Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

c. 27.06.2017 12:37

Nie przesadzajmy z goscmi typu Bieszczad bo jakbysmy mieli opisywac losy bylych pilkarzy Wisly typu Bieszczad to nie starczyloby stron..

facet rozegral 45 minut w 1 druzynie Wisly (Wisla vs Jagiellonia w 2013 r i wpuścił bramkę). Nic poza tym.

wislak1995 27.06.2017 13:21

"Jeszcze kilka lat grania mi zostało, więc nie wybiegam tak daleko w przyszłość. Jeśli jednak już na to przyjdzie czas, to raczej dojdzie do tego co zapowiadałem wcześniej, a mianowicie chciałbym skończyć karierę tam gdzie wypływałem w wielki świat czyli w Wiśle Kraków."

Rozmowa z Kubą z 22 czerwca.

http://www.nto.pl/aktualnosci/a/jaku...idze,12216513/

ashkeczup 27.06.2017 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1473478)
Nie przesadzajmy z goscmi typu Bieszczad bo jakbysmy mieli opisywac losy bylych pilkarzy Wisly typu Bieszczad to nie starczyloby stron..

facet rozegral 45 minut w 1 druzynie Wisly (Wisla vs Jagiellonia w 2013 r i wpuścił bramkę). Nic poza tym.

Puchar Polski z amicą? To, że odchodzi z jednego klubu nie znaczy, że nie trafi do lepszego Jezus Maria ludzie

emjot 27.06.2017 15:28

Tomasz Zając, ostatnio Sandecja na testach w Pogoni Siedlce......

a Czekaj trenuje z Chojniczanką

brylant17 27.06.2017 16:14

Piotr Ćwielong wylądował w GKS Tychy oby tylko pogoda pozwalała na grę :/

emjot 27.06.2017 16:49

Michał Zając, syn Bogdana kontynuuje podróż po Polsce
po testach w Zabrzu pojechał do Legionowa...

Virusman 28.06.2017 22:18

do usunięcia

Dariook 28.06.2017 22:40

Nie wiem czy bylo.

Kuba Błaszczykowski Honorowym Obywatelem Opola.

"Chciał bym skończyć karierę w Wiśle Kraków" 13:40s http://sport.tvp.pl/32979904/blaszcz...o-jest-mozliwe

jonaf 29.06.2017 13:18

Aleksander Kwiek piłkarzem Widzewa

Arkadiusz.Czerepach 01.07.2017 15:05

może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę

http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/

wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp

Karherop 01.07.2017 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1473814)
może "Wiślak" to za dużo powiedziane w stosunku do tego piłkarza, ale jednak epizod był a wywiad wręcz obfituje w smaczki związane z naszym klubem ! polecam lekturę

http://weszlo.com/2017/06/30/pierwsz...awojuje-swiat/

wymowny fragment o Brożku i jego kontaktach z młodymi itd itp

To na pewno za dużo powiedziane, tym bardziej że z ucałowaniem ręki przyjąłby ofertę cracovii.

To w dalszym ciągu jest gówniarz. Bardzo dobrze pamiętam sytuację sprzed roku z jego zaginięciem. Od razu byłem pewien, że to był wybryk, a nie faktycznie zaginięcie.

Ciężko, żeby 33 latek dogadywał się z takim szczylem jakim był/jest Buras.

crux.a 01.07.2017 22:32

@Arkadiusz.Czerepach dzięki za link. Przejmujący jest ten wywiad. Nie rozumiem, czemu Buras wstydził się pracy na stacji benzynowej. Ma się w życiu czego wstydzić, fakt, ale że akurat uczciwej i chyba ciężkiej pracy? Tak czy inaczej, trzymam kciuki za chłopaka. I radziłbym mu też zdobyć jakiś zawód poza piłką. Tak na wszelki wypadek.

Arkadiusz.Czerepach 02.07.2017 01:39

specjalnie podkreśliłem motyw z Brożkiem żeby przyciągnąć uwagę, tak naprawde jeden z ciekwaszych wywiadów jakie czytalem ostatnio , duzo ciekawych rzeczy z szatni, bardzo pouczające co pisze o Probierzu, Smudzie , itd

brylant17 02.07.2017 09:01

Ciekawe ile w tym prawdy,a ile bujdy

JudasPriest 02.07.2017 16:49

Bardzo miły, kulturalny chłopak. Bardzo cieszyła jego mina, gdy trafił jakiś numer. Dzięki temu artykułowi dowiedziałem się, kim on właściwie jest

brylant17 04.07.2017 05:09

Smuda odszedł z Łęcznej ciekawe gdzie zakotwiczy? a może emerytura ?

St Yabol 04.07.2017 09:17

Pewnie Kielce

Pero 04.07.2017 12:00

O Smudzie można powiedzieć wiele. Zwłaszcza to ze się wypowiedzieć nie umie.
Ale na pewno nie to że pieniążków liczyć nie umie....

Teraz się dziwi że klub ma 7 mln długu i jak można było do tego doprowadzić.
No to ja mu odpowiadam że właśnie takimi kontraktami jak z nim...

Ma_niek 04.07.2017 12:09

My mamy jeszcze wiecej tych dlugow i licencje dostalismy.

KrzychooR 04.07.2017 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1474057)
My mamy jeszcze wiecej tych dlugow i licencje dostalismy.

Ale nam długów narobili "ONI" !!

:lol:

X-Ray 04.07.2017 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez St Yabol (Post 1474040)
Pewnie Kielce

Bez szans, nie po to brali trenera z Niemiec by zmieniać przed sezonem.

KoPer 04.07.2017 13:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez X-Ray (Post 1474062)
Bez szans, nie po to brali trenera z Niemiec by zmieniać przed sezonem.

Pytanie, ile Niemiec tam posiedzi :)

seba_109 04.07.2017 13:34

od gościa, który jest blisko Wisły zawsze mówił , że Smuda nie miał kompletnie żadnego warsztatu tylko tak potrafił wpoić w głowie, że ktoś jest zajebistym kozakiem i to robiło robote :D

kibic87 04.07.2017 18:22

Tytuł tematu odpowiedni. Mączyński w Legii.

St Yabol 04.07.2017 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 1474063)
Pytanie, ile Niemiec tam posiedzi :)

Coś tam mówiono że miał iść za dyrektora ds. sportowych czy coś w tym stylu, nie za trenera.

brylant17 06.07.2017 11:55

-Dzień dobry, jest mąka?
-Nie ma, sprzedała się. :lol: :lol:


z twittera rozbawiło mnie

swiety37 06.07.2017 13:00

...bo to zepsuta mąka była... dobrze, że jej już nie ma bo by jeszcze zaraza na inne towary przeszła...

Mixu 06.07.2017 13:07

http://i68.tinypic.com/2e1bq5y.jpg

Danielek1906 06.07.2017 13:23

W sumie zastanówmy się. Jest nad czym płakać w ogóle? Judasz poszedł, sprzedał się, krzyż na drogę. W środku mamy Brleka, Halilovicia, Semira, Wojtkowskiego, Lloncha i ewentualnie Veleza. Przez cały swój okres mączyń$ki nie pokazał nic. Strzelił parę goli w przeważnie w gówno wartych meczach (jedynie derby i gol na wagę remisu był wazny, inne to juz podbeskidzie, korona w meczach o pietruszke). Asysty zaliczał raz na ruski rok, a po za tym psuł ponoć atmosferę w szatni, co juz janekx mowil, a nikt mu nie wierzył. Piłkarz na skalę reprezentacji, powinien reprezentować wyższy poziom w klubie. Zagrał parę ładnych piłek na sezon, a większość to słabiutkie mecze (głupie straty piłek, słabe krycie), urazy itp. Pozycja do załatania jak już pisałem wyżej. Żegnam bez żalu, zginie w zapomnieniu. Przeciętny piłkarz

w0lno. 06.07.2017 14:11

Donald w jednym klubie z Rzeźniczakiem https://m.facebook.com/story.php?sto...47999712048832


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl