Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

mitmichael 20.07.2017 15:01

Ciekawe jakie wynagrodzenie Semir dostawal bo raczej nie byly to male zarobki

ChG 20.07.2017 15:27

podobno 15 tysięcy euro miesięcznie.

X-Ray 20.07.2017 15:48

Piłkarz ponadprzeciętny, ale niestety leniwy. Dzięki Semir za wszystko.

czaro 20.07.2017 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1475910)
Czyli w cholerę... Trochę więcej chcieliśmy płacić Mączyńskiemu. A w tej cenie można już sprowadzić gościa w wieku do 25 lat, na którym będzie można jeszcze zarobić.

Jeżeli rzeczywiście tyle zarabiał, to błędem było sprowadzenie go tutaj na takich warunkach.

ashkeczup 20.07.2017 18:55

czaro
Semir w formie to difference maker. Jeśli by się odbudował, to warto było. Szanse na powodzenie były duże, bo on jak swój. Warto też było podjąć takie ryzyko, bo wtedy brakowało nam jakości w drużynie. Teraz już nie.

siedzenaganku2 20.07.2017 19:58

Kazdy lubi Semira, Semir to typ zawodnika jak Riquelme, gra w pilke kopano-chodzona, obydwoje swietna fantazja i noga, jakby tylko stawiac na niego dawal by z siebie wszystko na boisku, to typowa 10, zawodnik do gry do przodu, u Nas kazdy musi grac w defensywie i tu jest problem

BlurgH 20.07.2017 20:33

Panowie - poprawcie mnie jeśli się mylę w sprawie kontraktu Stilica, ale czy on nie miał kontraktu "motywacyjnego" uzależnionego od występów ?

wiertar 20.07.2017 21:09

Yhy już widzę jak by się na to zgodził przychodAc do nas kompletnie bez formy

nesta 20.07.2017 21:11

Kiko po prostu nauczył się ligi przez te pół roku i juz wie jakich zawodników potrzebuje, aby robić wynik. Najwyraźniej Stilic i Videmont się w ten profil nie wpasowują.

mitmichael 21.07.2017 18:07

Wywiad z Damianem Juszczykiem, byłym rzecznikiem prasowym Wisły Kraków
http://esanazywo.pl/2017/07/tylko-u-...-wisly-krakow/

najm 21.07.2017 18:15

"Tylko u nas" - a widzę, że już kolejny wywiad z Juszczykiem. Straszny z niego sie zrobił celebryta.

X-Ray 21.07.2017 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1476056)
Wywiad z Damianem Juszczykiem, byłym rzecznikiem prasowym Wisły Kraków
http://esanazywo.pl/2017/07/tylko-u-...-wisly-krakow/

Z tym "tylko u nas" to trochę przesadzili. :rotfl:

rafaello56 21.07.2017 19:01

Dlaczego? ICH wywiad tylko u nich, ja tak to odbieram, bo b. rzecznik mógł udzielić wielu. Na dzień dzisiejszy
wiemy o dwóch.

X-Ray 21.07.2017 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaello56 (Post 1476061)
Dlaczego? ICH wywiad tylko u nich, ja tak to odbieram, bo b. rzecznik mógł udzielić wielu. Na dzień dzisiejszy
wiemy o dwóch.

"Tylko u nas" - oznacza, że nie ma w sieci obecnie innego wywiadu. Mój był wrzucony 30 minut wcześniej.

Dla mnie to bzdura, niech robią co chcą, lotto mi to. :lol:

maxx304 21.07.2017 21:41

Jak dla mnie to już zaczyna być nużące. Nieco za dużo naszego byłego rzecznika w mediach. I mam wrażenie, że w każdym wywiadzie jakiś żal lub szpilka wbita tym, co z niego zrezygnowali. Może już dość, panie J.?

mitmichael 24.07.2017 08:56

Debiut Gerarda Bieszczada w słowackiej ekstraklasie, jego zespol MFK Zemplin Michalovce przegral ze Spartakiem Trnava 0:1

arth_ur 24.07.2017 11:46

Z twittera "Znany polskim kibicom Robert Maaskant kończy karierę trenerską, zostanie przedsiębiorcą, a konkretnie franczyzobiorcą w firmie Recruit a Student.

brylant17 26.07.2017 11:34

Mączyński czopku ucz się( w sumie nie ma o czym już)

Cytat:

Teraz była konkretna oferta, ale nawet nie podjąłem tematu. Z szacunku do kibiców Legii i całego klubu, nie mógłbym przejść do Lecha – powiedział miesiąc temu.
Furman o transferze do Lecha

JrQ- 27.07.2017 08:10

W następnym wywiadzie mówi już o ewentualnej ofercie z Lecha.
Imho, ściema

mr_kwolf 27.07.2017 10:10

Mączyński o "ewentualnej ofercie" również mówił, że nie skorzysta. Jego nieszczęście, że życie powiedziało sprawdzam, a tam były same blotki.

brylant17 02.08.2017 09:05

Smuda kandydatem na trenera Widzewa Łódź wszystko wskazuje,że to on zostanie nowym trenerem

Arkadiusz.Czerepach 04.08.2017 07:24

no to Mąka się w LM nie nagra :)

swiety37 04.08.2017 12:05

Boban Jovic "blisko" Śląska:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...217,1,789.html

brylant17 04.08.2017 12:09

Co jest nie gra w Turcji ? czy jest za słaby na ten klub?

Viper 04.08.2017 12:53

Zagrał kilka spotkań po których zaliczył kontuzje, potem tylko grzał ławę.

Adrio 04.08.2017 14:53

A dzisiaj właśnie myślałem jak tam sobie Boban radzi a tutaj taka informacja...

rafalek 04.08.2017 16:19

No to szybko wrócil z tych wojażów.. a tak go ciągnęło..

brylant17 08.08.2017 13:49

Franz mauer tfu Smuda trenerem Widzewa Łódź, a Boban Jović zawodnikiem Śląskiem wypożyczony na rok oficjalnie

w0lno. 09.08.2017 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1479422)
Franz mauer tfu Smuda trenerem Widzewa Łódź

Widzew chce koniecznie awansować w tym sezonie. Planują jeszcze kilka ruchów transferowych. Pierwszym z nich może być zakontraktowanie naszego byłego zawodnika - Martinsa Ekwueme. Swoją drogą, kto by pomyślał, że on jeszcze gra w piłkę.

Tam gdzie Smuda - tam też Stilić. Zobaczymy ile w tym prawdy, ale da się usłyszeć, że jest coś na rzeczy w temacie ponownej współpracy tych dwóch panów.

WISŁAZWE 09.08.2017 18:28

Konrad Gołaś zostanie zawodnikiem Tempa Rzeszotary.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl