![]() |
o której sie robi teraz jasno? bo to chyba nie to samo co wschód słońca?
|
Prosiłbym o kontakt PW kogoś z os. Kazimierzowskiego.
I jeszcze osobne pytanie, polecicie jakiegoś jubilera? Żeby nie miał cen z kosmosu, ale też żeby nie miał badziewia. Szukam jakichś kolczyków (bez okazji) |
Cytat:
|
ktoś się orientuje jak wygląda teraz sytuacja na mieście? jak bardzo Wisła wylewa etc? jak z poziomem wody na wysokości mostu Dębnickiego?
|
Cytat:
http://i42.tinypic.com/2nicy8x.jpg |
Tunel pod rondem grunwaldzkim dalej jest nieprzejezdny? Jak wygląda sytuacja na moście dębnickim?
|
Potrzebuj linka do ściągnięcia Offica 2007 PL, jakby ktoś mógł zapodać.
Korzystam z Open Offica 3.2 i większego badziewia nie widziałem. Ps. pójdzie mi bez żadnych komplikacji Office 07, na Windowsie 7, bo dużo starszych wersji różnych programów nie chce śmigać. pozdrawiam. |
Ps. KrzysiekTSW, a czymkolwiek tylko nie rapidsharem bo nie mam neostrady i wiesz ile jest pierd*lenia z czekaniem bez konta premium. Jakbyś znalazł prośba zapodaj :-P
|
Cytat:
http://sharingmatrix.com/file/461417...e_PL.part2.rar http://sharingmatrix.com/file/461417...e_PL.part3.rar http://sharingmatrix.com/file/461417...e_PL.part4.rar http://sharingmatrix.com/file/461418...e_PL.part5.rar http://sharingmatrix.com/file/461418...e_PL.part6.rar http://sharingmatrix.com/file/461419...e_PL.part7.rar lub http://hotfile.com/dl/43463764/a4d11...part1.rar.html http://hotfile.com/dl/43464133/74a64...part2.rar.html http://hotfile.com/dl/43464431/a59e2...part3.rar.html http://hotfile.com/dl/43467264/6f70a...part4.rar.html http://hotfile.com/dl/43469433/e5d67...part5.rar.html http://hotfile.com/dl/43471595/7beef...part6.rar.html zainstaluj sobie program JDownloader i będzie Ci samo ściągało z Rapida i innych tego typu serwerów. |
wie ktos czy jest jeszcze ta promocja srody z orange w cinema city ? dwa bilety w cenie jednego
|
linkL
W każdą środę, począwszy od 22 kwietnia br. każdy klient Orange może wybrać się do kina i kupić dwa bilety w cenie jednego. Wystarczy, że skorzysta z programu Środy z Orange i wyśle SMS o treści FILM pod numer 241. W ten sposób klienci zamawiają bilety na dowolny, środowy seans filmowy w kinach Cinema City i Orange Imax. |
Internet macie a korzystać nie potraficie
http://www.orangefilm.pl/tpsa/run?n=of_srody_z_orange |
Panowie szukam i szlak mnie trafia ,jak najszybciej dostac sie od strony Biezanowa lub Wieliczki do Hotelu Sympozium
http://www.sympozjum.com.pl/pl/hotel...-i-lokalizacja |
http://www.stadionwisly.info/dane_te...ionu_szczegoly
Na nowym stadionie, sektorem kibicowskim będzie jaki sektor? F czy E? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
To już pewne na 100%? Bardziej by pasowało to F lub E :(
Czy jest choć wiadoma jakaś data wystawienie cennika biletów/ karnetów na sezon 2010/11 ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
a czy sektor dopingujący pozostanie na starym D ?? pewnie tak ale osoby które to "kontrolują" powiadomią Nas o ewentualnych zmianach . Lecz zapewne zostaniemy na starym D po pierwsze za blisko sektoraq gości po drugie prawie 9tys fanatycznie dopingujących na E F czy to byloby mozliwe?? |
Czy ktoś interesuje się archeologią?
Jeśli tak to ogromna prośba, jakby ktoś miał jakieś informację o znaleziskach archeologicznych w Pudliszkach to byłbym wdzięczny. Nic na google nie moge znaleźć. |
Cytat:
A. Prinke, Pudliszki, gm. Krobia, woj. leszczyńskie. Stanowisko 6, Informator Archeologiczny. Badania 1977, Warszawa 1978, s. 242-243. |
a moze jakby dalo rade to mlyn na F I E ;d
|
O której godzinie naszego czasu będą rozgrywane mecze w RPA?
|
Film akcji lub horror jakiś dobry na wieczór może ktoś polecić ?
|
Cytat:
Law Abiding Citizen - jak nie oglądałeś to polecam. http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009 to moze: http://strzelec.filmweb.pl/ albo: http://www.filmweb.pl/f482468/Czwarty+Stopie%C5%84,2009 (horror s-f) |
Cytat:
No właśnie coś w tym stylu bym oglądnął :) Polecasz naprawdę dobre filmy :) Tylko, że już je widziałem ;) |
Cytat:
O tej samej co w RPA - ta sama strefa |
jaka klawiature bezprzewodową polecacie?
|
Drodzy wiślacy, czy posiada z Was ktoś ćwiczenia do biologi tytuł: BIOLOGIA dla gimnazjum cześć 3 (taka żółta). Bardzo by mi się przydały, gdyż w czwartek będą zbierane, a ja ledwo co je tknoąłem i samodzielnie się po prostu nie wyrobię, a zależy mi na końcowej ocenie.
Bardzo proszę o odpowiedź. |
Cytat:
Jednakże zapomniałem dopisać iż chodzi mi o epokę brązu. |
Czy koszulki Wiślackie z nadrukami Fruit of the loom są dobrej jakości?
|
Cytat:
|
Ile jest ważny jeden sms w wielkiej kumulacji na RMF FM? Jak ktoś zgarnie pulę to sms wysłany przepada?
|
Cytat:
http://www.filmweb.pl/f374529/Collector,+The,2009 |
Gdzie można zrobić nadruk na koszulke Wisły ?
cyfry, litery |
Cytat:
|
działa wam gg??
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl