![]() |
Cytat:
|
Odnośnie kurnika to mam takie pytanie: Czy oświetlenie umieszczone na tak niskiej wysokości za przeproszeniem nie waliło po oczach (podobno mają 3 000 lux natezenia)
|
Cytat:
|
Wszystko wraca do normy:
Cytat:
|
Podbijając post wyżej.
Tak to jest zrobić stadion dla dziczy a 80% takich osobników pojawia się na tym stadionie. :rotfl: http://www.gazetakrakowska.pl/strona...iami,id,t.html http://img688.imageshack.us/img688/5...804f4c5k17.jpg Uploaded with ImageShack.us |
http://www.youtube.com/watch?v=d-z2jtUS9-Y
Nie wiem czy było. Prezentacja Kataru na organizacje MŚ w 2022r. |
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.youtube.com/watch?v=OiK2C...eature=related Od 2:06 . |
ja mam pytanie .... czy ten daszek nad niską trybuną osłania ją całą?? bo wydaje mi sie ona jakoś dziwnie krótka.
|
|
Taaa , Yaro ...europa , a dokładnie standart i pojemność 2-3 lig europejskich , NIC więcej...
Przez litość nie wspomnę o " europejskim" poziomie dopingu na tym stadionie , (rzeczywiście ładnym i estetycznym). I coś mi się widzi że niedługo będzie on z deka pustawy..... Cieszymy się waszym szczęściem. :D |
Cytat:
nie o to mi chodziło. chodzi mi o to czy dach nad tą niską trybunką zasłania dolne "G"RZĘDY w tym kurniku ;) |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Na skyscrapercity zamknęli temat budowy kurnika, więc lada dzień wpadnie tutaj megadebil więc trzeba wyostrzyć zmysły.
Parchu 84, mało w zyciu widziałeś, a stadiony na bank tylko w Polsce, skoro te grzędy wydają ci się "Europą". |
Cytat:
|
"Zawsze przed wami" napisał.
|
Heh, no racja, źle popatrzyłem. Ale i tak pocieszny jest :)
|
Wczoraj ruszyła budowa kolejnego stadionu w Polsce a konkretnie obiekt dla Piasta Gliwice:
Wizualizacja http://www.piast.gliwice.pl/piast/zd...m130509/s1.jpg Oraz zdjęcie z gotowego obiektu gdyż będzię to kopia Paragon Areny w Niemczech http://e.imagehost.org/0965/Paragon-Arena.jpg I dobrze że w I lidze też myślą o stadionach pierwszy już mamy gotowy ;) Pojemność obiektu to 10.500 |
Cytat:
W zasadzie Judassik Park prezentuje się przyjemnie, czy to z zewnątrz (poza obleśnym napisem i flagami), czy wewnątrz (poza parchatymi ryjami). Jednak festiwal kultury żydowskiej się zakończył, niestety dla pejsów. Kolejne mecz nie będą już ustawione i frekwencja z meczu na mecz będzie lecieć na łeb, na szyje. Nawet taki kurnik okaże się mocno przeskalowany. Jednak - jak wspomniałem - do architektury i wykonania nie ma się co czepiać, może poza pewnymi detalami. Nie zmienia, to jednak faktu, że ich stadion jest chujowy z prostej przyczyny - jest ich. edit: Stadionik Piasta, też taki trochę marketowy, ściślej nawet lidlowy. Nie zmienia, to jednak faktu, że niskim kosztem Gliwiczanie będą mieli spełniający wymogi obiekt. Może nawet będzie okazja pojawić się na nim w Ekstraklasie. Lepsze to, niż stanie na jakimś parkingu. |
Król Stanisław August Poniatowski był inicjatorem powstania w Warszawie Łazienek Królewskich, prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, jest inicjatorem wybudowania Kibla Filipiakowej.
Teraz profesorowa może szczać do woli, jak większość która leje na ten śmieszny klub. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
No właśnie, z ciekawości, nie rozumiem jak można było tam postawić nogę, o zgrozo najgorsze jest to że ktoś od nas mógł wydać pieniądze na bilety i tym samym wpłacić do budzetu klubu Cracovia SSA parędziesiąt złotych i jeszcze na stadionie kupić coś w cateringu czyli następna wpłata do budżetu klubu Cracovia SSA 10 czy 20 zł! to przechodzi ludzkie pojęcie! żeby największą kosę wzbogacać, choćby to było 40 zł! Tak też będzie niestety w Poznaniu w meczu z Salzburgiem, z 30 % ludzi na stadionie to będą osoby z Zabrza, Gdańska, Warszawy, Łodzi, Bydgoszczy, czy nawet z Ząbek i bynajmniej nie chodzi o fanów Lecha, niestety pewnie jakiś skunks od nas pewnie też się wybierze i wpłaci kasę do budżetu klubu z Poznania, jakie ciekawośc, jakie Salzburgi, puchary europejskie, Broń normalnych ludzi Panie Boże od takich zachowań jak pójscie na drugą stronę Błoń z ciekawości, głupota i działanie na szkodę Wisły równocześnie, a nie ciekawość
|
Co do tej tzw. Europy i wpisu gościa z mopem w avatarze. Orientuje się ktoś czy w Europie oczywiście zachodniej w I lidze jest klub, którego stadion ma pojemność 15 tys. i 15 rzędowe trybunki. Zaznaczam, ze chodzi mi o główny stadion, a nie trenningowy :).
P.S. Nie wiem czy Ajaccio z Korsyki czasem nie ma takiego, ale innego takiego już nie kojarzę. |
http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...gieksy,1537671
Stadion fajny, w sam raz do zabudowania naroznikow ;) Cytat:
|
A był ostatecznie komplet czy nie na tym ogromnym obiekcie podczas meczu zgodowego? Wydaje się że nie.
|
Cytat:
pomijając ich stadion. "stadion" ;) Anglia - Blackpool Hiszpania - Getafe Francja - Valenciennes, Le Mans, Lorient. Ajaccio spadło, i to chyba kilka lat temu ;) Włochy - Siena Holandia - Haga, Tilburg, Nijmengen i Rotterdam. To tak na szybko, z głowy, może jest ich więcej. |
No różne rzeczy rozumiem, ale napinki na 15 tysięcznik dla Cracovii już nie :)
Na taki klub w sam raz. Funkcjonalnie, zawsze przyjdzie ich te kilka tysięcy,a kilka razy w roku -na Wisłę/Lecha/Arkę/Legię itp - komplet (jakoś nie wierzę, że spadną). Lepsze takie rozwiązanie niż np 40 tys dla Lechii Gdańsk- regularne wypełnianie tego stadionu w połowie choćby to raczej abstrakcja. |
Niech się żydy cieszą w 1 lidze będą mieli większą frekfencje może od Niecieczy. A 15 tys to oni nawet z Legią niezapełnią chyba że z nami w co też wątpie. Teraz na Arce dużo pustych było miejsc.
|
Akurat na Niecieczy ostatnio było 2.200 ludzi - czyli caly stadion, wiec frekwencje mają całkiem niezła.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Stadion Piasta jest koszmarnie dramatyczny, klaustrofobiczna wizualizacja i wogole, jak sala gimnastyczna w szkole.
|
W Gliwicach mogliby coś zrobić z bryłą. Wygląda to jak zaplecze Tesco.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104..._delegata.html
Na skyscrapercity ktoś pisał że trawa gnije, będą jaja jak im ten mecz przełożą. Z kostką jadą 24 na dobę a i tak pół stadionu jeszcze nie gotowe. http://kamera2012.eu/poznan1/ |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl