![]() |
Cytat:
|
W temacie komunikacyjnym. Pewnie dużo osób przesiadłoby się na "szybki" tramwaj, autobus który ale znając uwarunkowania krakowskie nikt nie będzie ryzykował że jadąc z dzieckiem na mecz lub z meczu zostanie zaatakowany przez kibiców innej drużyny (było już dużo takich przypadków i cierpiały przy tym osoby postronne - rozbite szyby, kamienie). Statystycznie rzecz biorąc samochodów nie będzie 2 razy więcej ale zdecydowanie więcej. "Piknik" będzie chciał podjechać samochodem a nie narażać się na wulgarne zachowanie gówniarzerii w tramwaju czy autobusie.
Jakim pośrednim rozwiązaniem może być jedynie promowanie transportu zbiorowego dla osób przyjeżdżających spoza Krakowa - autobusy, busy miałaby specjalnie wydzielone miejsca postojowe w bezpośrednim sąsiedztwie stadionu. Zamiast 15-20 samochodów robi się tylko jeden autokar. Ale to już problem zarządu klubu żeby stworzyć odpowiednie warunki nie tylko na stadionie ale poza nim :) ps. Cracovia wprowadziła bilety studenckie za 5 zł na wszystkie sektory poza sektorem VIP. U nas 20 zł i to na wybrane sektory. Ostro jadą po drugiej stronie. To odnośnie wypełniania naszych 33 . tys. |
Może by zorganizować specjalny autobus który będzie zbierał kibiców z osiedli ?
Pomysł ciężki do wykonania, ja go tylko rzucam w przestrzeń. :) |
Kiedyś były fajne podstawione autobusy, które odwoziły kibiców po meczach i to byłby moim zdaniem lepszy pomysł, bo z przyjściem na mecz, to wiadomo, że każdy preferuje o innej porze. A po meczu większość (z wyjątkiem tych co zostają u Wiślaków :D) wraca w jednym momencie.
|
Cytat:
|
Narzekacie na ten wyjazd spod stadionu, a co za problem zaparkować sobie gdzieś przy Armii Krajowej, albo na miasteczku albo na Focha/Piłsudskiego itd. Słowem: Trochę dalej od stadionu. Zawsze tak robię i nigdy nie stałem w korku.
|
Cytat:
|
Można też zrobić, tak żeby, na czas meczu, Reymonta była podzielona na połowę i... w każdą stronę jednokierunkowa tj. patrząc od stadionu, w prawo mamy jedenkierunek do Alei, w lewo jedenkierunek do Piastowskiej. Przejazd koło Yakuzy zamknąć i od razu by się to szybciej rozładowało. Największym problemem są kibice, którzy przechodząc przez Reymonta blokują ruch samochodów na dobre 15 minut.
|
Cytat:
czasami to mam wrazenie ze jekby sie dalo to niektorzy samochodem na oslawionych 17 metrach by stanęli..... |
Na miasteczku planowane jest zamontowanie szlabanów. Już teraz są wprowadzone takie karty (kosztują 10 zł/ m-c) dla mieszkańców akademików. Jest tam zapisany nr rejestracyjny. Więc jakby nie było to troche miejsc parkingowych odpadnie.
|
Co do oświetlenia to będac na stadionie to wygląda to wszystko ok, ale jak oglądam potem skróty czy powtórki czy foty z meczu to całe piętro tonie w ciemnościach i nawet nie wiadomo czy jest dużo ludzi czy frekwencja nie dopisała. W przypadku jakby był komplet to transmsja traci na jakości bo chyba kazdy kto ogląda jakis mecz w tv to przyzna ze jeśli widać że stadion jest pełen to inaczej sie to odbiera niż jak widać puste krzesełka lub... nic nie widac, jak u nas. Na Legii np. mają podświetlaną tą membrane na dachu i pięterko elegancko widać. U nas z tego co zauwarzyłem to na samej górze, pod betonowym daszkiem za tą tymczasową siatką ogordzeniową są jeszcze zamontowane jakies świetlówki które podczas meczu są jednak wyłączone ale nie sądze żeby to rozwiązało ten problem. Moim zdaniem mozna by zamontować jakieś lampy pod dachem obok oświetlenia boiska i skierowac go na trybuny. Oczywiście tak aby nie oślepiało kibiców :)
|
Cytat:
|
Tak w ogóle to wczoraj była niedziela i montowali krzesełka.. tylko po co? trybuna ma być oddana dopiero na wiosnę a są ważniejsze rzeczy wewnątrz trybuny do robienia. krzesełka zawsze były montowane na końcu. Majchrowski chce się lansować że "widownia" jest w 100% gotowa?
|
A niech montują, będzie jakiś widoczny efekt wizualny. Poza tym te krzesełka montuje chyba z 5 gości reszta robi w środku, więc prawie w takim tempie zdążą do wiosny:)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mam wrażenie, że odpowiedzi na interpelację się nie doczekamy. Przyjdą wybory, Rada Miasta się zmieni i problemu interpelacji nie będzie. Spryciarze.
|
Wie ktos czy na ostatnim meczu tylko system na G3 nie działał ( tam wchodziłem ) ?
|
Cytat:
na E 22 tez nie |
Na E 25 tez system nie działał jak wchodziłem. Co do oświetlenia - faktycznie w rzeczywistości lepiej to wygląda niż w TV. Tylko powstaje pytanie czy jeżeli mówimy o budowie naszego stadionu to jest największy problem. Niestety nie . Co do parkowania: faktycznie jak ktoś napisał - najlepiej wjedźcie na te "17 metrów" ))) Jest kupę miejsca kawałek dalej od stadionu ( co nie znaczy że daleko), owszem w większości przypadków są to miejsca płatne no ale niby czego się spodziewamy? Centrum miasta - miejsca parkingowe są płatne. Inna sprawa że parking jest potrzebny ale tylko z odpowiednimi rozwiązaniami komunikacyjnymi bo faktycznie sam parking wiele nie zmieni.
|
majchrowski na TVP KRAKÓW mówi o stadionie.
Powiedział tyle, że te wszystkie problemy to przez to że sie projekt zmienial, i , że on podawał takie terminy jakie podawali mu wykonawcy. Jak zwykle sranie w banie :) |
na E15 tez nie działały kołowroty a co do krzesełek to na meczu w 99% byłem pewny ze im sie układ popieprzył i przy naraożniku od Reymonta beda sciagac niebieskie krzesełka bo tam maja byc czerwone.
|
jak ja wchodziłem na G3 to działały kołowroty
|
Na D2x tez nie działały ale tylko dla tych co używali Kart Kibica
|
jak to jest z tymi elektronicznymi bandami reklamowymi zawsze po kazdym meczu wywozili a teraz po meczu z Lechia dalej stoja. Czyzby zostaly zakupione ?
|
pewnie nie opłacało im się ściągać skoro dzisiaj znowu mecz na R22
|
Warto napisać coś pozytywnego na temat naszego stadionu. Jest to murawa... Mamy jedną z najlepszych w Polsce a jak mnie pamięć nie myli było płaczu co nie miara, że firma bee że się trawa nie przyjmie itp.
|
Cytat:
|
Nasza murawa po prostu miała odpowiednią ilość czasu na to, aby się ukorzenić, a martwe fragmenty wymienić.
Do tego dochodzi dobry dostęp światła, oprócz części na którą pada cień trybuny południowej, reszta ma przez długą część czasu zapewniony dostęp światła - spore odległości trybun bocznych od boiska + stosunkowo niskie trybuny, zwłaszcza za bramkami. Od rozłożenia murawy do pierwszego meczu minęło 2 miesiące - spokojnie można byłoby posiać i wyhodować ją na miejscu. |
murawa jest wrecz idealna!! super ja wykosili jeszcze wyglada jak w PRO :) na takiej murawie az chce sie grac
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Swoją droga czy to nie wczoraj miało być rozstrzygnięcie przetargu?? |
Cytat:
|
Zobaczymy. Otwarcie ofert miało być wczoraj, ale patrząc na przykład trybuny północnej, to dowiemy się dopiero o wyborze najlepszej oferty, za jakieś 2-3tyg
|
Zastanawia mnie czy to co powstało przy trybunie zachodniej to daszek czy też nowa hala Wisły?
|
w tv mowia ze murawa z boku wyglada fatalnie ..
a tyle osob ja wychwala pod niebiosa, juz nie wiem gdzie lezy prawda :| moze tylko po meczu Lechii tak wyglada, zle przygotowali .. |
telewizja kłamie
|
murawa OK, są drobne dziury, no ale, bez przesady, to normalne przecież po meczu, to nie parkiet
|
Widocznych było kilka miejsc, w których murawa wymaga naprawy. Pewnie pozostałości po meczu z Lechią.
Teraz mają 2 tyg na to, aby murawę doprowadzić do lepszego stanu, chociaż przy obecnej temperaturze proste to nie będzie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl