![]() |
Patrząc co się dzieje(ameby umysłowe komentujące na twitterze), to nie dziwota, że wcześniej głośno o pewnych rzeczach nie mówił. Gdyby w C+(program rozrywkowy) odpowiedział tak na wiadome pytanie, to byłoby używanie.
|
Pamiętam jak Kusto przeszedł do Legii. W meczu w Krakowie Kapka nie dał mu zupełnie pograć ku uciesze publiczności. Ciekawe czy teraz znajdzie się w naszej drużynie Wiślak, który w ten sposób pokaże panu K.M. gdzie jego miejsce i co sadzimy o jego postępowaniu.
|
Jedyny, który mógłby to zrobić siedzi obecnie na ławce trenerskiej. :/
|
Cytat:
Łoo kur.wa jemu ładnie się po.pierdo.liło w głowie :shock: |
link do całości
http://weszlo.com/2017/07/08/ofensyw...ety-dla-niego/ weszło jak zwykle celnie i ostro |
Litości ile można o nim czytać
|
Ty chyba nie narzekasz, po avatarze widać że ten temat leży Ci mocno na sercu :P
|
Mączyńska wylewała żale i przestrzegała młodych, aby niczego nie deklarować, a dwa dni później sam oznajmia, że w Wiśle grać już nie będzie. Napisać o nim - ameba umysłowa to jakby nic nie napisać.
|
Cytat:
up nie mam 17 lat to tylko "dodatek" |
ale tam powinno pisac "ku*wa" a nie judasz , sorry ale judasz to brzmi jakbys te 17 lat z nicka miał dzisiaj a nie 11 lat temu
|
A tymczasem Fabianek Burdenski w Koronie Kielce :D
Fabian Burdenski - Nie trafiłem do Wisły po znajomości - Krakow.sport.pl, Fabian Burdenski - Nie trafiłem do Korony po znajomości :lol: |
Dobrze, że tata Burdenski nie zainwestował w koszykówkę, bo Fabian musiałby się na centra przekwalifikować. No, ale by grał!
|
Marcelo prawdopodobnie przechodzi do Lyonu za 6 milionów euro http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ue-lyon/scrjkh
|
Ciekawe, bo w Besiktasie grał dobrze i miał pewny skład. Z tym, że Turcy wzięli Pepe z Realu, więc może jest to jeden z powodów dla którego chciał odejść. Oby sobie poradził, zawsze będę go miło wspominał.
|
Marcelo to był gość! bardzo go lubię.Niech mu się wjedzie jak najlepiej, może kiedyś zagra u nas...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ale za to nam powinno troche wpasc z solidarity contribution: 1% z transferu
|
Cytat:
|
Podobno Uryga do Jagiellonii, niedoceniony w Wisle a bierze go wicemistrz Polski :D
|
Zamieni ławkę w Wisle na lawke w Jadze. Niemniej jednak życzę mu szczęścia u żeby sie przebił do składu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Podobno jednak Alan ma jeszcze kilka innych opcji. |
To tak jak Burliga.
|
Trzeba być szaleńcem, żeby przy jego poziomie piłkarskim dawać mu angaż w klubie ekstraklasowym, widocznie trenerzy widzą coś, czego nie widzimy my :D
|
Jak już kiedyś napisałem, nie zdziwię się, jeśli Uryga w nowym klubie podniesie swoje umiejętności. Nowe miejsce, nowe wyzwania, nowa dawka adrenaliny itp.
Tyle że nic nie wskazywało na to, żeby w Wiśle coś takiego nastąpiło, po prostu utknął w martwym punkcie, więc nawet jeśli wyrośnie z niego (wreszcie!) profesjonalny piłkarz, to nie ma sensu żałować jego odejścia. U nas nic by już z niego nie było. Inna sprawa, że nie zdziwię się także, jeśli nic z niego nie wyrośnie i kolejnym etapem jego kariery będą coraz niższe ligi. Czego mu oczywiście nie życzę, bo w końcu to nasz wychowanek i na pewno bardziej zasługuje na miano Wiślaka niż taki np. Mączyński. |
Cytat:
|
Cytat:
Liczy się agent i jego znajomości, układy, wejścia. p.s. z tego co janex na tt pisze, to wcześniej możliwa była opcja turecka z Alanem ale nie wyszło. No i to drugie podejscie manadzera do Jagi. |
Cytat:
|
Szczerze to życzę Alanowi jak najlepiej, oby poszedł do tej Jagi, oby jego poziom sportowy się tam podniósł i wreszcie grał na takim poziomie jak tego oczekiwaliśmy w Wiśle
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl