Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

BCGorlice 17.07.2024 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krysztal (Post 1629151)
Tylko po co były te pierdy z pierwszej konferencji z trenerem Moskalem,że decydowały tylko względy sportowe?

Jak to po co? Po to żeby zarządzać tłumem. Każdy dostosowuje się do warunków w jakich mu przychodzi funkcjonować. Prezes nasz największy nauczył się, że ma do czynienia ze społecznością inteligentną inaczej o pamięci muszki owocówki. Można walnąć dowolnie absurdalnego kita a wiślackie brawoszefy przyjmą jak prawdę objawioną i jeszcze zagryzą mniejszość mającą wątpliwości.

W takim środowisku jak masz problem to wstawiasz dowolny kit i przesuwasz sobie ten problem na przyszłość. Najczęściej taką nieskończoną.

Proste i skuteczne.

royalmichael 17.07.2024 20:47

Ta wypowiedź jest tutaj:
https://youtube.com/live/KMrfNX--JWs?t=1170

Szczerze mówiąc mi tu coś nie grało już za pierwszym razem jak ją usłyszałem, Królewski znany ze słodkiego pierdzenia i mówienia wiele, nagadania się tak żeby finalnie nic nie powiedzieć, tutaj nagle był bardzo konkretny i pojechał po piłkarzu, że jest chvjowy piłkarsko. Mi to wygląda na to, że to powiedział specjalnie, żeby przykryć interpersonalne skille Sobczaka, bo przy nich aspekty piłkarskie to pikuś

wolfy 17.07.2024 21:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 1629185)
Ta wypowiedź jest tutaj:
https://youtube.com/live/KMrfNX--JWs?t=1170

Szczerze mówiąc mi tu coś nie grało już za pierwszym razem jak ją usłyszałem, Królewski znany ze słodkiego pierdzenia i mówienia wiele, nagadania się tak żeby finalnie nic nie powiedzieć, tutaj nagle był bardzo konkretny i pojechał po piłkarzu, że jest chvjowy piłkarsko. Mi to wygląda na to, że to powiedział specjalnie, żeby przykryć interpersonalne skille Sobczaka, bo przy nich aspekty piłkarskie to pikuś

Nie chciał prać brudów ale Sobczak jest za głupi żeby siedzieć cicho. No to teraz wszyscy wiedzą za co wyleciał.

Drozd 18.07.2024 07:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1629184)
Jak to po co? Po to żeby zarządzać tłumem. Każdy dostosowuje się do warunków w jakich mu przychodzi funkcjonować. Prezes nasz największy nauczył się, że ma do czynienia ze społecznością inteligentną inaczej o pamięci muszki owocówki. Można walnąć dowolnie absurdalnego kita a wiślackie brawoszefy przyjmą jak prawdę objawioną i jeszcze zagryzą mniejszość mającą wątpliwości.

W takim środowisku jak masz problem to wstawiasz dowolny kit i przesuwasz sobie ten problem na przyszłość. Najczęściej taką nieskończoną.

Proste i skuteczne.

A jakiż to niby był problem z Sobczakiem? Zwyczajnie Jaro nie chciał mówić wszystkiego, żeby Szymkowi nie paprać papierów i żeby może taka Arka się skusiła. Taki chłop to koń trojański :)


Ty oczywiście wszędzie szukasz siódmego dna i zawsze masz uzasadnione wątpliwości :rotfl: Jakiego to "absurdalnego kita" walnął w tym przypadku?

Jaroo1 18.07.2024 08:10

Jaro the best. Idioci myślą, że on głupi a on konia trojańskiego wpuścił do Arki. No kozak. Ciekawe czy on sam na to wpadł czy AI podsunęła taki pomysł. Mamy najlepszego szefa na świecie.

Zobaczymy co koń trojański w tym sezonie uczyni z Arki i z Arką...

stary dziad 18.07.2024 10:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BCGorlice (Post 1629184)
Jak to po co? Po to żeby zarządzać tłumem. Każdy dostosowuje się do warunków w jakich mu przychodzi funkcjonować. Prezes nasz największy nauczył się, że ma do czynienia ze społecznością inteligentną inaczej o pamięci muszki owocówki. Można walnąć dowolnie absurdalnego kita a wiślackie brawoszefy przyjmą jak prawdę objawioną i jeszcze zagryzą mniejszość mającą wątpliwości.

Proste i skuteczne.

Obecnie rządząca koalicja stosuje skutecznie tą metodę, więc dlaczego masz prezesek miałby się nie uczyć od najlepszych :P

AgresywnyChomik 19.07.2024 21:13

Opole stracilo bramke z Ruchem po rzucie rożnym, clap clap Sobol clap clap xDDDDD a druga po karnym.

Bramki po stałych fragmentach gry padały, padają i będą padać.

manson777 21.07.2024 21:06

45 minut trzymał na boisku Urban defensywnego napastnika Aleksandra Buksę w meczu Lech GZ
na drugą połowę już go nie puścił


tak
no i to jest najlepszy komentarz do jego gry w I połowie :D

emjot 22.07.2024 19:15

eks trener Dariusz Dudek, który razem z Feddkiem bodaj komentuje mecz Stal R. Arka
o Sobczaku "mega zawodnik, mega profesjonalista, bardzo łatwy w prowadzeniu. Nie miałem z nim nigdy żadnych problemów"

:lol:

wolfy 22.07.2024 19:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez manson777 (Post 1629510)
45 minut trzymał na boisku Urban defensywnego napastnika Aleksandra Buksę w meczu Lech GZ
na drugą połowę już go nie puścił


tak
no i to jest najlepszy komentarz do jego gry w I połowie :D

Mówimy tu o piłkarzu który przez całą dorosłą karierę nie miał jednego dobrego sezonu.

Szneka 22.07.2024 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1629645)
eks trener Dariusz Dudek, który razem z Feddkiem bodaj komentuje mecz Stal R. Arka
o Sobczaku "mega zawodnik, mega profesjonalista, bardzo łatwy w prowadzeniu. Nie miałem z nim nigdy żadnych problemów"

:lol:

Jeden wart drugiego. Czum Dudek jako trener zasłynął? Czym Sobczak jako piłkarz zasłynął?

Watts 22.07.2024 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1629650)
Czum Dudek jako trener zasłynął?

spuścił dwa kluby w jednym sezonie :)

Patryko 22.07.2024 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1629654)
spuścił dwa kluby w jednym sezonie :)

Na licencji UEFA Pro.

FraMat 22.07.2024 22:00

Ja nadal trzymam kciuki za faworyta Markusa - Omraniego.
Może znajdzie jakiś klub w tym roku? Ale chyba musiałby zejść z ceny do 500 euro za miesiąc.

Karherop 23.07.2024 06:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szneka (Post 1629650)
Jeden wart drugiego. Czum Dudek jako trener zasłynął? Czym Sobczak jako piłkarz zasłynął?

Jako trener zasłynął tym że jest bratem Jurka Dudka.

emjot 24.07.2024 11:34

taka niespodziewajka

Widzew Łódź oczekuje ofert na poziomie miliona euro za Antoniego Klimka. W tej sprawie do klubu spłynęły pierwsze propozycje pochodzące między innymi z zaplecza włoskiej Serie A.

gościu był u nas sezon bodaj 19/20 w rezerwach
zagrał raptem 28 spotkań w eksie w zeszłym sezonie
jeden w tym

emjot 24.07.2024 15:55

wybitny przedstawiciel niesłusznie pogonionej kolonii hiszpańskiej
skolonizował nowy klub
o dziwo w Hiszpanii
i o dziwo na trzecim poziomie rozgrywkowym
proszem państwa Eneko S.
zakotwiczył w Primera RFEF w Cultural y Deportiva Leonesa

stare miasto piękne, zwłaszcza katedra
klub ... :P
cóż

wolfy 01.08.2024 05:29

Michał Żyro oficjalnie zakończył karierę piłkarską. Wydał komunikat na swoich mediach społecznościowych.
https://www.wislaportal.pl/News.html...ry_pilkarskiej

LucjuszWielki 03.08.2024 21:45

Sobczak pierwsza bramka, otwiera wynik dla świni w Warszawie.

bódyń 06.08.2024 06:51

A wrzuce tutaj
Byla koszykarka WIsly w sezonie 2017/18 zdobyla wczoraj zloto na Igrzyskach w koszykowce 3 x 3 w dryzunie Niemiec.
W finale Niemcy- Hiszpania 17:16

Karherop 06.08.2024 14:43

Tymczasem syn naszej legendy i nasz były piłkarz juniorów Tomasz Musiał nieoficjalnie zakończył karierę sędziowska po przygodzie z porwaniem znaku drogowego.

Zapewne będzie można go częściej spotkać na naszym sektorze rodzinnym, gdy już mecze nie będą kolidować.

krysztal 06.08.2024 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1631095)
Tymczasem syn naszej legendy i nasz były piłkarz juniorów Tomasz Musiał nieoficjalnie zakończył karierę trenerska po przygodzie z porwaniem znaku drogowego.

Zapewne będzie można go częściej spotkać na naszym sektorze rodzinnym, gdy już mecze nie będą kolidować.

Chyba karierę sędziowską.

krysztal 06.08.2024 19:00

Jak mawiał św pamięci Stefan"Siara"Siarzewski- maja rozmach s....isyny....

Drozd 06.08.2024 20:10

Tak to już u nas jest z sędziami...

wolfy 06.08.2024 21:27

No grubo musiało być.

Elendil 06.08.2024 22:40

kto nie zabrał ze sobą po pijaku znaku drogowego niech pierwszy rzuci kamieniem :D

Adenalix 06.08.2024 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1631117)
kto nie zabrał ze sobą po pijaku znaku drogowego niech pierwszy rzuci kamieniem :D

Otóż to. Każdy coś za młodu lub "niemłodu" od.jebał ze szwagrem (albo bez szwagra). Panów poniósł melanż. Nikogo nie zabili. Luz. Choć to trochę nieprofesjonalne, to znów: kto nie był na kacu w robocie?

Grisza1 11.08.2024 07:56

Peter Hyballa w atmosferze skandalu odchodzi z Sekhukhune United po ledwie miesiącu pracy. Według
@SundayWorldZA Niemiec został nagrany, jak uprawiał seks z prostytutką. Taśma została wysłana do szefów klubu z żądaniem zapłaty za milczenie. Ci jednak nie zamierzali płacić. https://x.com/DominikGorecki4/status...17707717165260

Witalis 11.08.2024 10:30

Ciągle wiatr w oczy!

Patryko 11.08.2024 10:33

Co drużyna, to pech.

Watts 11.08.2024 10:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1631491)
Ciągle wiatr w oczy!

bagienko w RPA ma się dobrze

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1631495)
Trzeba natomiast uczciwie przyznać, że spośród wszystkich żywych istot i obiektów nieożywionych, z którymi można wyobrazić sobie seks, prostytutka jest umiarkowanie kompromitująca.

a laska Jeana Carlosa?

Witalis 11.08.2024 10:37

Trzeba natomiast uczciwie przyznać, że spośród wszystkich żywych istot i obiektów nieożywionych, z którymi można wyobrazić sobie seks, prostytutka jest umiarkowanie kompromitująca.

Arkadiusz.Czerepach 11.08.2024 11:12

Watts czyż nie prosiłem cie o nie prowadzenie dyskusji w tak idiotyczny sposób ?


a co do meritum , to kolega prosi o link

wolfy 11.08.2024 12:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1631482)
Peter Hyballa w atmosferze skandalu odchodzi z Sekhukhune United po ledwie miesiącu pracy. Według
@SundayWorldZA Niemiec został nagrany, jak uprawiał seks z prostytutką. Taśma została wysłana do szefów klubu z żądaniem zapłaty za milczenie. Ci jednak nie zamierzali płacić. https://x.com/DominikGorecki4/status...17707717165260

Nie czaję - co to ma wspólnego z jego pracą?

krysztal 11.08.2024 19:24

Uwzięli się na tego biedaka.

emjot 11.08.2024 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1631513)
Nie czaję - co to ma wspólnego z jego pracą?

to proste jak konstrukcja cepa
poszedł na .....i
ktoś go nagrał
i nagranie wylądowało na kompie prezesa klubu z żądaniem kasy za tzw. "milczenie"

a pan prezes niewiele myśląc wylał "trenera" na zieloną

sorino 11.08.2024 21:13

Jest jeszcze opcja, że pan prezes gdy zorientował się po paru tygodniach z kim ma do czynienia i jak wtopił z 3-letnim kontraktem, wszystko odpowiednio zaaranżował:D

FraMat 11.08.2024 22:15

Serio?
Ciekawe ilu piłkarzy musiałoby opuścić zawodową grę, gdyby na jaw wychodziły takie skandale?
No i ciekawe czy jest to faktycznie podstawa do rozwiązania kontaktu.
Sądzę, że Hyballa znowu nadepnął na odciski komuś ważnemu w klubie.

Witalis 11.08.2024 22:17

No ale tak po prawdzie, to co on w sumie zrobił złego? Ta prostytutka była dorosła i zgodziła się świadczyć usługę, prawda?

doktor granat 11.08.2024 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1631545)
No ale tak po prawdzie, to co on w sumie zrobił złego? Ta prostytutka była dorosła i zgodziła się świadczyć usługę, prawda?

Pewnie narozrabiał w klubie, a potem było tak jak napisał sorino.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl