![]() |
Cytat:
Cytat:
|
super.. jak zawsze nic nie wiadomo.. gdyby nie dociekliwość zapewne gówno byśmy wiedzili i widzieli..
|
Możliwe że jakiś watek pare storn temu opuściem bo ostatnio nie czytam na bieżąco tematu ale na ostatnich 2-3 stronach nikt o tym nie pisał. Chodzi mi o te krzesełka widoczne na zdjęciu z meczu ME.
http://galeria.wislakrakow.com/20101018/tb/19.jpg To jak sie wydaje testowe krzesełka tylko gdzie mają one być? Na trybunę dla VIP? Prasową? Czy może SkyBoxy? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Widze nie tylko ja zwrocilem uwage wczoraj na ciezka prace robotnikow... dlatego w relacji na stronie Wisły liczba Widzów powinna pojsc gore o jakies 20-30 osób, bo panowie mieli super dwu-godzinna przerwe w pracy.. dziwi mnie tylko, ze tak jest pewnie na codzien i nikt z tym nic nie robi?
|
znowu odpalam sobie kamerkę i znowu nic tam nie robią.. czy na prawdę nie ma komu wziąć za łeb pracowników ?!
jak im się nie chce to niech mi załatwią transport do KRK, jakiś pokój żebym miał gdzie kimać i sam mogę krzesełka montować! szlag mnie trafia.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Krzykaczom proponuję taką prostą zabawę z lat dziecięcych...:>
http://img251.imageshack.us/img251/2755/szczegya.jpg Nie chcę nikogo bronić, ale mówienie że nic się nie dzieje (bo rzeczywiście mogłoby się dziać szybciej) jest po prostu niesprawiedliwe... |
Noo jak na 8 dni, to postęp zajebisty...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Dodatkow chyba barierki sie pojawily
|
jak majster nie goni to po co się mają śpieszyć? sie robiło na budowie to efekty były podobne, majster gdzieś pojechał to do sklepu po browar, szlug i robota "szła" ważne że dniówka leci :D
|
Mógłby ktos zapodac zdjecie krzesełka vip-owskiego ?
|
http://img219.imageshack.us/img219/607/tryb.png
http://img543.imageshack.us/img543/9...1308h13m27.png Tutaj widać różnice... że popieprzyła im się szachownica i przekręcali konstrukcje :) |
http://img709.imageshack.us/img709/2677/szczegya2.jpg
przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :) |
Cytat:
|
Matejas_ chodzi mi o krzesełka/fotele jakie bedą na trybunie AiB bo podobno zostały wybrane a zdjecia nie ma :/
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Ogólnie konstrukcja betonowa zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz obiektu wymaga pielęgnacji! W środku szlifowanie i malowanie może i obleci, ale na zewnątrz nie ma bata... musi być czymś obłożona! Żadna hydroizolacja nie wytrzyma więcej niż kilka lat! Choć jak to powiedział znany architekt... czasem w takim kolosie musi być coś z Picassa - coś co wzbudza podziw, zachwyt, a jednocześnie wkur... i odrazę! Z czasem to docenimy :) |
Donki
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri..._na_zachodzie/ Tutaj masz na zdjęciach krzesełka dla dziennikarzy, vipowskie i jakieś jeszcze. Ale które są które to nie wiem. Był kiedyś jeszcze artykuł do tych zdjęć ale teraz nie mogę znaleźć. |
Cytat:
http://galeria.wislakrakow.com/20101018/tb/19.jpg |
Cytat:
|
krzesełka na zachodniej będą prawdopodobnie w 4 różnych wersjach:
- dla zwykłych widzów - dla prasy - dla VIPów z dolnego poziomu trybun - dla VIPów z balkonów skyboxów i loży prezydenckiej. Nie liczę stanowisk komentatorów. |
Z lozy dla Vipw najbardziej podoba mi sie ten beton,jest klasa sama w sobie ,dla vipów :lol:
oglolnie ten stadion tak pobieznie to jest fajny,ale jak juz tak glebiej poszperac ............ |
Czy odpowiedzi na interpelację dalej nie ma? Info, że miasto potrzebuje więcej czasu jest z 22 września...
|
Mostostal Warszawa (nie Polimex) dokończy budowę trybuny północnej.
http://zikit.krakow.pl/sprawy-urzedo...prawy-27ix2010 Były dwie oferty, ale jedną odrzucono. Pewnie będzie odwołanie. |
nastepne 16 baniek... w pyte to jest ze ta trybuna w sumie bedzie kosztowała prawie tyle co cały stadion Arki...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wolelibyście taki "stadion" jak będzie mieć Arka? Nie rozśmieszajcie mnie, bo ja wolę taką jedną trybunę od tego ich kurnika.
|
Nareszcie jakis wynik, cieszy mnie ze w koncu jakas inna firma sie tym zajmie.. ale te 16 mln.. :/
|
Cytat:
Nawet jak na standardy polskiej ligi. p.s. Podobno konkurs na halę Wisły cieszy się dość sporym zainteresowaniem biur architektonicznych :-) |
Cytat:
|
To w takim razie starczy na te telebimy? Chyba mieli je kupić jak wystarczy kasy z przetargu na północną, jeśli nie to poprawcie mnie.
|
Ten Mostostal między innymi wyleciał z budowy stadionu we Wrocławiu, bo zrobili półroczne opóźnienie.
W każdym razie jak zrobią to zaplecze w 4-6 miesięcy to będzie to dobrym wynikiem, ważne że wreszcie jest jakakolwiek informacja. Teraz tylko czekać na podpisanie umowy... |
Swoją drogą trochę dziwne że zgłosiły się tylko 2 firmy. Jak wygląda sprawa z terminami na wykonanie telebimów?? Kiedy rozstrzygnięcie?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:19. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl