Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

szprotson 09.05.2014 12:36

można.
Ba, nawet chcieliśmy go w temtej rundzie ale sam Kucharczyk powiedział że jest Legionistą i do Wisły nie przejdzie.

brylant17 09.05.2014 17:10

Emilijus Zubas siedzi na ławie w AEK Larnaka może by tak jego za Miśkiewicza ? jak łysy nie chce przydłużyć z nim umowy.Wydaję mi się, że byłby do wyciągnięcia za czapkę gruszek i dużo by nie chciał


Edit:

Według transfermarket kontrakt ma do końca czerwca b.r roku to jeszcze lepiej come on łysy!

bonawentura 09.05.2014 21:32

Lewi obrońcy nam są jednak potrzebni na gwałt. Lewy środkowy obrońca i lewy obrońca - dwóch zawodników na te pozycje to minimum. Środkiem pola możemy jeszcze grać, ale obrona to nasz totalny mankament. Gdyby nie Miśkiewicz, stracilibyśmy w tym sezonie o wiele więcej bramek, więc to obrońcy powinni być wytransferowani jako priorytet.

Po dzisiejszym spotkaniu, jednoznacznie stwierdzam, że Nalepa nie nadaje się do Wisły.

JacobCFC 09.05.2014 22:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1360471)
Lewi obrońcy nam są jednak potrzebni na gwałt. Lewy środkowy obrońca i lewy obrońca - dwóch zawodników na te pozycje to minimum. Środkiem pola możemy jeszcze grać, ale obrona to nasz totalny mankament. Gdyby nie Miśkiewicz, stracilibyśmy w tym sezonie o wiele więcej bramek, więc to obrońcy powinni być wytransferowani jako priorytet.

Po dzisiejszym spotkaniu, jednoznacznie stwierdzam, że Nalepa nie nadaje się do Wisły.

Za to Stilic i reszta gwiazdeczek się nadaje?

ociec Ciemka 09.05.2014 22:37

Nalepa rozegrał pierwszy mecz po kontuzji, a rozkręca się raczej powoli.

SharksiK 09.05.2014 23:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1360520)
Nalepa rozegrał pierwszy mecz po kontuzji, a rozkręca się raczej powoli.

Oby zdążył przed końcem sezonu.

elliot_ness 10.05.2014 01:54

niestety piłkarzy mamy takich jak działaczy czyli miernych i (nie)wiernych

AYALA 10.05.2014 08:01

Rymaniakowi właśnie kończy sie kontrakt, na lewą obrone byłby jak znalazł.Jeśli Lubin by spadł to chyba pozwolą mu odejść.

Curto to chyba lepszy defensywny pomocnik niż Ostoja ale Portugalczykowi kończy sie za pół roku,więc coś by trzeba zapłacić...

ociec Ciemka 10.05.2014 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1360531)
Oby zdążył przed końcem sezonu.

Hm, a coś wiesz? Kogoś kupimy? Ktoś go zastąpi jak się nie rozkręci?

A tak poważnie, do Michała można mieć pretensje dotyczące umiejętności, ale nie zaangażowania i chęci. Stara się chłopak jak może i życzę mu jak najlepiej. Przed kontuzją zaczynał coś grać. Miejmy nadzieję, że do tego poziomu wróci.

A swoją drogą mając dwóch ociężałych stoperów nie ustawia się drużyny wysoko, narażając ich na ciągłe pojedynki biegowe z szybszymi przeciwnikami.

maaarcin 10.05.2014 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1360568)
Rymaniakowi właśnie kończy sie kontrakt, na lewą obrone byłby jak znalazł.Jeśli Lubin by spadł to chyba pozwolą mu odejść.

Curto to chyba lepszy defensywny pomocnik niż Ostoja ale Portugalczykowi kończy sie za pół roku,więc coś by trzeba zapłacić...

Ty tak na poważnie? Rymaniak? Curto? ...

szprotson 10.05.2014 09:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1360569)
Hm, a coś wiesz? Kogoś kupimy? Ktoś go zastąpi jak się nie rozkręci?

A tak poważnie, do Michała można mieć pretensje dotyczące umiejętności, ale nie zaangażowania i chęci. Stara się chłopak jak może i życzę mu jak najlepiej. Przed kontuzją zaczynał coś grać. Miejmy nadzieję, że do tego poziomu wróci.

A swoją drogą mając dwóch ociężałych stoperów nie ustawia się drużyny wysoko, narażając ich na ciągłe pojedynki biegowe z szybszymi przeciwnikami.

ta
Czyli mielismy wczoraj wyjśc i postawic autobus jak ktos to łądnie powiedział?
heh
Zeby postawic autobus trzeba miec piłkarzy do tego, piłkarzy którzy m.in. taktycznie sa perfekcyjni a u Nas takich brak.

JacobCFC 10.05.2014 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1360586)
ta
Czyli mielismy wczoraj wyjśc i postawic autobus jak ktos to łądnie powiedział?
heh
Zeby postawic autobus trzeba miec piłkarzy do tego, piłkarzy którzy m.in. taktycznie sa perfekcyjni a u Nas takich brak.

Nie piłkarzy, a trenera, który ma jakiekolwiek pojęcie o taktyce.

silver03 10.05.2014 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacobCFC (Post 1360588)
Nie piłkarzy, a trenera, który ma jakiekolwiek pojęcie o taktyce.

Jednego i drugiego potrzeba. Przy czym trener na liście do zmiany jest dopiero któryś tam w kolejce, jego zmiana obecnie Wisły nie uzdrowi.

ociec Ciemka 10.05.2014 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1360586)
ta
Czyli mielismy wczoraj wyjśc i postawic autobus jak ktos to łądnie powiedział?
heh
Zeby postawic autobus trzeba miec piłkarzy do tego, piłkarzy którzy m.in. taktycznie sa perfekcyjni a u Nas takich brak.

No i co ja mam Ci powiedzieć? Może tyle, że mając zawodników takich jakich mamy lepiej próbować postawić autobus niż próbować zdominować przeciwnika.

szprotson 10.05.2014 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ociec Ciemka (Post 1360622)
No i co ja mam Ci powiedzieć? Może tyle, że mając zawodników takich jakich mamy lepiej próbować postawić autobus niż próbować zdominować przeciwnika.

Oczywiście że teraz najłatwiej jest tak powiedzieć. Ale to tylko gdybanie.
Załóżmy jednak że stawiamy autobus i przegrywamy mecz 0-1. Tutaj by każdy pewnie płakał dlaczego Smuda nie gra ofensywnie, że Legia niegroźna itd.

było mineło, 0-5 zostanie w pamięci na długo - niestety

brylant17 14.05.2014 17:58

Podobno interesujemy się Kucharczykiem i Jankowskim, kucharz odpada bo powiedział, że jest Legionistą i do Wisły nie przejdzie,ale podobno rokuje za nim Smuda.Jankowski bez formy nie można było brać jak był w formie ? Marzy mi się Paixao,ale to raczej nie na nasze progi.A co umową dla Miśkiewicza ? DG dogadany Guła też i trwają negocjacje z Broziem a Misiek ?

darean 14.05.2014 18:27

Bierzmy Kuszczaka za free http://www.polskieradio.pl/43/265/Ar...uzy-kontraktu-

Valandil 14.05.2014 18:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darean (Post 1360856)

Kuszczak by chciał zarabiać tyle ile cała kadra Wisły łącznie :D

63.5 Kg 14.05.2014 18:40

Dla Kucharczyk i Jankowskiego....
Nie pakujcie się w to gowno dopóki kilka osob nie zniknie z tego klubu...

Marcin_fan 14.05.2014 19:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Valandil (Post 1360857)
Kuszczak by chciał zarabiać tyle ile cała kadra Wisły łącznie :D

EEE no coś Ty, starczy mu 3tysie Euro/miesięcznie :D

Valandil 14.05.2014 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1360859)
EEE no coś Ty, starczy mu 3tysie Euro/miesięcznie :D

Ważne, że euro :D

tedyy 14.05.2014 19:20

zmieńcie na funty :))

Lechista69 14.05.2014 19:35

Ćoś czuje ze Arboleda przyjdzie do Wisły.. tutaj jest jego tata.. no i za darmo.. tylko jak przyjmie go szatnia ? Lubi lądować palce innym zawodnikom

63.5 Kg 14.05.2014 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1360862)
Ćoś czuje ze Arboleda przyjdzie do Wisły.. tutaj jest jego tata.. no i za darmo.. tylko jak przyjmie go szatnia ? Lubi lądować palce innym zawodnikom

NIE dla takiego kutasa...

Valandil 14.05.2014 20:30

Też przeczuwam, że za parę dni zaczną się tematy dot. sprowadzenia pana uwajaj do naszego klubu. Oby nic z tego nie wyszło.

huberix 14.05.2014 20:36

Jeśli muniek przyjdzie do Wisły( Broń Boże), to pokaże jak głupi jest sam ''uwajaj'' i jak głupi jest nasz zarząd ( chociaż to już oczywiste). Nikt tu Arboledy nie chce, nawet łamistrajki nie byliby za sprowadzeniem go do klubu. :/

AntyMod 14.05.2014 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1360867)
Jeśli muniek przyjdzie do Wisły( Broń Boże), to pokaże jak głupi jest sam ''uwajaj'' i jak głupi jest nasz zarząd ( chociaż to już oczywiste). Nikt tu Arboledy nie chce, nawet łamistrajki nie byliby za sprowadzeniem go do klubu. :/

ale za to ten okrzyk bojowy w korytarzu przed meczem ....bezcenne :>

AntyMod 14.05.2014 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1360855)
Podobno interesujemy się Kucharczykiem i Jankowskim, kucharz odpada bo powiedział, że jest Legionistą i do Wisły nie przejdzie,ale podobno rokuje za nim Smuda.Jankowski bez formy nie można było brać jak był w formie ? Marzy mi się Paixao,ale to raczej nie na nasze progi.A co umową dla Miśkiewicza ? DG dogadany Guła też i trwają negocjacje z Broziem a Misiek ?

Jankowski tez nieraz manifestowal milosc do warszawskiej druzyny, i sam sie okreslal legionista ....oprocz tego ze jest cienki jak barszczyk z torebki :evil:

AYALA 14.05.2014 22:44

Kucharczyka by sie przydał ale raczej Berg go nie puści a Jankowski to obawiam sie że byłby drugi Daniel Sikorski

Ogryzek 14.05.2014 23:22

A ja uważam że Jankowski właśnie poradziłby sobie w Wiśle znakomicie. Tylko dlatego że miał dużo słabszy sezon w Ruchu jest szansa że trafi do nas. Jakby miał dobry sezon to moglibyśmy o nim zapomnieć. Takie mam przeczucie:)
(Takie miałem jak trafnie przewidziałem porażkę z powrotu Żurawskiego i udany powrót Pawła do Wisły)

Jankowski ma to co w Wiśle powinien mieć napastnik, przyzwoitą technikę, zmysł do gry kombinacyjnej i dobrą szybkość. Na razie Jankes jest bez formy... ale dobre przygotowanie do sezonu i kilkanaście bramek jak nic strzeli:)

SharksiK 14.05.2014 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1360864)
NIE dla takiego kutasa...

A dlaczego nie? Kutas w tą czy tamtą..Gdzie kutas kutasem kutasa pogania?

Daj mu szansę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1360876)
A ja uważam że Jankowski właśnie poradziłby sobie w Wiśle znakomicie. Tylko dlatego że miał dużo słabszy sezon w Ruchu jest szansa że trafi do nas. Jakby miał dobry sezon to moglibyśmy o nim zapomnieć. Takie mam przeczucie:)
(Takie miałem jak trafnie przewidziałem porażkę z powrotu Żurawskiego i udany powrót Pawła do Wisły)

Jankowski ma to co w Wiśle powinien mieć napastnik, przyzwoitą technikę, zmysł do gry kombinacyjnej i dobrą szybkość. Na razie Jankes jest bez formy... ale dobre przygotowanie do sezonu i kilkanaście bramek jak nic strzeli:)

Jak bym czytał o Danielu Sikorskim.

Kurde wzieli by jakiegos Mariana z 4 ligi lub Leszka z 3 ligi. Bez kontuzji, bez zgubionej formy, grajacego trzy mecze w misiącu...po prostu piłkarza i nie koniecznie perłe. Przykro sie robi, jak się widzi takie rozmieniane na drobne reputacji klubu, działąmy niczym wodzisławska Odra ale ludziom za to odpowiedzialnym to wisi.
Jak by im zalezało to dawno by zrezygnowali gdyz szacunek do swojej osoby i swiadomość własnej wartości jest czymś cenniejszym, jest czymś, czego ewidentnie ludziom obecnie pracującym w klubie brakuje.
Smuda może przegrac nawet 10-0 a bednarz może starcic kolejne 5 milionów z klubowej kasy, kto by sie tym martwił? Pewnie tylko my głupi kibice...

Wszystko co się obecnie dzieje w klubie to zwykła farsa i prowizorka. To nie prawda ze wyjdziemy na prostą za rok, bo niby na jakiej podstawie tak sądzić? Bednarz w każdej sprawie kłąmie i nie ma żadnego pomysłu jak podnieść się z kolan. Jesli by jakis pomysł i plan miał to by go wdrażał a nie po 2 latach pseudo swojej pracy, udawał zdziwionego brakiem liicnbcji.

To naprawde przestaje być śmieszne a zaczyna boleć. Boli widok niszczejącej Wisły, która jescze nie tak dawno budziła respekt siejąc postrach, a obecnie jest wystawiana na pośmiewisko przez nieudolne rządy pseudo fachowców. Pewnie wielu z nas się zgodzi, że nie tylko nam się takie problemy przydarzają i czasami trzeba poświecic sezon by w następnym wrócic na własciwe tory. Jednak to co się wydarzyło w ostatnich sezonach w Wiśle nazwac trzeba po prostu upadkiem. Bezpowrotnie stracono cały" kapitał" który Biała Gwiazda przez wile lat będąc swietną marką uzbierała...

Klub został doprowadzony do wizerunkowej ruiny tylko i wyłącznie dzięki złym decyzjom osoby, która swoje nieumiejętności maskuje brakiem kasy i holendrami. Oczywiście to totalna bzdura i kolejne kłamstwo mające tylko i wyłącznie na celu zasianie w świadomości pelikanów, obrazu Jacka ratownika, który mimo trudnego klimatu za wszelką cenę walczy o przetrwanie klubu.

Niech każdy zada sobie podstawowe pytanie. Czy taki klub jakim była Wisła naprawdę musiał pójść drogą która doprowadziła nas na krawędź ubóstwa, nie wspominając o startach wizerunkowych które trudne są do oszacowania. Jednak zakładając że w pewnym momencie pojawiły się problemy z domykaniem budzetu i jesli nawet były on powazniejsze niz poprzednich latach to ciężko dać wiarę w katastrofę finansowa jaką rozgłaszał wtedy bednarz.
To że były braki w kasie, dla nas powinny być sygnałem do działania w celu zwiększenia wpływów i zaproszenia do współpracy mniejszych sponsorów, skupienia się na wypełnienu stadionu lub sprzedać 2 graczy lub zasiąsc do rozmów z piłkarzami i dyskretnie dogadac sie na matrii kontraktów - tak jak to się robi w profesjonalnych klubach. Wisła wtedy była odbierana jako klub z najwyzszej półki, dla większości zawodników gra w jej barwach będzie wielkim krokiem w karierze, jak to mówią , takiemu klubowi się nie odmawia. I to własnie na takiej płaszczyźnie powinien sie bednarz skupic - brzydko mówiąc...pojeżdzić na Wisły "nazwisku" Przede wszystkim zadbac o to co było dla nas najważniejsze, czyli wysoki poziom sportowy bo z tego nasz klub żył.

Dzisiaj wiemy, ze kłopty Wisły nie były takie jak je malowano. Jesli przez ostatnie lata bednarz nie przyczynił się w zadnym stopniu do zwiększenia wpływów a tylko kolejne zobowiazania po prostu się kończyły to bez niego Wisła nie robiąc nic na pewno nie była by dzisiaj w gorszym położeniu. Nieumiejętność znalezienia alternatywnych żródeł finansowania klubu, po prostu do całej naszej sytuacji dopuscily.

Bednarz zrobił coś gorszego. Obwinił poprzedników o rzekomą katastrofę finansową a swoich piłkarzy oskarzył o żerowanie na Wiśle, nie sumienność i obarczył odpowiedzialnością za finanse klubu. Pamiętamy kto był nie na sprzedaż, Brud i Czekaj a reszta dostała sygnał, że w klubie są niemile widziani. W jednej chwili Wisła, z klubu w którym zawsze panowała dobra atmosfera, wyłonił się obraz desperatki, która ma w dupie co będzie jutro. Druzyna przestała istniec i zaczeło sie polowanie na czarownice a zwolnienie Moskala dało jasny sygnał, że Krakowska Biała Gwiazda przeistacza sie w Wisłę S.A gdzie wartości takie jak oddanie klubowym barwom i zasadom jest warte tyle ile zarabiasz.
Kwas jaki panował nie pomagał ludziom którzy od kilku miesiecy od pojawienia sie bednarza, nie widzieli kasy. Zerwane kontrakty tylko świadczyły o desperacji piłkarzy i niechęci do samego miejsca w jakim grali , takie zachowania ogólnie nie są praktykowane.
Łzy Sobola tylko pokazały ile pozostało z dawnej wilekiej Wisły. Naprawdę smutny obrazek, gdy gość który harował na boisku, w mordę lał w Athenach czy ostatnie sezony wyprowadzał swoją druzynę żegna się w atmosferze skandalu. Takiej zawiesiny kłamstwa dawno nie widziano na konferencji...
No i na koniec nasz MAły. Głupi był owszem ale miał to co innym czesto brakowało. Fioła na punkcie Wisły. JEgo tez pożegnaliśmy w atmosferze skandalu, jaki był w tym udział samej winy Małeckiego? Obecnie można sądzić że zgrabnie zrobiono z niego kozła...wiadomo że kogo jak kogo ale jego to ukazac w hujowym swietle ciezko nie było. Gest Kozakiewicza pokazał że ma wielki żal, pewnie nie mniejszy niż Sobolewski . Z tym że Sobol to stonowany facet a Mały to wciąż głupi małolat, jednak przynajmniej wiemy że ktoś w klubie dokłada wszelkich starań by dobrze nie było.

Obecnie z wielkiej Wisły pozostały wspomnienia. Kolejny sezon kolejne długi, nic nie jest płacone na czas a zadłużenie jest na coraz wyzszym poziomie. Nie umiejętność znalezienia sponsora niestety przestaje dziwic. Ciezko namówic kogos by afiszował się z tak patologicznie pokierowanym klubem. Kibice wyszli ze stadionu a atmosfera panująca na meczu jest rodem z rodzinnej stypy prezesa. Kazdy pilkarz omija ten klub szerokim łukiem, bo jest zle a bedzie pewnie gorzej.

arti 15.05.2014 05:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 1360862)
Ćoś czuje ze Arboleda przyjdzie do Wisły.. tutaj jest jego tata.. no i za darmo.. tylko jak przyjmie go szatnia ? Lubi lądować palce innym zawodnikom

tylko jego tu jeszcze brakuje... i Jóźwiaka na szefa skautów:haha:

IncognitoTSW 15.05.2014 06:53

Ja bym wolał, żeby Smuda w miejscu Jankowskiego/Kucharczyka widział Tomasza Zająca.

Ogryzek 15.05.2014 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1360879)

Jak bym czytał o Danielu Sikorskim.
.

Od kiedy to Sikorski w czymkolwiek przypomina Jankowskiego? Chyba tylko w twojej wyobraźni.
Sikorski był szybki wybiegany i silny ale zmysłu do gry kombinacyjnej nie miał wcale. Tym bardziej nie miał techniki. Jest całkowitym przeciwieństwem Jankowskiego.
Jakbym czytał kolejny komentarz kogoś kto nie widział gry Jankowskiego. Podobnie było z Masłowskim kiedy wielu w tym ja przed sezonem pisali o nim jako świetnym wzmocnieniu dla Wisły a sporo pisało równie "mądre" komentarze jak ty - kto to jest ten Masłowski? itd, kolejne drewno itd. Facet pokazał klasę w tym sezonie i jeśli gdzieś odejdzie to za spora kasę za granicę.

Bo takich piłkarzy trzeba brać albo z niższych lig, albo jak są na zakręcie kariery. (jak się nie ma kasy). Jankowski to ten drugi przypadek.

JacobCFC 15.05.2014 09:14

Nie wiem co powoduje, że tak bardzo podpalasz się tym Jankowskim. Jaki z niego napastnik, skoro on nigdy w lidze nie strzelił więcej niż 8 bramek? Tym bardziej, że gość jest chyba najbardziej przechwalonym zawodnikiem w ostatnich latach. Może w końcu niech Zając i Kamiński zaczną dostawać swoje szanse, zamiast sprowadzać kogoś, kto i tak nie strzela.

silver03 15.05.2014 09:32

Jankowski to leci już parę lat na opinii zdolnego i utalentowanego, szkoda że nie ma to przełożenia w jego meczach.

CelticusABG 15.05.2014 09:54

Napastnik, który w żadnym sezonie nie strzelił więcej niż 10 goli... ;)

PhantomRanger 15.05.2014 10:49

Wy chcecie Jankowskiego? Przecież gość przez 4 lata gry w Ruchu strzelił 22 bramki. Wolałbym, aby szanse dostał któryś z zawodników z Ligi Juniorskiej. Skoro nas obecnie nie stać na żaden transfer to musimy wrócić do korzeni i zacząć opierać naszą drużynę o wychowanków. Uważam, że teraz właśnie nadszedł odpowieni moment.

emjot 15.05.2014 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1360911)
Wy chcecie Jankowskiego? Przecież gość przez 4 lata gry w Ruchu strzelił 22 bramki. Wolałbym, aby szanse dostał któryś z zawodników z Ligi Juniorskiej. Skoro nas obecnie nie stać na żaden transfer to musimy wrócić do korzeni i zacząć opierać naszą drużynę o wychowanków. Uważam, że teraz właśnie nadszedł odpowieni moment.

my sobie możem
taki Tomek Zając czy Kuczak byłby o niebo lepszym i tańszym pomysłem
ale póki jest tu Smuda to Zając z Kuczakiem posiedzą se na ławce
czasem...


ps. Buksę który obecnie gra we Włoszech chce Legia...

fresh.cie 15.05.2014 17:24

Miałeś na myśli chyba LeCHię ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl