Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

ponury 21.05.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 902755)
Są w ogóle jakieś banki w Krakowie gdzie zakładam konto mając 18 lat i robię to na miejscu (że nie przyjeżdżają kurierem do domu)? Żeby też od razu było konto internetowe?

Nie wiem co masz na myśli że przyjeżdżają kurierem do domu, ale ja np. zakladalem konto w mbanku to w "mkiosku" podpisywałem umowe, która oni wysyłali gdzies do centrali zeby ktos od nich podpisal, i wróciła do mnie kurierem wlasnie :p

Zola 21.05.2010 19:58

Mam problem: nie zamknalem wczoraj normalnie komputera i dzis probujac go otworzyc wyswietla sie, ze zle zostal zamkniety itd, potem daje opcje (jedna z wielu mozliwych) "uruchom system windows normalnie" - laduje sie ok 3 sekund i znow jest powrot do tego samego :/ wie Ktos jak to naprawic, zeby normalnie odpalil? caly dzien to samo :/

tomo 21.05.2010 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 902847)
Mam problem: nie zamknalem wczoraj normalnie komputera i dzis probujac go otworzyc wyswietla sie, ze zle zostal zamkniety itd, potem daje opcje (jedna z wielu mozliwych) "uruchom system windows normalnie" - laduje sie ok 3 sekund i znow jest powrot do tego samego :/ wie Ktos jak to naprawic, zeby normalnie odpalil? caly dzien to samo :/

Miałem podobną sytuację kiedyś. Zrobiłem format c:/ i problem zniknął

węgorz2 21.05.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SzopAsR (Post 902737)
Znacie jakas dobra szkole walk w Krakowie w ktorej jest mma?

nie wiem czy ci ktos odpowie ...chyba nie bardzo ludzie na forum są zainteresowani takimi sprawami...ja od kilku tygodni poprzez forum potrzebuje dowiedziec sie czy gdzieś w NOWEJ HUCIE mozna znalez siłownie z workiem treningowym i nic...a mieszkam w HUCIE od niedawna i nie pasi mi jezdzić do PODGORZA

1986 21.05.2010 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 902886)
nie wiem czy ci ktos odpowie ...chyba nie bardzo ludzie na forum są zainteresowani takimi sprawami...ja od kilku tygodni poprzez forum potrzebuje dowiedziec sie czy gdzieś w NOWEJ HUCIE mozna znalez siłownie z workiem treningowym i nic...a mieszkam w HUCIE od niedawna i nie pasi mi jezdzić do PODGORZA


Gladiator, hotel Lipsk os. Albertynskie


na ulicy Odmogile 1 (przecznica Bulwarowej) (Dragonfly)

Żmijka 21.05.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SzopAsR (Post 902737)
Znacie jakas dobra szkole walk w Krakowie w ktorej jest mma?

Nie wiem czy dobra, nie trenuje, ale kwesti poszukania to jakieś 3 min w google ...

http://www.grappling.pl/treningi.php
http://www.changegym.com.pl/

W tej drugiej trenerem jest Tomasz Drwal, a to zacne dośc nazwisko w MMA.

NowaHutaWNH 21.05.2010 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 902886)
nie wiem czy ci ktos odpowie ...chyba nie bardzo ludzie na forum są zainteresowani takimi sprawami...ja od kilku tygodni poprzez forum potrzebuje dowiedziec sie czy gdzieś w NOWEJ HUCIE mozna znalez siłownie z workiem treningowym i nic...a mieszkam w HUCIE od niedawna i nie pasi mi jezdzić do PODGORZA

w świcie jest worek.

BRTS39 21.05.2010 22:48

Moglby ktos podac o kotrej mniej wiecej walczy Pudzian?? bo o 2: 30 pewnie leszcze zaczynaja sie bic.

Żmijka 21.05.2010 23:20

Studio tak jest, sama walka z tego co wiem o 3.

joker_wislak 21.05.2010 23:42

Gala zaczyna się o 2:15 na polsacie, a walka Pudziana o 3:00

Grzegorz z Sanoka 22.05.2010 09:39

Był ktoś kiedykolwiek na rekonstrukcji pod Grunwaldem, albo wybiera się w tym roku?

priv.

DominoForza 22.05.2010 10:05

macie problemy z logowaniem na poczcie WP ?

węgorz2 22.05.2010 11:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dominoforza (Post 903052)
macie problemy z logowaniem na poczcie wp ?

u mnie ok !!!

fifi1906 22.05.2010 16:54

gdzie znajde zegarek tego typu co ma koleś w programie" tajemnice najtrudniejszych napraw" taki z szerokim chyba parcianym paskiem? WAŻNE!

wiślak 86 22.05.2010 18:03

Mam pytanie do osób które zajmujących sie lub interesujących fotografią.

Czy można gdzieś w Krakowie znaleźć serwis aby np. po sprawdzeniu aparatu wystawił na niego gwarancję?

Jeżeli tak to prosze o jakiś kontakt.

GOalkeeper 22.05.2010 18:06

A znacie jakieś dobre siłownie na Kurdwanowie, Klinach albo rejonach Libertowa. Głownie chodzi mi o siłownie, a nie ładnie wyglądający sprzęt.

El'kabat 22.05.2010 19:16

Gdzie kupie u nas ciuchy Ralpha Laurena ? Peak w gkrak? z gory thx

Zola 22.05.2010 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 903267)
Gdzie kupie u nas ciuchy Ralpha Laurena ? Peak w gkrak? z gory thx

Tak, w Peak w GKrk

Kamyk 22.05.2010 20:33

Kto z Borkiem komentuje finał LM na polsacie?
Kurde włączyłem w połowie i wydaje mi się, że Tomasz Iwan miętoli jęzorem?!

WISŁAZWE 22.05.2010 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamyk (Post 903308)
Kto z Borkiem komentuje finał LM na polsacie?
Kurde włączyłem w połowie i wydaje mi się, że Tomasz Iwan miętoli jęzorem?!

Na moje ucho Zbyszek Boniek.

Kamyk 22.05.2010 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 903311)
Na moje ucho Zbyszek Boniek.

Racja, przepraszam i dzięki:)

Lupo 22.05.2010 21:25

Macie jakąs stronę godną polecenia na której za darmo można pokrać w pokera online? (wp.pl znam :) ) Na wielu znalazłem ale tylko płatnego... a takiego czystego dla zabawy, ewentualnie jakiś rankingów? Z góry dzięki!

famul 22.05.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiślak 86 (Post 903230)
Mam pytanie do osób które zajmujących sie lub interesujących fotografią.

Czy można gdzieś w Krakowie znaleźć serwis aby np. po sprawdzeniu aparatu wystawił na niego gwarancję?

Jeżeli tak to prosze o jakiś kontakt.

poczytaj o panu Kadei na ul.Czapskich 2 osobiście jeszcze nie korzystałem ale wiele osób go poleca na googlach znajdziesz

LanceTS 22.05.2010 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lupo (Post 903330)
Macie jakąs stronę godną polecenia na której za darmo można pokrać w pokera online? (wp.pl znam :) ) Na wielu znalazłem ale tylko płatnego... a takiego czystego dla zabawy, ewentualnie jakiś rankingów? Z góry dzięki!

Kiedys gralem na pkr.com. Można grać zarówno na prawdziwą kase, jak i wirtualną. Sciagasz coś (keidys zajmowało 1gb), instalujesz i grasz online. Widzisz stół 3d, i masz kilkadziesiąt róznych opcji, które może zrobić twój gracz. A jak ci sie nudzi to mozesz go ubrać i wymalować jak chcesz :)

rafil 22.05.2010 22:39

jak nazywa się piosenka z nowej reklamy Axe (tej z Borysem Szycem)?

1986 23.05.2010 00:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 903370)
jak nazywa się piosenka z nowej reklamy Axe (tej z Borysem Szycem)?



Johny "Guitar" Watson - Gangster of love

marian3a 23.05.2010 05:48

co się stało z tematem dla lużnych osób >? temat lużny :> kurde a tyle mam do napisania i nie mam gdzie... ehhh
mogę tutaj napisać ';>

jaszczur90 23.05.2010 09:58

Dzisiaj wszystkie sklepy duże ( tesco, real itd. ) są zamknięte ? Bo na stronie Tesco i Carrefour widnieje info że 23 maja sklepy zamknięte. Zaś na innych stronach sklepów ( najbardziej interesuje mnie Decathlon ) nie ma żadnej informacji na ten temat. Może ktoś mi potwierdzić czy Decathlon jest zamknięty ?

mic 23.05.2010 10:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaszczur90 (Post 903431)
Dzisiaj wszystkie sklepy duże ( tesco, real itd. ) są zamknięte ? Bo na stronie Tesco i Carrefour widnieje info że 23 maja sklepy zamknięte. Zaś na innych stronach sklepów ( najbardziej interesuje mnie Decathlon ) nie ma żadnej informacji na ten temat. Może ktoś mi potwierdzić czy Decathlon jest zamknięty ?

Wszystkie duze sklepy sa pozamykane. Otwarte sa tylko male, prywatne

hudinho 23.05.2010 11:26

hej,
kiedys do mnie dzwonil przedstawiciel orange i proponowal przejscie na abonament i naprawde zajebiste stawki i darmowe nr, duzo lepsza oferta niz w punkcie orange i powiedzialem ze narazie nie jestem zainteresowany

teraz mysle o przejsciu na abonament i przydaloby sie zeby taki ktos zadzwonil bo raczej bymbyl zainteresowany...

znacie kogos kto sie zajmuje takim telemarketingiem w orange?

ero781 23.05.2010 11:34

Cytat:

co się stało z tematem dla lużnych osób >? temat lużny :> kurde a tyle mam do napisania i nie mam gdzie... ehhh
mogę tutaj napisać ';>
3maj link:
http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5447

markokrk 23.05.2010 11:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ero781 (Post 903465)

jemu chodziło o temat Luźny-reaktywacja reaktywacji :D

Żmijka 23.05.2010 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 903462)
hej,
kiedys do mnie dzwonil przedstawiciel orange i proponowal przejscie na abonament i naprawde zajebiste stawki i darmowe nr, duzo lepsza oferta niz w punkcie orange i powiedzialem ze narazie nie jestem zainteresowany

teraz mysle o przejsciu na abonament i przydaloby sie zeby taki ktos zadzwonil bo raczej bymbyl zainteresowany...

znacie kogos kto sie zajmuje takim telemarketingiem w orange?

Ty zadzwoń.

Arturo Qr2nów 23.05.2010 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GOalkeeper (Post 903233)
A znacie jakieś dobre siłownie na Kurdwanowie, Klinach albo rejonach Libertowa. Głownie chodzi mi o siłownie, a nie ładnie wyglądający sprzęt.

Na Kurdwanowie to:
Azik -> http://www.azik.pl/
Strefa -> http://strefafit.pl/index.php?strefa=kontakt

Cinek1906 23.05.2010 12:44

Mam pytanie, czy znacie jakieś kluby które zarekrutują rocznik 94 (piłka nożna oczywiście), z nie najwyższym poziomie piłkarskim, żeby można było pograć?:}

fifi1906 23.05.2010 13:01

gdzie znajde filmik z dopingiem polskich kibiców w walce Pudziana z Sylvia?

marian3a 23.05.2010 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markokrk (Post 903466)
jemu chodziło o temat Luźny-reaktywacja reaktywacji :D

dokładnie o to ! grzebałem w archiwum i jakoś zniknął, ufo ? jakby ktoś miał linka to poproszę :D chyba że temat jest zamknięty to też proszę o informację

Grzegorz z Sanoka 23.05.2010 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzegorz z Sanoka (Post 903039)
Był ktoś kiedykolwiek na rekonstrukcji pod Grunwaldem, albo wybiera się w tym roku?

priv.

podbijam..........

pozdi91 23.05.2010 14:00

Czy da się obejrzeć na sport.tvp.pl dzisiejsze mecze żużlowe na żywo? Jeżeli się da poprosiłbym o link.

szprotson 23.05.2010 15:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pozdi91 (Post 903530)
Czy da się obejrzeć na sport.tvp.pl dzisiejsze mecze żużlowe na żywo? Jeżeli się da poprosiłbym o link.

www.meczyki.pl


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl