Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

zlotowa92gdansk 07.02.2009 21:10

"20:19
A jednak ktoś się drze: Polska, Polska. W takim razie może i dobrze, że Łobo na ławce.


20:17

Na stadionie nie na NIKOGO! Haha, rzadki widok. Idealne warunki do gry dla Wojciecha Łobodzińskiego. Już w czasie Euro 2008 narzekał, że przy pełnym stadionie nic nie słychać."

Źródło: Weszlo.COm

haha :D

Grzadq 07.02.2009 21:15

Powiem tak, Brożek, Boguski, mooooooooooooooooże Trałka (kiedyś coś z niego będzie) i ... nic :) Ogólnie dramat.

JacaTS 07.02.2009 21:19

Dzieki Bogu, ze to Euro 2012 u nas ma byc, bo z taka ekipa to my na U-19 bysmy do grupy nie weszli...

Kamson 07.02.2009 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zlotowa92gdansk (Post 670205)
"20:19
A jednak ktoś się drze: Polska, Polska. W takim razie może i dobrze, że Łobo na ławce.


20:17

Na stadionie nie na NIKOGO! Haha, rzadki widok. Idealne warunki do gry dla Wojciecha Łobodzińskiego. Już w czasie Euro 2008 narzekał, że przy pełnym stadionie nic nie słychać."

Źródło: Weszlo.COm

haha :D

Mnie nie bawią wypowiedzi przekręcane przez "dziennikarzy".

Leo to ma ciężkie życie. Brożek strzelił i znów go będzie musiał powołać :(

Aro1234 07.02.2009 21:27

Dobrze, że mnie nie podkusiło oglądać tej padaki :D :P

4fan_player 07.02.2009 21:28

****a Guła Pawła pokopał :D

wolfy 07.02.2009 21:42

W pierwszej połowie mieliśmy na boisku dwóch piłkarzy, teraz został jeden.
Edit: Nie ma już żadnego.

FraMat 07.02.2009 21:46

na ostatnią ćwiartkę....spotkania oczywiście :lol: ... wchodzi Zahorski

JacaTS 07.02.2009 21:47

Garguła szczerze mowiac calkiem sympatycznie uporzadkowal srodek boiska. Kilka ciekawych zagran, dryblingow, akcji z pomyslem. Mozemy miec z niego sporo radochy w przyszlosci.

medyk 07.02.2009 21:59

ale mecz - gniot :-/

wolfy 07.02.2009 22:03

Niech tego Zahorskiego gdzieś wytransferują, Leo dostanie swoją dolę i nie będziemy już go musieli oglądać w Reprezentacji(vide Matusiak).

W tle relacji jakiś psychodeliczny śmiech się od czasu do czasu włącza...

rafalek 07.02.2009 22:03

Ładną brameczkę Brożek wpakował??
Oczywiście Zahorski spier***

darotsok73 07.02.2009 22:09

Ten "mecz" to najwyższej klasy rasiakowszczyzna , oczy bolą , a komentator pewnie po meczu 2 godz. w kiblu przesiedzi , po naszej stronie zauważyłem trzech piłkarzy , reszta spokojnie może podjąć pracę w ...budownictwie (Polimeks?).

Żuczek 07.02.2009 22:12

90 minut życia stracone ;-) Mecz straszna kaszana, jedynie Brożek z Boguskim coś pokazywali. Reszta naszej drużyny to były strachy na wróble.

Grzadq 07.02.2009 22:18

Brożek, Boguski, Garguła (rozgrywanie akcji, ten strzał nawet), Trałka na + ; reszta żenua.

tofik 07.02.2009 22:36

Pomijając denną selekcję Benhauera: Jesli tak ma wyglądać nowe pokolenie polskich piłkarzy, to będzie kurewsko źle. Za grosz indywidualnych umiejętności. To jest profanacja piłki nożnej.
Jeszcze ten okres poźnej zimy, wczesnej wiosny to najgorsza padaka w wykonaniu rodzimych "kopaczy".

piter116 07.02.2009 22:47

Na plus na pewno Brożek, Boguski, Guła, Trałka no i może Komorowski. Polczak- nieporozumienie. Łobo z taką formą będzie miał ciężko na wiosnę wygryźć Małego ze składu. Fajnie się Broziu denerwował jak dostał headshota od Garguły :)

cosa nostra 08.02.2009 00:03

elegancko boguski brozka zauwazyl i wyslal go do przodu a brozek z zimna krwia t skonczyl

http://www.tvp.pl/sport/pilkarska-re...yl-wynik-meczu

Bronowianin 08.02.2009 00:09

No to o formę Brożka i Boguskiego możemy być spokojni:) Fajnie że Paweł strzelił bramkę - to dobry prognostyk przed rywalizacją w lidze, bo tu jego bramki najbardziej nam się przydadzą. Cieszy też niezła gra Boguskiego.

Arkas 08.02.2009 00:19

Ten mecz to wielka kompromitacja. Grali tak jakby to była kadra D.
Jedynie Brożek, Boguski, Cierźniak w miarę.
Reszta albo stremowana albo takie kaleki są... Nie mówiąc o Polczaku<lol2>
A... i te nasze nowe stroje reprezentacyjne to też jakiś niewypał. Są po prostu brzydkie.

<Crasch> 08.02.2009 11:47

Brożek, Boguski, Garguła,Trałka, Komorowski i.....nic,trudno doszukać się kogoś lepszego. Niemniej remis z Litwą rezerwami to dobry wynik.
Ale w paru chłopakach widać że mają jakiś potencjał, np. Pawłowski czy Jodłowiec.
inna sprawa wkurza mnie już to że pół ligi ma w swoim dorobku przynajmniej jeden występ w reprezentacji.. połowa z tego kompletnie sobie nie zasłużyła.

eye63 08.02.2009 12:15

<Crash> takie życie, trzeba testować i sprawdzać, kto się nadaje, kto nie. Jeśli ktoś myśli przyszłościowo i próbuje wyłapać chłopaków, którzy w przyszłości może będą stanowić o sile reprezentacji, to organizuje takie test mecze. Moglibyśmy tego z Litwą w ogóle nie grać, a wyłącznie środowy z Walią, ale wtedy nie dowiedziałbyś się np. że Celeban to z pewnością nie ten poziom, że z Komorowskiego może coś będzie, jak Boguski sprawuje się jako kapitan, żebyś mógł na własne oczy zobaczyć, iż "w paru chłopakach widać że mają jakiś potencjał" itd. Ogółem też mi się to nie podoba, że dewaluuje się wartość występu w reprezentacji, ale z drugiej strony Ci młodzi ludzie mają też w umysłach to, że to nie jest "prawdziwa" reprezentacja, że do takiej trzeba się dostać.
Kluby teraz walczą o jak najmniejsze zgrupowania kadry, jak najmniej meczy państwowych, bo chodzi im wyłącznie o kasę, więc to jest jako-taki sposób radzenia sobie z tym.

Co do samego meczu, to kilku ludzi, jak na ten etap przygotowań pokazało się nieźle: Cierzniak (dobry materiał na 3-4 bramkarza, widać, że brak doświadczenia i stres jeszcze, ale to do poprawy), Brożek i Boguski (to już z pewnością wartościowi zawodnicy pierwszej "11"), bardzo przyzwoicie Garguła, trochę mniej Trałka i Komorowski, ale także lepiej od innych, za dużo strat i zbyt duże zmęczenie Wilka (ale to chyba przez "cel Udinese", zresztą to wyjdzie po innych lechitach. Pawłowski i Jodłowiec słabo - jak na swój potencjał. O reszcie trudno cokolwiek dobrego powiedzieć.

Dubi 09.02.2009 12:35

jednym z najlpeszych na boisku był ... Sarnas,piłkarz ktory był na tastach w Widzewie kilka dni temu, piłkarz którym intersuja sie Legia od przedwczoraj.
Boguski-Brożek in plus

robert.ugorek 11.02.2009 16:09

towarzyski z Walią

wyjściowa jedenastka: Fabiański - Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Wawrzyniak - Boguski, M. Lewandowski, Murawski, Garguła, Krzynówek - R. Lewandowski

będzie wiało nudą więc zapraszamy wszystkich na halę na reymonta !!! na 18.00 dziś !!!!!

4fan_player 11.02.2009 16:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert.ugorek (Post 672328)
towarzyski z Walią

wyjściowa jedenastka: Fabiański - Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Wawrzyniak - Boguski, M. Lewandowski, Murawski, Garguła, Krzynówek - R. Lewandowski

będzie wiało nudą więc zapraszamy wszystkich na halę na reymonta !!! na 18.00 dziś !!!!!


Boguski na skrzydle... zobaczymy co z tego będzie..

unpredictable_wislaczka 11.02.2009 16:20

I Paweł na ławce. Mam nadzieję,że dlatego,że Leo już się całkowicie do niego przekonał

Przemo12 11.02.2009 16:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez robert.ugorek (Post 672328)
towarzyski z Walią

wyjściowa jedenastka: Fabiański - Wasilewski, Dudka, Żewłakow, Wawrzyniak - Boguski, M. Lewandowski, Murawski, Garguła, Krzynówek - R. Lewandowski

będzie wiało nudą więc zapraszamy wszystkich na halę na reymonta !!! na 18.00 dziś !!!!!

ja też przeczytam relacje w necie, a tak zasiąde w loży i obejrze mecz Wawelskich Smoków - pełna mobilizacja - ZAPRASZAMY

Brożek wejdzie w 2 połowie - to proste i zaliczy 2 trafienia (mam nadzieje)

4fan_player 11.02.2009 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 672338)
I Paweł na ławce. Mam nadzieję,że dlatego,że Leo już się całkowicie do niego przekonał

Paweł na ławce bo Robercika Lewandowskiego ma obserwować Arsenal więc Leo musi załatwić kolejnemu zawodnikowi transfer :rotfl: A tak poważnie to też mam nadzieje że Leo przekonał się już do Brożka.

Cetnik 11.02.2009 16:43

Arsenal ma go obserwować? Arsenał Kijów pewnie raczej. ;)
A co do składu...Leo stracił chwilowo zaufanie do Boruca i Euzebiusza raczej niż do Pawła..;] Mecz walki jak zawsze z Walia się zapowiada w każdym razie..

PiterTS 11.02.2009 17:27

Bracia Wislacy, gdzie ogladane mecz repry w intenrecie w dobrej jakosci....?
Mieszkam w USA


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl