![]() |
Byłem ostatnio na meczu TSP i żeby mieć bilet na mecz z Wisłą, to trzeba kupić razem z biletem na Nieciecze o ile dobrze to przeczytałem.
|
dokładnie tak
|
A nie będą później prowadzili osobnej sprzedaży? Szczerze mówiąc, mieszkam w Bielsku i chętnie bym sie wybrała na ten mecz, ale nie widzę sensu kupowania tego biletu w pakiecie, skoro i tak na mecz TSP - Nieciecza się nie wybiorę...
|
Ustalone zostały zasady sprzedaży biletów na mecz Pucharu Polski z Wisłą Kraków, który odbędzie się w Bielsku-Białej 16. marca.
D7 marca rozpocznie się sprzedaż biletów w Pakiecie Małopolskim – bilet na mecz z Wisłą będzie dostępny tylko razem z biletem na spotkanie z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (pakiet w cenie biletu na mecz II kategorii plus biletu na mecz w Wisłą). Ceny biletów na mecz Pucharu Polski z Wisłą:
Ts Podbeskidzie vs Wisła Kraków ZAPOWIEDZ 1/4 Pucharu Polski 16.03.2011 Bielsko Biała http://www.youtube.com/watch?v=YG4sdNSr6Ok |
Nie ma już biletów na mecz Podbeskidzie-Wisła
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...z-brak,1607188 |
Cytat:
|
Tak potwierdzam dzisiaj ostatnie zostały wyprzedane
http://ts.podbeskidzie.pl/a1025/bile...le-wysprzedane pozostaje tylko perspektywa oglądania z po za stadionu dla tych którzy biletów nie zakupili a wyglada to tak http://www.youtube.com/watch?v=uf380UXjyRU |
Cytat:
|
Cytat:
|
no cóż... trzeba będzie stać za siatką... ale co tam, będziemy tam gdzie nasza Wisełka gra:)
|
Cytat:
|
Widok jest bardzo dobry, tylko jest ograniczona ilość takich "miejsc". Do tego dochodzą lokalni fanatycy zza płotu, których nie brakuje :)
|
http://%3Ca%20href=http://www.fotosi...115877d54m.jpg]Stadion jest caly odsłonięty wieczorem widać wszystko jak na dłoni na filmie wydaje sie ze to daleko ale to jakieś 100 metrów od plyty a widok w nocy tak jak mowie z kazdej strony stadionu jest ok. najlepszy od ulicy pck bo tam jest z 300 metrow wolnej przestrzeni
http://images41.fotosik.pl/693/e428e68115877d54m.jpg |
Mam nadzieje, że jutro nie zakończymy swojej przygody w PP i pokonamy Podbeskidzie przynajmniej 2:1 i awansujemy dalej :)
|
Jutro na pewno nie zakończymy, bo mecz jest w środę :)
Liczę, że nasi piłkarze dadzą z siebie wszystko i udowodnią wszystkim i sobie, że ten puchar nam się należy |
Cytat:
|
A ja liczę na dogrywkę i Karne bo my w Bielsku jeszcze nigdy nie mieliśmy Karnych:)
|
Czy ktoś z Wisły wybiera sie do Bielska. Zapraszamy !!;D Widok od strony ul.Rychlińskiego jest bardzo dobry i miejsca jest na 300 osób wieć tylko bilet na PKP i zapraszamy do Bielska. Przynajmniej będzie jeszcze lepsza atmosfera .
|
no tylko iwyłącznie zwyciestwo nie moze byc inacze ;) nie mpowei ze musem jest zdobycuie tego pucharu ale jednak ujma byloby przegrac z podbeskidziem chociaz to niezla druzyna i pewno lepsza od koncowki naszej EKSTRAklapy ;)
|
dla mnie w składzie powinni się znalezc Garguła Żurawski Łobodziński tylko niech trener da im do zrozumienia że od tego meczy zależy dalsze "być" w zespole.Jak nie będą biegać i grać na 100 % procent to w letnim okienku powiedzmy im papa
|
Cytat:
|
Trzeba w Bielsku bramki strzelać. Za Jirsaka wstawiłbym Meliksona, a tuż za Genkovem dałbym Riosa.
|
Cytat:
|
Nie ma co cudować ze składem. Powinniśmy posłać do boju najlepsze co mamy. Musimy odrabiać straty. Łobo, Garguła i Żuraw zagrali w pierwszym spotkaniu i szczerze powiedziawszy nie pokazali niczego, co mogłoby skłonić trenera do wystawienia ich w pierwszym składzie.
|
Nie dostałem odpowiedzi Wybiera się ktoś z wisły do Bielska . Zapraszamy Podbeskidzie wyżej dokładnioej opisałem !
|
Jak już coś to nie z Wisły, a z Krakowa ;) Wątpię, żeby jakaś większa ekipa jechała do Bielska tylko po to, by postać pod stadionem, bo raczej chodniki, za barierkami z których będzie coś widać będą baaaaardzo zatłoczone.
|
za Genkowa wystawiłbym do ataku Riosa, albo sie sprawdzi albo.....Za Jirsaka zdecydowanie Siwakow,Białorusin to walczeny zawodnik i chyba lepiej dałby sobie rade.
|
Miło byłoby zobaczyć jakąs ekpię z Krakowa ! Daleko nie macie górnik był widzew był może i wy zawitacie ;) A widok jest bardzo dobry !
|
Ja uparcie liczę na to, że Genkov w końcu się przełamie, nie jestem zwolennikiem na dzień dzisiejszy jakichkolwiek eksperymentów tak jak w pierwszym meczu typu Żurawski, Garguła czy Jaliens na boku obrony.
Popisaliśmy się w pierwszym meczu, więc teraz trzeba się skupić tylko i wyłącznie na środowym meczu. Trzeba wystawić to co mamy najlepszego w tym momencie i walczyć do końca. Bez eksperymentów - powtórzę raz jeszcze, bo źle się to skończy. |
Ja jednak uważam że to będzie kopanina dlatego nie powinno się oszczędzić kluczowych zawodników i przetestować ostatecznie naszą ławkę rezerwową.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl