![]() |
Cytat:
|
Wystarczy zobaczyć murawę na polu karnym.Jak to jest dobra murawa to ja dziękuję.I to po może w sumie 10 meczach
|
^^
faktycznie, zapomniałem o niej zupełnie. W każdym razie ten tydzień będą mieć, powinno sobie z ubytkami poradzić. Nie ma co teraz liczyć na trawnik jak w sierpniu czy wrześniu, nie ta wegetacja, a lamp doświetlających raczej nie sprowadzą. |
Cytat:
|
Naprawa tej murawy nawet w chwili obecnej to nie jest jakimś mission impossible - włączyć podgrzewanie, do tego lampy doświetlające i wróciłaby do kondycji. Te bagienka w polach bramkowych trzeba jednak wymienić.
Kwestia tego, co zrobi firma odpowiedzialna za stan murawy i czy klub zgłosi żądanie naprawy. Ten fragment przy trybunie południowej trzeba będzie doświetlać tak czy siak, aby murawa była takiej jakości jak na reszcie boiska. |
A nikogo nie razi to że krzesełka są montowane w nie takiej kolejności jak powinny?
Górne piętro jest układane nie wiem w jakiej kolejności ale szachownica to tam nie powstanie. A jeśli już to bardzo niebieska. |
też to rozkminiałem na meczu wczoraj i jedyne wyłumaczenie to takie że narożnik bedzie cały niebieski, tak jak to ma miejsce na wschodniej ...
http://tsw.com.pl/upload/gallery/gjXljftKJd.jpg |
Krzesełka mają być lustrzanym odbiciem E. Dlatego narożnik będzie cały niebieski :)
BTW: Ktoś tu wrzucał takie fajne zdjęcie stadionu w nocy, bodajże zrobione z AGH. Mógłbym o nie prosić? :> |
Cytat:
|
W ogóle to będą jakieś ławki rezerwowe czy zostajemy z tym co mamy?
|
Cytat:
|
Nowe ławki rezerwowych są już ponoć zamówione. Terminów jednak nie znam
|
Na nowe ławki przeniosą się pewnie dopiero po oddaniu trybuny zachodniej, czyli wątpię że w tym sezonie z nich skorzystają nasi gracze.
|
ładne jajca z telebimami
http://www.gazetakrakowska.pl/aktual...tml#material_2 |
Własnie widzialem ze układaja czerwone krzesełka. Odrazu ładniej :)
|
http://sportowetempo.pl/sportowa_mal...znurkach_a_Pan
Radny Bystrowski odpowiada redaktorowi Niemcowi. Czy działania Majchrowskiego stanowczo były skierowane przeciwko Wiśle? My wiemy, a kolejne osoby to potwierdzają. |
Można prosić o zrzut z kamerki bo w pracy na kompie nie mam podglądu na główną.
|
|
Dopierniczaja z instalacja oparc krzeselek:) O 7 patrzyłem i było moze z 6 rzedów jednego sektora, a tu prosze juz 2 sektory:D
|
Cytat:
KILKASET MIEJSC? Deszcz? Nie zdażyło mi się, a chodze na narożniki obecnie... (w ramach zwiedzania stadionu ;)) Autokar? |
No kilkaset miejsc to by się znalazło.
Np wszystkie siedzenia z pierwszych 5-6 rzędów na E gdzie nie widać linii końcowej, miejsca gdzie barierki od wejścia zasłaniają kawałek boiska (mam takie miejsce) itd. |
Cytat:
Ktoś tu kiedyś napisał, ze Bystrowski był przeciwko naszej hali, a to nieprawda. Zawsze był za, tylko raz głosował przeciwko jednemu konkretnemu projektowi, bo był źle sformułowany, za co nawet przepraszał na swojej stronie. |
Czy fotografa oficjalnej strony nie stać raz w tygodniu na więcej niż 3 zdjęcia z wnętrza trybuny? To już nie pierwszy raz jak robi fotorelację i robi jakiś wycinek zdjęć. Nie da się zrobić - grupy zdjęć sprzed zachodniej, grupy sprzed północnej i po kilka zdjęć z wewnątrz każdej kondygnacji z opisem która jest która (obecnie trzeba sie tego domyślać) To taki problem bedąc juz na budowie wejść wszędzie i cyknąć kilka fotek
|
Czy wokół stadionu została juz wyburzona ta cała 'mała' architektura w postaci starych kas, magazynków itd? Co jeszcze zostało? zwłaszcza chodzi mi o ten syf od Reymonta?
|
^^ zostały stare kasy na sektor B.
Mam nadzieję, że je zburzą w najbliższym czasie. Reszta terenu jest sprzątana, i wykładana kostką, aż do ulicy Reymonta. Dziś pracują przy samy pomniku H. Reymana. Nie wiem, jak sprawa będzie wyglądała z placem pod samą trybuną D. Ale obawiam się, że wyleją tam asfalt. Liczę, że w niedalekiej przyszłości teren ten zostanie wyłożony tak jak plac wokół Cracovii, czyli ładną kostką, jakimiś ławeczkami, pasami zieleni. Choć to zapewne marzenia ściętej głowy. |
Cytat:
|
w telebimach najwazniejsza jest jasnosc diody. sa tylko 2 rodzaje 5500 i 8000, ta pierwsza to sredniowiecze, 8000 to teraz standard, jak np pejsy czy Legia. czemu u nas jest 5500 w przetargu - te flety oszczedzaja tam gdzie nie powinni a przetarg ustawiaja pod wybrana firme, na co nam telebim na 6.12 jak wtedsy gramy w Gdyni? Lepiej zrobic na luty ale porządnie...:-/
|
sa jakies inne strony niz google maps gdzie moza by zobaczyc aktualne zdjecia satelitarne? bo na gm jest stan sprzed 2 lat chyba
|
zumi.pl ma zdjęcia satelitarne, lecz nie wiem jak z aktualnością
|
Na zumi.pl też są stare zdj.
|
Czy obecny odkryty basen będzie funkcjonował dalej czy jest coś przewidziane w jego miejsce?
|
Według mnie kasy zostaną zburzone dopiero po tej rundzie, żeby klub miał gdzie sprzedawać bilety na ostatnie spotkania, ale tak mi się tylko wydaje.
|
Cytat:
|
Może chodzi mu o to, że jak zaczną tam burzyć, to dostęp do WŚ będzie ograniczony?
|
Cytat:
|
A tu już Chłopaka wszyscy zjechali ;p
:) Prawda jest taka, że stare kasy MUSZĄ być wyburzone, bo strasznie "psują" otoczenie stadionu. Również jestem ciekaw, co się stanie z basenem...gdzieś słyszałem, że już go niestety nie będzie. Ale nie wiem na ile to prawda. |
Rozmawiałem z LMM całkiem niedawno i wyraźnie oświadczył,że basenu już nie będzie.
|
Macie rację popierniczyło mi się z tymi blaszanymi kasami, ale dostęp do Wiślackiego Świata rzeczywiście będzie ograniczony przez pewien czas.
Muszą, nie muszą na pewno miasto wyglądem się specjalnie nie przejmuje. |
Może wreszcie przeniosą Wiślacki Świat pod trybunę wschodnią?
Skoro miasto zdecydowało się na dodatkowe kasy biletowe, to chyba przeprowadzce od rundy wiosennej nic nie przeszkadza? Niby nie ma tam zaprojektowanego na sklep miejsca, to jednak na pewno się znajdzie przy takiej ilości powierzchni, chociażby w narożniku N-E. Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl