![]() |
będzie nam łatwiej w lidze siłą rzeczy beda musieli odpuscic pewne mecze, za słaba ławke mają zreszta my bysmy tez mieli problemy z pogodzeniem dalszej gry w P. Uefa i Lidze.
|
Tylko dwie polskie drużyny grały w fazie grupowej: my i Amica.
Po dzisiejszym dniu nic w tej materii się nie zmieniło. Ciekawi mnie jak to się odbije na ich formie w lidze. |
Mecz bardzo ciekawy, dramatyczny i szczęsliwie zakończony dla Lechitów. Chociaż jedna drużyna polska w grupie PUEFA. Mogła być jeszcze Wisła, ale jednak się nam nie udało.
Gratulacje dla Lecha i powodzenia w grupie. |
Cytat:
|
skąd oni mają tyle szczęścia!!!!! więcej niż rozumu, rewelacyjne losowania i jeszcze gol w ostatniej minucie!! kuchenki...
|
Zarejestrujcie sie na forum Amici i tam składajcie gratulacje...
Jebie mnie ten ranking. Przyjdzie co do czego i wpadniemy jako rozstawieni na Milan a Amica znów jak jakieś patałachy co nie potrafią utrzymać prowadzenia. Pozdrowie was kiedy Amica na tym zdobytym dla Polski rankingu zagra w el. do L.M. lalalalala.... nie ma Lecha... lalalala... jest Amica ! ;) Wiem jakie znaczenie mają słowa " Tylko Wisła ! " |
Smiac mi sie chcialo z "najlepszych kibicow w Polsce" przy 1-1 i 3-2. Szybko sie w dupach przewrocilo.
Czekam tylko na komentarze w sieci o przegranej Wisly z "ostatnia druzyna" Premiership :lol: |
Cytat:
no są punkty ,a później my trafiamy na Tottenham a pyry na Austrie , zajebiście sprawiedliwie czekam tylko aż sie porobią w Krakowie fc Amici ,które przecież tu od zawsze były tylko sie nie ujawniali :) |
ja też im gratuluje. walczyli cały czas (oprócz momentów kiedy pajacowali w polu karnym rywala).
trzymam za nich kciuki w fazie grupowej. |
Cytat:
Lech jest najlepsza druzyna w Polsce na obecna chwile i zadne zaklinanie rzeczywistosci tego nie zmieni |
A my za to strzelamy pechowe samobóje, trafiamy w słupki i do tego losujemy zawsze najtrudniejszego rywala z możliwych -_-'. Głupi ma zawsze szczęście... :|||
|
Mecz naprawdę pasjonujący. Lech nie zagrał wielkiej piłki, ale i tak wyglądało to o klasę lepiej niż nasza dzisiejsza kopanina. Zresztą różnicę między drużynami widzieliśmy niecałe trzy tygodnie temu na Reymonta. Dobrze, że awansowali, bo moim zdaniem na dwa fronty sobie nie poradzą i jest szansa zdystansować ich w lidze.
A za Lewandowskiego to Bednarza wypieprzyłbym z Wisły na zbity pysk. |
Honor polskiej pilki uratowany. Raz na 2 lata udaje nam sie wprowadzic do fazy grupowej i dzieki temu nie spadlismy jeszcze do poziomu Luksemburga czy innego Azerbejdzanu.
FUKS I CO Z TEGO ?? Szczescie sprzyja lepszym. Ja nie slyszalem zeby ktos w Poznaniu w lecie opowiadal, ze i tak nie mamy szans w pucharach wiec nie bedziemy wzmacniac skaldu, na lige starczy, niechcemy popasc w tarapaty finansowe i inne tego typu bzdety. Robili swoje choc wiedzieli, ze bedzie ciezko bo juz w 2 rundzie wstepnej nie byli rozstawieni i teraz maja NAGRODE. Sprowokowali swoje szczescie. Nie mozna liczyc na fuksa nic nie robiac, nie kiwajac palcem to tak samo jak sie jedzie na mecz po remis to zazwyczaj sie przegrywa. Awans z dedykacja dla B.C. i RN Wisly Krakow S.S.A., a dla Lecha gratulacje. |
... minimum rispekt dla Lecha ... można drzeć szaty ale to oni awansowali a nie My ...
|
Cytat:
Zabawne a myślisz ze Lech to by se tak pograł frywolnie przy Tottenhamie jak przy Austrii...śmiem wątpić, zamiast tak pierdzielić głupoty o kasie i prezesach porównaj klasę przeciwników, mimo że w dołku to ma takich zawodników którzy są dużo lepsi od zespołu Austrii, jednak fart...w losowaniu |
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poznańskie prostaki weszły na salony. Nic tam nie zdziałają a siły na ligę potracą. Pierdoły o ich silnej ławce to można było właśnie dzisiaj zobaczyć. Z marną Austrią strzałem rozpaczy przeszli dalej. Na 3;2 to makiem siał na ich stadionie. Cisza i jak powiedział sprawozdawca cały stadion włączył sie do śpiewu dopiero w ...82 min. (po golu na 3:1).
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z jednego się cieszę że Wiśle odpadł jeden rywal z walki o mistrzostwo bo lech nie poradzi sobie w lidze i w pucharach na 100%
|
Cytat:
Wisla musi kupic pilkarzy a nie liczyc na cuda ,bo cudow nei bylo ,bylo 1-4 na Reymonta |
Cytat:
|
Coś czuje że już w niedziele się okaże:D.
|
No i zaczynamy: :)
Puchar UEFA: horror! Fenomenalny Lech pokonał Austrię i sędziego oszusta. Gramy dalej! Puchar UEFA: mistrz Polski przestraszył się piskląt http://sport.wp.pl/kat,1754,title,P-...l?ticaid=16b6d |
No przecież nikt nie powie ,że Lech nie miał farta.Gdyby nie Groclin... :D Ale tak bez żartów, brawa dla Lecha za naprawdę porywający mecz.Szkoda nas ,ale dziś wygrać z Tottenhamem i z sędzią nie było nam dane... Już mam dość tych pomyłek sędziowskich na niekorzyść polskich zespołów.
|
świetny mecz ! Współczuje ludziom którzy nie potrafią się cieszyć z awansu Polaków do fazy grupowej. Trudno ,niektórych kompleksów się nie wyleczy. Moje spostrzeżenie po dzisiejszych dramatycznych meczach jest takie że mimo wszystko coś ruszyło w piłce klubowej. Gdyby nie nasze przefatalne losowania pewnie też gralibyśmy w pUEFA<no albo gdyby Sobol zamknął oczy i uderzył jak trzeba ;) >. Lech awansował ,miał dużo słabszego rywala ,ale dzisiaj był przez cały mecz zdecydowanie lepszy od Austrii. Ja tam skakałem po bramce dla lecha< może znowu ban za niepopularne treści?> nie żebym się jakoś podpalał "moda na Lecha". Gdyby Legia awansowała tez bym się jarał. Smutne i zgorzkniałe życie i mają Ci co nie potrafią docenić dobrego futbolu
|
proszę was używajcie w swoich komentarzach prawdziwą nazwę klubu z Poznania, czyli nie Lech tylko Amica..
|
Cytat:
Natomiast dynek.pl - zauważ, że taką postawą i polityką kadrową Wisła też charakteryzowała się za czasów Parmy, Schalke itp - też były inwestycje, trzymające do ostatniej chwili w napięciu mecze, cudowne zakończenia itp. Lechowi na razie do tego poziomu a nawet osiągnięć Groclinu jeszcze daleko... Postawa Cupiała nie wzięła się znikąd, znikąd nie wzięło się również zniechęcenie Drzymały - to nie są proste sprawy i bezpośrednie zależności, to nie jest zwykły biznes. Wszyscy piali z zachwytu nad Legią po super inwestycjach (Roger, Edson) i po zdobyciu MP - jak się skończyło w Pucharach - Donieck, Austria wiemy. W sporcie oprócz sensownych inwestycji, waleczności i techniki potrzebna jest kupa szczęścia - pół minuty i w Poznaniu byłaby żałoba, 3 minuty oraz sędzia mniejszy ch... i w Atenach byłaby euforia... Inwestor sportowy musi charakteryzować się tymi samymi cechami co kibic a wielu takich nie ma... Zobaczymy co zrobi Amica, jeśli drużyna marzeń przypadkiem nie zdobędzie MP, kilku gwiazdom zachce się na Zachód a w UEFA przez syf w PZPN niesprawiedliwie nie da im zagrać w grupie.... Powtarzamy, że tylko Widzew i Legia grały w LM - g.... prawda... też byśmy grali gdyby Bogusław C. zainwestował wcześniej w Wisełkę i ta mierzyłaby się w walce o LM tylko z Mistrzami krajów a nie całą ich czołówką. W prawdziwej LM nie zagrała nigdy żadna polska drużyna. A w grupie UEFA tylko raz Wisła (i nie mówcie, że wtedy były inwestycje a nie tona szczęścia) i 2 x Amica... |
Lech wygral i tutaj nie ma co dyskutowac. Oczywiscie znajda sie ludzie ktorzy powiedza " w d... to mam" - rozumiem. Znajda sie tez ludzie ktorzy powiedza " Oni to maja farta, slabszy rywal, nic nie grali, nie powinni, sedzia pomagal,wiatr wial za mocno, pilka byla za ciezka"....
Takie gadanie nic nie zmieni a pokazuje tylko jak ludzie potrafia byc zaslepieni. Mieli szczescie w losowaniu, umiejetnosci w grze, checi, sily, motywacje. Tego im odebrac nie mozna chocby wierzylo sie w najwiekszy fart na swiecie, bo do fazy grupowej nie wchodzi sie na 100% farcie :) kucharz_77 -Moj blad, chyba musze odpoczac ;) PS: Aimable - Tak, Legia kiedys grala w Lidze Miszczow bo przeciez to wynika z Twojego postu... Wiesz, gdyby babcia miala wasy....gdybac to sobie mozna, licza sie suche fakty - w tym wypadku wyniki i osiagniecia. Byscie grali - nie graliscie i na tym proponuje zakonczyc. |
kucharz_77 - Popatrz na link w moim podpisie i zrozum czemu tak czasami Was nazywaja :)[/quote]
trochu mnie nie zrozumiałeś !!!:D |
lech czy amika to nieistotne, odrobinka polskiej zawiści ale gratuluję im awansu i szczęśliwego zakończenia w meczu z bąkami!. Sądzę żę Wisełka też by ich pyknęła, obiektywna prawda jest taka że wronieccy 100 razy mieli 100 "polskich" powodów żeby Smudę wykopać! Kibice z pyrlandii jeździli po nim jak po burym psie.., Wronieccy właściciele mieli cierpliwość kupili naprawdę wielu piłkarzy, jednych gorszych innych naprawdę dobrych, efekty w końcu zaczęły być. Ida w górę , wierzą w sukces , buduja stadion, mają bazę.. tfu..zaczynam chwalić znienawidzonego rywala.. pora się opamiętać..albo brać przykład...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl