![]() |
pod hala targowa w niedziele jest multum ludzi sprzedających rowery.
|
Można gdzieś zamówić relację sms z meczów Ekstraklasy?
|
Cytat:
np. PS LECH będziesz dostawał sms'y po każdej bramce, po zakończeniu I połowy oraz meczu, koszt chyba 3,66zł |
Cytat:
|
Jakie się robi przerwy miedzy
1.ćwiczeniami, 2.seriami w aerobicznej 6 weidera? |
Cytat:
i polecam http://www.youtube.com/watch?v=y_W_9...os=uwev3qpIMBU |
DAMIANOL1991
dzieki wielkie |
Pytanie do osób jeżdżących pociągiem do Warszawy.Czy ta promocja z biletem fioletowym obowiązuje na każdy pociąg Tanich Linii Kolejowych jadący do stolicy przez Centralną Magistralę Kolejową? Szczególnie chodzi mi czy obowiązuje na pociąg który ma odjazd z Krakowa Gł o 9,13.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czy jeżeli oddaje przedmiot na niezgodność towaru z umową to muszę go oddać do tego samego sklepu, w którym go zakupiłem, czy mogę np oddać do innego salonu tej firmy?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Canal + Sport 22:30 - relacja z gali zakończenia sezonu 2009/10. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest gdzieś w sieci relacja Canalu z ostatnich derbów "U Wiślaków"??
|
Jest może na forum ktoś grający w World of Warcraft? Mam problem z tą grę, proszę o kontakt na priv.
|
może ktoś ma porządny działający crack do wiedźmina wersji podstawowej, beż zadnych patchów (wersja 1.0) no chyba że ktoś ma ktos patcha i do tej wersji odpowiedniego cracka??
|
mam taką wielką prośbę w załączonym linku podaję liste zadań której za cholere nie mogę rozwiązać, mecze się poł dnia juz z tym i super by było gdyby ktoś pomogl mi rozwiązać chociaż jedno zadanie : )
http://hotfile.com/dl/43255224/4a618...dan_8.pdf.html |
napisz krótko co to jest
PS. nie chce mi się ściągać ;P jak nie wiem co |
np. pierwsze zadanie. Wyznacz ekstrema funkcji którą trzeba zapisać w formie kwadratowej.
ściągnij a zobaczysz;pp ogólniee lista nazywa się optymalizacja przy ograniczeniach równościowych |
Witam. Wie ktoś może czy most dębnicki jest przejezdny? Bo słyszałem że go zamknięto. Z góry dzięki
|
dosyć pilne są korki na alejach? jak wygląda przejazd przez grunwaldzkie?
|
Dołem nie przejedziesz
http://www.traxelektronik.pl/pogoda/...hst.php?ns=591 Zola plik -> drukuj ->właściwości -> wykończenie -> druk na obu stronach (recznie) W trakcie drukowania powinna sie nawet wyświetlić instrukcja jak ułożyc kartki ;-) |
Gdzie się ustawia, żeby był wydruk po obu stronach kartki (chce wydrukować dokument z Worda)?
Z góry thx |
Cytat:
|
czy ktoś, kto nie posiadał jeszcze dowodu zdawał na prawo jazdy? jak tak to jakie dokumenty procz paszportu trzeba miec przy zapisie na egzamin
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pytanie do znawcy sieci internetowych.
Mam w domu liveboxa i do niego podłączony komputer przez USB i mam też drukarkęktóra jest zainstalowana na tym komputerze. A w drugim pokoju mam laptopa podłączonego przez wifi z liveboxem. I chcę tak zrobić abym mógł korzystać z drukarki bezprzewodowo na tym laptopie. Wiem, że trzeba drukarkę udostępnić czy jakoś tak ale nie mama pojęcia jak to zrobić. Na laptopie mam XP a komputer Windows 7. Wiem że takie coś jest możłiwe bo w pracy aż 10 komputerów do jednej drukarki jest podłączonych bezprzewodowo. |
Cytat:
|
Pytanko do informatyków. Jak przed formatem C zmienić w Biosie, żeby komputer od razu czytał z CD i mógł potem zainstalować Windowsa? Pamietam, ze cos takiego sie robiło, tylko nie pamietam jak.
|
Cytat:
Urząd dzielnicy/miasta/gminy |
Czy ktoś wie dlaczego na koszulkach Marsylii http://www.om.net.pl/newsy/data/upimages/feta1.jpg widnieją barwy czerwono-żółto-zielone? Nurtuje mnie ten fakt i jestem ciekawa ;)
|
Witajcie. Kiedyś było coś takiego jak podanie do kobiety o możliwość wypicia piwa z kumplami... czy coś podobnego. Ma ktoś? Pilne !
|
no wieczor sie zbliza to trzeba drukowac ;p :)
http://photos.nasza-klasa.pl/2855335...f569b5771.jpeg http://c.wrzuta.pl/wi3740/1d58624f00...%%010%v7%08%40 |
Cytat:
poszukaj w Biosie opcji First Boot Device czy coś w tym stylu i wybierz opcję CDROM, następnie zapisz ustawienia w Biosie, włóż płytę i przy włączaniu się komputera powinna się włączyć instalacja systemu. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl