![]() |
niziny intelektualne to bardzo celne określenie jak widać
|
Masz, pierwsze z brzegu zachwyty nad Królewskim:
https://sport.tvp.pl/82492510/w-szta...dzil-to-wprost https://www.onet.pl/sport/przeglad-s...eg50e,5e4c2379 https://weszlo.com/2024/09/25/wisla-...wa-deklaracje/ |
Mateusz Miga - to przypadkiem nie ten pajac, który przez swoją głupotę przyczynił do zawieszenia Luisa Fernandeza na kluczowe dla Wisły mecze o utrzymanie w Ekstraklasie?
|
Cytat:
Co nie znaczy, że tym razem akurat ma albo nie ma racji. Cholera go wie. Takie 50/50 ;) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Tak, zawieszenie Fernandeza załatwił jej kibic - Mateusz Miga. Nikt inny oprócz niego tego nie zauważył i nie nagłośnił.
|
Cytat:
Cytat:
Jak widac po latach nadal są powielane bzdury w obronie Migi. SZOK. Małecki miał rację. Cytat:
PS Chciałem dodać, ze podczas tworzenia filmu spadkowego szukałem w każdym zakamarku internetów lepszych nagrań z tej sytuacji... Nie znalazłem. Tylo u Migi, tak więc dla przypomnienia: https://youtu.be/a3fyhmITa_8?si=HMkIx6CzcVaIvDN-&t=353 |
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Artykuł oskarżający asystenta o bycie kretem jest oparty na wodolejstwie Królewskiego i jego własnych domysłach. Co zabawne, w tym samym tekście pisze wprost że jego domysły odnośnie Rude na ławce z Odrą okazały się błędne. Dlatego nie jestem pewny czy jest fair jechać po Siewierskim tylko na podstawie domysłów Migi... @Witalis - Ty naprawdę jesteś przerażająco tępy. Możesz mi wyjaśnić jak wklejanie linków artykulów krytykujących Królewskiego mają się do Twojej tezy że każdy kto uważa inaczej robi to z niskich pobudek? Od razu Ci wytłumaczę - nijak. Chyba że wszyscy dziennikarze i eksperci o bardziej wyważonym podejściu też liczą na fuchę u Królewskiego... Napisałeś coś kretyńskiego, sekciarskiego i w sumie trudnego do obrony i teraz wrzucasz linki zamiast w jakikolwiek sposób uzasadnić na jakiej podstawie zarzucasz Baszczyńskiemu korupcję/ złą wolę czy co tam sobie uroiłeś. To jest właśnie problem - zamiast merytorycznie odnieść się do opinii Baszczyńskiego bierzesz się za udowadnianie że jest złym człowiekiem (nie wiem, nie znam go osobiście, ale to bez znaczenia w kontekście dyskusji) oraz że są dziennikarze i eksperci o innych poglądach na sprawę (są, to oczywiste, ale nadal bez znaczenia w kontekście dyskusji). A clou jest bardzo proste: to nie Baszczyński postąpił okropnie wygłaszając swoją opinię (co najwyżej głupio) tylko Ty jesteś tępym sekciarzem nie akceptującym tego że ktoś ma inne zdanie i niezdolnym do uczciwej dyskusji. I takie podejście jest od lat zabójcze dla wszelkiej debaty publicznej. |
Rozmowa była o tym, że wszyyyystkie media chwalą Królewskiego za wizję i zwolnienie Moskala.
|
Cytat:
Tylko życie nie jest aż takie proste. Przecieki do dziennikarzy mają zawsze tę przykrą cechę, że są subiektywne, często umyślnie manipulowane. Akurat w przypadku dziennikarzy tzw. sportowych to szczególnie widoczne. Oni z tego żyją, tam jest permanentny wyścig kto pierwszy opublikuje newsa, o to kto będzie miał dojścia, na dodatek nie ma żadnej odpowiedzialności za przekaz nietrafiony czy wręcz fałszywy (np. plotki transferowe z d*py), więc żaden nie pozwoli sobie na prawdziwy research. To jest jakiś tam problem, ja np. też jestem wyznawcą odpowiedzialności (przynajmniej moralnej) za swoje słowa, ale akurat Królewski powinien zajmować się zdecydowanie większymi problemami, jakie ma w klubie. |
Cytat:
Dyskusja była o tym że zarzuciłeś Baszczyńskiemu złe intencje bo jego opinia nie wpisuje się w ogólny nurt, a ja napisałem że nie wszyscy dziennikarze i eksperci są zgodni z Twoją wizją wydarzeń, podając jako przykład m.in. "Studio Reymonta". Reszta to albo Twoja manipulacja albo ograniczenia intelektualne. Wróc jak będziesz miał coś sensownego i na temat. Albo w ogóle. @MaLk - mnie po prostu, czytając domysły Migi i paniętając jego wcześniejsze akcje - zapaliła się czerwona lampka. Równie dobrze Królewski mógł to wszystko zmyślić żeby jakoś uzasadnić swoją decyzję (temu służy ten list otwarty), a Siewierski i bliżej nieokreśleni piłkarze (są wyżej w temacie kandydatury) dostają rykoszetem... A to że Królewski sam się pogrąża i najlepiej by było gdyby milczał - raczej trudno z tym dyskutować. |
Cytat:
|
Cytat:
To podobnie jak krytykowanie stylu zwolnienia Moskala. Wojtowicz to bardzo trafnie skomentował właśnie w "Studio Reymonta". Decyzja pewnie zła, ale sposób przekazania (osobiście, jako pierwszemu) OK. |
Nie, coś tam mamrotałeś, że Królewski tylko chwalony.
To może ty wrócisz, jak będziesz umiał kulturalnie rozmawiać. Albo w ogóle. |
Cytat:
|
W każdym temacie wyładowujesz agresję i obrażasz ludzi i masz czelność pisać coś o wybuchach? Okropne czy obrzydliwe nie jest wybuchem, tylko przejawem zniesmaczenia. Bardzo zasłużonego. Jak masz inne zdanie, to musisz nauczyć się za nim kulturalnie argumentować, inaczej będziesz wykluczony z rozmowy ze mną.
|
@Witalis - no właśnie, zero merytorycznych argumentów. Jak ja przeżyję to wykluczenie?
Moskal podlega krytyce, Baszczyński ma prawo do swojej oceny. |
Moskal poleciał bo nie pasował do koncepcji klubu ai
A wiemy za co poleciał Krzoska ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Najważniejsze że Zaskro nie ma objawów wypalenia zawodowego :D
|
Z FB Odry:
Cytat:
|
Haha, ten człowiek mógłby spokojnie pisać u nas na forum. Swój chłop, nawet czuję jego emocje.
|
Jean Carlos Silva z bramką na 1:0 przeciwko Niepołomicom.
|
Cytat:
Żeby nie było, życzę Sobolewskiemu jak najlepiej, byle nie u nas jako pierwszy trener. Niech się uczy zawodu, za szybko przeskakiwał stopnie. |
Można mu życzyć jak najlepiej, ale to po prostu słaby, jednowymiarowy trener. Dowiódł tego w Płocku, dowiódł u nas, teraz zaraża swoim pomysłem na grę Odrę.
Musiałby teraz odnieść naprawdę duży sukces, np. wywalczenie baraży z Odrą, żeby wrócić na stołek karuzeli trenerskiej w Ekstraklasie. |
Miki Villar z asystą, Gliwice 0:1 Białystok, 32 minuta
|
Szukam sobie informacji, czy Małecki zagrał w Avii przeciw naszym rezerwom, a tu znalazłem wywiad z tym ananasem:
https://sport.tvp.pl/82528833/patryk...-do-pomyslenia Wygląda na to, że dalej nie przepada za Moskalem, chociaż trzeba mu przyznać, że przejechał się po wszystkich, w kolejnych pytaniach po prostu zmieniał adresatów krytyki xd |
tymczasem Goku juz 4 gole w Wieczystej
|
Genialny trenerski produkt Jarosława Królewskiego, niezwykle responsywny Radosław Sobolewski szybciutko zwolniony z pracy w opolskiej Odrze.
To pokazuje, jak niewielkie pojęcie o piłce nożnej ma Jaśnie Oświecony oraz jak celnych wyborów dokonuje. |
Nie ma co się znęcać nad RS. Odra to drużyna miejsc 10-14. A że mają przestrzelone oczekiwania to inna sprawa. Punktowali gorzej niż grali, choćby w meczu ze Stalą powinni wywieźć 3 pkt z Rzeszowa.
Myślę że RS będzie lawirował między 2 a 1 liga. |
Czyli pora na Moskala w Opolu.
|
Cytat:
Co do Sobolewskiego w Odrze - oni chcieli tym szrotem który mają grać ofensywną piłkę :lol: W pierwszej lidze :> Dziwię się że Sobolewski to wziął, przecież tu nie było szans z takimi oczekiwaniami. |
No i tutaj wychodzi jego brak taktycznej elastyczności.
Jak masz skład złożony z I-ligowych cepów, to raczej nie chcesz grać nimi tiki-taki. Robisz autobus, zabijasz nim mecz, z przodu wstawiasz jakiegoś szybkiego chłopa i liczysz na kontry. |
Cytat:
Co mógł lepszego wymyśleć? Tylko autobus i liczenie na farta jak Warta. (przepraszam za te rymy) |
Mówię o innych spotkaniach, które Sobolewski próbował rozgrywać w inny sposób i je również przegrywał (mimo niezłej gry, która zasługiwała na więcej punktów).
Tutaj trzeba konsekwencji Puszczy, czyli nie szukamy kwadratowych jaj, cyrkulacji piłki i trójkątów w strefach, tylko bronimy w 10 i liczymy na kontry + stałe fragmenty. Każdy mecz tak samo, aż taka taktyka zacznie przynosić efekty. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl