![]() |
Nie przesadzajmy z goscmi typu Bieszczad bo jakbysmy mieli opisywac losy bylych pilkarzy Wisly typu Bieszczad to nie starczyloby stron..
facet rozegral 45 minut w 1 druzynie Wisly (Wisla vs Jagiellonia w 2013 r i wpuścił bramkę). Nic poza tym. |
"Jeszcze kilka lat grania mi zostało, więc nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Jeśli jednak już na to przyjdzie czas, to raczej dojdzie do tego co zapowiadałem wcześniej, a mianowicie chciałbym skończyć karierę tam gdzie wypływałem w wielki świat czyli w Wiśle Kraków."
Rozmowa z Kubą z 22 czerwca. http://www.nto.pl/aktualnosci/a/jaku...idze,12216513/ |
Cytat:
|
Tomasz Zając, ostatnio Sandecja na testach w Pogoni Siedlce......
a Czekaj trenuje z Chojniczanką |
Piotr Ćwielong wylądował w GKS Tychy oby tylko pogoda pozwalała na grę :/
|
Michał Zając, syn Bogdana kontynuuje podróż po Polsce
po testach w Zabrzu pojechał do Legionowa... |
do usunięcia
|
Nie wiem czy bylo.
Kuba Błaszczykowski Honorowym Obywatelem Opola. "Chciał bym skończyć karierę w Wiśle Kraków" 13:40s http://sport.tvp.pl/32979904/blaszcz...o-jest-mozliwe |
Aleksander Kwiek piłkarzem Widzewa
|
może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę
http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/ wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp |
Cytat:
To w dalszym ciągu jest gówniarz. Bardzo dobrze pamiętam sytuację sprzed roku z jego zaginięciem. Od razu byłem pewien, że to był wybryk, a nie faktycznie zaginięcie. Ciężko, żeby 33 latek dogadywał się z takim szczylem jakim był/jest Buras. |
@Arkadiusz.Czerepach dzięki za link. Przejmujący jest ten wywiad. Nie rozumiem, czemu Buras wstydził się pracy na stacji benzynowej. Ma się w życiu czego wstydzić, fakt, ale że akurat uczciwej i chyba ciężkiej pracy? Tak czy inaczej, trzymam kciuki za chłopaka. I radziłbym mu też zdobyć jakiś zawód poza piłką. Tak na wszelki wypadek.
|
specjalnie podkreśliłem motyw z Brożkiem żeby przyciągnąć uwagę, tak naprawde jeden z ciekwaszych wywiadów jakie czytalem ostatnio , duzo ciekawych rzeczy z szatni, bardzo pouczające co pisze o Probierzu, Smudzie , itd
|
Ciekawe ile w tym prawdy,a ile bujdy
|
Bardzo miły, kulturalny chłopak. Bardzo cieszyła jego mina, gdy trafił jakiś numer. Dzięki temu artykułowi dowiedziałem się, kim on właściwie jest
|
Smuda odszedł z Łęcznej ciekawe gdzie zakotwiczy? a może emerytura ?
|
Pewnie Kielce
|
O Smudzie można powiedzieć wiele. Zwłaszcza to ze się wypowiedzieć nie umie.
Ale na pewno nie to że pieniążków liczyć nie umie.... Teraz się dziwi że klub ma 7 mln długu i jak można było do tego doprowadzić. No to ja mu odpowiadam że właśnie takimi kontraktami jak z nim... |
My mamy jeszcze wiecej tych dlugow i licencje dostalismy.
|
Cytat:
:lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
od gościa, który jest blisko Wisły zawsze mówił , że Smuda nie miał kompletnie żadnego warsztatu tylko tak potrafił wpoić w głowie, że ktoś jest zajebistym kozakiem i to robiło robote :D
|
Tytuł tematu odpowiedni. Mączyński w Legii.
|
Cytat:
|
-Dzień dobry, jest mąka?
-Nie ma, sprzedała się. :lol: :lol: z twittera rozbawiło mnie |
...bo to zepsuta mąka była... dobrze, że jej już nie ma bo by jeszcze zaraza na inne towary przeszła...
|
|
W sumie zastanówmy się. Jest nad czym płakać w ogóle? Judasz poszedł, sprzedał się, krzyż na drogę. W środku mamy Brleka, Halilovicia, Semira, Wojtkowskiego, Lloncha i ewentualnie Veleza. Przez cały swój okres mączyń$ki nie pokazał nic. Strzelił parę goli w przeważnie w gówno wartych meczach (jedynie derby i gol na wagę remisu był wazny, inne to juz podbeskidzie, korona w meczach o pietruszke). Asysty zaliczał raz na ruski rok, a po za tym psuł ponoć atmosferę w szatni, co juz janekx mowil, a nikt mu nie wierzył. Piłkarz na skalę reprezentacji, powinien reprezentować wyższy poziom w klubie. Zagrał parę ładnych piłek na sezon, a większość to słabiutkie mecze (głupie straty piłek, słabe krycie), urazy itp. Pozycja do załatania jak już pisałem wyżej. Żegnam bez żalu, zginie w zapomnieniu. Przeciętny piłkarz
|
Donald w jednym klubie z Rzeźniczakiem https://m.facebook.com/story.php?sto...47999712048832
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl