o takim kuponie

Litwa Francja 2 1,60
Portugalia Szwecja 1 1,65
Czarnogóra Włochy 2 1,60
Hiszpania Turcja 1 1,40

Za 10 zł do wyjecia 53 zł

pozdro

BRTS39 26.03.2009 17:32

myśle ze jesli chodzi ci o Litwa Francja 2 to powinno byc dobrze bo jesli odwrotnie to nie za bardzo wydaje mi sie zeby Francja przegrala z Litwa ale uwazaj i sie upewnij bo Litwa z Francja gra 2 razy w ciagu 4 dni

Martinho 26.03.2009 18:18

Zle napisal pare , Francja gra na wyjezdzie i taki jest na nia wlasnie kurs

RiCo_TSW 26.03.2009 23:28

Portugalia-Szwecja -----1
Walia-Finlandia ----------1
Belgia-BiH ----------------1
Litwa-Francja -----------2
Irlandia-Bułgaria -------1

kulki z ML: 30,44,57

rocco_1906 27.03.2009 10:37

NHL,strzelcy bramek:
Ovechkin(Washington) 1,6
Datsyuk(Detroit) 2,59
D.Sedin(vancouver) 2,7

pan Dudi 27.03.2009 12:18

Ja tak z ciekawości od tygodnia gram w tobecie te niższe ligi polskie :D Mam typy od znajomka, który w tym siedzi i puszczam sobie kuponik za jakieś małe pieniądze od czasu do czasu :) Na ten weekend np. zagrałem tak:

29.03.2009 17:00 Odra Opole - GKS Katowice X2 1.40 -250 2/5 W trakcie
28.03.2009 15:30 Flota Świnoujście - Widzew Łódź (1x2) 2 2.10 +110 11/10 W trakcie
28.03.2009 15:00 OKS 1945 Olsztyn - Ponidzie Nida Pinczow (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie
28.03.2009 15:00 Start Otwock - Stal Poniatowa (1x2) 1 1.22 -454 11/50 W trakcie
28.03.2009 12:00 Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk (1x2) 1 2.50 +150 3/2 W trakcie
28.03.2009 12:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie
28.03.2009 12:00 Legionovia Legionowo - Wisła II Płock (1x2) 1 1.57 -175 57/100 W trakcie

GieKSa i Widzew to własna inwencja, pozostałe, to ślepa wiara w jego umiejętności ;)

WiślakNH 27.03.2009 14:32

Na jutro

1 Kupon
Holandia - Szkocja 1
Mołdawia - Szwajcaria 2
Malta - Dania 2
Kurs : 2,55

2 Kupon
Litwa - Francja 2
Czarnogóra - Włochy 2
Irlandia Płn - Polska 2
Kurs : 5,61

3 Kupon
Irlandia Płn - Polska X2
Czarnogóra - Włochy 2
Holandia - Szkocja 1
Hiszpania - Turcja 1
Mołdawia - Szwajcaria 2
Malta - Dania 2
Kurs : 7,59

rocco_1906 27.03.2009 14:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 699469)
Ja tak z ciekawości od tygodnia gram w tobecie te niższe ligi polskie :D Mam typy od znajomka, który w tym siedzi i puszczam sobie kuponik za jakieś małe pieniądze od czasu do czasu :) Na ten weekend np. zagrałem tak:

29.03.2009 17:00 Odra Opole - GKS Katowice X2 1.40 -250 2/5 W trakcie
28.03.2009 15:30 Flota Świnoujście - Widzew Łódź (1x2) 2 2.10 +110 11/10 W trakcie
28.03.2009 15:00 OKS 1945 Olsztyn - Ponidzie Nida Pinczow (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie
28.03.2009 15:00 Start Otwock - Stal Poniatowa (1x2) 1 1.22 -454 11/50 W trakcie
28.03.2009 12:00 Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk (1x2) 1 2.50 +150 3/2 W trakcie
28.03.2009 12:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki - GLKS Nadarzyn (1x2) 1 1.60 -166 3/5 W trakcie
28.03.2009 12:00 Legionovia Legionowo - Wisła II Płock (1x2) 1 1.57 -175 57/100 W trakcie

GieKSa i Widzew to własna inwencja, pozostałe, to ślepa wiara w jego umiejętności ;)

o ****a :D co to jest?? :D w meczach tych lig zwyciezca chyba zostaje druzyna ktora mniej sie po glowach
kopie:rotfl:

no ale życze szczescia:) pochwal sie jak trafisz to moze nastepnym razem tez tak zaszaleje

bula1010 27.03.2009 14:43

Litwa - Francja 2
Czarnogóra - Włochy 2
Irlandia Płn - Polska 2
Słowenia - Czechy 02
za 25 zł około 150 ;]
może wejdzie pozdrawiam :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl