![]() |
Jeździ ktoś może rano, w okolicach godziny 7:00 autobusem 178 w stronę Mistrzejowic? Chodzi mi o sytuację na Powstańców Śląskich, Wielkopolskich i Nowohucka do Szklarskiej. Duże korki są, czy autobus w miarę sprawnie jedzie?
|
Czy jutro ok 16:00 mogę podwieźć dary dla powodzian na Wisłę?
Będzie tam ktoś organizował zbiórkę? Bardzo proszę o info. |
Cytat:
|
Działa Wam gg?
|
nie dziala:)
|
wiedzialem ze padnie to pytanie xD
|
Otwarta jest już Galeria Krakowska i ul. Pawia? bo przed 17 byl jakiś alarm bombowy
|
gg już śmiga :)
|
mi dalej nie...
|
u mnie też już ok ;)
|
Cytat:
|
Gdzie kupić w Krakowie dobre markery?
|
Ogląda ktoś szopkę noworoczną pt.Eurowizja? był już ten Mroziński bo włączyłem akurat jak śpiewał koleś z Belgii
edit mam wyczucie czasu występował przed nim :lol: |
Ja potrzebuję jakiegoś ziomeczka (fachowca od elektroniki) do wierzy marki sony trochę starszy typ tak ok. 2000r. Może ktoś może kogoś sprawnego polecić?
|
Pytanie gdzie jest taniej (alkohol, jedzienie) Północna Chorwacja czy Czarnogóra?
|
Kupiłem cięte róże na dzień matki. Niestety mojej rodzicielki jeszcze nie ma w domu, do jakiej wody mam je wstawić, by w miarę dobrze wytrwały te kilka godzin, aż ktoś bardziej doświadczony się nimi zajmie?
Proszę o szybką odp bo kwiaty mi więdną na biurku... edytka: dzięki |
Cytat:
EDIT: Ja do takiej włożyłem ponad 4 godziny temu i się elegancko trzymają! :) |
Cytat:
p.s. siekierski Taniej jest w Czarnogórze. |
Jak zrobić taki projekt nadruku na płycie? http://images.techtree.com/ttimages/...on_rotated.jpg
jest jakaś instrukcja krok po kroku? |
TSW Fanatyk Wiesz co to jest proste jak budowa cepa :P ściągasz obojętnie jaki program do robienia tzw. obrazków i robisz np.nero coverdesinger.Najpierw wpylasz dane a na końcu obrazek, jak znajdę na dysku bo miałem kiedyś dobry program do tego pośle ci pw.
|
Jak założyć hasło na sieć bezprzewodową router Asmax br615n wireless
|
Cytat:
|
Może ktoś polecić klub w Krakowie, żeby można było zorganizować 18stkę? Piwo w granicach 6-7 zł max, z fajnym dancefloorem ?
|
Jakuza ?:D
jak sie dostać z Bronowic do Węgrzc tam gdzie się prawko odbiera tak konkretnie... |
Jeżeli chodzi o te Węgrzce ( wylotówka na Warszawę) to z Nowego Kleparza np: 257, 217,277,247,297 i przystanek Węgrzce Starostwo.
|
W związku z moim zacofaniem technicznym mam pytanie. Potrzebuje kupić kabel ( Eurozłącze?? ), który połączy mój tv z dekoderem cyfry plus. Kabel muszę kupić w związku z tym, że rozp*** wejście HDMI w telewizorze, a że może to wiązać się z wysokim kosztem naprawy ( być może wymianą całej płyty głównej w tv) więc muszę sobie darować odbiór HD na razie i kupić zwykły kabel...tylko właśnie - jak ma taki techniczny debil jak ja wytłumaczyć gościowi w sklepie o jaki kabel chodzi :lol: i pytanie nr 2 czy taki kabel kupie np w saturnie, pzdr.
|
Nurtuje mnie bardzo jedna rzecz,nawet martwi. Na stronie danego konta bankowego jest "saldo" oraz "saldo dostępne".
I właśnie w "saldzie" mam tyle ile powinno byc a w "saldzie dostępnym" kilkadziesiąt złotych mniej. Może mi ktoś wytłumaczyc o co tutaj chodzi? |
Poleci ktos jakąś fajną, kreskówke anime? Prosze inne propozycje niż Dragon Ball-Z(nie podeszło), Naruto (wciągnęło), czy Tsubasa(za małolata każdy odcinek oglądnięty :P)
Czy serial Życie na Fali, godny oglądnięcia? |
Cytat:
|
Polecicie dobra restauracje/knajpke z sushi ? Bede w Krakowie 2 dni i chcialbym spotkanie biznesowe zakonczyc takim akcentem. Nie wazna cena i miejsce, wazna wrazenia kulinarne :) Dzieki z gory.
|
Ja z innej beczki - nie wie ktoś, jak pozbyć się dwóch wiadomości widmo, które nieustannie wyświetlają się w skrzynce wiadomości, a po wejściu do niej nie da się ich znaleźć? Domyślam się, że to problem skryptu forum, ale pojawiło się już remedium? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi :)
Okej, zrobione. Na samym końcu (jako ostatnie) miałem dodane dwie puste wiadomości i wystarczy się ich pozbyć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.haikusushi.pl/index.html http://www.genji.pl/kontakt.php i to samo co u Was http://www.sushi77.com/index.php?kontakt,kr01 |
Cytat:
poprostu powiesz gościowi ze chcesz kabel euro-euro do tv i po sprawie:) i bez problemu powinienes kupic w sklepie saturn czy tez inny media markt |
Kto wydawał szale "Urban fighters"? UW czy były sprzedawane w Fanatyku?
|
jak z płytki zgranej w formacie mp3 spowrotem nagrac płytkę audio tak żeby w aucie szło?
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
masz tylko jedne gniazdo w TV HDMI? |
Do skasowania
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl