![]() |
Cytat:
Natomiast ex definicionem budowa ruszy po "przygotowaniu placu budowy" i "przekazaniu placu przez inwestora". |
|
a co ci kolor schpdów przeszkadza czepiajmy sie wiekszych mankamentów bo zaraz bedzie ze mydło jest w łazience zilone a nie czerwone
|
Nie mów że nie rażą cie te żółte schody??
Owszem mankamentów jest dużo, tyle że z większościa już nic sie nie da zrobić, a na poprawe pozostałych nie ma kasy. |
Cytat:
|
odpowiedź na interpelację - banały jak zawsze..
|
"7. Ile czasu (z winy wykonawcy) wynosi opóźnienie przy realizacji trybuny wschodniej i zachodniej? Czy jest to dokładnie policzone?
Według informacji Kierownika Zespołu Nadzoru Inwestorskiego jaki sprawuje Grontmij Polska nie odnotowano do tej pory opóźnień z winy Wykonawcy." Jakby ktoś się łudził, że ktokolwiek będzie płacił kary. Porzućcie nadzieję. Nikt nie jest winny. Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem. Miał być czerwiec i będzie czerwiec. A że ktoś mówił, że 2010? Wyborcza kłamie. Miał być 2011 i terminu dotrzymamy. Jak bóg da a partia pozwoli. |
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f..._legia1(1).jpg
Zobaczcie uklad sektorow w narozniku na zachodniej - czyli trybuna zachodnia bedzie sie jednak troche roznic od wschodniej czy to przypadek, ze tak to narysowali ? |
Cytat:
Bo szpecą ten obiekt i pasują do niego jak pięść do nosa.Te schody są po prostu ....a szkaradne. Tego dziada z PZPN`u to z chęcią bym powiesił za jaja na rynku.Wszędzie może być normalny kolor, ale u nas oczywiscie ma być najbardziej kontrastowy do obecnej kolorystyki. Przynajmniej z wewnątrz mamy ładny obiekt a te ..... przez złośliwość nawet to chcą zniszczyć. |
Niech walną żółte schody przez środek Białej Gwiazdy i będzie git.A co ....nigdy nie zejdą na psy. Tu reakcja SKWK powinna być natychmiastowa kiedy jeszcze można zapobiec temu debilzmowi. Zreszta wizyta u Obtułowicza który ma biuro niedaleko stadionu załatwiloby pewnie sprawę bardzo szybko
|
Cytat:
|
Co do narożnika - wygląda to jakby ktoś zapomniał w bunkrze okienek strzelniczych wyciąć :]
Ciekawe czy coś widać z tych krzeseł pod ścianą lub w zupełnym narożniku. http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...9659826386.jpg Ogólnie każda trybuna jest inna. Zachodnia np różni się od wschodniej wejściami. Dobrze, że chociaż układ kolorystyczny krzesełek jest ten sam bo by była ciężka padaka.. |
co to za mur za trybuną dolną???
|
A tak z innej beczki, w temacie skyboxów. Czy wiadomo już może kiedy i czy w ogóle w sprzedaży będą miejsca tam? Przybliżony koszt?
|
Delegat twierdzi, że schody mają być na żółto. Jak pomalują na poziomych częściach schodów, to żółty kolor nie będzie dostrzegalny i po problemie. Południową można przemalować - usunąć żółty z pionowych części schodów, a pomalować poziome i git.
|
Co oni i wy sie przyczepiliście do tego malowania. Schody mają być oznaczone na zółto i może to być takj ka na innych stadionach bez żadnego malowania
|
Wystarczy pasek na brzegu każdego schodka, jak na Legii. Same pozytywy - estetycznie i taniej, bo farby mniej pójdzie. Jeśli uważają, że to za mało, to niech montują diody na każdej krawędzi schodka, jak w hali na granicy Gdańska i Sopotu, i wielu kinach. Wtedy to już na pewno każdy zauważy...
|
Co zrobić aby działała mi kamerka na zachodnią? Bo mam Quik Time pobranego ale i tak nie działa
Proszę o zdjęcie aktualne z tej trybuny oraz sposób aby działało to u mnie :) bardzo proszę |
Otwórz w Internet Explorer
|
Cytat:
|
„Zamierzamy w najbliższym czasie ten stadion uruchomić. Najpierw częściowo, tzn. trybunę wschodnią i południową, a potem kolejno następne, tak aby na początku listopada można było otworzyć cały stadion. Chciałbym podkreślić bardzo wyraźnie, że nie będziemy robić tak jak w innych miastach, kiedy otwierając i rozgrywając mecze przy trzech trybunach, udają, że mają gotowy cały stadion. Tutaj będzie on oddany w całości”
„Pierwszy mecz zostanie rozegrany 7 września. Będzie to mecz Polska – Australia. A potem wszystkie kolejne mecze wynikające z rozgrywek. Na razie będą cały czas, do początku listopada, rozgrywane na dwóch trybunach. Na początku listopada zostanie uruchomiony w całości” 2010-08-19 Jacek Majchrowski co za bałwan!!! i nieudacznik.... i po takiej kompromitacji on che kandydować dalej na następną kadencje... w normalnym kraju uczciwy czlowiek po czyms takim podałby sie do dymisji i przerosil ale niestety w Polsce ludzie u władzy, a w szczegolnosci pan Majchrowski nie maja z grosz honoru............ życzę panu prezydencie jak najgorzej w nadchodzących wyborach!!!!!! |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ikarzy//41900/
ten teren po lewej będzie jakoś zagospodarowany czy te krzaki będą straszyć?? |
Cytat:
Wspominam o tym dlatego, że Pan Majchrowski nie omieszkał się w swojej nowej gazetce pochwalić Stadionem Wisły. |
Cytat:
Obastawiam papę :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
1 Załącznik(ów)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...ikarzy//41882/
brutalne wejscie na brutalny obiekt..... to wyglada jak spod trybuny a nie dach wejscia glownego.... cos pieknego z tym stadionem jest... generalnie ciesze sie ze on jest tzn. bedzie caly... kiedys..... ale no h...j czlowieka strzela jak ogladam np stadion legii jak rosnal i dalej rosnie i juz jest prawie skonczony a u nas co chwile cos nie tak.... bo projektant bo wykonawca bo nieudolni urzednicy urzedu miasta i im podobni.... spierd.....lili robote..... jak patrze tylko na to wejscie to ni h..ja nie kojarzy mi sie z stadionem pilkarskim..... wejscie do huty szkla albo skocznia narciarska..... tlumaczenie tego pseudoprezydenta ze to wisla wybrala i za poxno bylo na zmiany i ze miasto dokonczylo to co zaczela wisla to jest takie pieprzenie...... to jest krakow duze i bogate miasto a nie jakas pipidowa i stac chyba bylo na to kogos tam w magistracie zeby sie postarac i zeby dopilnowac tego projektu ktory moglby sluzyc mieszkancom kibicom i pilkarza..... ale jak zawsze w krakowie ktos musial cos spierd....olic..... tak jak np. z rynkiem gdzie przez pare lat trzeba bylo lazic dookola siatek i placu budowy...... tak samo teraz bedziemy wchodzic na nasz stadion przez skocznie narciarska....... a samochod zostawimy h...j wie gdzie bo parkingow dla 30 tysiecznego obiektow nie ma i nie bedzie..... no co za banda debili!!! jak mozna zaprojektowac skyboxy, teoretycznie najlepsze i najdroższe miejsca na których klub lub operator stadionu najwięcej zarabia..... a z których najlepsze co widać to betonowy mur...... i co zaluzmy ze gramy mecz z dajmy na to z barcelona i przyjerzdzaja goscie z hiszpani kasiasci i wynajmuja pare skyboxow i jak wychodza na ten balkon skyboksu to widza ten mur i co wtedy... troche wiocha i fuszera....... 510 milionow wydal ktos (podatnicy) za wykonanie projektu ktorego nikt nie sprawdzil??? kto za te wszytskie niedociagniecia ma zaplacic projektant wykonawca miasto..... ja rozumiem ze moga byc opoznienia, na kazdej budowie jakies sa... ale jak sa opoznienia rzedu dwoch lat no to przeciez golym okiem widac ze ktos dal dupy i to na calej lini..... i jeszcze jak widze ze ten pan prezydent oglasza ze budowa stadionu wisly to jest jego wielki sukces no to przeciez... h........uj czlowieka strzela....... pare miesiecy temu ktos dal slowo ze na mecz z legia bedzie caly stadion ktos dal slowo ze w polowie wrzesnia bede krzeselka na trybunie zachodzniej......... puszczam sobie ta konferencje naokraglo teraz i nie moge wyjsc z podziwu dla tego cynika..... oby na meczu z legia kibice nie omieszkali przypomniec panu prezydentowi ze jest czlowiekiem nieszczerym i niehonorowym nie dotrzymuje danego slowa.... |
Cytat:
|
No to z tym daszkiem poleciane jest grubo :)
Pasuje on tutaj jak świni siodło :) |
Cytat:
Tak to teren Tele-foniki. Cupiał pozyskał go wymieniając go jak mówisz za tereny Kabla, gdzie obecnie Pasy mają centrum treningowe. Nie wiem jak jest ze starymi basenami KS które sa zaraz obok, bo chyba też zostały wymienione i są Cupiała. Chociaz coś obiło mi sie o uszy ze tam Filipiak chce jakies centrum sportowo=rekreacyjne budowac (korty, hale). Może ktoś wie dokładnie... |
Cytat:
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...acovii,1414634 |
O podziale terenów TS Wisła i przyległych szczególowo (mapka+opis) można poczytac tutaj >>> http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=13603
|
tak z ciekawości, ilu robotników pracuje na budowie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
oczywiście nie, ogólnie ilu pracuje w normalnym dniu ;) |
Jak popatrzeć ile miejsca jest na tej działce obok stadionu, to aż krew człowieka zalewa biorąc pod uwagę tylko jedno boisko treningowe.
Przecież tam jest miejsce na 4-5 boisk treningowych + szkółkę z zapleczem. Na samym terenie TF wejdą 2 boiska pełnowymiarowe. Ten róg S-W pewnie dałoby się pozyskać od miasta/Cracovii, skoro leży tyle lat odłogiem. W Warszawie miasto wraz ze stadionem buduje Legii 2 oświetlone boiska treningowe, jedne ze sztuczną nawierzchnią, drugie z naturalną i podgrzewaną. Budowę 2 boisk na terenie TF można byłoby przeprowadzić szybko i to powinien być priorytet. Ciekaw jestem tylko czy cokolwiek zacznie się w tej kwestii dziać... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl