![]() |
Superpuchar Polski w Ostrowcu Św. Legia - Wisła:
Pamięta ktoś co było skandowane pod adresem legionistów z dwa, trzy razy... za nic nie mogłem zrozumieć wtedy co trzeba krzyknąć.. i nie wiem k.. do dziś :) coś jak "mitowani"... no nie wiem. dzięki Kris. |
Mitomani, jako odpowiedź na skandowanie Legii "cała Polska dziś widziała jak Wiselka spierdalala" (odnośnie zajścia w Bełchatowie na pp)
|
Czy na jakimś kanale cyfry+ można oglądać wyścigi F1?
|
Od kiedy będzie można nabyć wejściówkę na mecz z Odrą ?
|
Cytat:
|
Odbędzie sie w tym sezonie Super Puchar? Jeżeli tak to czy jest już przypuszczalny termin i miasto w którym będzie rozegrany ten mecz?
|
Jest tu ktos ogarniety w temacie 'karta zdrowia sportowca'? Jaki tak to zapraszam na priv, mam kilka pytan.
|
Witam!
Naszła mnie ochota, aby zapisać się do klubu :) Moje pytanie brzmi czy w okresie kiedy trwają rozgrywki jest możliwość dołączenia do drużyny ? ( oczywiście karty zawodniczej nie mam, bo ostatni raz grałem w klubie jakieś 6 lat temu :) ) |
Cytat:
|
Usunąłem przez przypadek jedną pozycję z listy ściągania w utorrent, a zostało 10 % do ściągnięcia. Wiecie czy da się to jakoś przywrócić? Aby wznowiło ściąganie od tych 90 % a nie od 0.
Sprawa rozchodzi sie o 15 gb : ) Wiem, że w BitComecie można wznowić pobieranie otwierając plik torrent i wybrać tę samą ścieżkę. Pytanie czy w utorrent można podobnie. Nie chce nic ryzykować nie mając 100 % pewności. Z góry dzięki. |
Tak samo jest w uTorrencie jak nie usuniesz pliku to on najpierw sprawdza ile zostało wcześniej pobrane a później pobiera resztę. Więc możesz śmiało włączyć na nowo pobieranie
|
Jakim tramwajem dojadę na stadion Hutnika [z Czyżyn]? (nie jestem z Krk od razu mówie i za często tam nie bywam)
|
Cytat:
|
Gdzie i w jaki sposób wygląda wyrabianie książeczki sanepidowskiej w Krakowie?
|
Na Zdrowej (Siemaszki) 3 dni z rzędu biegasz z próbką kału, potem w kiosku obok kupujesz ową książeczkę, podbijają Ci to i masz.
|
Cytat:
|
Mam pytanie o urządzenie wielofunkcyjne Panasonic KX-MB773 (drukarka, fax, kopiarka, scan)
wymieniałem toner ostatnio, oryginalny na zamiennik, jeden wielki syf się zrobił... tusz jest wszędzie, drukuje mi upieprzone całe strony od tego tuszu, są paski z góry na dół gdzie nie jest nic wydrukowane. Wyczyściłem raz dokładnie wszystko, wyczyściłem drugi raz i nic, dalej syf... muszę oddać do serwisu czy mogę jeszcze sam coś pokombinować? (gwarancja nie wchodzi w grę, mimo że sprzęt jest nowy). |
Cytat:
|
do kogoś kto zna się na kredytach:]
otóż chciałbym wziąć kredyt na mieszkanie tylko problem jest taki że nie mam dochodu (jestem studentem) a moi rodzice są już wiekowi i za dużo nie zarabiają i nie dostaną np. 300tyś zł. kredytu. pytanie brzmi: Czy jest taka możliwość żeby wziąć kredyt najpierw przez moich rodziców, żeby oni na początku go spłacali a jak ja zacznę zarabiać... kredyt przejdzie na mnie?? proszę na prv. |
Jaki autobus/tramwaj odjeżdża na Wolę Justowską spod dworca?
|
czesc
jestem z wawy jestem kibicem wislky i chcialbym się dowiedziec pare rzeczy... a więc czy zeby miec karte kibica trzeba ja wyrobic w krakowie na miejscu czy w jakikolwiek sposob inny . Po drugie jezeli kibice jedza pociagiem na mecze wyjazdowe a ja samochodem to jak wejsc na sektor wisly ... Po trzecie czy mozna wchodzic na stadion jesli jest sie niepolnoletnim . Bardzo prosze o odpowiedz :d
|
Czego jesteś kibicem? Mogę Ci powiedzieć jak jest u nas, albo u naszych braci z wyjazdami. Ale "wislky" ?!
|
Cytat:
Cytat:
|
oj nie czepiaj sie szybko pisalem... a to ze mieszkam w wawie nie onacza ze mniej kocham ten klub :D
|
Cytat:
|
Mam opuchniętą szyję z jednej strony, z drugiej jest ok, od 2 dni boli mnie mocno dość gardło, ale poza tym czuję się dobrze żadnej gorączki czy coś. Trochę przedawkowałem tabletki na gardło czy mogło od tego opuchnąć?:P Nie chce mi się zawracać głowy lekarzowi. A ta opuchlizna to tak na wysokości migdałka
|
Lekarzem nie jestem, ale sądze, że to początki anginy. Lepiej wybierz się z tym do lekarza, bo z własnego doświdczenia wiem, że tojak to zaniedbasz będzie dużo gorzej.
Ma ktoś linka do wczorajszego magazynu ligowego w C+? |
Cytat:
jak to angina to zobacz czy masz w gardle cos takiego http://upload.wikimedia.org/wikipedi...na_atticus.JPG |
czy mozna wchodzic na stadion= mecz ukochanej Wislełki jesli jest sie niepolnoletnim . Bardzo prosze o odpowiedz :d a i jak dostalem odpowiedz ze przez bramke dla kibicow gosci to nie ma tam ochrony ktora nie pozwala wejsc kibicom niby miejscowym ??
|
nie mozna wchodzic na stadion jak sie jest niepelnoletnim. Zakaz stadionowy daja :(
ale moze Ci sie uda bo czasami ochroniarze zasypiaja |
Cytat:
|
Ma ktoś zdjęcie grafu "Chociaż każdy z innych stron, tutaj jest nasz drugi dom"?
|
Cytat:
10 znaków. |
Cytat:
A miałeś może już świnkę? Jeżeli nie to bym raczej ja obstawiał. Inna sprawa to zapalenie. I trzecia ostatnia to ze gdzies Cie zawialo. Co do anginy to prawdopodobnie bylaby goraczka. |
Cytat:
Jeszcze kilka lat temu można było pokombinować z tzw TBSami lub "spółdzielniami". Wpłacasz 30% wartości mieszkania (kredyt z banku) a resztę spłacasz w ratach wraz z czynszem (plus oczywiście kredyt bankowy). Nie wiem czy coś takiego jak TBSy dalej fukcjonują. Są pewnie podobne sposoby, dowiedz się w Urzedzie Miasta. |
Szukam fotogalerii meczowych z R22 z lat 2001-2004 !
|
mam pytanie orientuje sie ktoś jak sie sprawdzają słuchawki do Sony Ericsson firmy GT???są lepsze czy gorsze od firmowych słuchawek Sony bo chcę kupić nowe słuchawki do telefonu i nie wiem jakie wybrać Sony czy GT i co to za firma GT???bo jakoś nazwa mi nic nie mówi??
|
Chciałbym wymalowac pokój w Wiślackie barwy, macie jakies propozycje, fotki pokoi ?
|
Cytat:
|
Czy mógł by mi ktoś wytłumaczyć jak dla laika co mam zrobić żeby zadziałała mi kamerka ukazująca postęp prac na trybunie zachodniej?
bo cholera nie działa.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl