Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

Karherop 14.06.2017 18:05

To była czysta formalność.

A tak poza tym odpuszczenie tego chłopaka było jednym z większych błędów Smudy i mówiłem o tym głośno zaraz po usłyszeniu, że nie przedłużają z nim kontraktu...

amauri1990 17.06.2017 21:42

Krystian Kujawa przypieczętował bramką awans Garbarni do drugiej ligi. W składzie odstrzelony kiedys Marek Masiuda, w szerokiej kadrze Kamil Moskal, Arkadiusz Rys i Dominik Gaudyn

siara 18.06.2017 10:44

http://www.90minut.pl/news/278/news2...-z-Korona.html Pięknie zaczęli ! Fabian Burdenski w Koronie :) :) :)

serek.c2 18.06.2017 10:50

No ale ten Kaczarawa niegłupio wygląda...

siara 18.06.2017 10:54

Kaczarawa nie nasz był...

serek.c2 18.06.2017 10:57

Ano nie nasz... sorki za OT.

El'kabat 18.06.2017 11:00

Scyzory niech sobie wezmą jeszcze Sorina i Branco do paki..
W sumie to i tak każdy zawodnik z tego zjebanego miasta będzie chciał po miesiącu wyjechać...

brylant17 18.06.2017 12:14

Czyli Smuda będzie trenerem Korony jak odpalą tego gościa ? :D

Patryko 18.06.2017 12:20

Nie będzie bo nie da pograć młodemu Burdeńskiemu, akurat on się już poznał na jego talencie :)

nairda116 20.06.2017 20:25

https://www.youtube.com/watch?v=CPUtYZjtb40

Ładnie go przywitali

brylant17 20.06.2017 21:28

W tej Portugalii jak płacą? nie tak dawno wszyscy uciekali.....

AdzikWK 21.06.2017 10:22

Tymczasem Probierz objął Cracovię, z byłych trenerów Wisły prowadził ją również Orest Lenczyk. Dziwny wybór, chyba że Probierz boi się pucharów to by wszystko tłumaczyło

szczepans21 21.06.2017 10:46

Tylko dla Leńczyka mam szacunek wbudowany i nawet jego przygoda z sąsiadką nie wpływa na jego ocenę.
Jeśli chodzi o Probierza...to żal jak można szybko jednym ruchem zniszczyć zbudowany pomnik.
A naprawdę to żal kibiców z Podlasia..teraz to pierd**** sobie butelkę łychy.

Virusman 21.06.2017 11:26

Cytat:

Jeśli chodzi o Probierza...to żal jak można szybko jednym ruchem zniszczyć zbudowany pomnik.
To u nas wybudował sobie pomnik? Już bez przesady, popracował z pół roku, miał słabe wyniki (może przez to, że ówczesne eurogwiazdeczki go nie lubiły). Ot, taki krótki epizod w historii Wisły, który był nieudany dla obydwóch stron. Oczekiwanie od niego, że nie pójdzie w jakieś miejsca, których nie lubią kibice jednego z dziewięciu klubów, które prowadził (np. Widzew i ŁKS) trochę mija się z realnym spojrzeniem na sytuację.

Dziwne, że idzie do sąsiadki. Kto wie, czy nie ma ona ambitnych planów na przyszłość.

Paweł 21.06.2017 11:45

Raczej chodzi o pomnik w Białymstoku.

R33 21.06.2017 12:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepans21 (Post 1472976)
Tylko dla Leńczyka mam szacunek wbudowany i nawet jego przygoda z sąsiadką nie wpływa na jego ocenę.

A on czasem się podczas pracy tam nieprzychylnie o nas nie wypowiadał?

FraMat 21.06.2017 13:13

sąsiadka ma zawsze ambitne plany - udział w LM od chwili wejścia do ekstraklasy, zatrudnianie trenera na 5 lat.

A o pomniku dotyczyło chyba pozycji jaką wypracował sobie w Jadze i sukcesów z tym klubem (zresztą jedynym z jakim coś ugrał)

mitmichael 21.06.2017 16:44

Dariusz Dudka został przesunięty do drużyny rezerw Lecha Poznań. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik własnie tam zakończy swoją piłkarską karierę.

s1mone 21.06.2017 17:24

Fakty są takie, że Probierz myślał, że dostanie kontrakt w Turcji, więc nie przedłużył z Jagą. Z Turcją nie wyszło, Jaga szybko zatrudniła Mamrota, to się musiał Probierz spadachronować na żydownię. Myślę, że sam z takiej zamiany nie jest zbyt szczęśliwy. Tu mimo wszystko wicemistrz Polski, europejskie puchary, a tu drużyna, która niemalże do ostatniej kolejki drżała o ligowy byt. Podejrzewam, że w sąsiadce kasa może być lepsza niż w Jadzę, ale wątpię, że aż tak.



/edit : jeśli to prawda, to pieniądze jak na naszą kopana świetne. Ile to będzie? 170 000 euro za sezon? Toż to holenderskie wynalazki z najwyższej półki cenowej zarabiały między 200 a 300 tyś. u nas swojego czasu (i nie mówię o trenerze a o piłkarzach!). Raczej bez precedensu taka pensja dla trenera w Polsce nie licząc oczywiście 7 czy Nawałki, bo kto bogatemu zabroni. Ale że żydownia? Ciekawe.

Paweł 21.06.2017 17:28

Według plotek ma dostać 60 tys. zł miesięcznie, czyli "aż tak".

ashkeczup 21.06.2017 18:10

300k € rocznie holendrzy? Nie uwierze w to

s1mone 21.06.2017 18:13

Przeczytaj jeszcze raz, chodziło mi o piłkarzy m.in. o Jaliensa, Lameya czy Ilieva, a nie Maskaanta. Pamiętam, że kwoty między 200-300 e/sezon przewijały się wtedy w mediach.

X-Ray 21.06.2017 18:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez s1mone (Post 1473003)
Przeczytaj jeszcze raz, chodziło mi o piłkarzy m.in. o Jaliensa, Lameya czy Ilieva, a nie Maskaanta. Pamiętam, że kwoty między 200-300 e/sezon przewijały się wtedy w mediach.

Tylko, że dzisiaj są inne czasy i zarobki idą w górę, a nie stoją w miejscu.

Probierz idąc do Cracovii:
- większe pensja
- Jaga wyprzedaje się
- Nie ma szans na powtórzenie rezultatu, a kibic będzie wymagał
- W Cracovii zaczyna od dna, łatwy start na początek
- Kraków ma lotnisko o czym wiele razy mówił Probierz

Decyzja zrozumiała, no ale...Filipiak. :lol:

ashkeczup 21.06.2017 19:16

Chodziło mi o to, że więcej dostawali :D

s1mone 21.06.2017 20:19

No ale Nawałka zgarnia 180 000 ~, więc można generalnie mówić o świetnych zarobkach Probierza. Chyba tylko Magiera w L ma więcej, bo tam generalnie od jakiegoś czasu z 200+ nie schodzą.

Na tym poziomie to chyba jeszcze tylko my byliśmy, bo chodziły pogłoski, że Franz podczas ostatniego pobytu u nas zarabiał na poziomie Probierza. Wiadomo Cupiał twardo negocjował :D

Oczywiście to są kwoty niepotwierdzone. Bardziej takie nocne Polaków rozmowy, niż poważna dyskusja ;)

Karherop 21.06.2017 21:20

Jak to ktoś ładnie powiedział, Probierz, główny rzecznik prasowy trenerów w Polsce poszedł do klubu który nie szanuje trenerów. Ten człowiek stracił dziś wiele w oczach kibiców i to nie tylko Wisły czy Jagielloni.

Sądzę, że nie minie pół roku, a Filipiak zwolni Probierza i przy okazji wypłaci mu duże odszkodowanie.

X-Ray 22.06.2017 01:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1473020)
Sądzę, że nie minie pół roku, a Filipiak zwolni Probierza i przy okazji wypłaci mu duże odszkodowanie.

Według mnie się mylisz, moim zdaniem Filipak trochę zmądrzał. Zielińskiemu nie szło, a cały czas powtarzał, że trener zostaje do końca sezonu i nie ma żadnych zmian.
A jeśli spadną, to zawodnicy też zostają i nikomu nie pozwoli odejść. Cóż, może to jedynie jakaś chwilowa zmiana, wszystko się okaże. Ale to już nie nasz problem.

felipe 22.06.2017 17:36

A dziś kontrakt z Bursasporem podpisał Paul Le Guen. Krótko mówiąc - nie dziwota, że Probierz "pogoniony", nie ta para kaloszy.

brylant17 22.06.2017 19:40

Michał Chrapek w Śląsku Wrocław szkoda,że nie wrócił ok trudno powodzenia!

czaro 22.06.2017 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1473091)
Michał Chrapek w Śląsku Wrocław szkoda,że nie wrócił ok trudno powodzenia!

A miał w ogóle ofertę z Wisły? + W Śląsku chyba więcej płacą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl