Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Lupo 25.05.2010 17:50

Jeździ ktoś może rano, w okolicach godziny 7:00 autobusem 178 w stronę Mistrzejowic? Chodzi mi o sytuację na Powstańców Śląskich, Wielkopolskich i Nowohucka do Szklarskiej. Duże korki są, czy autobus w miarę sprawnie jedzie?

Donson 25.05.2010 17:55

Czy jutro ok 16:00 mogę podwieźć dary dla powodzian na Wisłę?
Będzie tam ktoś organizował zbiórkę?

Bardzo proszę o info.

wisl@k_TS 25.05.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mako (Post 904412)
http://www.ntc.info.pl/?page=harmonogram tutaj masz harmonogram wporwadzania sygnału Nazmienej Telewizji Cyfrowej (NTC) na terenie całego kraju. Na całej stronce troche wiecej info o całej NTC.

pozdro.

Tyle że ten harmonogram jest już mocno opóźniony, także nie ma się co spodziewać dotrzymania reszty terminów. Polska i tyle w temacie :)

maciekmiszcz 25.05.2010 18:27

Działa Wam gg?

Telus 25.05.2010 18:28

nie dziala:)

Wiślak-1990 25.05.2010 18:29

wiedzialem ze padnie to pytanie xD

Woland 25.05.2010 18:34

Otwarta jest już Galeria Krakowska i ul. Pawia? bo przed 17 byl jakiś alarm bombowy

felipe 25.05.2010 18:39

gg już śmiga :)

medyk 25.05.2010 18:45

mi dalej nie...

maciekmiszcz 25.05.2010 18:49

u mnie też już ok ;)

El'kabat 25.05.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Woland (Post 904434)
Otwarta jest już Galeria Krakowska i ul. Pawia? bo przed 17 byl jakiś alarm bombowy

Otwarta...

MłodePokolenie 25.05.2010 19:33

Gdzie kupić w Krakowie dobre markery?

brylant17 25.05.2010 20:48

Ogląda ktoś szopkę noworoczną pt.Eurowizja? był już ten Mroziński bo włączyłem akurat jak śpiewał koleś z Belgii


edit mam wyczucie czasu występował przed nim :lol:

Abel2505 25.05.2010 21:00

Ja potrzebuję jakiegoś ziomeczka (fachowca od elektroniki) do wierzy marki sony trochę starszy typ tak ok. 2000r. Może ktoś może kogoś sprawnego polecić?

siekierski 26.05.2010 16:15

Pytanie gdzie jest taniej (alkohol, jedzienie) Północna Chorwacja czy Czarnogóra?

wislacki 26.05.2010 16:35

Kupiłem cięte róże na dzień matki. Niestety mojej rodzicielki jeszcze nie ma w domu, do jakiej wody mam je wstawić, by w miarę dobrze wytrwały te kilka godzin, aż ktoś bardziej doświadczony się nimi zajmie?
Proszę o szybką odp bo kwiaty mi więdną na biurku...

edytka: dzięki

MłodePokolenie 26.05.2010 16:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 904813)
Kupiłem cięte róże na dzień matki. Niestety mojej rodzicielki jeszcze nie ma w domu, do jakiej wody mam je wstawić, by w miarę dobrze wytrwały te kilka godzin, aż ktoś bardziej doświadczony się nimi zajmie?
Proszę o szybką odp bo kwiaty mi więdną na biurku...

Normalnej, zimnej. Nie czekaj tylko od razu tak zrób.


EDIT: Ja do takiej włożyłem ponad 4 godziny temu i się elegancko trzymają! :)

Ela 26.05.2010 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 904813)
Kupiłem cięte róże na dzień matki. Niestety mojej rodzicielki jeszcze nie ma w domu, do jakiej wody mam je wstawić, by w miarę dobrze wytrwały te kilka godzin, aż ktoś bardziej doświadczony się nimi zajmie?
Proszę o szybką odp bo kwiaty mi więdną na biurku...

Do zimnej. I obetnij konce łodyg ukosnie. Najlepiej nożyczkami. Mozesz dodac do wody rozkruszoną tabletke aspiryny.

p.s.
siekierski
Taniej jest w Czarnogórze.

TSW Fanatyk 26.05.2010 17:48

Jak zrobić taki projekt nadruku na płycie? http://images.techtree.com/ttimages/...on_rotated.jpg

jest jakaś instrukcja krok po kroku?

brylant17 26.05.2010 18:23

TSW Fanatyk Wiesz co to jest proste jak budowa cepa :P ściągasz obojętnie jaki program do robienia tzw. obrazków i robisz np.nero coverdesinger.Najpierw wpylasz dane a na końcu obrazek, jak znajdę na dysku bo miałem kiedyś dobry program do tego pośle ci pw.

swirson 26.05.2010 18:47

Jak założyć hasło na sieć bezprzewodową router Asmax br615n wireless

Wiselka1906PBZ 26.05.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 904470)
Gdzie kupić w Krakowie dobre markery?

Chrom na Sławkowskiej

bercik860 26.05.2010 19:22

Może ktoś polecić klub w Krakowie, żeby można było zorganizować 18stkę? Piwo w granicach 6-7 zł max, z fajnym dancefloorem ?

South 26.05.2010 20:47

Jakuza ?:D


jak sie dostać z Bronowic do Węgrzc tam gdzie się prawko odbiera tak konkretnie...

WISŁAZWE 26.05.2010 20:56

Jeżeli chodzi o te Węgrzce ( wylotówka na Warszawę) to z Nowego Kleparza np: 257, 217,277,247,297 i przystanek Węgrzce Starostwo.

Joshua TS 26.05.2010 21:13

W związku z moim zacofaniem technicznym mam pytanie. Potrzebuje kupić kabel ( Eurozłącze?? ), który połączy mój tv z dekoderem cyfry plus. Kabel muszę kupić w związku z tym, że rozp*** wejście HDMI w telewizorze, a że może to wiązać się z wysokim kosztem naprawy ( być może wymianą całej płyty głównej w tv) więc muszę sobie darować odbiór HD na razie i kupić zwykły kabel...tylko właśnie - jak ma taki techniczny debil jak ja wytłumaczyć gościowi w sklepie o jaki kabel chodzi :lol: i pytanie nr 2 czy taki kabel kupie np w saturnie, pzdr.

Arkas 26.05.2010 21:18

Nurtuje mnie bardzo jedna rzecz,nawet martwi. Na stronie danego konta bankowego jest "saldo" oraz "saldo dostępne".
I właśnie w "saldzie" mam tyle ile powinno byc a w "saldzie dostępnym" kilkadziesiąt złotych mniej.
Może mi ktoś wytłumaczyc o co tutaj chodzi?

Jachcik 26.05.2010 21:29

Poleci ktos jakąś fajną, kreskówke anime? Prosze inne propozycje niż Dragon Ball-Z(nie podeszło), Naruto (wciągnęło), czy Tsubasa(za małolata każdy odcinek oglądnięty :P)

Czy serial Życie na Fali, godny oglądnięcia?

Tiramisu 26.05.2010 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 904936)
Nurtuje mnie bardzo jedna rzecz,nawet martwi. Na stronie danego konta bankowego jest "saldo" oraz "saldo dostępne".
I właśnie w "saldzie" mam tyle ile powinno byc a w "saldzie dostępnym" kilkadziesiąt złotych mniej.
Może mi ktoś wytłumaczyc o co tutaj chodzi?

Sprawdź czy nie masz jakiejś płatności/przelewu/czegokolwiek niezaksięgowanego/nierozliczonego. Albo jakiejś blokady na koncie (niezapłacony mandacik? ;)). W różnych bankach różnie jest z tymi saldami.

kreseq 26.05.2010 21:39

Polecicie dobra restauracje/knajpke z sushi ? Bede w Krakowie 2 dni i chcialbym spotkanie biznesowe zakonczyc takim akcentem. Nie wazna cena i miejsce, wazna wrazenia kulinarne :) Dzieki z gory.

Incognito 26.05.2010 21:53

Ja z innej beczki - nie wie ktoś, jak pozbyć się dwóch wiadomości widmo, które nieustannie wyświetlają się w skrzynce wiadomości, a po wejściu do niej nie da się ich znaleźć? Domyślam się, że to problem skryptu forum, ale pojawiło się już remedium? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi :)

Okej, zrobione. Na samym końcu (jako ostatnie) miałem dodane dwie puste wiadomości i wystarczy się ich pozbyć.

JokerSkawina 26.05.2010 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 904943)
Poleci ktos jakąś fajną, kreskówke anime? Prosze inne propozycje niż Dragon Ball-Z(nie podeszło), Naruto (wciągnęło), czy Tsubasa(za małolata każdy odcinek oglądnięty :P)

Czy serial Życie na Fali, godny oglądnięcia?

Polecam Bleach :) Wciaga maksymalnie :D

kreseq 26.05.2010 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito (Post 904954)
Ja z innej beczki - nie wie ktoś, jak pozbyć się dwóch wiadomości widmo, które nieustannie wyświetlają się w skrzynce wiadomości, a po wejściu do niej nie da się ich znaleźć? Domyślam się, że to problem skryptu forum, ale pojawiło się już remedium? Nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi :)

Ja wywalilem calosc i nic mi sie juz nie wyswietla.

spartan 26.05.2010 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 904949)
Polecicie dobra restauracje/knajpke z sushi ? Bede w Krakowie 2 dni i chcialbym spotkanie biznesowe zakonczyc takim akcentem. Nie wazna cena i miejsce, wazna wrazenia kulinarne :) Dzieki z gory.

http://www.sakana.pl/
http://www.haikusushi.pl/index.html
http://www.genji.pl/kontakt.php

i to samo co u Was
http://www.sushi77.com/index.php?kontakt,kr01

tomek_TSW 26.05.2010 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 904933)
W związku z moim zacofaniem technicznym mam pytanie. Potrzebuje kupić kabel ( Eurozłącze?? ), który połączy mój tv z dekoderem cyfry plus. Kabel muszę kupić w związku z tym, że rozp*** wejście HDMI w telewizorze, a że może to wiązać się z wysokim kosztem naprawy ( być może wymianą całej płyty głównej w tv) więc muszę sobie darować odbiór HD na razie i kupić zwykły kabel...tylko właśnie - jak ma taki techniczny debil jak ja wytłumaczyć gościowi w sklepie o jaki kabel chodzi :lol: i pytanie nr 2 czy taki kabel kupie np w saturnie, pzdr.


poprostu powiesz gościowi ze chcesz kabel euro-euro do tv i po sprawie:) i bez problemu powinienes kupic w sklepie saturn czy tez inny media markt

Mistel 26.05.2010 22:32

Kto wydawał szale "Urban fighters"? UW czy były sprzedawane w Fanatyku?

massoud 26.05.2010 22:37

jak z płytki zgranej w formacie mp3 spowrotem nagrac płytkę audio tak żeby w aucie szło?

Kamil 26.05.2010 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 904975)
Kto wydawał szale "Urban fighters"? UW czy były sprzedawane w Fanatyku?

UW
Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 904979)
jak z płytki zgranej w formacie mp3 spowrotem nagrac płytkę audio tak żeby w aucie szło?

w nero dajesz nagraj jako audio, tylko nie zapomnij przestawic ze na cd

Kolumbus 27.05.2010 02:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Joshua TS (Post 904933)
W związku z moim zacofaniem technicznym mam pytanie. Potrzebuje kupić kabel ( Eurozłącze?? ), który połączy mój tv z dekoderem cyfry plus. Kabel muszę kupić w związku z tym, że rozp*** wejście HDMI w telewizorze, a że może to wiązać się z wysokim kosztem naprawy ( być może wymianą całej płyty głównej w tv) więc muszę sobie darować odbiór HD na razie i kupić zwykły kabel...tylko właśnie - jak ma taki techniczny debil jak ja wytłumaczyć gościowi w sklepie o jaki kabel chodzi :lol: i pytanie nr 2 czy taki kabel kupie np w saturnie, pzdr.

zwie się to kabel euro-euro, spokojnie kupisz w każdym sklepie z taką branżą (nawet real itp)

masz tylko jedne gniazdo w TV HDMI?

tomo 27.05.2010 10:14

Do skasowania


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl