Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

medyk 02.10.2008 19:49

będzie nam łatwiej w lidze siłą rzeczy beda musieli odpuscic pewne mecze, za słaba ławke mają zreszta my bysmy tez mieli problemy z pogodzeniem dalszej gry w P. Uefa i Lidze.

Krissu 02.10.2008 19:51

Tylko dwie polskie drużyny grały w fazie grupowej: my i Amica.

Po dzisiejszym dniu nic w tej materii się nie zmieniło.

Ciekawi mnie jak to się odbije na ich formie w lidze.

Zwitter 02.10.2008 19:51

Mecz bardzo ciekawy, dramatyczny i szczęsliwie zakończony dla Lechitów. Chociaż jedna drużyna polska w grupie PUEFA. Mogła być jeszcze Wisła, ale jednak się nam nie udało.

Gratulacje dla Lecha i powodzenia w grupie.

tommiyacht 02.10.2008 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 610792)
będzie nam łatwiej w lidze siłą rzeczy beda musieli odpuscic pewne mecze, za słaba ławke mają zreszta my bysmy tez mieli problemy z pogodzeniem dalszej gry w P. Uefa i Lidze.

tylko ze Lech ma na tyle silną ławe ze nie bedzie mial z tym problemu. my owszem (bysmy mieli). + podbudowanie psychiczne na lige.

gromaders 02.10.2008 19:53

skąd oni mają tyle szczęścia!!!!! więcej niż rozumu, rewelacyjne losowania i jeszcze gol w ostatniej minucie!! kuchenki...

Mario Nh 02.10.2008 19:53

Zarejestrujcie sie na forum Amici i tam składajcie gratulacje...

Jebie mnie ten ranking. Przyjdzie co do czego i wpadniemy jako rozstawieni na Milan a Amica znów jak jakieś patałachy co nie potrafią utrzymać prowadzenia.

Pozdrowie was kiedy Amica na tym zdobytym dla Polski rankingu zagra w el. do L.M.

lalalalala.... nie ma Lecha... lalalala... jest Amica ! ;)

Wiem jakie znaczenie mają słowa

" Tylko Wisła ! "

orzeu 02.10.2008 19:53

Smiac mi sie chcialo z "najlepszych kibicow w Polsce" przy 1-1 i 3-2. Szybko sie w dupach przewrocilo.
Czekam tylko na komentarze w sieci o przegranej Wisly z "ostatnia druzyna" Premiership :lol:

South 02.10.2008 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Natkan (Post 610788)
Lecha nie lubie ale w pucharach jestem za Polską niezależnie jaki zespoł więc w sumie się ciesze dodatkowe punkty do rankingów i to także dobrze dla Wisły jak mistrza zdobędziemy :D


no są punkty ,a później my trafiamy na Tottenham a pyry na Austrie , zajebiście sprawiedliwie


czekam tylko aż sie porobią w Krakowie fc Amici ,które przecież tu od zawsze były tylko sie nie ujawniali :)

larry 02.10.2008 19:54

ja też im gratuluje. walczyli cały czas (oprócz momentów kiedy pajacowali w polu karnym rywala).
trzymam za nich kciuki w fazie grupowej.

hoho 02.10.2008 19:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martineq (Post 610785)
Brawa dla Lecha i tyle w temacie. Nie grali jakos wybitnie , ale sa dalej i z tego trzeba sie cieszyc.

:shock: Jak oni nie grali dzis wybitnie to w takim razie co gralismy my dzis ??
Lech jest najlepsza druzyna w Polsce na obecna chwile i zadne zaklinanie rzeczywistosci tego nie zmieni

fst 02.10.2008 19:55

A my za to strzelamy pechowe samobóje, trafiamy w słupki i do tego losujemy zawsze najtrudniejszego rywala z możliwych -_-'. Głupi ma zawsze szczęście... :|||

irman 02.10.2008 19:56

Mecz naprawdę pasjonujący. Lech nie zagrał wielkiej piłki, ale i tak wyglądało to o klasę lepiej niż nasza dzisiejsza kopanina. Zresztą różnicę między drużynami widzieliśmy niecałe trzy tygodnie temu na Reymonta. Dobrze, że awansowali, bo moim zdaniem na dwa fronty sobie nie poradzą i jest szansa zdystansować ich w lidze.

A za Lewandowskiego to Bednarza wypieprzyłbym z Wisły na zbity pysk.

dynek.pl 02.10.2008 19:56

Honor polskiej pilki uratowany. Raz na 2 lata udaje nam sie wprowadzic do fazy grupowej i dzieki temu nie spadlismy jeszcze do poziomu Luksemburga czy innego Azerbejdzanu.
FUKS I CO Z TEGO ?? Szczescie sprzyja lepszym. Ja nie slyszalem zeby ktos w Poznaniu w lecie opowiadal, ze i tak nie mamy szans w pucharach wiec nie bedziemy wzmacniac skaldu, na lige starczy, niechcemy popasc w tarapaty finansowe i inne tego typu bzdety. Robili swoje choc wiedzieli, ze bedzie ciezko bo juz w 2 rundzie wstepnej nie byli rozstawieni i teraz maja NAGRODE. Sprowokowali swoje szczescie. Nie mozna liczyc na fuksa nic nie robiac, nie kiwajac palcem to tak samo jak sie jedzie na mecz po remis to zazwyczaj sie przegrywa.
Awans z dedykacja dla B.C. i RN Wisly Krakow S.S.A., a dla Lecha gratulacje.

macias 02.10.2008 19:59

... minimum rispekt dla Lecha ... można drzeć szaty ale to oni awansowali a nie My ...

GJ1906 02.10.2008 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 610791)
Jaki fart ? chyba taki że Lech grał 120 minut a my gralismy 15... Szczęscie sprzyja lepszym, sprzyja prezesom którzy nie żałowali kasy na transfery i piłkarzom którym chce się grac.


Zabawne a myślisz ze Lech to by se tak pograł frywolnie przy Tottenhamie jak przy Austrii...śmiem wątpić, zamiast tak pierdzielić głupoty o kasie i prezesach porównaj klasę przeciwników, mimo że w dołku to ma takich zawodników którzy są dużo lepsi od zespołu Austrii, jednak fart...w losowaniu

Gwiaździsty 02.10.2008 20:00

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poznańskie prostaki weszły na salony. Nic tam nie zdziałają a siły na ligę potracą. Pierdoły o ich silnej ławce to można było właśnie dzisiaj zobaczyć. Z marną Austrią strzałem rozpaczy przeszli dalej. Na 3;2 to makiem siał na ich stadionie. Cisza i jak powiedział sprawozdawca cały stadion włączył sie do śpiewu dopiero w ...82 min. (po golu na 3:1).

gigant 02.10.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 610823)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poznańskie prostaki weszły na salony. Nic tam nie zdziałają a siły na ligę potracą. Pierdoły o ich silnej ławce to można było właśnie dzisiaj zobaczyć. Z marną Austrią strzałem rozpaczy przeszli dalej. Na 3;2 to makiem siał na ich stadionie. Cisza i jak powiedział sprawozdawca cały stadion włączył sie do śpiewu dopiero w ...82 min. (po golu na 3:1).

Już prostowali w TVN24, 7 tyś pobiegło na komisariat, poskarżyć się na Bąka.

fst 02.10.2008 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 610823)
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Poznańskie prostaki weszły na salony. Nic tam nie zdziałają a siły na ligę potracą. Pierdoły o ich silnej ławce to można było właśnie dzisiaj zobaczyć. Z marną Austrią strzałem rozpaczy przeszli dalej. Na 3;2 to makiem siał na ich stadionie. Cisza i jak powiedział sprawozdawca cały stadion włączył sie do śpiewu dopiero w ...82 min. (po golu na 3:1).

Czepiasz się, przecież oni mają najlepszych kibiców w Polsce, fanatyczni, zawsze głośno dopingujący bez względu na wyniki. Do tego jeszcze skaczą, klaszczą i machają koszulkami nad głową, a my to do snu śpiewamy :rotfl:.

Wiślak_358 02.10.2008 20:09

Z jednego się cieszę że Wiśle odpadł jeden rywal z walki o mistrzostwo bo lech nie poradzi sobie w lidze i w pucharach na 100%

hoho 02.10.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 610835)
Z jednego się cieszę że Wiśle odpadł jeden rywal z walki o mistrzostwo bo lech nie poradzi sobie w lidze i w pucharach na 100%

:lol: A czemu ma sobie nie poradzic ? W lidze jest w rundzie do rozegrania 3,4 mecze , reszta dostaje baty w cuglach po 3-0 .Mysle ze te 4 mecze pucharowe dodtakowo im dodadza sila ,a jak odpadna to cala runde wiosenna beda grali "bez obciazen"
Wisla musi kupic pilkarzy a nie liczyc na cuda ,bo cudow nei bylo ,bylo 1-4 na Reymonta

Nehiar 02.10.2008 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak_358 (Post 610835)
Z jednego się cieszę że Wiśle odpadł jeden rywal z walki o mistrzostwo bo lech nie poradzi sobie w lidze i w pucharach na 100%

phi ja bym na razie nie czynił takich ocen - pożyjemy zobaczymy. Walka w tym sezonie będzie bardzo ciekawa.

Wiślak_358 02.10.2008 20:14

Coś czuje że już w niedziele się okaże:D.

piter116 02.10.2008 20:16

No i zaczynamy: :)
Puchar UEFA: horror! Fenomenalny Lech pokonał Austrię i sędziego oszusta. Gramy dalej!

Puchar UEFA: mistrz Polski przestraszył się piskląt



http://sport.wp.pl/kat,1754,title,P-...l?ticaid=16b6d

DevilMayCry 02.10.2008 20:26

No przecież nikt nie powie ,że Lech nie miał farta.Gdyby nie Groclin... :D Ale tak bez żartów, brawa dla Lecha za naprawdę porywający mecz.Szkoda nas ,ale dziś wygrać z Tottenhamem i z sędzią nie było nam dane... Już mam dość tych pomyłek sędziowskich na niekorzyść polskich zespołów.

GregorTS 02.10.2008 20:27

świetny mecz ! Współczuje ludziom którzy nie potrafią się cieszyć z awansu Polaków do fazy grupowej. Trudno ,niektórych kompleksów się nie wyleczy. Moje spostrzeżenie po dzisiejszych dramatycznych meczach jest takie że mimo wszystko coś ruszyło w piłce klubowej. Gdyby nie nasze przefatalne losowania pewnie też gralibyśmy w pUEFA<no albo gdyby Sobol zamknął oczy i uderzył jak trzeba ;) >. Lech awansował ,miał dużo słabszego rywala ,ale dzisiaj był przez cały mecz zdecydowanie lepszy od Austrii. Ja tam skakałem po bramce dla lecha< może znowu ban za niepopularne treści?> nie żebym się jakoś podpalał "moda na Lecha". Gdyby Legia awansowała tez bym się jarał. Smutne i zgorzkniałe życie i mają Ci co nie potrafią docenić dobrego futbolu

kucharz_77 02.10.2008 20:33

proszę was używajcie w swoich komentarzach prawdziwą nazwę klubu z Poznania, czyli nie Lech tylko Amica..

Aimable 02.10.2008 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 610814)
Honor polskiej pilki uratowany. Raz na 2 lata udaje nam sie wprowadzic do fazy grupowej i dzieki temu nie spadlismy jeszcze do poziomu Luksemburga czy innego Azerbejdzanu.
FUKS I CO Z TEGO ?? Szczescie sprzyja lepszym. Ja nie slyszalem zeby ktos w Poznaniu w lecie opowiadal, ze i tak nie mamy szans w pucharach wiec nie bedziemy wzmacniac skaldu, na lige starczy, niechcemy popasc w tarapaty finansowe i inne tego typu bzdety. Robili swoje choc wiedzieli, ze bedzie ciezko bo juz w 2 rundzie wstepnej nie byli rozstawieni i teraz maja NAGRODE. Sprowokowali swoje szczescie. Nie mozna liczyc na fuksa nic nie robiac, nie kiwajac palcem to tak samo jak sie jedzie ecz po remis to zazwyczaj sie przegrywa.
Awans z dedykacja dla B.C. i RN Wisly Krakow S.S.A., a dla Lecha gratulacje.

Owszem dla Lecha gratulacje - takie należą się każdemu za walkę do końca, bez względu na rezultat. Potrafię docenić charakter, nawet u wroga...
Natomiast dynek.pl - zauważ, że taką postawą i polityką kadrową Wisła też charakteryzowała się za czasów Parmy, Schalke itp - też były inwestycje, trzymające do ostatniej chwili w napięciu mecze, cudowne zakończenia itp. Lechowi na razie do tego poziomu a nawet osiągnięć Groclinu jeszcze daleko... Postawa Cupiała nie wzięła się znikąd, znikąd nie wzięło się również zniechęcenie Drzymały - to nie są proste sprawy i bezpośrednie zależności, to nie jest zwykły biznes.
Wszyscy piali z zachwytu nad Legią po super inwestycjach (Roger, Edson) i po zdobyciu MP - jak się skończyło w Pucharach - Donieck, Austria wiemy. W sporcie oprócz sensownych inwestycji, waleczności i techniki potrzebna jest kupa szczęścia - pół minuty i w Poznaniu byłaby żałoba, 3 minuty oraz sędzia mniejszy ch... i w Atenach byłaby euforia... Inwestor sportowy musi charakteryzować się tymi samymi cechami co kibic a wielu takich nie ma... Zobaczymy co zrobi Amica, jeśli drużyna marzeń przypadkiem nie zdobędzie MP, kilku gwiazdom zachce się na Zachód a w UEFA przez syf w PZPN niesprawiedliwie nie da im zagrać w grupie.... Powtarzamy, że tylko Widzew i Legia grały w LM - g.... prawda... też byśmy grali gdyby Bogusław C. zainwestował wcześniej w Wisełkę i ta mierzyłaby się w walce o LM tylko z Mistrzami krajów a nie całą ich czołówką. W prawdziwej LM nie zagrała nigdy żadna polska drużyna. A w grupie UEFA tylko raz Wisła (i nie mówcie, że wtedy były inwestycje a nie tona szczęścia) i 2 x Amica...

kreseq 02.10.2008 20:37

Lech wygral i tutaj nie ma co dyskutowac. Oczywiscie znajda sie ludzie ktorzy powiedza " w d... to mam" - rozumiem. Znajda sie tez ludzie ktorzy powiedza " Oni to maja farta, slabszy rywal, nic nie grali, nie powinni, sedzia pomagal,wiatr wial za mocno, pilka byla za ciezka"....

Takie gadanie nic nie zmieni a pokazuje tylko jak ludzie potrafia byc zaslepieni.

Mieli szczescie w losowaniu, umiejetnosci w grze, checi, sily, motywacje. Tego im odebrac nie mozna chocby wierzylo sie w najwiekszy fart na swiecie, bo do fazy grupowej nie wchodzi sie na 100% farcie :)

kucharz_77 -Moj blad, chyba musze odpoczac ;)


PS: Aimable - Tak, Legia kiedys grala w Lidze Miszczow bo przeciez to wynika z Twojego postu... Wiesz, gdyby babcia miala wasy....gdybac to sobie mozna, licza sie suche fakty - w tym wypadku wyniki i osiagniecia. Byscie grali - nie graliscie i na tym proponuje zakonczyc.

kucharz_77 02.10.2008 20:40

kucharz_77 - Popatrz na link w moim podpisie i zrozum czemu tak czasami Was nazywaja :)[/quote]

trochu mnie nie zrozumiałeś !!!:D

darotsok73 02.10.2008 20:43

lech czy amika to nieistotne, odrobinka polskiej zawiści ale gratuluję im awansu i szczęśliwego zakończenia w meczu z bąkami!. Sądzę żę Wisełka też by ich pyknęła, obiektywna prawda jest taka że wronieccy 100 razy mieli 100 "polskich" powodów żeby Smudę wykopać! Kibice z pyrlandii jeździli po nim jak po burym psie.., Wronieccy właściciele mieli cierpliwość kupili naprawdę wielu piłkarzy, jednych gorszych innych naprawdę dobrych, efekty w końcu zaczęły być. Ida w górę , wierzą w sukces , buduja stadion, mają bazę.. tfu..zaczynam chwalić znienawidzonego rywala.. pora się opamiętać..albo brać przykład...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl