![]() |
Rzecz gustu. Mi się podoba ten monumentalny kształt dachu. Inna sprawa, że jedna trybuna psuje cały efekt.
|
Cytat:
http://blubry.pl/userfiles/image/zdj...poz%20logo.jpg http://www.poznan.pl/mim/public/bm/d...e=1064&lang=pl |
Cytat:
|
Mi ten napis też się nie podoba.
Do pełni brakuje tylko jeszcze na trybunach poniżej POZnań* napisu *Miasto know-how.Wtedy byłby komplet i zachowana byłaby koncepcja. |
Mi też się nie podoba. Ale stadion jest miejski, a miasto dosyć ostro gdzie tylko może, promuje logo.
W sumie tylko "POZNAŃ" mogło się znaleźć na krzesełkach więc dużego wyboru nie było. |
|
|
Cytat:
|
na kiedy mają zamiar oddac stadion pasów??
|
Zapodawajcie fotki, a nie linki na tą pier****ną stronkę z parchatą propagandą :foch:
|
Cytat:
|
Gdynia:
http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,5c8c9aa97ad11082.jpg http://www.arkowcy.pl/gal,526,l,31ba089596e24c0c.jpg Z tym dachem to rzeczywiście jaja... |
Nieźle pomyślane. Po wypiciu kilku piw przed meczem będzie się można przytulić do słupa żeby nie spaść niżej. W dodatku lekka konstrukcja dachu niczym wiata przystanku będzie jak znalazł podczas jesiennych sztormów.
|
Hmm.. słyszałem, że to ma być stadion podobny/identyczny do tego w Zagłębiu Lubin. A tam takich kwiatków nie ma.
|
W stadionie Lecha rzucaja mi sie 2 rzeczy in minus:
-Trybuna za bramka sprawia wrazenie dluzszej niz ta wzdluz boiska :/ -Te kratownice dachowe(ponoc najciezsze jakiekolwiek uzytoOO) Po co? Jest tyle rozwiazan dachów stadionowych duzo ladniejszych i lzejszych. Niewiem kto to projektował,jak na tym jeszcze snieg osiadzie to juz wogole sily sciskajace i rozciagajace przenoszone przez te kratownice beda jakies absurdalnie duze. Istny brutalizm jak dla mnie. Moze jeszcze zeby dodac medialnosci Lechowi niech zrobia najgrubsze sciany działowe od toalet. 80 cm minimum ; ) |
My narzekamy na 4m asfaltu a oni mają piaskownice i to zaraz za linią boiska.. koszmarnie to wygląda, planują coś z tym zrobić?
|
W Gdyni jedyny plus w tej chwili to fajne nachylenie trybun..
Wie ktoś jak idą karnety na Legii? |
Cytat:
http://forum.legialive.pl/showpost.p...postcount=5864 |
Przeglądając forum skyscapercity natrafiłem na kolejny nowy stadion w Polsce
Tychy, pojemność w granicach 15 000, pierwsze działania projektowe już się zaczęły. http://www.gkstychy.info/stadion/4.jpg http://www.gkstychy.info/stadion/9.jpg |
W Tychach z wyposażeniem czyli piłki uwzględnili w projekcie?
|
"Klub spełnił także prośbę kibiców, polegającą na zwiększeniu liczby miejsc w sektorze gości oraz demontażu krzesełek w młynie."
http://legionisci.com/news/38397_Cor...h_klubach.html Świetna sprawa, ale czy w świetle polskich przepisów coś takiego jest możliwe?? |
Tak się kończa niektóre nieprzemyślane decyzje. Krótko mówiąc kasa zmarnowana podwojnie bo nie dość że stadiony wybudowane to jeszcze trzeba je utrzymywac
http://stadiony.net/aktualnosci/2010..._ligowej_pilki |
Dokładnie. Wysadzą jak w Korei.
|
Ściaśniaj ściaśniaj ściasinaj... :lol:
http://foto.terazpasy.pl/d/26963-1/2...on-crac-41.JPG Coś mi tak wyglądało że ten stadion 15 tys nie ma |
Cytat:
|
Siedzą tak jakoś na zakładkę :). To chyba wycieczka mieszkańców przedwojennego Kazimierza.
|
Oni zbudowali stadion dla zgód swoich. Kibice Arki będą się czuć wyśmienicie - poupychani jak śledzie.
|
Hahaha to już wiem skąd te 15 tys miejsc na najlepszym stadionie w Europie ;))))))
http://www.weszlo.com/fotonews/12748...ciezarowka.jpg |
Teraz juz wiadomo czemu u nich bilety dla kobiet i dzieci do 12 roku zycia sa po zlotówke..trzeba zachęcić "szczuplejszych" żeby reszta sie nie pognniotla..
|
http://www.sportfan.pl/artykul/19256...wlana-fuszerke
Drugi filmik pokazuje jak fajnie woda płynie po kolejnych rzędach trybun... widać że ten ich piękny dach jest trochę nieszczelny, ciekawe czy to załatają. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl