Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

parumbuła 13.05.2010 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 897816)
Witam, zamierzam sobie kupić wędke ale nie za bardzo sie znam na wędkach. Łowić będe raczej amatorsko i zastanawiam się narazie nad tymi dwiema wędkami:

http://www.allegro.pl/item1022974641...k_gratisy.html
http://www.allegro.pl/item1023251365...oria_tani.html


przeznaczyć na to zamierzam nie więcej niż 60 zł, jakieś rady?

pozdrawiam

za tą cene to bierz co popadnie

Arkas 13.05.2010 16:28

Będę miał auto do sprzedania i żeby np. pojechać na giełdę samochodową to muszę opłacić tam miejsce, gdzie będę stał? I jeśli tak jaka jest cena?

Krzysiek 13.05.2010 18:26

Yo! Mam problem z kamerką na budowę trybuny wschodniej. Mianowicie, za cholerę nie widzę co się tam dzieje. Instalowałem już milion różnych wersji QT i jeden wielki c**j z tego. Wie ktoś może jak z tym ustrojstwem sobie poradzić? Bo mnie za chwile krew zaleje, no i ucierpi na tym komputer.

Dzięki za pomoc:)
Pozdro!

Ploughmanson 13.05.2010 18:35

Wystawiłem na allegro dwie rzeczy i o dziwo minęły już ponad dwie godziny, a ja ciągle nie mam ich w "Sprzedaję". Informacja o tym, że wystawiłem przedmioty doszła mi już na maila, jednak obydwie aukcje nie posiadają swojego numeru i nie ma ich w "systemie" do kupienia. Kasę za wystawienie pobrało. Czekać cierpliwie czy działać coś??

PawełABG 14.05.2010 10:07

Czy wiecie o której jutro zaczyna się pedalska parada i może wiecie gdzie ludzie się zbieraja w anty paradzie

LeszekABG 14.05.2010 10:08

Zbiórka MW o 13 na rynku.

WISŁAZWE 14.05.2010 13:15

Od ok. godziny mam problem z netem, mianowicie forum, wp i inne portale wchodzą bez problemu natomiast nie mogę wejść na google.pl eSKaWuKa ani na oficjalną stronę czy ktoś wie co może byc przyczyną takiego stanu rzeczy bo trochę mnie to denerwuje.

Kibic z Grodu Kraka 14.05.2010 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 897816)
Witam, zamierzam sobie kupić wędke ale nie za bardzo sie znam na wędkach. Łowić będe raczej amatorsko i zastanawiam się narazie nad tymi dwiema wędkami:

http://www.allegro.pl/item1022974641...k_gratisy.html
http://www.allegro.pl/item1023251365...oria_tani.html


przeznaczyć na to zamierzam nie więcej niż 60 zł, jakieś rady?

pozdrawiam

Pytanie moje brzmi co Ty tym chcesz złowić ?? jesli Twoje dzieci nie maja się czym bawić i potrzeba ci uklejek i płotek to ok . Do łowienia się to raczej nie nadaje ale do siedzenia nad wodą a i owszem

Kibic z Grodu Kraka 14.05.2010 14:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 897819)
Bardzo bym prosil osoby ktore znaja sie na tym o odpowiedz ;)

Czego oczekujesz od takiego kredytu ?? szybkości decyzji kredytowej , kosztów kredytu??
Jeśli masz stałe dochody to w Twoim banku "macierzystym" dostaniesz limit odnawialny w koncie z oprocentowaniem okolo 11% nikogo się nie prosisz wystarczy że Twoja pensja spływa na Twoje konto

eryk_cartman 14.05.2010 14:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 898588)
Czego oczekujesz od takiego kredytu ?? szybkości decyzji kredytowej , kosztów kredytu??
Jeśli masz stałe dochody to w Twoim banku "macierzystym" dostaniesz limit odnawialny w koncie z oprocentowaniem okolo 11% nikogo się nie prosisz wystarczy że Twoja pensja spływa na Twoje konto

Pieniązki dostaje do reki niestety. A jesli chodzi mi o kredycik to o szybkosc mi nie chodzi, raczej o koszty kredytu :)

Kibic z Grodu Kraka 14.05.2010 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 898597)
Pieniązki dostaje do reki niestety. A jesli chodzi mi o kredycik to o szybkosc mi nie chodzi, raczej o koszty kredytu :)

Zakładam że kredyt w kwocie 2500 będziesz chciał zaciagnąć na 12 m-cy ( średnia to 10,5 m-c)
1. Getin bank rata 222zl
2. Volksvagen Bank Direct 224 zł
3. Polbank EFG 229 zł
Oczywiście moje porównanie może się rożnić o wyliczeń doradcow kredytowych owych banków
Najdrożej wyszło w banku pocztowym , Alior Banku, Lukas, BPH, Eurobank rata po 243 zł
Przy tak niskich kwotach kredytu różnice w koszcie brutto kredytu nie sa specjalnie powalające na kolana
Milego spłacania :-D

eryk_cartman 14.05.2010 16:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 898686)
Zakładam że kredyt w kwocie 2500 będziesz chciał zaciagnąć na 12 m-cy ( średnia to 10,5 m-c)
1. Getin bank rata 222zl
2. Volksvagen Bank Direct 224 zł
3. Polbank EFG 229 zł
Oczywiście moje porównanie może się rożnić o wyliczeń doradcow kredytowych owych banków
Najdrożej wyszło w banku pocztowym , Alior Banku, Lukas, BPH, Eurobank rata po 243 zł
Przy tak niskich kwotach kredytu różnice w koszcie brutto kredytu nie sa specjalnie powalające na kolana
Milego spłacania :-D

No mile to nie bedzie zapewne:-p kurcze przykozaczylem do psów i teraz mam:-/ ale dzieki wielkie za pomoc.

MłodePokolenie 14.05.2010 16:34

Gdzie w Krakowie można kupić markery z szeroką końcówką?

Kamil 14.05.2010 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 898585)
Pytanie moje brzmi co Ty tym chcesz złowić ?? jesli Twoje dzieci nie maja się czym bawić i potrzeba ci uklejek i płotek to ok . Do łowienia się to raczej nie nadaje ale do siedzenia nad wodą a i owszem

przesadzasz. jesli jest poczatkujacy po co mu jakis zajebisty sprzet?
kilka lat wstecz na taki sprzet spokojnie wylawialem 60cm brzany...
niech tylko patrzy co by był duzy ciezar wyrzutu

rafil 14.05.2010 17:29

Jak można na szybkości rozpompować piłkę?

<Crasch> 14.05.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic z Grodu Kraka (Post 898585)
Pytanie moje brzmi co Ty tym chcesz złowić ?? jesli Twoje dzieci nie maja się czym bawić i potrzeba ci uklejek i płotek to ok . Do łowienia się to raczej nie nadaje ale do siedzenia nad wodą a i owszem

Zamierzam łowić pare razy na pol roku, rekreacyjnie, mogą być i płotki ale jeśli uważasz że to gowno warte to moge dołożyć stowe, za miesiąc bo teraz nie mam i kupić coś lepszego, tylko zaproponuj jakis sprzet

MłodePokolenie 14.05.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafil (Post 898723)
Jak można na szybkości rozpompować piłkę?

Wbić igłę od pompki i gnieść piłke :D szybszego chyba nie ma, przynajmniej nie znam.

rafil 14.05.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 898728)
Wbić igłę od pompki i gnieść piłke :D szybszego chyba nie ma, przynajmniej nie znam.


dzięki, rzeczywiście szybki sposób, już powietrze uszło :D

Kibic z Grodu Kraka 14.05.2010 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 898727)
Zamierzam łowić pare razy na pol roku, rekreacyjnie, mogą być i płotki ale jeśli uważasz że to gowno warte to moge dołożyć stowe, za miesiąc bo teraz nie mam i kupić coś lepszego, tylko zaproponuj jakis sprzet

http://www.allegro.pl/item1023251365...oria_tani.html jak dla mnie tym zestawem nie pobawisz sie tzn nie wyrzucisz zbyt daleko jesli myslisz perspektywicznie o lowieniu to stanowczo odradzam
http://www.allegro.pl/item1022974641...k_gratisy.html o ile wedzisko wydaje się ok tak kołowrotek jak dla mnie oczywiście słabiutki
http://www.allegro.pl/item1027440342...as_szpula.html tu masz tani sprawdzony golden podobny mam od 6 lat miałem go tylko kupic na chwile :-D
a bawię się nim bez przegladów i serwisu do dziś
http://allegro.pl/item1026307391_wed...p_60_110g.html wytrzymałe miłe wędzisko rownież z serii tele-karp kupione 6 lat na jeden wyjazd a łowię nim do dziś
domyslam sie że kolega z Wrocka jeśli tak to podałeś link z allegro od tego samego sprzedającego MArkolas zapewne osobiście Ci doradzi. Jak kołowrotek Golden ok , tak wędka naprawde zalezy gdzie się łowi czy rzeka jezioro czy jest duzo drzew itp
Połamania kija:-)

mic 14.05.2010 18:24

Panowie potrzebuje kupic maly telewizor LCD (max 26"). Jaki polecacie ? Raczej znanych firm

FullHD

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 898784)
Po co Ci Full HD przy tak małej przekątnej telewizora? ... jest jedynie wykorzystywalne przy podłączeniu Blu Ray lub konsoli do gier.

;)

podszywacz 14.05.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 898773)
Panowie potrzebuje kupic maly telewizor LCD (max 26"). Jaki polecacie ? Raczej znanych firm

FullHD

Po co Ci Full HD przy tak małej przekątnej telewizora? Robią takie wogóle? Po co przepłacać, lepiej wybrać HD Ready. Przy przekątnej telewizora poniżej 42" nie zauważysz różnicy pomiędzy Full HD a HD Ready. Poza tym Full HD (1920p) jest jedynie wykorzystywalne przy podłączeniu Blu Ray lub konsoli do gier. Wszyscy nadawcy telewizyjni nadają programy HD w rozdzielczości 1920i do którego wystarczy telewizor HD Ready. Ja polecam Sharpa, takiego używam. Wszystkie marki są porównywalne, właściwie jest na rynku dwóch producentów matryc, reszta to obudowa, trochę elektroniki i dobry marketing.

podszywacz 14.05.2010 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 898773)
;)

Co chciałeś przez to powiedzieć? Masz inne zdanie, nie pomogłem Ci? :)

mic 14.05.2010 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 898786)
Co chciałeś przez to powiedzieć? Masz inne zdanie, nie pomogłem Ci? :)

Odpowiedziales sobie sam na pytanie ;) Dostalem zadanie znalezienia dobrego, taniego itd. dla Glownie ma byc pod konsole (ale i tez jako monitor - ale przy tej przekatnej to wiekszosc).

W kazdym razie dzieki :)

R33 14.05.2010 19:30

Tramwaj 15 jutro normalnie jedzie z ul. Lubicz na Stadion Hutnika? Pytam bo nie jestem z Krk, a nie wiem jak to z MPKami.

medyk 14.05.2010 19:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 898833)
Tramwaj 15 jutro normalnie jedzie z ul. Lubicz na Stadion Hutnika? Pytam bo nie jestem z Krk, a nie wiem jak to z MPKami.

troche inaczej niż w pon-pt http://www.mpk.krakow.pl/ sprawdz sam

fifi1906 14.05.2010 19:43

mam kłopot! otóż czasami mi wyświetla obrazki na allegro a czasami nie! czym to jest spowodowane i jak to naprawic?

wroobel88 14.05.2010 21:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 898843)
mam kłopot! otóż czasami mi wyświetla obrazki na allegro a czasami nie! czym to jest spowodowane i jak to naprawic?

odśwież strone :P

Arkas 14.05.2010 22:31

Gdzie wyrabia się książeczkę sanepidowską?
Jaka cena/ jak długo to trwa? Bo potrzebuje na już

fifi1906 14.05.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wroobel88 (Post 898906)
odśwież strone :P


próbowałem kilka razy i nic! miniaturka zdjecia jest git ale jak dam powieksz albo zjezdzamna dol to nie wyswietla!

Padre1906 14.05.2010 22:57

Arkas:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3269204 Pierwsze 3 posty odpowiedzą Ci na wszystko.(jeśli będzie to uznane za reklamę proszę o skasowanie )

MłodePokolenie 15.05.2010 08:48

A więc znów. Gdzie można kupić markery z szeroką końcówką w Krakowie?

damianol1991 15.05.2010 10:08

http://www.youtube.com/watch?v=IXw8TY9GJow kto wie jak się nazywa pierwsza nutka ?

KosaPS 15.05.2010 10:11

Orientuje się ktoś gdzie można w Krakowie kupić takie budy Freda Perrego??
http://allegro.pl/item1040030633_ten...u_42_uk_8.html

speedfashion 15.05.2010 10:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez damianol1991 (Post 899085)
http://www.youtube.com/watch?v=IXw8TY9GJow kto wie jak się nazywa pierwsza nutka ?

Sprawdź Apocalyptica - Path

<3 Wisla Kraków 15.05.2010 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 898970)
Gdzie wyrabia się książeczkę sanepidowską?
Jaka cena/ jak długo to trwa? Bo potrzebuje na już

Z tego co sie orietuje to najpierw trzeba miec skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu,a pózniej jedziesz na Prądnicka i tam wszystko załatwiasz.Wszystko chyba Cie wyniesie około 100zł(ja tak płaciłem z 4lata temu) chyba ze coś sie zmieniło,czeka sie ok 2-3tyg na ksiązeczke.

Tu masz tel do sanepidu,gdyby czegoś nie wiedział.
ul. Prądnicka 76
31-202 Kraków
tel. (012) 416-20-91
Pozdro

michu-k 15.05.2010 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 898970)
Gdzie wyrabia się książeczkę sanepidowską?
Jaka cena/ jak długo to trwa? Bo potrzebuje na już

Przyjedź sobie do Diagnostyki na ul.Wolską lub do innego oddziału.

Zapłacisz 70 złotych od ręki, dostaniesz rachunek i pojemniki na trzy próbki.

Na wynik czekasz do tygodnia.

http://www.diag.pl/

felipe 15.05.2010 11:33

Był podobno kiedys (jest nadal?) jakiś nr gg kontaktowy do Wisły, gdzie mozna zadawać pytania. Kojarzy ktoś, bo głupi jestem i znaleźć nie mogę :)


EDIT: Tak Rudi, 1906. Dzięki.

Szok, że na to nie wpadłem :lol:

Rudi5555 15.05.2010 11:35

Nie czasami 1906 ?

arrosmay 15.05.2010 11:43

Mam pytanie :) Bo niby jesteśmy w strefie Shengen i możemy podróżowac bez paszportów, a wystarczy dowód. No więc mam pytanie, czy da radę poleciec/pojechac na dowodzie tymczasowym do Wielkiej Brytanii?

Above 15.05.2010 11:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 897425)
które banki udzielają kredytów studenckich ?
czy jest gdzieś w Krakowie coś w rodzaju giełdy rowerowej ?

Podbijam pytania!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl