![]() |
Cytat:
W takim środowisku jak masz problem to wstawiasz dowolny kit i przesuwasz sobie ten problem na przyszłość. Najczęściej taką nieskończoną. Proste i skuteczne. |
Ta wypowiedź jest tutaj:
https://youtube.com/live/KMrfNX--JWs?t=1170 Szczerze mówiąc mi tu coś nie grało już za pierwszym razem jak ją usłyszałem, Królewski znany ze słodkiego pierdzenia i mówienia wiele, nagadania się tak żeby finalnie nic nie powiedzieć, tutaj nagle był bardzo konkretny i pojechał po piłkarzu, że jest chvjowy piłkarsko. Mi to wygląda na to, że to powiedział specjalnie, żeby przykryć interpersonalne skille Sobczaka, bo przy nich aspekty piłkarskie to pikuś |
Cytat:
|
Cytat:
Ty oczywiście wszędzie szukasz siódmego dna i zawsze masz uzasadnione wątpliwości :rotfl: Jakiego to "absurdalnego kita" walnął w tym przypadku? |
Jaro the best. Idioci myślą, że on głupi a on konia trojańskiego wpuścił do Arki. No kozak. Ciekawe czy on sam na to wpadł czy AI podsunęła taki pomysł. Mamy najlepszego szefa na świecie.
Zobaczymy co koń trojański w tym sezonie uczyni z Arki i z Arką... |
Cytat:
|
Opole stracilo bramke z Ruchem po rzucie rożnym, clap clap Sobol clap clap xDDDDD a druga po karnym.
Bramki po stałych fragmentach gry padały, padają i będą padać. |
45 minut trzymał na boisku Urban defensywnego napastnika Aleksandra Buksę w meczu Lech GZ
na drugą połowę już go nie puścił tak no i to jest najlepszy komentarz do jego gry w I połowie :D |
eks trener Dariusz Dudek, który razem z Feddkiem bodaj komentuje mecz Stal R. Arka
o Sobczaku "mega zawodnik, mega profesjonalista, bardzo łatwy w prowadzeniu. Nie miałem z nim nigdy żadnych problemów" :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja nadal trzymam kciuki za faworyta Markusa - Omraniego.
Może znajdzie jakiś klub w tym roku? Ale chyba musiałby zejść z ceny do 500 euro za miesiąc. |
Cytat:
|
taka niespodziewajka
Widzew Łódź oczekuje ofert na poziomie miliona euro za Antoniego Klimka. W tej sprawie do klubu spłynęły pierwsze propozycje pochodzące między innymi z zaplecza włoskiej Serie A. gościu był u nas sezon bodaj 19/20 w rezerwach zagrał raptem 28 spotkań w eksie w zeszłym sezonie jeden w tym |
wybitny przedstawiciel niesłusznie pogonionej kolonii hiszpańskiej
skolonizował nowy klub o dziwo w Hiszpanii i o dziwo aż na trzecim poziomie rozgrywkowym proszem państwa Eneko S. zakotwiczył w Primera RFEF w Cultural y Deportiva Leonesa stare miasto piękne, zwłaszcza katedra klub ... :P cóż |
Michał Żyro oficjalnie zakończył karierę piłkarską. Wydał komunikat na swoich mediach społecznościowych.
https://www.wislaportal.pl/News.html...ry_pilkarskiej |
Sobczak pierwsza bramka, otwiera wynik dla świni w Warszawie.
|
A wrzuce tutaj
Byla koszykarka WIsly w sezonie 2017/18 zdobyla wczoraj zloto na Igrzyskach w koszykowce 3 x 3 w dryzunie Niemiec. W finale Niemcy- Hiszpania 17:16 |
Tymczasem syn naszej legendy i nasz były piłkarz juniorów Tomasz Musiał nieoficjalnie zakończył karierę sędziowska po przygodzie z porwaniem znaku drogowego.
Zapewne będzie można go częściej spotkać na naszym sektorze rodzinnym, gdy już mecze nie będą kolidować. |
Cytat:
|
Jak mawiał św pamięci Stefan"Siara"Siarzewski- maja rozmach s....isyny....
|
Tak to już u nas jest z sędziami...
|
No grubo musiało być.
|
kto nie zabrał ze sobą po pijaku znaku drogowego niech pierwszy rzuci kamieniem :D
|
Cytat:
|
Peter Hyballa w atmosferze skandalu odchodzi z Sekhukhune United po ledwie miesiącu pracy. Według
@SundayWorldZA Niemiec został nagrany, jak uprawiał seks z prostytutką. Taśma została wysłana do szefów klubu z żądaniem zapłaty za milczenie. Ci jednak nie zamierzali płacić. https://x.com/DominikGorecki4/status...17707717165260 |
Ciągle wiatr w oczy!
|
Co drużyna, to pech.
|
Cytat:
Cytat:
|
Trzeba natomiast uczciwie przyznać, że spośród wszystkich żywych istot i obiektów nieożywionych, z którymi można wyobrazić sobie seks, prostytutka jest umiarkowanie kompromitująca.
|
Watts czyż nie prosiłem cie o nie prowadzenie dyskusji w tak idiotyczny sposób ?
a co do meritum , to kolega prosi o link |
Cytat:
|
Uwzięli się na tego biedaka.
|
Cytat:
poszedł na .....i ktoś go nagrał i nagranie wylądowało na kompie prezesa klubu z żądaniem kasy za tzw. "milczenie" a pan prezes niewiele myśląc wylał "trenera" na zieloną |
Jest jeszcze opcja, że pan prezes gdy zorientował się po paru tygodniach z kim ma do czynienia i jak wtopił z 3-letnim kontraktem, wszystko odpowiednio zaaranżował:D
|
Serio?
Ciekawe ilu piłkarzy musiałoby opuścić zawodową grę, gdyby na jaw wychodziły takie skandale? No i ciekawe czy jest to faktycznie podstawa do rozwiązania kontaktu. Sądzę, że Hyballa znowu nadepnął na odciski komuś ważnemu w klubie. |
No ale tak po prawdzie, to co on w sumie zrobił złego? Ta prostytutka była dorosła i zgodziła się świadczyć usługę, prawda?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl