![]() |
Jedziemy Wisełka Jedziemy! Wygramy na stówe! Ja wam to mówie!
|
spornth
Jest groźniejszy w ofensywie, pewniejszy w interwencjach i lepiej czyta grę. Jeszcze niech pogra kilka minut to z czerwoną zejdzie. |
Kiepską grą nowych, to wy się aż tak bardzo nie przejmujcie, skoro to jest w zasadzie pierwszy poważniejszy mecz większości z nich. U nas było to samo - niezgrana drużyna i grali piach, poprawa było jak stare łamagi wychodziły na boisko - a teraz nowi w składzie błyszczą najlepiej. W szczególności Jovanića bym oszczędził póki co - Antolović z Dolcanem się skompromitował, po Bordeaux został permanentnie wykreślony z grona profesjonalnych piłkarzy, a teraz z Rennes pokazał, że jednak odkryciem ligi chorwackiej z przypadku nie został. U was będzie to samo.
A jeżeli chodzi o sam mecz - to wasi sprawiają wrażenie, jakby im się po prostu kompletnie nie chciało w cokolwiek grać, a już na pewno nie w piłkę nożną... |
Haha braki techniczne serba to ja nie wiem czy mamy zawodnika bez braków technicznych
|
naprawdę bardzo, bardzo mnie zawodzi Bunoza
|
A Jagielonia kontaktową strzeliła btw.
|
Malecki to niezly zart.
|
Jak żyw wracaja wspomnienia V, D , L..... glowa w mur ....
|
Bunoza znowu skiskował...
Mówiłem, że się podniecacie ilością nie jakością... |
Trzeba strzelić pierwszą...
|
Dajcie spokój trzeba bramkę strzelić a nie póki co z przodu nic nie gramy, jest po prostu suchota nie ma sytuacji nie ma bramek, ciężko liczyć że strzelimy z 1 akcji bramkę 100% skuteczności to ostatnio nie u nas...
Mały przynajmniej się dziś stara i myśli w miarę.... |
Za jakies 5-10 minut Wisla siadzie kondycyjnie.
Wtedy mozna sie juz wszystkiego spodziewac. |
Azerowie zamurowali tylko bramkę i tyle... gra z kontry i koniec... akcja Wisły, murowanie bramki...
|
mam nadzieję, że Rios potrafi grać w piłkę, bo Brożek NIE GRA NIC. i to nie tylko dzisiaj.
|
Może być 1-0 i to pewnie ze stałego fragmentu a propo jak na razie i Paljić i Bunoza cieniutko jak wszyscy:(
|
Cytat:
Normalnie porownac to mozna do Wojciechowskiego:lol: |
Po cholerę tego Brożka trzymać na boisku. Przecież on i tak nie strzeli, chyba, że mu ktoś na linię wystawi do pustaka.
|
Obraz nędzy i rozpaczy
|
szczepak ty chyba inny mecz oglądasz? Nie przesadzasz trochę?
|
Zamydliło Wam oczy zwycięstwo z Szawlami. Trzeba realnie patrzeć na to. Bijemy się jak równy z równym.
|
Wreszcie Paljić zszedł demon szybkości pfff
|
Zaczyna się. Bunoza czy Paljić grają pierwszy raz z nowymi kolegami, a Wy już oczekujecie od nich cudów. Spokojnie, wszystko musi się ułożyć, muszą się zgrać, dajcie się im pokazać, a nie już ich skreślacie.
|
ja *******eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
Brawo :* [.....]
|
paranoja... zero obrony nic...
|
I dowidzenia się z pucharami.
|
o ****a 1 kontakt ;/
|
Cytat:
Napastnik nie strzeli bez podania, a podającego(czytaj Garguły), nie ma. IMO Azerowie blokują bramkwe i tyle. |
... no to właśnie powtórka z zeszłego roku transfery w lipcu i puchary w przyszłym roku
|
bomba.......
|
Podziękował
|
Żegnamy się z pucharami. Brudne araby nas zbiły...
|
Polska piłka to dno.
|
ja *******e ****a mac
|
Świetny Jovanić
|
Ja *******e.... 1-0 ****a... Przecież Wisła nic ****a nie gra .... Dramat , dno ,żenua.... Obiektywnie patrząc to jest dramat...
|
Ale jaja....
|
Brawo zarzad roz*******cie 5 milionow kupujcie ogorkow i w lipcu bedziemy miec po pucharach.
|
eh.. łudziłem się..
jedyni gracze którzy zawsze trzymają poziom to KIBICE. |
A śmialiście się z Amiki...
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl