Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4404)

piotek 27.04.2014 14:31

Ja byłem bramkarzem przez trzy lata do drugiej gimnazjum. Mam 20 lat, jestem studentem, a to chyba najważniejsze. A, no i moja mama jest księgową w w spółdzielni mieszkaniowej, może załatwić zniżkę 0,5% na mieszkania. Myślicie, że styknie?

St Yabol 27.04.2014 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1359109)
Ja byłem bramkarzem przez trzy lata do drugiej gimnazjum. Mam 20 lat, jestem studentem, a to chyba najważniejsze. A, no i moja mama jest księgową w w spółdzielni mieszkaniowej, może załatwić zniżkę 0,5% na mieszkania. Myślicie, że styknie?

o widzisz student - nie trzeba za Ciebie placic podatkow, bednarz da Ci umowe zlecenie i wszystko gra :)

19sebawro06 27.04.2014 17:21

albo gorzej, umowę o dzieło będzie taniej

Ogryzek 27.04.2014 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1359109)
Ja byłem bramkarzem przez trzy lata do drugiej gimnazjum. Mam 20 lat, jestem studentem, a to chyba najważniejsze. A, no i moja mama jest księgową w w spółdzielni mieszkaniowej, może załatwić zniżkę 0,5% na mieszkania. Myślicie, że styknie?

Najważniejsze żeby grać w Wiśle to być obcokrajowcem, najlepiej z Bałkanów:)

Jeśli masz nie polski paszport to zapraszam na testy - Z.Kapka

wolfy 27.04.2014 20:24

Mnie zawsze stawiali na bramce, bo najwolniej biegałem. Mogę grać w weekendy. Przyda mi się trochę ruchu, bo mam siedzącą pracę.

P.S. Mogę grać na śmieciówce, mam płacony ZUS. Tysiak styknie (na regenerację pomeczową).

SharksiK 28.04.2014 05:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1359124)
Mnie zawsze stawiali na bramce, bo najwolniej biegałem. Mogę grać w weekendy. Przyda mi się trochę ruchu, bo mam sie.dzącą pracę

P.S. Mogę grać na śmieciówce, mam płacony ZUS. Tysiak styknie (na regenerację pomeczową).

To na kasie w Tesco, ZUS jest płacony? :-)

Dla mnie gra w Wiśle to będzie zaszczyt i czysta przyjemność więc zrzekam się wynagrodzenia. Myślę że dzięki tej decyzji, klub w przyszłym okienku powinien wyjść na prostą i mieć już tylko kłopot bogactwa.
Osobiście wiążę z z moją obecnością ambitne plany, dlatego jako zawodnik szerokiej kadry oraz zmiennik Klarica w pełni będę usatysfakcjonowany.

Tak szybciutko, korzystając z okazji. Pozdrawiam trenera Smudę wraz z małżonką...

piotek 28.04.2014 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1359121)
Najważniejsze żeby grać w Wiśle to być obcokrajowcem, najlepiej z Bałkanów:)

Jeśli masz nie polski paszport to zapraszam na testy - Z.Kapka

Studiuję filologię chorwacką. Może być? :D

El'kabat 28.04.2014 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotek (Post 1359196)
Studiuję filologię chorwacką. Może być? :D

Pewnie że tak. Powiedz,że jestes od Sorina to bez testów wchodzisz :D

wolfy 28.04.2014 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SharksiK (Post 1359149)
To na kasie w Tesco, ZUS jest płacony? :-)

Nie mam pojęcia, ale chyba tak. Nie przeszedłby chyba taki wał jak śmieciówka, bo pierwsza kontrola PIP i masz wesoło.
Z drugiej strony - to jest Polska, więc nie będę jakoś zszokowany jeżeli się mylę.

A z tym graniem za darmo, to zapomnij. Wisła S.S.A. to profesjonalny klub, a nie amatorski :P

SharksiK 29.04.2014 01:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1359202)
Nie mam pojęcia, ale chyba tak. Nie przeszedłby chyba taki wał jak śmieciówka, bo pierwsza kontrola PIP i masz wesoło.
Z drugiej strony - to jest Polska, więc nie będę jakoś zszokowany jeżeli się mylę.

A z tym graniem za darmo, to zapomnij. Wisła S.S.A. to profesjonalny klub, a nie amatorski :P

To pewnie dlatego wszyscy spierdalają jak Bednarz nie płaci i pali huja, gadając o pogodzie.

bonawentura 01.05.2014 17:36

Lewi obrońcy - 1. liga:
1. Adam Mojta (Sandecja Nowy Sącz) - 27 lat, 23 spotkania, 5 bramek, 6 asyst - kończy mu się kontrakt.
2. Alexis Norambuena (GKS Bełchatów) - 30 lat, 7 spotkań, 0 bramek, 0 asyst - kończy mu się kontrakt.
3. Patrik Mraz (Górnik Łęczna) - 27 lat, 19 spotkań, 0 bramek, 3 asysty - kończy mu się kontrakt.
4. Rafał Grzelak (Dolcan Ząbki) - 25 lat, 22 spotkania, 3 bramki, 1 asysta - kończy mu się kontrakt.
5. Mariusz Zasada (Miedź Legnica) - 31 lat, 21 spotkań, 0 bramek, 2 asysty- kończy mu się kontrakt (?!).


Wszystkie dane z transfermarkta - przypuszczam, że na chwilę obecną wszyscy Ci piłkarze przyszliby grać dla Wisły bez większych problemów za niewielkie pieniądze. Najlepiej w sumie prezentuje się Adam Mojta. Nim nasi włodarze powinni się zainteresować i zakontraktować jako priorytet na przyszły sezon. Z pewnością lepiej poradziłby sobie na lewej obronie niż Piotrek Brożek.

lukas14 02.05.2014 19:41

Propozycje na lato :

Bramkarz:
http://www.transfermarkt.pl/pl/lukas...direktErgebnis
http://www.transfermarkt.pl/pl/micha...er_181135.html
Obrońca Środek:
http://www.transfermarkt.pl/pl/adam-...ler_48337.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/macie...direktErgebnis
http://www.transfermarkt.pl/pl/adam-...ler_33430.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/kyryl...ler_58427.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/aleks...ler_46934.html
Obrońca Prawy
http://www.transfermarkt.pl/pl/mamad...ler_81897.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/erik-...direktErgebnis
http://www.transfermarkt.pl/pl/adam-...direktErgebnis
http://www.transfermarkt.pl/pl/barto...direktErgebnis
Obrońca Lewy
http://www.transfermarkt.pl/pl/nuno-...ler_48206.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/mateu...er_237630.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/mariu...ler_34744.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/jonat...er_260714.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/diego...direktErgebnis
Pomocnik środek :
http://www.transfermarkt.pl/pl/marko...ler_74918.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/aldo-...ler_74699.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/gabor...ler_43311.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/kamil...ler_35149.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/mateu...direktErgebnis
Pomocnik Prawy :
http://www.transfermarkt.pl/pl/serge...direktErgebnis
http://www.transfermarkt.pl/pl/marcu...ler_33416.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/monte...ler_85554.html
Pomocnik lewy :
http://www.transfermarkt.pl/pl/david...ler_37414.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/mihai...ler_49035.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/david...ler_38378.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/tomas...direktErgebnis
Napastnik:
http://www.transfermarkt.pl/pl/andre...ler_44122.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/tomas...er_108426.html
http://www.transfermarkt.pl/pl/adam-...direktErgebnis
http://www.transfermarkt.pl/pl/sito-...eler_8480.html

gypsy 02.05.2014 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1359602)
Lewi obrońcy - 1. liga:
1. Adam Mojta (Sandecja Nowy Sącz) - 27 lat, 23 spotkania, 5 bramek, 6 asyst - kończy mu się kontrakt.
2. Alexis Norambuena (GKS Bełchatów) - 30 lat, 7 spotkań, 0 bramek, 0 asyst - kończy mu się kontrakt.
3. Patrik Mraz (Górnik Łęczna) - 27 lat, 19 spotkań, 0 bramek, 3 asysty - kończy mu się kontrakt.
4. Rafał Grzelak (Dolcan Ząbki) - 25 lat, 22 spotkania, 3 bramki, 1 asysta - kończy mu się kontrakt.
5. Mariusz Zasada (Miedź Legnica) - 31 lat, 21 spotkań, 0 bramek, 2 asysty- kończy mu się kontrakt (?!).


Wszystkie dane z transfermarkta - przypuszczam, że na chwilę obecną wszyscy Ci piłkarze przyszliby grać dla Wisły bez większych problemów za niewielkie pieniądze. Najlepiej w sumie prezentuje się Adam Mojta. Nim nasi włodarze powinni się zainteresować i zakontraktować jako priorytet na przyszły sezon. Z pewnością lepiej poradziłby sobie na lewej obronie niż Piotrek Brożek.

Rafal Grzelak... Dziękuję, postoję. Po co ściągać ludzi udających piłkarzy? Już lepiej młodych ogrywać, efekt ten sam, a można na tym skorzystać długoterminowo

dulli78 02.05.2014 22:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1359685)
Rafal Grzelak... Dziękuję, postoję. Po co ściągać ludzi udających piłkarzy? Już lepiej młodych ogrywać, efekt ten sam, a można na tym skorzystać długoterminowo

To chyba nie ten Rafał Grzelak o którym myślisz...

Oglądałem ostatnio fragmenty meczu Miedzi Legnica i tam jest ciekawy zawodnik - Mateusz Szczepaniak. Ale co z tego, jak nie ma doświadczenia ligowego i u Franza jest skreślony z definicji.

Matejas_ 03.05.2014 14:37

http://c.wrzuta.pl/wi7895/bf57958700279fa95364eed5/1

Na oficjalnej już klonują zawodników w kadrze II zespołu... przynajmniej kadra będzie liczniejsza :)

Sancezz 05.05.2014 13:05

Jeżeli chodzi o napastników to ciekawym rozwiązaniem jest rynek islandzki. Kiedyś pisałem o Alfredzie Finnbogasonie. Kiedy grał w rodzimej lidze, był warty 100tys euro. Do holenderskiej ligi poszedł chyba nawet za darmo a można sobie sprawdzić ile jest wart teraz. Podobna sprawa z Kolbeinn'em Sigthórssonem i J.B. Gudmundssonem.
Nastepnym (jeszcze) niewypromowanym talentem w lidze islandzkiej jest Árni Vilhjálmsson. Za takie pieniądze można zaryzykować.

http://www.mbl.is/frimg/6/73/673500.jpg

Janusz94 05.05.2014 14:38

Prawda jest taka że na każdym rynku można znaleźć talenty tylko trzeba umieć szukać. Niestety Wisła nie ma działu skautingu więc nie ma o czym mówić.

arti 05.05.2014 19:09

Wisła ma (ponoć) dział skautingu, który często obserwuje piłkarzy z południa Europy na których Wisła nie ma pieniędzy...:)

darean 05.05.2014 20:03

http://www.transfermarkt.pl/pl/marci...ler_16947.html

Leicester awansował ale jak narazie Wasyl nie przedłużył kontraktu więc jest do wzięcia za darmo , pytanie tylko czy już by chciał na zakończenie kariery wrócić do rodzinnego miasta , bo 33 lata sporo , ale z Frankiem się dogadywali w kadrze

robert777 05.05.2014 20:08

a po co nam Wasyl? kolejny emeryt...

huberix 05.05.2014 21:36

Jeśli mamy budować silny zespół(ponoć) to musimy sciągać również Polaków, ale nie w takim wieku.
Oczywiste jest, że wiek nie gra roli ale żeby potem zarobić na piłakrzach muszą być dużo młodsi.
Dajmy na to, że Brożek jest w formie- ile dostaniemy kase z ew. transferu za 31 latka ( gdyby przedłużył) ?
Ile dostaniemy za Dudke czzy kogoś innego jeśli ktoś chciałby ich kupić w tym wieku - zapewne mało
Doświadczonych zawodników mamy aż nad to .

SharksiK 06.05.2014 02:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1359971)
Jeśli mamy budować silny zespół(ponoć) to musimy sciągać również Polaków, ale nie w takim wieku.
Oczywiste jest, że wiek nie gra roli ale żeby potem zarobić na piłakrzach muszą być dużo młodsi.
Dajmy na to, że Brożek jest w formie- ile dostaniemy kase z ew. transferu za 31 latka ( gdyby przedłużył) ?
Ile dostaniemy za Dudke czzy kogoś innego jeśli ktoś chciałby ich kupić w tym wieku - zapewne mało
Doświadczonych zawodników mamy aż nad to .

Ty wiesz co znaczy słowo budować? U nas nikt nic nie bedzie budował, sklejać bedziemy 12 pilkarzy na 5 minut przed startem ligi.

I badz pewien ze ściągniemy polaków! Za 16 zł to menela nawet ciężko namóiwć, . Dlatego z taka gotówką jedzie się tam, gdzie siatka łowiąca jest rozłożona codziennie. Nawet sprawnego murzyna z mało cofniętym licznikiem można wyrwać po okazjii.

Bednarz już kilku pewnie ma, tylko musi im dokumnty wyrobić. Na hamburgera ich złapał.

adam_09 06.05.2014 10:35

nie na hamburgera tylko wbił na jakąś prywatną placówkę wyższej szkoły kosmetologii i będzie brał każdego kto ma legitkę i ubezpieczenie studenckie.

Janusz94 06.05.2014 14:58

Nie wiem czy widzieliście ale możemy sie chyba żegnać z Sarkim. Facet dostał oferte z Ingolstadt i jest napalony na wyjazd. Mi to bardzo nie przeszkadza jesli Wisła dostałaby za niego jakieś przyzwoite pieniądze ale prawda jest taka że Jacek puści go za grosze byle odzszedł i zwolnił kontrakt który i tak jest na pewno bardzo niski bo był już podpisany w czasie kryzysu.

darean 06.05.2014 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz94 (Post 1360044)
Nie wiem czy widzieliście ale możemy sie chyba żegnać z Sarkim. Facet dostał oferte z Ingolstadt i jest napalony na wyjazd. Mi to bardzo nie przeszkadza jesli Wisła dostałaby za niego jakieś przyzwoite pieniądze ale prawda jest taka że Jacek puści go za grosze byle odzszedł i zwolnił kontrakt który i tak jest na pewno bardzo niski bo był już podpisany w czasie kryzysu.



ofertę z FC Ingolstadt 04 tego klubu z 2 bundesligi ?

a jeśli chodzi o cenę wg tranfermarkt 500 k euro ale wątpie czy ktoś tyle da raczej myślę że 300 k byłoby max

brylant17 06.05.2014 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darean (Post 1360047)
ofertę z FC Ingolstadt 04 tego klubu z 2 bundesligi ?

a jeśli chodzi o cenę wg tranfermarkt 500 k euro ale wątpie czy ktoś tyle da raczej myślę że 300 k byłoby max

Tak dokładnie o ten klub chodzi

darean 06.05.2014 17:36

http://www.transfermarkt.pl/pl/kevin...er_238612.html

przykładowy zawodnik szukajmy tam w 4 lidze angielskiej , tanio pościągamy półamatorów , Bednarz szukaj tam

huberix 06.05.2014 21:14

Jeśli Sarki dobrze zagra w ostatnich meczach to przy dużym szczęśćiu te 500 k dostaniemy, jak walnie z brame to może 600 k ;)
Piłakrz napewno przyjazny, ale zawsze denerwowała mnie u niego 1 rzecz : 0 pomysłu na okiwanie przeciwnika i tylko branie na szybkość co w jego przypadku jest dobre, ale nie za każdym razem tak samo.
Płakać za nim nikt nie będzie patrząc na niego przez pryzmat umiejętności.

fresh.cie 06.05.2014 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez huberix (Post 1360090)
Jeśli Sarki dobrze zagra w ostatnich meczach to przy dużym szczęśćiu te 500 k dostaniemy, jak walnie z brame to może 600 k ;)

600 tysięcy w złotówkach miałeś chyba na myśli, raczej nie euro? 200-300k EURO to jest maximum jakie można wyciągnąć za Sarkiego, może nawet i zawyżone maximum.

WhiteDoctor 06.05.2014 21:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Janusz94 (Post 1360044)
Nie wiem czy widzieliście ale możemy sie chyba żegnać z Sarkim. Facet dostał oferte z Ingolstadt i jest napalony na wyjazd. Mi to bardzo nie przeszkadza jesli Wisła dostałaby za niego jakieś przyzwoite pieniądze ale prawda jest taka że Jacek puści go za grosze byle odzszedł i zwolnił kontrakt który i tak jest na pewno bardzo niski bo był już podpisany w czasie kryzysu.

ten producent wiatru nawet za 100k euro będzie dobrym interesem

ściągnąć znowu 2 ludzi którzy tą ligę nakrywają czapą choćby byli nawet w średniej formie( tak jak zimą Dudka i Stilic) ale dodatkowo dorzucić kilku gości na ławkę o czym w ostatnim okienku niestety zapomnieliśmy

2014:

http://www.transfermarkt.de/en/przem...ler_29542.html
http://www.transfermarkt.de/en/dawid...ler_29744.html
http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_33137.html
http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_48337.html
http://www.transfermarkt.de/en/deleu...ler_54988.html
http://www.transfermarkt.de/en/ugo-u...ler_33222.html
http://www.transfermarkt.de/en/piotr...er_120892.html
http://www.transfermarkt.de/en/macie...er_154076.html

dodatkowo zakręcić się nad wypożyczeniem takich gości jak:

http://www.transfermarkt.de/en/pawel...er_164759.html
http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_52830.html
http://www.transfermarkt.de/en/rados...ler_45042.html
http://www.transfermarkt.de/en/jaros...ler_34652.html
http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_24524.html
http://www.transfermarkt.de/en/milos...er_143983.html
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_45185.html
http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_55263.html
http://www.transfermarkt.de/en/kacpe...ler_86030.html

adam_09 06.05.2014 23:09

coś Ty zwariował ?
Top 10 grajków bednarza pochodzić będzie raczej z Biznes Ligi, Ligi Kurdwanowa czy .... wie czego jeszcze gdzie zawodnicy są do wyjęcia za osłonki po parówkach.

bonawentura 07.05.2014 00:10

Plizgę możnaby spróbować wyciągnąć. Zawodnik do rotacji jak ulał... i potrafi grać na trzech różnych pozycjach w ofensywie - taki "zapychacz" dziur. Tym bardziej, że Sarkiego sprzedamy, to będziemy mieć pieniążki na ewentualne opłacenie go przez rok.

Matejas_ 07.05.2014 06:05

Skoro Miśkiewicz odchodzi powinni zainteresować się Andrzejem Sobieszczykiem z Puszczy Niepołomice

St Yabol 07.05.2014 08:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matejas_ (Post 1360114)
Skoro Miśkiewicz odchodzi powinni zainteresować się Andrzejem Sobieszczykiem z Puszczy Niepołomice

a odchodzi?

gypsy 07.05.2014 12:42

Misiek pewnie zostanie, tylko liczy, że Wisła zaoferuje mu lepsze warunki i dlatego tak kręci nosem. Co nie znaczy, że nie mamy szukać jego potencjalnych następców, a już na pewno solidny zmiennik by się przydał. Ewentualnie ktoś, z kim mógłby walczyć o pierwszy skład.

syryls 07.05.2014 13:24

Na ten moment trzeba wypożyczyć 2-3 młodych zawodników do 1 Ligi, ewentualnie do beniaminków, ktoś taki jak Uryga, Bartosz, Zając potrzebują wskoczyć na lepszy poziom

riv 07.05.2014 16:00

Jeśli Misiek odchodzi to może zamiast ściągać jakichś typów z Puszczy Niepołomice dać szansę naszemu naprawdę niezłemu młodziakowi? Jeśli puścimy Mateusza Zająca to może się skończyć tak jak z Trelą.

szprotson 07.05.2014 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez riv (Post 1360200)
Jeśli Misiek odchodzi to może zamiast ściągać jakichś typów z Puszczy Niepołomice dać szansę naszemu naprawdę niezłemu młodziakowi? Jeśli puścimy Mateusza Zająca to może się skończyć tak jak z Trelą.

a może tak jak z Kurto i Cebanu ?
Czy może tak jak z Jarosińskim ?

Matejas_ 07.05.2014 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1360121)
a odchodzi?

Niekoniecznie musi odchodzić... Nie przesadzajmy, że nie stać by Wisły było na wyciągnięcie go z klubu, który umówmy się jest dla niego jedynie przystankiem. Obserwowałem go od momentu gdy zaczął bronić barw Czarnych Staniątki, mówiłem wtedy znajomym że gość mógłby spokojnie bronić w I lidze... teraz mówie z czystym sumieniem, że nie jest gorszy od bramkarzy ekstraklasy. Owszem nie mówie że Miśkiewicz jest zły, cieszyłem się na jego przyjście bo gość nie dość że rodowity Krakus, to jeszcze szlifnął rzemiosła na zachodzie. Andrzej może nie jest jeszcze bramkarzem formatu ekstraklasowego, ale Misiek przychodząc do Wisły był większą niewiadomą, a jednak godnie zastąpił Pareikę.

ps. jeśli faktycznie ten zawodnik trafi do Wisły, wysyłam na oficjalnej swoją kandydaturę do Bednarza na skauta... w końcu wakat polityka Żurawskiego się zwalnia i lukę po Panie Macieju trzeba wypełnić będzie wypełnić.

topamers 09.05.2014 12:35

Kucharczyka z Legii można było by brać bo u Berga to on raczej nie gra pierwszych skrzypiec.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl