Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Arteka1906 15.05.2010 12:05

pod hala targowa w niedziele jest multum ludzi sprzedających rowery.

gris 15.05.2010 12:42

Można gdzieś zamówić relację sms z meczów Ekstraklasy?

kosaTS 15.05.2010 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 899175)
Można gdzieś zamówić relację sms z meczów Ekstraklasy?

PS NAZWA DRUŻYNY pod numer 7303

np. PS LECH

będziesz dostawał sms'y po każdej bramce, po zakończeniu I połowy oraz meczu, koszt chyba 3,66zł

Ploughmanson 15.05.2010 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gris (Post 899175)
Można gdzieś zamówić relację sms z meczów Ekstraklasy?

http://www.supersms.pl/lpsms.php

fifi1906 15.05.2010 14:55

Jakie się robi przerwy miedzy
1.ćwiczeniami,
2.seriami
w aerobicznej 6 weidera?

damianol1991 15.05.2010 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 899236)
Jakie się robi przerwy miedzy
1.ćwiczeniami,
2.seriami
w aerobicznej 6 weidera?

Ja osobiście robię miedzy ćwiczeniami 30 sek, a seriami 45-50 sek
i polecam http://www.youtube.com/watch?v=y_W_9...os=uwev3qpIMBU

fifi1906 15.05.2010 15:26

DAMIANOL1991
dzieki wielkie

LuKaS TSW 15.05.2010 19:38

Pytanie do osób jeżdżących pociągiem do Warszawy.Czy ta promocja z biletem fioletowym obowiązuje na każdy pociąg Tanich Linii Kolejowych jadący do stolicy przez Centralną Magistralę Kolejową? Szczególnie chodzi mi czy obowiązuje na pociąg który ma odjazd z Krakowa Gł o 9,13.

węgorz2 15.05.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 899142)
Mam pytanie :) Bo niby jesteśmy w strefie Shengen i możemy podróżowac bez paszportów, a wystarczy dowód. No więc mam pytanie, czy da radę poleciec/pojechac na dowodzie tymczasowym do Wielkiej Brytanii?

z tego co wiem na dowodzie to nigdzie nie polecisz, a do ANGLII musisz miec paszport nawet jak na nogach bys poszedł ...ale jak sie mylę niech mnie ktoś poprawi

węgorz2 15.05.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 899122)
Przyjedź sobie do Diagnostyki na ul.Wolską lub do innego oddziału.

Zapłacisz 70 złotych od ręki, dostaniesz rachunek i pojemniki na trzy próbki.

Na wynik czekasz do tygodnia.

http://www.diag.pl/

chyba nie bardzo ,podobno tylko w sanepidzie sie wyrobi sanepidowską na MAKUSZYNSKIEGO LUB PRADNICKIEJ

Blacha92 15.05.2010 21:33

Czy jeżeli oddaje przedmiot na niezgodność towaru z umową to muszę go oddać do tego samego sklepu, w którym go zakupiłem, czy mogę np oddać do innego salonu tej firmy?

arrosmay 15.05.2010 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 899769)
z tego co wiem na dowodzie to nigdzie nie polecisz, a do ANGLII musisz miec paszport nawet jak na nogach bys poszedł ...ale jak sie mylę niech mnie ktoś poprawi

Jak nie polecisz, przecież chyba za granicę wystarczy dowód, przynajmniej tak jest w przypadku naszych sąsiadów, a właśnie co do WIelkiej Brytanii nie wiem, więc podbijam pytanie ;)

eryk_cartman 15.05.2010 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez węgorz2 (Post 899769)
z tego co wiem na dowodzie to nigdzie nie polecisz, a do ANGLII musisz miec paszport nawet jak na nogach bys poszedł ...ale jak sie mylę niech mnie ktoś poprawi

Dwa lata temu jechałem do Anglii to wystarczył mi dowód osobisty.............

WISŁAZWE 16.05.2010 09:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 899981)
O której godzinie i na którym kanale jest dziś gala ekstraklasy?:) Można ją gdzieś w necie zobaczyć?


Canal + Sport 22:30 - relacja z gali zakończenia sezonu 2009/10.

SZYMEK_TSW 16.05.2010 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 899981)
O której godzinie i na którym kanale jest dziś gala ekstraklasy?:) Można ją gdzieś w necie zobaczyć?

Na Orange Sport Info gala jest w programie o 14 i zapewne będzie można oglądnąć na ich stronie.

węgorz2 16.05.2010 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arrosmay (Post 899805)
Jak nie polecisz, przecież chyba za granicę wystarczy dowód, przynajmniej tak jest w przypadku naszych sąsiadów, a właśnie co do WIelkiej Brytanii nie wiem, więc podbijam pytanie ;)

macie racje mozna na dowód pojechać i poleciec ! sory za wprowadzenie w błąd

Żmijka 16.05.2010 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SZYMEK_TSW (Post 899988)
Na Orange Sport Info gala jest w programie o 14 i zapewne będzie można oglądnąć na ich stronie.

A jakiś sopcast czy coś ?!Hmm?

Tomy 16.05.2010 17:31

Jest gdzieś w sieci relacja Canalu z ostatnich derbów "U Wiślaków"??

trial 16.05.2010 18:01

Jest może na forum ktoś grający w World of Warcraft? Mam problem z tą grę, proszę o kontakt na priv.

kubawislak 16.05.2010 21:35

może ktoś ma porządny działający crack do wiedźmina wersji podstawowej, beż zadnych patchów (wersja 1.0) no chyba że ktoś ma ktos patcha i do tej wersji odpowiedniego cracka??

<Crasch> 16.05.2010 22:40

mam taką wielką prośbę w załączonym linku podaję liste zadań której za cholere nie mogę rozwiązać, mecze się poł dnia juz z tym i super by było gdyby ktoś pomogl mi rozwiązać chociaż jedno zadanie : )

http://hotfile.com/dl/43255224/4a618...dan_8.pdf.html

szczebrzeszcz 16.05.2010 22:45

napisz krótko co to jest

PS. nie chce mi się ściągać ;P jak nie wiem co

<Crasch> 16.05.2010 22:57

np. pierwsze zadanie. Wyznacz ekstrema funkcji którą trzeba zapisać w formie kwadratowej.
ściągnij a zobaczysz;pp

ogólniee lista nazywa się optymalizacja przy ograniczeniach równościowych

Wisła Prokocim 17.05.2010 13:58

Witam. Wie ktoś może czy most dębnicki jest przejezdny? Bo słyszałem że go zamknięto. Z góry dzięki

medyk 17.05.2010 15:16

dosyć pilne są korki na alejach? jak wygląda przejazd przez grunwaldzkie?

ponury 17.05.2010 15:32

Dołem nie przejedziesz
http://www.traxelektronik.pl/pogoda/...hst.php?ns=591



Zola
plik -> drukuj ->właściwości -> wykończenie -> druk na obu stronach (recznie)

W trakcie drukowania powinna sie nawet wyświetlić instrukcja jak ułożyc kartki ;-)

Zola 17.05.2010 18:00

Gdzie się ustawia, żeby był wydruk po obu stronach kartki (chce wydrukować dokument z Worda)?
Z góry thx

gris 17.05.2010 18:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 900812)
Gdzie się ustawia, żeby był wydruk po obu stronach kartki (chce wydrukować dokument z Worda)?
Z góry thx

W ustawieniach drukarki jest taka opcja (o ile dany model może drukować dwustronnie).

kamilll1906 17.05.2010 18:34

czy ktoś, kto nie posiadał jeszcze dowodu zdawał na prawo jazdy? jak tak to jakie dokumenty procz paszportu trzeba miec przy zapisie na egzamin

fifi1906 17.05.2010 18:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 900831)
czy ktoś, kto nie posiadał jeszcze dowodu zdawał na prawo jazdy? jak tak to jakie dokumenty procz paszportu trzeba miec przy zapisie na egzamin

mi instruktor mówił, że albo paszport albo dowód!

FredzIo 17.05.2010 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 900831)
czy ktoś, kto nie posiadał jeszcze dowodu zdawał na prawo jazdy? jak tak to jakie dokumenty procz paszportu trzeba miec przy zapisie na egzamin

Ja tak zdawałem. W przypadku paszportu potrzebne jest jeszcze zaswiadczenie o miejscu zameldowania.

harimata 17.05.2010 18:58

Pytanie do znawcy sieci internetowych.

Mam w domu liveboxa i do niego podłączony komputer przez USB i mam też drukarkęktóra jest zainstalowana na tym komputerze. A w drugim pokoju mam laptopa podłączonego przez wifi z liveboxem. I chcę tak zrobić abym mógł korzystać z drukarki bezprzewodowo na tym laptopie. Wiem, że trzeba drukarkę udostępnić czy jakoś tak ale nie mama pojęcia jak to zrobić. Na laptopie mam XP a komputer Windows 7. Wiem że takie coś jest możłiwe bo w pracy aż 10 komputerów do jednej drukarki jest podłączonych bezprzewodowo.

kamilll1906 17.05.2010 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FredzIo (Post 900847)
Ja tak zdawałem. W przypadku paszportu potrzebne jest jeszcze zaswiadczenie o miejscu zameldowania.

skad można wziąć coś takiego, bo w domu nie posiadam niestety.

rafalek 17.05.2010 19:13

Pytanko do informatyków. Jak przed formatem C zmienić w Biosie, żeby komputer od razu czytał z CD i mógł potem zainstalować Windowsa? Pamietam, ze cos takiego sie robiło, tylko nie pamietam jak.

WISŁAZWE 17.05.2010 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamilll1906 (Post 900868)
skad można wziąć coś takiego, bo w domu nie posiadam niestety.


Urząd dzielnicy/miasta/gminy

masterlag 17.05.2010 19:46

Czy ktoś wie dlaczego na koszulkach Marsylii http://www.om.net.pl/newsy/data/upimages/feta1.jpg widnieją barwy czerwono-żółto-zielone? Nurtuje mnie ten fakt i jestem ciekawa ;)

maciekmiszcz 17.05.2010 20:36

Witajcie. Kiedyś było coś takiego jak podanie do kobiety o możliwość wypicia piwa z kumplami... czy coś podobnego. Ma ktoś? Pilne !

DominoForza 17.05.2010 20:55

no wieczor sie zbliza to trzeba drukowac ;p :)
http://photos.nasza-klasa.pl/2855335...f569b5771.jpeg
http://c.wrzuta.pl/wi3740/1d58624f00...%%010%v7%08%40

Kisis 17.05.2010 21:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 900869)
Pytanko do informatyków. Jak przed formatem C zmienić w Biosie, żeby komputer od razu czytał z CD i mógł potem zainstalować Windowsa? Pamietam, ze cos takiego sie robiło, tylko nie pamietam jak.


poszukaj w Biosie opcji First Boot Device czy coś w tym stylu i wybierz opcję CDROM, następnie zapisz ustawienia w Biosie, włóż płytę i przy włączaniu się komputera powinna się włączyć instalacja systemu.

maciekmiszcz 17.05.2010 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 900923)

dzięki wielkie ;) muszę tylko to przerobić bo to nie jest moja żona ;D a z takim błędem to mogę tylko pomarzyć o piwku ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl