![]() |
Oj jak nam przykro :) co nie koledzy?:D
|
No to mamy 1-0 dla Cska
|
Cytat:
|
komentator jest kibicem pyr i nie stwierdzam tego bron Boze po dzisiejszym meczu, kto oglada "szybka pilke: ten wie, a swoja droga to kretyn z niego jakich mało:)
|
Ten komentator to mnie przeraża.. Lech na swojej połowie a ten "uwaga, ładna akcja... proszę państwa, ładne podanie, ahh prawie..."
CSKA musi skopać tyłki Lechowi |
Komentator powiedział: "Nieźle by było, żeby Lech postraszył jakąś niebezpieczną akcją" :D
spokojnie postawię, że CSKA strzeli co najmniej 2 bramki, to kwestia czasu. Lechici już zaczynają myśleć o obronie, kontratakując tylko od czasu do czasu i dezorganizując ataki Rosjan. |
heh, to ktorys raz z kolei platala sie pilka miedzy nogami Arboledzie i musialo sie tak skonczyc
porazka byla wkalkulowana (no ale polski kibic ma to do siebie ze zawsze do konca wierzy i nawet jak gra Polska z Brazylia to w sondazach 3/4 odpowiada ze Polska wygra ;) mentalnosc) i nie przesadzajcie... jesli nie komentuje Szpakowski, to zawsze rozplywaja sie nad gra polskich druzyn (patrz: Legia i Wisla w pucharach - o Wiśle przecież prawie płakał ten sam komentator ze szczęścia jak Wisła strzeliła bramkę Barcelonie) |
I jest już 2-0...
|
Morda się cieszy przy takim wyniku
:lol: 2-0 to za mało by mnie radowało! |
no to teraz nasi się odkryją i się skończy 3:0, 4:1, 4:0....
|
Cytat:
moze jeszcze dadza rade wyrownac ? :-) ps. do boju CSKA.... od zawsze wam kibicowalem... |
Dobre zlego poczatki:>
Po tych kilkunastu minutach myslalem ze CSKA zlal ten mecz ale jak widac to jednak przepasc. |
Cytat:
|
Najlepiej oczywiście gra Arboleda i Tanevski. Myślę, że obaj powinni starać się o polskie obywatelstwo... :lol:
|
Z 300...............
|
330 + ok. 20 ze Spartaka
|
Cytat:
|
Spartaka wg komentatora jest z tysiąc, ale są na innym sektorze
(milicja i działacze CKSA bodajże nie pozwolili na siedzenie Spartaka razem z Lechem) |
Przed meczem zakładałem remis, lub lekkie 1-0. Niestety Amica jest słabsza niż zakładałem. Po 45 minutach,moje analizy, za ktore byłem obrażany, sprawdzają się. Arboleda to dziecko we mgle, silniejszy rywal i biedak nie wie co się dzieje. A Stilic, geniusz, dwie straty w decydujących moementach, po których poszły groźne kontry. To co pisałem, gośc w naszej kartoflanej lidzie jest dobry,bo nie ma konsekwencji jak zaliczy stratę, a w Moskwie. Ale zapomniałem to są gracze jeuropejskiego formatu:) chyba dlatego,ze się w Europie urodzili. Niemniej trzeba przyznać,zę CSKAA to bardzo niewygodny rywal, grają straszny chaos. A prpo komentatora,to co on tam powiedział,że czy rozpedzony.....a gdzie to coś się rozpędziło, z kim? z Cracovią:) In plus piłkarz Peszko bodajże. Mimo swoich braków technicznych i taktycznych, daje rade. Gra tak jak grac trzeba z CSKAA. Mocno nieustępliwe, niemniej te braki. Ambicja to nie wszystko.
Panie sg,CSKAA na początku nic nie przysypialo,oni poprostu tak grają. W sumie Amica ma problem,bo gra z bardzo niewygodnym przeciewnikiem. Ale zeby go pokonać trzeba mieć dobrych piłkarzy i co najważniejsze,bardzo dobrego trenera,taktyka. Dobrze ustawiona Amica,np defensywnie spokojnie by wywizozła remis. No ale lepiej grac ofensywny fotbol, a że nie ma kim to tka to siękończy. |
myśle, że Stilić już jest wart 10 mln Euro...a Arboleda 15 . Gra obronna najlepsza i w ogole WIELKI LECH. Z czwórką wyjadą stamtąd
|
2:0 bardzo gładko niczego wiecej nie mozna było sie spodziewac niestety . a komentator bardzo cianki .
|
no w każdym razie podobno jakaś ładna grupa rosyjskojezycznych jest na sektorze :)
(info by sms) |
Porównuję ten mecz do występów Wisły w ubiegłych latach w Europie. Patrząc na grę Lecha, przewagę jaką mają Rosjanie, błędy obrony to generalnie dostają ostro w dupę.
Słowa faceta ze studia o niby dobrej grze, dobrym przygotowaniu to PR i pic na wodę. Bańka pęka. |
Dawno w akcji CSKAA nie widziałem, więc dzisiejsze spotkanie wyjątkowo oglądam. I jestem mile zaskoczony Rosjanami. Technicznie jak i indywidualnymi umiejętnościami mogą zachwycić. Przydałby się ktoś, kto lepiej taktycznie ustawiłby ten zespół. Chociaż na Puchar UEFA Gadzaev spokojnie wystarczy, przecież już pare lat temu go zdobył. A do tej pory jeszcze się wyrobił.
|
Cos nie idzie Chorzystom.... Ale ja obstawialem 5:0 dla CSKA wiec i tak nie jest zle :D
|
Osoby kibicujące dzisiaj Lechowi niech popatrzą jaka piękna fana leży koło sektora Lecha i zastanowią się jeszcze raz nad swoim zachowaniem
|
Cytat:
|
Cytat:
|
ooo.. to nawet kibicujący Ruskom mają swój akcent na stadionie ;D
a wracając do tematu, Lech się odkryje i będzie 4:0 ok, tak bez napinek i docinek... powiem wam że taka sztuczna trawa to niezłe jaja robi. obserwuję sobie jak ta piłka leci mocno uderzona, to ona tak jakby dostawała poślizgu jak leci nisko, a jak się "kula" to się szybciutko zatrzymuje |
Ale CSKA sobie klepie
|
Mamba - fakt. Lech biega, CSKA klepie. Jakbym widział mecz klubu naszej Ekstraklasy z okręgówką.
Samymi chęciami nie wiele da się zdziałać przy różnicy poziomów. |
noi Leszki zdobyły bramkę kontaktową :rotfl: jeszcze zremisują :>
|
CSKA kupilo Pawelka? :D
|
Stilic ma niesamowitego farta. Babola kopnie a i tak wpadnie.
|
No po takiej puszczonej szmacie,to onet napisze że sam Real i Manchester chce Stilicia juz sie nie moge doczekac jutrzejszych nagłówków! A swoją drogą to komentator zaraz sie zesra ze szczescia chyba,pyra dolona
|
Arboleda dostał padaczkę. Pierw prowokuje a później pałacuje
|
A na koniec będzie płakusiał jak panienka jak zawsze pajac
|
Cytat:
|
Nie wiem jak temperatura w Moskwie ale komentatorowi sie glowa zagotowala i mamy temperature wrzenia:D
|
90+7 Rzut wolny dla Lecha Poznań. Centruje Stilić, niestety, 5 metrów nad bramką, ale co się dzieje, przelatująca wrona zostaje trafiona piłką, futbolówka pikuje ku murawie, prosto w pośladek zdezorientowanego Arboledy, rykoszet od brzucha Lewandowskiego I GOOOL! Wyrównanie!! Coś niemożliwego!!! Robert Lewandowski, ależ geniusz!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl