![]() |
Na północnej, zgodnie z nowym projektem, nie będzie miejsca na sklep. Obie kondygnacje będą zapleczem dla kibiców.
P.S. Dzisiaj mija termin zakończenia budowy trybuny zachodniej, który podała Niedziałkowska i Majchrowski podczas show w sierpniu :lol: |
Czyli muzeum i nowy sklep mają być na wschodniej?
|
^^
Mi się kiedyś obiło o uszy że w którymś narożniku. |
Sklep ma być w pólnocnym narożniku od strony parku Jordana, na pierwszym piętrze bez mozliwości dostępu w czasie meczu ....
|
Na pierwszym piętrze narożnika N-E przeznaczono 738m2 pod muzeum klubowe. Najprawdopodobniej wcisną razem też sklep.
|
W Barcelonie jest tak, że najpierw przechodzisz przez muzeum klubowe otem wchodzisz na stadion i na końcu do sklepu. Stadion wybudowany tyle lat temu, a już pomyślane. Niestety były to czasy kiedy Obtułowicz już pewnie też był stary....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
No to telebimów nie będzie, przynajmniej na razie - http://www.zikit.krakow.pl/sprawy-ur...iki-przetargow
|
Cytat:
|
Na tej trybunie nowej, nie będzie nic pisało na krzesełkach ??
szkoda. |
^^^ Nie. Tylko takie same barwy
|
prosze bardzo:
Informacja o unieważnieniu postępowania Postępowanie przeprowadzono w trybie przetargu nieograniczonego. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg CPV: 45.22.31.00-7 (Montaż konstrukcji metalowych) 32.35.12.00-0 (Ekrany) 48.31.60.00-6 (Pakiety oprogramowania prezentacyjnego) Zamawiający unieważnił postępowanie zgodnie z art. 93 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp - nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu. http://www.zikit.krakow.pl/sprawy-ur...-sprawy-1x2010 Może już telebimy o takich kiepskich parametrach nie są osiągalne... |
Czy ktoś zna rozmieszczenie biur Wisły na trybunie zachodniej ? ktos wspomnił kiedys ze zmieniaja projekt aby tam biura były.
|
W takim Chicago, obok United Center jest z 20 sklepów z gadżetami zarówno Blackhawks, jak i Bullsów. Czynnych przed meczem i po meczu, nawet ok 12tej w nocy. W hali też podczas meczu można kupić gadżety, przy każdym sektorze.
Ja zupełnie nie rozumiem tych zaniedbań marketingowych. Przecież podczas meczu kibic nie myśli racjonalnie, więc lekką ręką wyda i 500 złotych na koszulkę, szalik, czapkę, a nawet kalesony w barwach wiślackich. Dla władz klubowych to powinien być priorytet! |
Pewnie... ochrona.... jak się uchronić przed kradzieżą? Trzeba by sprzedawać z okienka, a to bez sensu...
|
inna sprawa to poziom obsługi. Kupiłem w przerwie meczu z Widzewem hot doga - ze słowem hot to nie miało wiele wspólnego - bułka była zimna, a parówka niewiele cieplejsza. Ja rozumiem, że dużo kibiców chce zjeść, ale z takim poziomem obsługi to długo nie pociągniemy.............
|
będąc wczoraj w Poznaniu tak sobie pare rzeczy oglądnąłem i w porównaniu do naszego estadio nasunęły mi się pewne wnioski:
1.piździ tam jak w kieleckim, u nas na zapleczu cieplutko 2.zaplecze betonowe obskurne, goły beton wypełnienie cegłą, niezabudowane w srodku, u nas zamkniete, posadzki, pomalowane ściany, cywilizowane punkty gastronomiczne, 3. ubikacje: ....a dramat: śmierdzi, brak ciepłej wody, trzy kabiny 4 umywalki, brak mydła i czegoś w co można sobie ręce wysuszyć... 4. ten narożnik to chyba byl na fazie projektowany bo dalej nie spełnia swojej funkcji i stojąc w miejsu gdzie stał Śląsk i tak musiałem stać bokiem żeby nie dostać trwałego skrętu szyi... 5. moze ten stadion duży i z zewnątrz robi wrażenie wielkiej areny, ale dzwięk się roznosi chaotycznie niby jest głośno jak cały stadion sie włączy do dopingu, ale nie ma tego kotła, tylko jeden wielki chaos... ogólnie wole naszą konstrukcję z dwoma trybunami jednopoziomowymi za bramkami... lepszy klimat jest 6. Jak na euro będa wpuszczać 2 tys ludzi dwoma bramkami to ja będzie jeden wielki wstyd, ale jedno trzeba im przyznać... tempo wpuszczania było jak na tą ilość ludzi niesamowite... 7. Spiker i nagłosnienie u nich jest znośne w przeciwieństwie do nas... Tam gość nie wpierdala się w co druga przyśpiewke chcac "przekazać nam swój fasnynujący i jakże interesujący komunikat" nie mówiąc o tym, że jak szedły bluzgi z jednej czy drugiej to nawet się nie odezwał, bo chyba zdążył się zorientować, że nie jest wstanie tego zagłuszyć, żeby dzieci nie słyszały... albo majac nadzieje, że przemówi wszystkim do rozsądku i kibole zastanowią się nad swoim zachowaniem i zmienią styl wyrażania emocji :lol: Czy u nas da się zrobic tak, żeby uszy nie bolały od dzwieków z głośników i dało sie zrozumieć co ktos do mnie mówi i zeby spiker w sekund podał informacje o zmianie w drużynie gosci a nie .......ił przez minutę bez sensu? i żeby nie starał się "prosić o kulturalny doping" wiedząc, ze gówno z tego jego próśb wynika? fajnie by było... |
On musi prosić... PZPN to reguluje. Inaczej klub dostanie kare.
|
Kraków: telebimy na "Wiśle" najwcześniej w marcu
Nie w grudniu a najwcześniej w marcu przyszłego roku na stadionie Wisły pojawią się nowoczesne telebimy. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu unieważnił bowiem przetarg na instalację ekranów. http://www.gazetakrakowska.pl/fakty2...arcu,id,t.html |
Minęło już 10 dni na składanie protestów do wyboru najkorzystniejszej oferty na budowę zaplecza trybuny północnej.
Ma ktoś jakieś informacje, czy wpłynął jakiś protest? Bo niezawodny ZIKIT jak zwykle nie poinformował o tym. |
Telebimy to taka "wisienka na torcie". Tylko u nas cały tort jest specyficzny.. Jednak to kiedy zostanie zamontowany telebim nie jest sprawą priorytetową. Oby tylko wybrali nowoczesny model i chyba wszyscy będą zadowoleni.
Ważne natomiast, aby jak najszybciej zaczęli (i skończyli) wykańczać trybunę północną. Oby tylko nie okazało się, że znowu będą jakieś protesty, odwołania etc. Mam nadzieję, że nic takiego nie będzie miało miejsca i jeszcze w tym miesiącu zabiorą się do pracy. |
Tymczasem na trybunie zachodniej, na górnym piętrze zamontowano już wszystkie krzesełka.
|
Paradoksalnie, to że unieważnili ten przetarg, to lepiej dla nas. W przeciwnym przypadku dostalibyśmy jakieś tandetne ekraniki, które sobie Obtułowicz zamarzył i zrobił pod nie konstrukcje...
|
|
Cytat:
|
Słyszałem, że mają zmienić też kryteria dotyczące jasności diod... poczekajmy na nowy przetarg, to się dowiemy.
|
A ja mam pytanie co do trybuny zachodniej... Czy stanowiska komentatorów będą znajdować się na samej górze pod tym daszkiem ?
|
Cytat:
Cytat:
http://img691.imageshack.us/img691/5...t4pitra.th.jpg |
a ja się pytam gdzie jest odpowiedź na interpelację... Czy też miłościwie nam panujący doszedł do wniosku, że przeczeka do wyborów, interpelacje się przedawnią (aczkolwiek tu nie mam pewności - w Sejmie jest dyskontynuacja prac, jak jest w samorządzie pewny nie jestem)... Leń cholerny.
|
A po co ma odpowiadać na interpelacje. Radny je zadający został wyautowany. Kibice Wisły uciszeni. On prawie pewny kolejnej prezydentury- żyć nie umierać
|
Jako, że kibice Wisły nie są zdolni wprowadzić do Rady Miasta jednego swojego przedstawiciela a nawet jakiegokolwiek sympatyka Wisły to nikt się z nimi nie zamierza liczyć. Pozostaje więc, tylko jęczenie na forum.
|
To tak jak w życiu. Wszyscy płaczą że korupcja, ustawione przetargi , wały, łapówy dla lekarzy.A jak ktoś zaczyna czyścić tą stajnie, łapać czy podsłuchiwać cwaniaków to na klaśniecie mediów ci sami płaczący krzyczą że demokracja zagrożona a wogóle to styl nieodpowiedni ehhhhh....sorry za offtop
|
Cytat:
|
Cytat:
A.....nie ma sprawy pytaj.Każdy ma prawo,tyle tylko że od roku kiedy walczymy o stadion nikomu się nie chciało i jakoś nie chce mi się wierzyć że się nagle zechce |
Ja o tym wiem i nawet kiedyś korzystałem.
Zaznaczam tylko, że brak radnego dbającego o nasze interesy nie oznacza jeszcze, że nic nie można zrobić. A to czy się komuś będzie chciało, to inna sprawa. |
|
Montuja krzesełka na dolnym pietrze trybuny:) Moze na legie beda zamontowane juz wszystkie krzesełka i bedzie to juz miało porządny wyglad:)
|
Cytat:
Jeśli sądzisz, że interpelacja spowoduje, że kasy będzie więcej na stadion, to gratuluję wiedzy. Jeśli sądzisz, że pojedynczy radny biorąc udział w tworzeniu prawa czy głosowaniu budżetu, ma realny wpływ na ich treść to gratuluję wiedzy (Darek O. nieraz pisał jak wyglądały głosowania...). Tak samo jeśli chodzi o "układy". Pojedynczy radny (o ile większość jest stabilna i nie trzeba kupować głosów) ma niewiele większą siłę przebicia niż Kazik spod budki z piwem. Jeśli sądzisz, że prezydent odpowie na zapytanie w trybie ustawy o dostępie do informacji tylko wtedy, gdy mnie zna, to gratuluję wiedzy. Przetestowane osobiście, łącznie z naganą na urzędnika, który nie odpowiedział w wymaganym terminie. A na koniec - mój pierwszy post w tym wątku był odpowiedzią na tekst Arapaho, który uważa, że wobec wykasowania D.O. kibice będą uciszeni. A wcale nie muszą być. Oczywiście pod warunkiem, że będzie im się chciało. |
Sprecyzuje it - uważam że nie będą ale są uciszeni. Uciszony jest D.O który jako kibic własciwie jedyny który coś działał (nie umniejszam zasług SKWK ale jako że wyszła sprawa treningu noworocznego to być może niewiele mogli zrobić), a nikt inny nic nie zrobi- tego jestem pewien
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl