Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=607)

_ukoL 11.07.2010 09:21

Rzecz gustu. Mi się podoba ten monumentalny kształt dachu. Inna sprawa, że jedna trybuna psuje cały efekt.

sq 11.07.2010 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 932344)
Napis "Poznan" tragiczny do kwadratu, nie dosc ze literki sa roznej wielkosci to jeszcze ta gwiazdka nad "n".

Ignorancja niektórych powala.


http://blubry.pl/userfiles/image/zdj...poz%20logo.jpg


http://www.poznan.pl/mim/public/bm/d...e=1064&lang=pl

iiYama 11.07.2010 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sq (Post 932713)

Hmm, on nie napisał nigdzie że nie wie co ten napis oznacza. Jedynie że subiektywnie mu się nie podoba.

ToTylkoJa 11.07.2010 23:18

Mi ten napis też się nie podoba.
Do pełni brakuje tylko jeszcze na trybunach poniżej POZnań* napisu *Miasto know-how.Wtedy byłby komplet i zachowana byłaby koncepcja.

sq 12.07.2010 08:02

Mi też się nie podoba. Ale stadion jest miejski, a miasto dosyć ostro gdzie tylko może, promuje logo.
W sumie tylko "POZNAŃ" mogło się znaleźć na krzesełkach więc dużego wyboru nie było.

Buziek_LG 13.07.2010 09:19

http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/025f260f.jpg

no i 10 dni później


http://www.bieg2012.pl/klik/KlikFile...i/13lipiec.jpg

TSW Fanatyk 18.07.2010 11:53

http://www.wikipasy.pl/Galeria:2010-...ion_przebudowa

krzesełka parch...

nasze są ładniejsze :)

JAR0 18.07.2010 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 937453)
http://www.wikipasy.pl/Galeria:2010-...ion_przebudowa

krzesełka parch...

nasze są ładniejsze :)

I to zdecydowanie :-D

marcinm 18.07.2010 12:55

na kiedy mają zamiar oddac stadion pasów??

Arturo Qr2nów 18.07.2010 12:59

Zapodawajcie fotki, a nie linki na tą pier****ną stronkę z parchatą propagandą :foch:

jkw 18.07.2010 14:13

Cytat:

na kiedy mają zamiar oddac stadion pasów??
Na 15 sierpnia + odbior budowlany 2-3 tygodnie.

Konrad. 20.07.2010 03:42

Gdynia:
http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,5c8c9aa97ad11082.jpg
http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,31ba089596e24c0c.jpg

Z tym dachem to rzeczywiście jaja...

Gwiaździsty 20.07.2010 07:10

Nieźle pomyślane. Po wypiciu kilku piw przed meczem będzie się można przytulić do słupa żeby nie spaść niżej. W dodatku lekka konstrukcja dachu niczym wiata przystanku będzie jak znalazł podczas jesiennych sztormów.

Oldpara 20.07.2010 15:52

Hmm.. słyszałem, że to ma być stadion podobny/identyczny do tego w Zagłębiu Lubin. A tam takich kwiatków nie ma.

LAB 23.07.2010 16:00

W stadionie Lecha rzucaja mi sie 2 rzeczy in minus:
-Trybuna za bramka sprawia wrazenie dluzszej niz ta wzdluz boiska :/
-Te kratownice dachowe(ponoc najciezsze jakiekolwiek uzytoOO) Po co? Jest tyle rozwiazan dachów stadionowych duzo ladniejszych i lzejszych. Niewiem kto to projektował,jak na tym jeszcze snieg osiadzie to juz wogole sily sciskajace i rozciagajace przenoszone przez te kratownice beda jakies absurdalnie duze. Istny brutalizm jak dla mnie.
Moze jeszcze zeby dodac medialnosci Lechowi niech zrobia najgrubsze sciany działowe od toalet. 80 cm minimum ; )

royalmichael 24.07.2010 03:22

My narzekamy na 4m asfaltu a oni mają piaskownice i to zaraz za linią boiska.. koszmarnie to wygląda, planują coś z tym zrobić?

Kordel_Walker 24.07.2010 08:39

W Gdyni jedyny plus w tej chwili to fajne nachylenie trybun..
Wie ktoś jak idą karnety na Legii?

emj10 24.07.2010 09:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 943111)
Wie ktoś jak idą karnety na Legii?

Ok. 6 tys. sprzedanych/rozdanych nie licząc sektorów VIP.
http://forum.legialive.pl/showpost.p...postcount=5864

SZYMEK_TSW 24.07.2010 23:03

Przeglądając forum skyscapercity natrafiłem na kolejny nowy stadion w Polsce

Tychy, pojemność w granicach 15 000, pierwsze działania projektowe już się zaczęły.

http://www.gkstychy.info/stadion/4.jpg
http://www.gkstychy.info/stadion/9.jpg

Q13SON 25.07.2010 01:17

W Tychach z wyposażeniem czyli piłki uwzględnili w projekcie?

Martinho 25.07.2010 12:29

"Klub spełnił także prośbę kibiców, polegającą na zwiększeniu liczby miejsc w sektorze gości oraz demontażu krzesełek w młynie."

http://legionisci.com/news/38397_Cor...h_klubach.html

Świetna sprawa, ale czy w świetle polskich przepisów coś takiego jest możliwe??

crazykaro 26.07.2010 15:28

Tak się kończa niektóre nieprzemyślane decyzje. Krótko mówiąc kasa zmarnowana podwojnie bo nie dość że stadiony wybudowane to jeszcze trzeba je utrzymywac

http://stadiony.net/aktualnosci/2010..._ligowej_pilki

Mario Nh 26.07.2010 16:44

Dokładnie. Wysadzą jak w Korei.

crazykaro 28.07.2010 22:08

Ściaśniaj ściaśniaj ściasinaj... :lol:

http://foto.terazpasy.pl/d/26963-1/2...on-crac-41.JPG

Coś mi tak wyglądało że ten stadion 15 tys nie ma

SZYMEK_TSW 28.07.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 946291)
Ściaśniaj ściaśniaj ściasinaj... :lol:

projektant założył ze i tak co drugie krzesełko będzie wolne :)

Gwiaździsty 29.07.2010 08:12

Siedzą tak jakoś na zakładkę :). To chyba wycieczka mieszkańców przedwojennego Kazimierza.

sandbender 29.07.2010 10:06

Oni zbudowali stadion dla zgód swoich. Kibice Arki będą się czuć wyśmienicie - poupychani jak śledzie.

blanco 29.07.2010 10:26

Hahaha to już wiem skąd te 15 tys miejsc na najlepszym stadionie w Europie ;))))))
http://www.weszlo.com/fotonews/12748...ciezarowka.jpg

Belzebub 29.07.2010 10:42

Teraz juz wiadomo czemu u nich bilety dla kobiet i dzieci do 12 roku zycia sa po zlotówke..trzeba zachęcić "szczuplejszych" żeby reszta sie nie pognniotla..

Ofsajd 04.08.2010 09:20

http://www.sportfan.pl/artykul/19256...wlana-fuszerke

Drugi filmik pokazuje jak fajnie woda płynie po kolejnych rzędach trybun... widać że ten ich piękny dach jest trochę nieszczelny, ciekawe czy to załatają.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl