![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Z podkreślonego zdania idzie wysnuć wniosek, że powinniśmy nie śpiewać o CWKS, bo jest teraz KP, więc odbiłem piłeczkę pisząc, że wy też nie jesteście TS. A to, że ty sobie w następnym poście już zupełnie inaczej pociągnąłeś wątek to się nie czepiaj wcześniejszego posta. Śpiewamy o CWKS bo jakby na to nie patrzeć jest to spora część historii Legii, na której się wszyscy wychowali. Różnica pomiędzy GTS u was, a CWKS u nas jest taka, że my od początku istnienia byliśmy klubem wojskowym, wy gwardyjskim staliście się po wojnie więc była to znaczna ingerencja w historie klubu. I jednym z elementów podkreślających tą zmiane była literka G. P.S. przepatrzyłem dzisiaj filmiki z dopingu z meczu ze Śląskiem i porównując do listy stworzonej przez Ciebie znalazłem kilka piosenek, których nie wymieniłeś. O dziwo są to piosenki nie będące "jednosylabowymi"-jak to określiłeś. Musiałeś je zupełnie przypadkowo pominąć. Zdarza się najlepszym... |
Cytat:
ITI kupiło kontynuatora tradycji sekcji piłkarskiej, która się odłączyła od CWKS. CWKS potem założył sekcję piłkarską CWKS Legia Bemowo, głównie z myślą o pracy z młodzieżą. A co do hipokryzji to ja jej nie zarzucam kibicom Wisły(i jakbyś przeczytał mój post ze zrozumieniem to byś dostrzegł, że to w nim podkreśliłem). |
Kafarski leci?Co tam mewy przebąkuja?Dla mnie facet ewidentnie się wypalił w tym miejscu i nic już tam nie wymysli.
0-0 z ŁKS-em,no ludzie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Prawdopodobnie. Dlatego ograniczyłem się do stwierdzenia faktu, że w latach 70 tych było to u nas grane. Chociaż będąc kibicem Legii mógłbym nieśmiało pójść dalej, bo kibice Legii byli zawsze wśród czynników inicjujących dane zdarzenia w naszym polskim życiu kibicowskim. Ale jestem w gościach, więc tego nie zrobię :)
|
Cytat:
|
Cytat:
PS: No to Wojciechowski nie wytrzymal Nie zamierzam rozmawiac z zadnym pilkarzem. Wystarczająco dużo już wydałem. Jeśli z tymi wzmocnieniami ta drużyna nie jest w stanie przyzwoicie grać, to moje pieniądze nie są już potrzebne na zasilanie tego zespołu" |
Cytat:
|
Niedługo trzeba było czekać, aż Józek zacznie mięknąć z tą najlepszą drużyną w Polsce:D
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html |
Cytat:
|
Nie mogłem się tego doczekać, stary dobry JózekW powrócił. Atrakcyjność Ekstraklasy +50%.
Ciekawe jak długo będzie ten prosty człowiek dochodził do zrozumienia tego że w piłce pieniądze to tylko warunek konieczny a nie wystarczający. Za to Pan prezes jest warunkiem uniemożliwiającym cokolwiek. |
Jozkowi marzyl sie Real a wyszlo Tesco.
|
mam nadzieje że prezes Lechii wytrzyma ciśnienie i nie zwolni mimo wszytsko Kafarskiego.Tak jak w Lechu z Bakero którego zachowano na stanowisku po ubiegłym sezonie i teraz są tego efekty w postaci wyników.Tym bardziej że chyba nawet w kraju nie ma za bardzo kim zastąpic Kafarskiego.
|
W Amice mają wyniki, bo grają tylko w lidze. Mało tego, grają tylko w lidze, więc nie tyle, nie męczą się w pucharach, a tyle, że ich kopaczyny zrozumiały, że nie mają się już gdzie pokazać, więc będą na pewno dawać z siebie max w lidze, żeby jak najszybciej zawinąć się z tonącej pralki. Bo przecież piłkarzy mają jak na nasze warunki bardzo dobrych. Wydaje mi się, że największa w tym zasługa Rudnevsa i reszty, a jedyną zasługą Bakero jest to, że nie grają w tym roku w pucharach. ;)
@Funkykoval - zgadzam się oczywiście, że kuchenki pokonały na razie drużyny z dołu tabeli... ale od kiedy pamiętam, powtarza się, że wygrywając z takimi drużynami zdobywa się MP. ;) Zobaczymy, co będzie dalej. Liczę, że oczywiście dla nich będzie źle. :lol: |
Ja mam nadzieje, że Kafarski wyleci jak najszybciej. Pan "zabrakło ostatniego podania" nic więcej już w tym klubie nie osiągnie. Tyle szans zmarnował, że nie ma sensu go dłużej trzymać. Byłem zwolennikiem Tomka ale od dłuższego czasu utwierdza mnie w przekonaniu, że jest trenerem przeciętnym i pewnego pułapu nie przeskoczy niestety.
|
Cytat:
Na początku ograli drużyny, które będą bronić się przed spadkiem (tak to wygląda nie tylko z pozycji 4 rozegranych spotkań - bo to jest niemiarodajne, ale z analizy kadr zespołów, które pokonał kuchenkorz). Zagłębiu wystarczyło dobre krycie Rudneva i Stilicia - i Amika nie miała tak wielkiej przewagi, nie wygrała. AMika ma w prasie wręcz chór entuzjastów po zesżłorocznych wyczynach w Lidze Europejskiej. Jak czytam dzisiaj takiego Bożydara, który łaja Maaskanta za to, że chciałby lepiej przygotować klub do decydującego spotkania Ligi Mistrzów, to przypominają mi się płacze niektórych dziennikarzy jak to Ekstraklasa powinna ustawić kalendarz Lechowi, że w sierpniu i we wrześniu nie mogą grać na swoim stadionie.... Czekam na pierwsze spotkanie Lecha z jakąś drużyną z czołówki lub dobrze sobie radzącą na tym etapie rozgrywek. |
Jednak przyznacie, że Stilic z wiosny, a Stilic z sierpnia tego roku to zupełnie inni zawodnicy? To samo stało się z Murawskim, który z grubasa bez formy stał się znowu bardzo solidnym środkowym pomocnikiem. Widać w tym zespole progres, jest trochę świeżej i młodej krwi tzn. Tonew i Możdzeń. Oczywiście z mocniejszymi rywalami nie będzie im się grało tak miło jak z żenująco słabym ŁKS-em, ale już teraz można powiedzieć, że to zespół z aspiracjami na pierwszą trójkę.
Tak jak mówiłem na pierwsze podsumowania potrzeba jeszcze 2-3 kolejek i wtedy ocenimy co tak naprawdę warta jest ta Amika Bakero. |
Cytat:
|
Dało się odwoływać mecze z powodu tego, że komuś zachciało się zagrać w tym czasie sparing (także Wiśle między innymi zresztą), to nie da się pójść na rękę drużynie będącej o krok od LM?
|
Cytat:
|
A dlaczego Korona ma byc druzyna pokrzywdzona? Oczywiscie ze kiedys sie dalo, ale czy to normalne? Nie.
|
Ale nie ma o czym dywagować skoro Wisła nie płakała i wystawiła rezerwę w Kielcach. Szkoda nawet, że nie zagrała tam samymi chłopakami z ME. Kiedyś Marsylia wystawiła rezerwę w meczu wyjazdowym za to, że nie chciano wpuścić jej kibiców na ten mecz i zepsuła gospodarzom widowisko olewając ich w ten sposób. Tak trzeba zrobić w przypadku ponownego meczu w Kielcach.
|
Cytat:
Gwiaździsty naprawde? Ja kojarze ze bylo na dworze, ale nie ma sie co spierać. wszyscy działamy Ku Chwale Wisły 0-22 : w Warszawie dawniej w 70 latach na dworze jest mrok w tramwaju jest tlok kibice na legie spiesza wtem nagle ktos wstal i zaspiewal nam o legii ukochanej. CWKS, do boju legia warszawa, dwie bramiki Kazimierz (Deyna) dwie bramki Topolski i Legia jest mistrzem Polski |
Cytat:
|
W życiu nie słyszałem, żeby w Warszawie śpiewano o jakimś dworze i o jakimś mroku, który na nim panuje.
Szprotson - to o nazwiskach oczywście wiem, natomiast pewny byłem, że jednak był tam pociąg. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
zreszta, wszystkie pieśni sa kserami w koncu melodie do nich nie sa wymyslane tylko kserowane |
Cytat:
|
Kuriozalne jest ze to spiewacie a mistrza nie macie;)
|
Cytat:
|
"Dumą Polski jesteśmy od lat"
"Kolejorza zna cały świat" Proszę Cię :) |
Cytat:
|
Duma Polski a MISTRZ Polski, widzisz roznice? Nie spiewamy o TYTULACH (nie)zdobytych, jak na Łazienkowskiej :)
|
Cytat:
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...m-co-na-slask/ Dlaczego Śląsk ma być "pokrzywdzony" ???? Kolego inteligentny stwierdziłem, że Amika ma lepsze notowania wśród dziennikarzy sportowych - Borek, Iwanow i tyle. Postawiłem jako problem to, że taki własnie Iwanow kategorycznie protestuje przeciwko wypowiedzi Maaskanta odnośnie kalendarza ligowego Wisły w odniesieniu do ostatecznych spotkań o Ligę Mistrzów. Natomiast, gdy Amika chce przełożenia swoich meczów czy zmiany gospodarza to tego nie robi - nie dostrzega takiego samego problemu ??? To, że piłkarze mają grać co 3 dni jest dla Iwanowa oczywiste w przypadku Wisły, a to że Amika musi grać we Wronkach a nie w Poznaniu - to już dl Pana Iwanowa nie jest problemem... |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl