Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

nero 31.05.2024 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez azor (Post 1625765)
Mistrzu, Kiko już nie ma - nie musisz się wysilać.

Musi, ma w umowie, że obowiązkiem w godzinach pracy jest wychwalanie Kiko i Hiszpanów do 31 maja. Odpuści dopiero w czerwcu jak prezes da mu nowe wytyczne.

Fugiel 31.05.2024 13:03

Za bardzo dorabiacie teorie do burdelu. Będzie kasa - będą zawodnicy a nie szrot.

wiesniak842 31.05.2024 13:06

Jak np. Fazlagic za pol miliona euro?:D

Fugiel 31.05.2024 13:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1625768)
Jak np. Fazlagic za pol miliona euro?:D

oj tam oj tam :)

Fugiel 31.05.2024 13:10

Kurde - może kiedyś dożyjemy czasów, że będziemy tak szybko podpisywać kontrakty jak w ostatnich dniach żegnać zawodników

Patryko 31.05.2024 13:16

Akurat sprzątanie idzie nadzwyczaj dobrze w tym okienku. Każdej jednej decyzji przyklaskuję, jakby się jeszcze jakimś cudem udało rozwiązać za porozumieniem stron z kimś z dwójki Fazlagić/Sapała... (wiem wiem, rozmarzyłem się).

wolfy 31.05.2024 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1625771)
Akurat sprzątanie idzie nadzwyczaj dobrze w tym okienku. Każdej jednej decyzji przyklaskuję, jakby się jeszcze jakimś cudem udało rozwiązać za porozumieniem stron z kimś z dwójki Fazlagić/Sapała... (wiem wiem, rozmarzyłem się).

Ale jakie sprzątanie? Można tak nazwać to że po prostu nie przedłużyliśmy kontrakty z zawodzącymi piłkarzami których kontrakty wygasły? Serio?

Jedyny pozytyw że nowe kontrakty za Kiko były podpisywane na sezon + automatyczne przedłużenie po rozegraniu X minut. Bardzo rozsądnie z jego strony.

Sprzątanie to byłoby pozbycie się Sapały, Urygi, Fazlagicia, a na to widoki są takie sobie.

Patryko 31.05.2024 13:29

Wyobraź sobie, że ktoś mógł wpaść na pomysł przedłużenia Żyro, albo Junci. Mówię to całkiem poważnie.

Grisza1 31.05.2024 13:33

Sobolewski oficjalnie w Opolu. https://radio.opole.pl/100,828019,ra...nerem-odry-opo

wolfy 31.05.2024 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1625774)
Wyobraź sobie, że ktoś mógł wpaść na pomysł przedłużenia Żyro, albo Junci. Mówię to całkiem poważnie.

Wiem, sam się bałem o Żyro (co do Junki mniej, bo chłop prawie w ogóle nie grał). Ale nadal nie piszemy o sprzątaniu tylko o nie robieniu jeszcze większego burdelu :D
Ale wiadomo, cieszmy się z malych rzeczy...

emjot 31.05.2024 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1625772)
Ale jakie sprzątanie? Można tak nazwać to że po prostu nie przedłużyliśmy kontrakty z zawodzącymi piłkarzami których kontrakty wygasły? Serio?

Jedyny pozytyw że nowe kontrakty za Kiko były podpisywane na sezon + automatyczne przedłużenie po rozegraniu X minut. Bardzo rozsądnie z jego strony.

Sprzątanie to byłoby pozbycie się Sapały, Urygi, Fazlagicia, a na to widoki są takie sobie.

pozbycie się Sapały to wypłacenie całej kasy do końca kontraktu czyli za dokładnie rok
Uryga ... jeszcze lepiej kontrakt do 30.06.2026

zejdźcie na ziemię
Królewski tego nie zrobi (pomijam fakt że Uryga to podstawa jego hmmm "projektu" wszak wychowanek.....)
skąd on kasę na to weźmie

FraMat 31.05.2024 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1625789)
pozbycie się Sapały to wypłacenie całej kasy do końca kontraktu czyli za dokładnie rok
Uryga ... jeszcze lepiej kontrakt do 30.06.2026

zejdźcie na ziemię
Królewski tego nie zrobi (pomijam fakt że Uryga to podstawa jego hmmm "projektu" wszak wychowanek.....)
skąd on kasę na to weźmie

Może niech pożyczy od Urygi? Ten już dość zarobił. Sapała też.

Jaroo1 31.05.2024 15:44

Cytat:

Jak np. Fazlagic za pol miliona euro?

Kit z Enisem, mamy Goku...

Patryko 31.05.2024 16:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1625789)
pozbycie się Sapały to wypłacenie całej kasy do końca kontraktu czyli za dokładnie rok
Uryga ... jeszcze lepiej kontrakt do 30.06.2026

zejdźcie na ziemię
Królewski tego nie zrobi (pomijam fakt że Uryga to podstawa jego hmmm "projektu" wszak wychowanek.....)
skąd on kasę na to weźmie

Ale tutaj by wchodziło w grę rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron - dostajesz np. 4 pensje i szukasz sobie nowego klubu z kartą na ręce, gdzie będziesz w stanie grać. Oczywiście w przypadku obiboka Sapały na to nie liczę za bardzo, bo on wydoi klub do ostatniej, należnej mu złotówki, ale już np. taki Młyński, jeśli ma chociaż odrobinę ambicji i nie zmieści się w składzie u nas, to kto wie?

wolfy 31.05.2024 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1625789)
pozbycie się Sapały to wypłacenie całej kasy do końca kontraktu czyli za dokładnie rok
Uryga ... jeszcze lepiej kontrakt do 30.06.2026

zejdźcie na ziemię
Królewski tego nie zrobi (pomijam fakt że Uryga to podstawa jego hmmm "projektu" wszak wychowanek.....)
skąd on kasę na to weźmie

Można się dogadać, ale Sapała nie musi wcale grać a kasa spływa. To jego ostatni taki kontrakt w karierze.

emjot 31.05.2024 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1625861)
Można się dogadać, ale Sapała nie musi wcale grać a kasa spływa. To jego ostatni taki kontrakt w karierze.

właśnie dlatego nie odpuści ani grosza

krysztal 31.05.2024 21:19

Dobra spokojnie,sam nie mogę na Sapałę patrzeć ale żeby się nie okazało że pomyje na niego wylewamy a on zwyczajnie nie będzie robił problemów.

wolfy 31.05.2024 21:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1625891)
właśnie dlatego nie odpuści ani grosza

Jedyna szansa to wypożyczenie.

gpat 31.05.2024 21:33

Miki vilar do płocka
https://transfery.info/aktualnosci/z...y-plock/213288

nero 31.05.2024 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1625925)
Jedyna szansa to wypożyczenie.

Chyba na pozycji bramkarza w klubie nocnym.

Elendil 31.05.2024 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 1625776)

ani trochę mnie nie zdziwi, jak dostaniemy 2 razy w czapę od nich :D

gizmowisla 31.05.2024 23:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Elendil (Post 1625945)
ani trochę mnie nie zdziwi, jak dostaniemy 2 razy w czapę od nich :D

ani troche mnie nie zdziwi jak go wy.......ą za rok , dlaczego za rok ??? bo Odra to druzyna ktora chce byc w 1 lidze- jakby miala zapedy i marzenia o awansie to mysle ze po pol roku by go pogonili

Drozd 01.06.2024 06:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1625925)
Jedyna szansa to wypożyczenie.

E tam, kto go weźmie, tylko szatnie rozwali. Ja bym mu dał alternatywę, albo szukasz sobie klubu, albo rok w 3 lidze. To jego poziom niech się do czegoś przyda.

Arkadiusz.Czerepach 01.06.2024 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1625934)
Chyba na pozycji bramkarza w klubie nocnym.

predzej promotora

Arkadiusz.Czerepach 01.06.2024 11:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witalis (Post 1625746)
Też tak myślę. Zgadzam się z wolfym (z tym sprzed 5 lat).

szanuje jak skvrwysyn, trzeba robic screeny

no ale zmilczane koncertowo

wolfy 01.06.2024 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nero (Post 1625934)
Chyba na pozycji bramkarza w klubie nocnym.

Może iść nawet do agencji towarzyskiej, byle Igor szatni nie rozwalał i odciążył trochę budżet.

@Drozd - może się trafi jakiś desperat? Nadzieja umiera ostatnia.

manson777 04.06.2024 21:46

ex piłkarz Cracovii, AP 21 Kraków, Wisły, Garbarni a ostatnio Ruchu blisko Wieczystej

manson777 04.06.2024 21:47

M. Feliks ex piłkarz Cracovii, AP 21 Kraków, Wisły, Garbarni a ostatnio Ruchu blisko Wieczystej

Karherop 08.06.2024 21:31

Ta sama Wieczysta pożegnała dzisiaj ... 20.pilkarzy
W tym naszych byłych piłkarzy Jankowskiego i Kumają oraz Skrobanskiego i Letkiewicza którzy do nas wracają.

Co by nie mówić to się nie pie..... . Ale jak Peszko będzie dostanie teraz zbieraninę 15 nowych zawodników to i na starcie dostanie kilka razy w cymbał to powoli moze się pakować.

dynek.pl 10.06.2024 08:31

Tomasz "Byłeś legendą, zostałeś sprzedajną mendą" Frankowski poza PE -> https://transfery.info/aktualnosci/o...pejskim/214044

Mała rzecz, a cieszy :)

azor 10.06.2024 08:49

O matko, nie myślałem że w przestrzeni publicznej jeszcze jest ktoś, kto dalej uważa Frankowskiego za zdrajcę :)

dynek.pl 10.06.2024 09:17

Akurat pod tym hasłem zacząłem się podpisywać właśnie ze względu na jego działalnośc w PE.

Karherop 10.06.2024 09:18

Tu wchodzi już w grę upodobania polityczne/światopoglądowe a nie aspekty kibicowskie

Dla nas to informacja wyżej nie oznacza kompletnie nic.

FraMat 10.06.2024 12:44

A w międzyczasie nasz były Petrescu wydał za mąż swoją najstarszą córkę.
Zdjęcia z imprezy tutaj

A od 30 kwietnia ponownie jest trenerem w CFR Cluj po powrocie z Korei, gdzie trenował Jeonbuk Hyundai Motors i znalazł się z tą drużyną w finale pucharu.

emjot 10.06.2024 13:34

z wywiadu z Peszką dla GK:

Oczywiście monitorujemy dużo piłkarzy, na każdej pozycję, na którą jest potrzeba. Skauting pracuje, Rysiu Czerwiec czy Marcin Kuźba, dyrektor Kapka...

FraMat 10.06.2024 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emjot (Post 1626799)
z wywiadu z Peszką dla GK:

Oczywiście monitorujemy dużo piłkarzy, na każdej pozycję, na którą jest potrzeba. Skauting pracuje, Rysiu Czerwiec czy Marcin Kuźba, dyrektor Kapka...

pięknie, pięknie...

emjot 10.06.2024 13:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1626800)
pięknie, pięknie...

cusz Kapka zawsze wiedział gdzie kasa leży
a jak Marcina Kuźbę pogoniono z Wisły, to się nie dziwię, że poszedł tam gdzie go chcieli...

ps. o Kapce jedno można powiedzieć, cytując z filmu Poszukiwany poszukiwana Barei "mój mąż? Mąż jest z zawodu dyrektorem

Patryko 10.06.2024 14:13

Jak jest kasa na przepłacanie kopaczy, to skautem może być dowolny pracownik klubu.

Jest drużyna z II ligi, odpala transfermarkt, wybiera sobie zawodników z Ekstraklasy, klika Szukaj i proponuje kontrakty. Na chwilę obecną Kwiecień idzie szturmem, bo go po prostu stać na kadrę przerastającą ligę. Działa podobnie jak Cupiał, nie buduje struktur, nie inwestuje w szkolenie młodzieży, tylko kupuje sobie awans tu i teraz.

Karherop 10.06.2024 14:16

Dodałbym do tego fakt że dla Kwietnia jeśli ktoś ma stempel Wisła to go zatrudnia w klubie.

Ciekawe czy na 1 ligę będzie chciał już podnająć nasz stadion, bo to raczej nie kwestia czy tylko kiedy Wieczysta zacznie u nas grać.

azor 10.06.2024 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1626803)
Jak jest kasa na przepłacanie kopaczy, to skautem może być dowolny pracownik klubu.

Jest drużyna z II ligi, odpala transfermarkt, wybiera sobie zawodników z Ekstraklasy, klika Szukaj i proponuje kontrakty. Na chwilę obecną Kwiecień idzie szturmem, bo go po prostu stać na kadrę przerastającą ligę. Działa podobnie jak Cupiał, nie buduje struktur, nie inwestuje w szkolenie młodzieży, tylko kupuje sobie awans tu i teraz.

https://www.mlodawieczysta.pl/
https://zis.krakow.pl/klub-sportowy-...tow-sportowych

Nie chce mi się szukać, był Peszko w Footrucku, gdzie oprowadzał po budynkach/zapleczu Wieczystej i wyglądało to imponująco, przynajmniej jak miejsce w którym się znajdowali.

Więc ....... ......., będzie wiosna. Kwiecień łeb na karku ma.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl