Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

filemon 28.07.2011 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ByQ (Post 1135372)
Kiedy jest losowanie 4 rundy LMi w jakich dniach będę rozgrywane mecze 4 rundy LM? Z góry dzięki za info.

Mecze
16 - 17 sierpnia 2011
23 - 24 sierpnia 2011

a losowanie 5 sierpnia w Nyonie.

rw88 28.07.2011 15:46

Wasiluk...:-P

jurukuru 28.07.2011 15:58

Śląsk Wrocław gra bardzo dobrze. Są emocje.
U nas wszystko statycznie i bez polotu. .....Śląsk to dopiero gra, ahh :)

CH. 28.07.2011 16:08

Różnica klas między Litexem a Lokomotivem jest jak między Barceloną a Levante.
Ne przez przypadek Litex rozwalił ligę kończąc sezon z 1 porażką i 13 bramkami straconymi. Przepaaaaść...

TeeS 28.07.2011 16:09

Podoba mi się sposób w jaki sędzia z Włoch prowadzi mecz (przynajmniej na razie). Nie daje się nabierać na upadki teatralne - między innymi także dzięki temu gra jest bardzo płynna.

Lokomotiv kilka klas słabiej niż Litex - jest szansa ich powieźć wysoko. oby WKS tego nie zmarnował.

leszekm_ 28.07.2011 16:16

Ładnie grają, ale niech w końcu coś strzelą. Diaz zmarnował setkę, Ćwielong też, żeby się to nie zemściło. Cetnarski na defensywnym pomocniku świetnie gra jak na razie, pod wrażeniem jestem

saklak1906 28.07.2011 16:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jurukuru (Post 1135404)
Śląsk Wrocław gra bardzo dobrze. Są emocje.
U nas wszystko statycznie i bez polotu. .....Śląsk to dopiero gra, ahh :)

Ty masz jakie kilwiek pojecie o pilce.
Z takimi cieniakami rady sobie dac nie moga a sa w-ce mistrzem
JAk narazie to Slask biega za Bulgarami

FajQ 28.07.2011 16:20

Ćwielong w ogóle skuteczności nie poprawił. Jak pudłował u nas tak pudłuje w Śląsku.

Fiti 28.07.2011 16:26

Haha, u nas to marował takie sety że gorzej sie nie dało.

Eternit 28.07.2011 16:30

Czy Wisła kiedyś nie interesowała się tym Delewem co gra w Sofii?

rw88 28.07.2011 16:31

Śląsk od pół godziny gra słabiutko, bez takiego zacięcia jak w meczu z Dundee, a przede wszystkim bez koncentracji, ruchu bez piłki. A szkoda, bo rywal naprawdę słaby.

leszekm_ 28.07.2011 16:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1135424)
Czy Wisła kiedyś nie interesowała się tym Delewem co gra w Sofii?


To Velev jest. Delev gra w CSKA, ale to taki gorszy Kirm jest.

Tymczasem w meczu zapowiada się 1:0. Ale nie wiem dla kogo

funkykoval 28.07.2011 16:34

Jak oni nie wygrają z bułgarskimi kolejorzami i bnie awansują - to są cipami !!!!!!!!!!!!!!

mitmichael 28.07.2011 16:36

Po Mili sie wiecej spodziewałem

Jaroo1 28.07.2011 16:36

A ja mysle, ze dla Slaska nawet 0:0 bedzie dobre. Na wyjezdzie beda mogli zagrac z kontry a wiemy, ze to im lepiej wychodzi. rywal słaby, napewno w zasiegu Slaska wiec nie martwie sie w tym dwumeczu o Slask bo tylko od ich wysiłku powinien zalezec awans. Jesli beda chcieli to dadza rade.
Mam oczywiscie nadzieje, ze na 0:0 sie nie skonczy i cos Wrocławianie strzela, zeby mimo wszystko na rewanz jechac spokojniejszym i z zaliczka

djjamajczyk 28.07.2011 16:37

Ale Śląsk dupkowato gra powinno byc już z 1:0 2:0 na luzie , 0 ataku w tym meczu ten Diaz to tylko ogórkom chyba potrafi walić gole ...

1q2 28.07.2011 16:38

sprzedali mecz!

tofik 28.07.2011 16:39

Bułgarom trzeba oddac, że piłką potrafią grać. Przyjemnie się ogląda ich akcje. Litex z nami, teraz Loko Sofia.

Ivory1906 28.07.2011 16:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1135434)
sprzedali mecz!

MISTRZ !! :lol: Polac temu Panu :D

Slask nie gra zle ale musza wykorzystywac te sytuacje bo to sie moze zemscic...oby nie :)

zim zum 28.07.2011 16:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1135416)
Ty masz jakie kilwiek pojecie o pilce.
Z takimi cieniakami rady sobie dac nie moga a sa w-ce mistrzem
JAk narazie to Slask biega za Bulgarami

Myśmy za to rozjebali Skonto po 6-0 i goniliśmy ich całe spotkanie :)

MatMario 28.07.2011 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1135434)
sprzedali mecz!

Dokładnie to samo myślę. Widziałeś Ćwielonga jak celował w bramkarza, Celeban wiedział że mu może zejść i trafi do bramki to podał do Ćwielonga. On to jest mistrz, niby silno a jednak perfekcyjnie w bramkarza. ;D

Ćwielong jakby przestał sprzedawać te mecze to mógłby być najlepszym zawodnikiem przynajmniej w e-klasie.

jurukuru 28.07.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1135416)
Ty masz jakie kilwiek pojecie o pilce.
Z takimi cieniakami rady sobie dac nie moga a sa w-ce mistrzem
JAk narazie to Slask biega za Bulgarami

Nie o to chodzi. O stylu gry tu mowa. Oko cieszy wymienność podań i zagrania piłkarzy Śląska.
Nasza gra jest niepoukładana, ale jak na razie na szczęście skuteczna :)

TeeS 28.07.2011 16:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1135444)
Dokładnie to samo myślę. Widziałeś Ćwielonga jak celował w bramkarza żeby trafić, Celeban wiedział że mu może zejść i trafi do bramki to podał do Ćwielonga. On to jest mistrz, niby silno a jednak perfekcyjnie w bramkarza. ;D

Sugerujesz, że Ćwielong w coś celował i udało mu się trafić? :) Odważna hipoteza :)

ItaloPolak 28.07.2011 16:57

Jest czwartek godzina szósta, słonce świeci i jest ciężko trafić do pustej bramki z trzech metrów....

leszekm_ 28.07.2011 16:57

Ćwielong jaki snajperinho. Dwa metry, pusta bramka, a ten w trybuny piszczelą

kreseq 28.07.2011 16:58

Cwielong to jest jednak przeslaby kopacz... Tylko krecic koleczka z pilka i nie trafiac w pusta bramke...

saklak1906 28.07.2011 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 1135442)
Myśmy za to rozjebali Skonto po 6-0 i goniliśmy ich całe spotkanie :)

Za to Slask przejechal sie po Szkotach ze az milo.
Jak nasza skutecznosc byla slaba, to co powiesz na wyczyny Cielaga.

palikot 28.07.2011 17:03

Już wiecie czemu odpadlismy z Levadią?
Jak nie to obejżyjcie skrót... :/

Ależ pech... widać spuchneli jak Litex ok 60 minuty już...

Blaszczu16 28.07.2011 17:06

Pokaże ktoś Legię w TV?

63624 28.07.2011 17:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1135460)
Pokaże ktoś Legię w TV?

Tylko w tureckiej, szukać transmisji w sieci.:p

Bronex 28.07.2011 17:22

Ależ ten Śląsk jest słaby. Mila tam tylko coś prezentuje. Największą polewkę można mieć z dwóch "zidanów" - Pepe Ćwieląg i Łoldo Sobota.

Paweł 28.07.2011 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1135460)
Pokaże ktoś Legię w TV?

www.meczyki.pl - do wyboru do koloru.

szczepek19 28.07.2011 17:23

No nieee...

misiek_86 28.07.2011 17:23

Ale ten Śląsk pierdzieli świetne okazje...

Emenems81 28.07.2011 17:24

Tak samo ponoć mówili kibice Lokomotivu, na marnowane sytuacje Litexu z Nami(ale ten Litex jest słaby) :rotfl:

wis997 28.07.2011 17:25

Jesteśmy profesorami przy Śląsku nie widzialem tak słabego meczu Śłąska

tomas_n 28.07.2011 17:26

Śląsk gra jak dla mnie fajną piłkę . My mieliśmy szczęście , Śląsk ma dziś pecha bo powinien prowadzić już z 2:0 :)

misiek_86 28.07.2011 17:27

Bronex&wis - Wy tak serio? Przecież oni grają dobrze w polu tylko trochę chłodnej głowy i szczęścia brakuje.

Bronex 28.07.2011 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Emenems81 (Post 1135470)
Tak samo ponoć mówili kibice Lokomotivu, na marnowane sytuacje Litexu z Nami(ale ten Litex jest słaby) :rotfl:

żeby w takich sytuacjach nie trafiać do bramki to trzeba być Dawidem Plizgą. Dajcie spokój - jeden raz s.......ić ,dwa ale nie serialnie.

Bronex 28.07.2011 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez misiek_86 (Post 1135474)
Bronex&wis - Wy tak serio? Przecież oni grają dobrze w polu tylko trochę chłodnej głowy i szczęścia brakuje.

Serio , pewnie że serio!!! Co mówi Robo Maskaant - więcej ognia ,mniej dymu. Śląsk robi w cholerę dymu , ognia niema w ogóle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl