Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

spontants 29.07.2010 20:13

Jedziemy Wisełka Jedziemy! Wygramy na stówe! Ja wam to mówie!

Lukininho 29.07.2010 20:16

spornth
Jest groźniejszy w ofensywie, pewniejszy w interwencjach i lepiej czyta grę. Jeszcze niech pogra kilka minut to z czerwoną zejdzie.

Sartre 29.07.2010 20:16

Kiepską grą nowych, to wy się aż tak bardzo nie przejmujcie, skoro to jest w zasadzie pierwszy poważniejszy mecz większości z nich. U nas było to samo - niezgrana drużyna i grali piach, poprawa było jak stare łamagi wychodziły na boisko - a teraz nowi w składzie błyszczą najlepiej. W szczególności Jovanića bym oszczędził póki co - Antolović z Dolcanem się skompromitował, po Bordeaux został permanentnie wykreślony z grona profesjonalnych piłkarzy, a teraz z Rennes pokazał, że jednak odkryciem ligi chorwackiej z przypadku nie został. U was będzie to samo.

A jeżeli chodzi o sam mecz - to wasi sprawiają wrażenie, jakby im się po prostu kompletnie nie chciało w cokolwiek grać, a już na pewno nie w piłkę nożną...

pawelwislak 29.07.2010 20:16

Haha braki techniczne serba to ja nie wiem czy mamy zawodnika bez braków technicznych

massoud 29.07.2010 20:17

naprawdę bardzo, bardzo mnie zawodzi Bunoza

Sartre 29.07.2010 20:18

A Jagielonia kontaktową strzeliła btw.

sportnh 29.07.2010 20:18

Malecki to niezly zart.

Krolik 29.07.2010 20:21

Jak żyw wracaja wspomnienia V, D , L..... glowa w mur ....

Lukininho 29.07.2010 20:23

Bunoza znowu skiskował...

Mówiłem, że się podniecacie ilością nie jakością...

ChG 29.07.2010 20:24

Trzeba strzelić pierwszą...

pawelwislak 29.07.2010 20:24

Dajcie spokój trzeba bramkę strzelić a nie póki co z przodu nic nie gramy, jest po prostu suchota nie ma sytuacji nie ma bramek, ciężko liczyć że strzelimy z 1 akcji bramkę 100% skuteczności to ostatnio nie u nas...

Mały przynajmniej się dziś stara i myśli w miarę....

7 kotów 29.07.2010 20:25

Za jakies 5-10 minut Wisla siadzie kondycyjnie.
Wtedy mozna sie juz wszystkiego spodziewac.

szczepek19 29.07.2010 20:25

Azerowie zamurowali tylko bramkę i tyle... gra z kontry i koniec... akcja Wisły, murowanie bramki...

Evil_ 29.07.2010 20:26

mam nadzieję, że Rios potrafi grać w piłkę, bo Brożek NIE GRA NIC. i to nie tylko dzisiaj.

czera84 29.07.2010 20:26

Może być 1-0 i to pewnie ze stałego fragmentu a propo jak na razie i Paljić i Bunoza cieniutko jak wszyscy:(

koyoot 29.07.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniel123 (Post 947184)
po 1 połowie to potrzebujemy 8 innych zawodników z pola,Żurawski,Kowalski,reszta poniżej oczekiwań

Wyrzucaja zawodnikow po jednej polowie meczu i to do tego meczu z przyzwoitym przciwnikiem...

Normalnie porownac to mozna do Wojciechowskiego:lol:

tofik 29.07.2010 20:26

Po cholerę tego Brożka trzymać na boisku. Przecież on i tak nie strzeli, chyba, że mu ktoś na linię wystawi do pustaka.

robin hood 29.07.2010 20:26

Obraz nędzy i rozpaczy

Lukininho 29.07.2010 20:27

szczepak ty chyba inny mecz oglądasz? Nie przesadzasz trochę?

_ukoL 29.07.2010 20:27

Zamydliło Wam oczy zwycięstwo z Szawlami. Trzeba realnie patrzeć na to. Bijemy się jak równy z równym.

Lukininho 29.07.2010 20:28

Wreszcie Paljić zszedł demon szybkości pfff

ChG 29.07.2010 20:29

Zaczyna się. Bunoza czy Paljić grają pierwszy raz z nowymi kolegami, a Wy już oczekujecie od nich cudów. Spokojnie, wszystko musi się ułożyć, muszą się zgrać, dajcie się im pokazać, a nie już ich skreślacie.

sportnh 29.07.2010 20:30

ja *******eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Evil_ 29.07.2010 20:30

Brawo :* [.....]

szczepek19 29.07.2010 20:30

paranoja... zero obrony nic...

tofik 29.07.2010 20:30

I dowidzenia się z pucharami.

hide 29.07.2010 20:30

o ****a 1 kontakt ;/

zloto 29.07.2010 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Evil_ (Post 947211)
mam nadzieję, że Rios potrafi grać w piłkę, bo Brożek NIE GRA NIC. i to nie tylko dzisiaj.


Napastnik nie strzeli bez podania, a podającego(czytaj Garguły), nie ma. IMO Azerowie blokują bramkwe i tyle.

robin hood 29.07.2010 20:30

... no to właśnie powtórka z zeszłego roku transfery w lipcu i puchary w przyszłym roku

brylant17 29.07.2010 20:30

bomba.......

klubus 29.07.2010 20:30

Podziękował

someonewisp 29.07.2010 20:30

Żegnamy się z pucharami. Brudne araby nas zbiły...

ChG 29.07.2010 20:31

Polska piłka to dno.

jkw 29.07.2010 20:31

ja *******e ****a mac

Lukininho 29.07.2010 20:31

Świetny Jovanić

Bronex 29.07.2010 20:31

Ja *******e.... 1-0 ****a... Przecież Wisła nic ****a nie gra .... Dramat , dno ,żenua.... Obiektywnie patrząc to jest dramat...

Krolik 29.07.2010 20:32

Ale jaja....

satori 29.07.2010 20:32

Brawo zarzad roz*******cie 5 milionow kupujcie ogorkow i w lipcu bedziemy miec po pucharach.

mercury 29.07.2010 20:33

eh.. łudziłem się..

jedyni gracze którzy zawsze trzymają poziom to KIBICE.

sessegnon 29.07.2010 20:33

A śmialiście się z Amiki...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl