![]() |
Ja byłem bramkarzem przez trzy lata do drugiej gimnazjum. Mam 20 lat, jestem studentem, a to chyba najważniejsze. A, no i moja mama jest księgową w w spółdzielni mieszkaniowej, może załatwić zniżkę 0,5% na mieszkania. Myślicie, że styknie?
|
Cytat:
|
albo gorzej, umowę o dzieło będzie taniej
|
Cytat:
Jeśli masz nie polski paszport to zapraszam na testy - Z.Kapka |
Mnie zawsze stawiali na bramce, bo najwolniej biegałem. Mogę grać w weekendy. Przyda mi się trochę ruchu, bo mam siedzącą pracę.
P.S. Mogę grać na śmieciówce, mam płacony ZUS. Tysiak styknie (na regenerację pomeczową). |
Cytat:
Dla mnie gra w Wiśle to będzie zaszczyt i czysta przyjemność więc zrzekam się wynagrodzenia. Myślę że dzięki tej decyzji, klub w przyszłym okienku powinien wyjść na prostą i mieć już tylko kłopot bogactwa. Osobiście wiążę z z moją obecnością ambitne plany, dlatego jako zawodnik szerokiej kadry oraz zmiennik Klarica w pełni będę usatysfakcjonowany. Tak szybciutko, korzystając z okazji. Pozdrawiam trenera Smudę wraz z małżonką... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Z drugiej strony - to jest Polska, więc nie będę jakoś zszokowany jeżeli się mylę. A z tym graniem za darmo, to zapomnij. Wisła S.S.A. to profesjonalny klub, a nie amatorski :P |
Cytat:
|
Lewi obrońcy - 1. liga:
1. Adam Mojta (Sandecja Nowy Sącz) - 27 lat, 23 spotkania, 5 bramek, 6 asyst - kończy mu się kontrakt. 2. Alexis Norambuena (GKS Bełchatów) - 30 lat, 7 spotkań, 0 bramek, 0 asyst - kończy mu się kontrakt. 3. Patrik Mraz (Górnik Łęczna) - 27 lat, 19 spotkań, 0 bramek, 3 asysty - kończy mu się kontrakt. 4. Rafał Grzelak (Dolcan Ząbki) - 25 lat, 22 spotkania, 3 bramki, 1 asysta - kończy mu się kontrakt. 5. Mariusz Zasada (Miedź Legnica) - 31 lat, 21 spotkań, 0 bramek, 2 asysty- kończy mu się kontrakt (?!). Wszystkie dane z transfermarkta - przypuszczam, że na chwilę obecną wszyscy Ci piłkarze przyszliby grać dla Wisły bez większych problemów za niewielkie pieniądze. Najlepiej w sumie prezentuje się Adam Mojta. Nim nasi włodarze powinni się zainteresować i zakontraktować jako priorytet na przyszły sezon. Z pewnością lepiej poradziłby sobie na lewej obronie niż Piotrek Brożek. |
Cytat:
|
Cytat:
Oglądałem ostatnio fragmenty meczu Miedzi Legnica i tam jest ciekawy zawodnik - Mateusz Szczepaniak. Ale co z tego, jak nie ma doświadczenia ligowego i u Franza jest skreślony z definicji. |
http://c.wrzuta.pl/wi7895/bf57958700279fa95364eed5/1
Na oficjalnej już klonują zawodników w kadrze II zespołu... przynajmniej kadra będzie liczniejsza :) |
Jeżeli chodzi o napastników to ciekawym rozwiązaniem jest rynek islandzki. Kiedyś pisałem o Alfredzie Finnbogasonie. Kiedy grał w rodzimej lidze, był warty 100tys euro. Do holenderskiej ligi poszedł chyba nawet za darmo a można sobie sprawdzić ile jest wart teraz. Podobna sprawa z Kolbeinn'em Sigthórssonem i J.B. Gudmundssonem.
Nastepnym (jeszcze) niewypromowanym talentem w lidze islandzkiej jest Árni Vilhjálmsson. Za takie pieniądze można zaryzykować. http://www.mbl.is/frimg/6/73/673500.jpg |
Prawda jest taka że na każdym rynku można znaleźć talenty tylko trzeba umieć szukać. Niestety Wisła nie ma działu skautingu więc nie ma o czym mówić.
|
Wisła ma (ponoć) dział skautingu, który często obserwuje piłkarzy z południa Europy na których Wisła nie ma pieniędzy...:)
|
http://www.transfermarkt.pl/pl/marci...ler_16947.html
Leicester awansował ale jak narazie Wasyl nie przedłużył kontraktu więc jest do wzięcia za darmo , pytanie tylko czy już by chciał na zakończenie kariery wrócić do rodzinnego miasta , bo 33 lata sporo , ale z Frankiem się dogadywali w kadrze |
a po co nam Wasyl? kolejny emeryt...
|
Jeśli mamy budować silny zespół(ponoć) to musimy sciągać również Polaków, ale nie w takim wieku.
Oczywiste jest, że wiek nie gra roli ale żeby potem zarobić na piłakrzach muszą być dużo młodsi. Dajmy na to, że Brożek jest w formie- ile dostaniemy kase z ew. transferu za 31 latka ( gdyby przedłużył) ? Ile dostaniemy za Dudke czzy kogoś innego jeśli ktoś chciałby ich kupić w tym wieku - zapewne mało Doświadczonych zawodników mamy aż nad to . |
Cytat:
I badz pewien ze ściągniemy polaków! Za 16 zł to menela nawet ciężko namóiwć, . Dlatego z taka gotówką jedzie się tam, gdzie siatka łowiąca jest rozłożona codziennie. Nawet sprawnego murzyna z mało cofniętym licznikiem można wyrwać po okazjii. Bednarz już kilku pewnie ma, tylko musi im dokumnty wyrobić. Na hamburgera ich złapał. |
nie na hamburgera tylko wbił na jakąś prywatną placówkę wyższej szkoły kosmetologii i będzie brał każdego kto ma legitkę i ubezpieczenie studenckie.
|
Nie wiem czy widzieliście ale możemy sie chyba żegnać z Sarkim. Facet dostał oferte z Ingolstadt i jest napalony na wyjazd. Mi to bardzo nie przeszkadza jesli Wisła dostałaby za niego jakieś przyzwoite pieniądze ale prawda jest taka że Jacek puści go za grosze byle odzszedł i zwolnił kontrakt który i tak jest na pewno bardzo niski bo był już podpisany w czasie kryzysu.
|
Cytat:
ofertę z FC Ingolstadt 04 tego klubu z 2 bundesligi ? a jeśli chodzi o cenę wg tranfermarkt 500 k euro ale wątpie czy ktoś tyle da raczej myślę że 300 k byłoby max |
Cytat:
|
http://www.transfermarkt.pl/pl/kevin...er_238612.html
przykładowy zawodnik szukajmy tam w 4 lidze angielskiej , tanio pościągamy półamatorów , Bednarz szukaj tam |
Jeśli Sarki dobrze zagra w ostatnich meczach to przy dużym szczęśćiu te 500 k dostaniemy, jak walnie z brame to może 600 k ;)
Piłakrz napewno przyjazny, ale zawsze denerwowała mnie u niego 1 rzecz : 0 pomysłu na okiwanie przeciwnika i tylko branie na szybkość co w jego przypadku jest dobre, ale nie za każdym razem tak samo. Płakać za nim nikt nie będzie patrząc na niego przez pryzmat umiejętności. |
Cytat:
|
Cytat:
ściągnąć znowu 2 ludzi którzy tą ligę nakrywają czapą choćby byli nawet w średniej formie( tak jak zimą Dudka i Stilic) ale dodatkowo dorzucić kilku gości na ławkę o czym w ostatnim okienku niestety zapomnieliśmy 2014: http://www.transfermarkt.de/en/przem...ler_29542.html http://www.transfermarkt.de/en/dawid...ler_29744.html http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_33137.html http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_48337.html http://www.transfermarkt.de/en/deleu...ler_54988.html http://www.transfermarkt.de/en/ugo-u...ler_33222.html http://www.transfermarkt.de/en/piotr...er_120892.html http://www.transfermarkt.de/en/macie...er_154076.html dodatkowo zakręcić się nad wypożyczeniem takich gości jak: http://www.transfermarkt.de/en/pawel...er_164759.html http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_52830.html http://www.transfermarkt.de/en/rados...ler_45042.html http://www.transfermarkt.de/en/jaros...ler_34652.html http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_24524.html http://www.transfermarkt.de/en/milos...er_143983.html http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_45185.html http://www.transfermarkt.de/en/grzeg...ler_55263.html http://www.transfermarkt.de/en/kacpe...ler_86030.html |
coś Ty zwariował ?
Top 10 grajków bednarza pochodzić będzie raczej z Biznes Ligi, Ligi Kurdwanowa czy .... wie czego jeszcze gdzie zawodnicy są do wyjęcia za osłonki po parówkach. |
Plizgę możnaby spróbować wyciągnąć. Zawodnik do rotacji jak ulał... i potrafi grać na trzech różnych pozycjach w ofensywie - taki "zapychacz" dziur. Tym bardziej, że Sarkiego sprzedamy, to będziemy mieć pieniążki na ewentualne opłacenie go przez rok.
|
Skoro Miśkiewicz odchodzi powinni zainteresować się Andrzejem Sobieszczykiem z Puszczy Niepołomice
|
Cytat:
|
Misiek pewnie zostanie, tylko liczy, że Wisła zaoferuje mu lepsze warunki i dlatego tak kręci nosem. Co nie znaczy, że nie mamy szukać jego potencjalnych następców, a już na pewno solidny zmiennik by się przydał. Ewentualnie ktoś, z kim mógłby walczyć o pierwszy skład.
|
Na ten moment trzeba wypożyczyć 2-3 młodych zawodników do 1 Ligi, ewentualnie do beniaminków, ktoś taki jak Uryga, Bartosz, Zając potrzebują wskoczyć na lepszy poziom
|
Jeśli Misiek odchodzi to może zamiast ściągać jakichś typów z Puszczy Niepołomice dać szansę naszemu naprawdę niezłemu młodziakowi? Jeśli puścimy Mateusza Zająca to może się skończyć tak jak z Trelą.
|
Cytat:
Czy może tak jak z Jarosińskim ? |
Cytat:
ps. jeśli faktycznie ten zawodnik trafi do Wisły, wysyłam na oficjalnej swoją kandydaturę do Bednarza na skauta... w końcu wakat polityka Żurawskiego się zwalnia i lukę po Panie Macieju trzeba wypełnić będzie wypełnić. |
Kucharczyka z Legii można było by brać bo u Berga to on raczej nie gra pierwszych skrzypiec.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl