Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

Stavanger 25.08.2009 16:19

Chwilunia, Widzew w Ekstraklasie, to spada...... cracovia?

GemHZR 25.08.2009 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 784429)
Chwilunia, Widzew w Ekstraklasie, to spada...... cracovia?

hahaha ale burdel

martin_6 25.08.2009 16:28

Jest sposób. PZPN nie może karać degradacjami, ale może wlepiać ujemne punkty! Więc daje Widzewowi propozycję "nie do odrzucenia". Albo zostajecie w 1. lidze w zamiam za rozsądne odszkodowanie, albo zmieniamy karę z degradacji na 30 punktów karnych. I spokój :D

Jaroo1 25.08.2009 16:59

No to nam sie szykuje powiekszenie ligi uhehhe
W sumie jesli Lech/ Amica nie wie kim jest to moze niech sie cofna do 1 ligi i tam sie rok zastanowia na czyjej licencji graja a w to miejsce niech Widzew zagra... - to tak pol zartem pol serio ale taka jest prawda, koniec ze cwaniactwem, wszystkie zespoly ktore nieczysto graja (poza boiskiem) to wywalic z tej Ekstraklasy...

Co do Radolskyego to niezle jaja hehe, wyskoczyl niewiadomo skad :D A kibicom Polonii nalezy tylko wspolczuc, ja nawet w Football Managerze bym nie chcial tracic czasu na prowadzenie Polonii jakbym mial po miesiacu wyleciec za brak wynikow hehe tak sie nie roi, jak sie chce miec klub z prawdziwego zdarzenia to sie zatrudnia trenera na 2 lata moze 3, ale do k.. nedzy nie robi sie pajacow z trenerow gdzie po kilku slabych meczach sa juz praktycznie zwolnieni... zamiast budowac mocna Polonie to robia z tego klubu posmiewisko, znaczy prezes Wojciechowski robi- widac od razu jaki to czlowiek, nie zna sie na pilce, w goracej wodzie kapany- do budy tacy "fachowcy"

Wojtas 25.08.2009 17:26

Konfklikt w Amice jesli to prawda to idelany przyklad ze pilkarz ktory na sile musi zostac w klubie jedyne co potem strzela to zamiast goli ..fochy...u nas byl jeden tak Dudka sie nazywal.....wiec mamy to przerobione.


Ciekawe co z tym Widzewem,Cracovii teoretycznie w Ekstraklasie nie byc powninno....mzoe wiec zamiana :D
Jestem ciekaw jak to wykombinują,

A co do Smudy,to byl ostatnio w Lidze +Extra...niby mowi ze dobrze zyczy Benhakkerowi ,ale sam przyznal ze ma " z czego zyc" i jedyne za co by sie pewnie wzial to Repra....takie odnioslem wrazenie.

felipe 25.08.2009 17:35

Brożek w Wiśle...
Radolsky w Polonii...
Roger w AEK...
Widzew w Ekstraklasie...

5 godzin nie było mnie w domu :D

A najlepszy paradoks, że Radek Matusiak w ostatniej chwili uciekł z I ligi, by po tygodniu ew. z powrotem do niej spaść. W miejsce klubu, z którego uciekł :D Witamy w Polsce!

JAR0 25.08.2009 17:36

Też mi sie wydaje że Widzew może awansować bez względu na wyniki w 1 lidze. Dołanczanie ich teraz do rozgrywek raczej nie wchodzi w grę. Ale jeśli już to grali by zamiast koruptera Kielce. Bo pasiaki zajęły miejsce Łksu. Tylko skoro Widzew nieprawnie gra teraz w 1 lidze to scyzory w ekstraklasie. Bądą jaja :lol:

rafalek 25.08.2009 17:57

Ludzie, to jest Polska i zaraz okaże się, że Widzew gra w Ekstraklasie zamiast Korony, przejmuje jej punkty, ale po dwóch tygodniach znów będzie wyrok degradujący, oni się będą odwoływać, i sprawa skończy się tak, że Korona awansuje i zajmie miejsce, które zajął Widzew w tabeli....takiego burdelu nie ma chyba nigdzie indziej, tylko w Polsce!!

Marcin(L) 25.08.2009 17:58

To jest jakiś żart. Swoją drogą ten cały trybunał arbitrazowy przy PKOL'u już drugi raz rozpierdziela w miarę ustabilizowaną sytuację, nie chcę mi się wierzyć w zasadność tej decyzji, prędzej w lobby Widzewa. Cracovii sprawa ta nie dotyczy, raczej Korony

Całe to zamieszanie wynika z tego, że u nas kluby koruptory mogą się odwoływać do 10 różnych instytucji, przez to jest burdel, bo im dłuższa ta droga tym bardziej prawdopodobne, że decyzja (jakakolwiek) zostanie podważona, a po drugie, że ktoś na którymś etapie posmaruje jak trzeba!

rospun 25.08.2009 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 784464)
Konfklikt w Amice jesli to prawda to idelany przyklad ze pilkarz ktory na sile musi zostac w klubie jedyne co potem strzela to zamiast goli ..fochy...u nas byl jeden tak Dudka sie nazywal.....wiec mamy to przerobione.

Taak, opieraj się na "dziennikarstwie" Faktu, który ślicznie sparafrazował wypowiedź Bosackiego. Nie ma konfliktu w Lechu, co nie znaczy, że nie ma problemu. Stilic jest problemem. Ech, mógłby zaświecić w tegorocznych pucharach, i odejść jak najdalej zimą za konkretne pieniądze. Swoją drogą zarząd Lecha musi się jeszcze wiele nauczyć. Pomijając kilku piłkarzy, identyfikacja zawodników z klubem jest poniżej krytyki.

Co do Brożka, moim zdaniem jeśli nie wyjdzie w tym okienku, to tylko gorzej dla Was. Mam wrażenie, że ostatnio współpraca z innymi Wiślakami nie wychodzi mu najlepiej, tak jakby winił wszystkich wokół. Dołączając do tego słabszą formę strzelecką... To krok w tył dla zawodnika i dla klubu.

Jeśli chodzi o Widzew - jakoś tak mam wrażenie, że wszystko za dwa tygodnie wróci do normy, a leśne dziadki będą trzymać się twardo. Jeszcze Widzew odszkodowanie zapłaci za chaos ;)

Wojtas 25.08.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rospun (Post 784479)
Taak, opieraj się na "dziennikarstwie" Faktu, który ślicznie sparafrazował wypowiedź Bosackiego. Nie ma konfliktu w Lechu, co nie znaczy, że nie ma problemu. Stilic jest problemem. Ech, mógłby zaświecić w tegorocznych pucharach, i odejść jak najdalej zimą za konkretne pieniądze. Swoją drogą zarząd Lecha musi się jeszcze wiele nauczyć. Pomijając kilku piłkarzy, identyfikacja zawodników z klubem jest poniżej krytyki.


Kolego wlasnie o tym pisze ze Stlicic jest u was problemem i konfliktem zarazem .Fakt moze sobie pisac,wiele razy zreszta wtykal kij w mrowisko i w naszym klubie.Normalka

jova 25.08.2009 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rospun (Post 784479)
Co do Brożka, moim zdaniem jeśli nie wyjdzie w tym okienku, to tylko gorzej dla Was. Mam wrażenie, że ostatnio współpraca z innymi Wiślakami nie wychodzi mu najlepiej, tak jakby winił wszystkich wokół. Dołączając do tego słabszą formę strzelecką... To krok w tył dla zawodnika i dla klubu.

Brożek opieprza kolegów z zespołu już gdzieś tak od 2 lat. To nie jest nowe zjawisko.
Mówisz, że kiepsko współpracuje z innymi zawodnikami? A wiesz może kto ma najwięcej asyst w tej drużynie?

Dobrze wiesz, że odejście Brożka byłoby olbrzymim osłabieniem Wisły, a nikogo sensownego pewnie byśmy na to miejsce nie sprowadzili.

konrad89 25.08.2009 18:21

Kształt ekstraklasy już się nie zmieni w tym sezonie. Jeśli ten wyrok będzie ostateczny (coraz bardziej wątpię, że istnieje coś takiego w tych wszystkich trybunałach) to według mnie Widzew niezależnie od wyników w I lidze w sezonie 09/10 będzie grał w ekstraklasie. A co z Koroną i Cracovią to nie mam pojęcia i myślę, że nie jestem w tym odosobniony. Teraz wszyscy umywają ręce, a zwłaszcza Grzesiu L. Tylko ile drużyn miałoby awansować z I ligi oprócz Widzewa? A tak w ogóle to powinna być tylko JEDNA możliwość do odwołania się od wyroku, co odnosi się także do licencji, a nie taki cyrk jak z ŁKSem.

eMTe 25.08.2009 18:26

Lepiej dla nich dwa razy pograć w 1. lidze, jak raz w 2., a potem ewentualnie awansować do 1 (jak powinni zagrać bo degradacja powinna być natychmiast!). A oni jeszcze narzekają. Dzięki tej zawieszonej na rok decyzji prawodopobnie ten klub przeżył, gdyż grając w 2. lidze pewnie by im się kadra wykruszyła, a sponsorzy by ich olali, budżet byłby mniejszy. Reasumująć to oni powinni dziękować temu, że PZPN robi taki bałagan. Czemu rok temu się nie odwoływali? Bo by wylądowali w 2.lidze!

For_FuN_ 25.08.2009 19:27

Czyli Wydzial Dyscypliny bedzie musial klepnac Widzewowi z 30-40 pkt ujemnych...bo ma rozpatrywac sprawe bez prawa do degradacji.

WiślakMyślenice 25.08.2009 19:30

Cytat:

Zrobić fuzję Cracovii i Widzewa powstanie Cracowidz i będą zadowoleni :P
Hehehe, w końcu oba kluby żydowskie, także łatwo oboje by się zaadaptowali :)

Jaroo1 25.08.2009 21:10

Cytat:

Co do Brożka, moim zdaniem jeśli nie wyjdzie w tym okienku, to tylko gorzej dla Was. Mam wrażenie, że ostatnio współpraca z innymi Wiślakami nie wychodzi mu najlepiej, tak jakby winił wszystkich wokół. Dołączając do tego słabszą formę strzelecką... To krok w tył dla zawodnika i dla klubu.
Eeee, taki gracz jk Brozio to skarb, chocby mial slabsza forme to zawsze bedzie inteligencja przewyzszął ta nasza Ekstraklasowa szarzyzne. Tak jak teraz, widac ze chłopak z celnoscia ma problemy (chociazby ostatni mecz w Gdyni i slupek oraz boczna siatka bo lobie) to zaczał podawac i dzieki temu juz wiele bramek Wisła zdobyła :)
Ja mysle ze ta slabsza forma wziela sie tlyko i wylacznie z tego ze ma zaprzatnieta głowe transferem, wiadomo chcialby wyjechac na zachod zeby sie rozwijac, ma zielone swiatlo do tego, napalil sie pewnie na wyjazd bo kto by nie chcial pograc w pelni profesjonalnej pilce i zarabiac gruba kase, do tego wiadomo zawsze stres z tym jak to bedzie, juz moze myslami byl w Fulham, jak bedzie w nowym klubie, czy sie sprawdzi, jak bedzie z adaptacja w nowym otoczeniu, z klimatem itd itd -mysle ze jak zawodnik ma w glowie to ze jutro moze grac juz gdzies indziej to na boisku za bardzo sie skupic nie moze na grze, wiadomo przeprowadzka w nowe rojony to totalna zmiana zycia, napewno kazdy mysli jak to bedzie w tym nowym miejscu :)

JacaTS 26.08.2009 09:52

A mnie w tej calej korupcyjn-licencyjnej zgadywance najbardziej irytuje postawa szefa wszystkich szefow Grzesia. No jak lysawy typ moze w ogole nie zabrac glosu i wypowiedziec sie co lezy na rzeczy. Przeciez to on firmuje swoim brzydkim ryjem caly ten pzpnowski burdel i chyba do cholery winien jakos zareagowac.

Ale nie, po co? Lepiej dalej windowac sobie pensje, siedziec na dupsku na Miodowej i tylko podrzucac prasie Kwiatkowskiego czy jak tam sie nazywa rzecznik tego kolka wzajemnego klepania sie po plecach.

GemHZR 26.08.2009 10:44

http://www.legialive.pl/news/31722_N...u_Waltera.html

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Urban
Kiedy w niedzielę wychodziłem ze stadionu Odry zastanawiałem się, jak powinienem się zachować. Wstydzić, bo przegraliśmy? Ale z drugiej strony, czego? Ja wstydziłem się rok wcześniej, kiedy przegraliśmy tam 0-2. Teraz nie miałem powodu

Progres jest, trzeba przyznać. Kurna Janek ogarnij się, co w końcu Walter nakazał, idziemy na majstra, czy nie??

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosmala
Oczywiście, trudno być zadowolonym z wyników osiąganych przez zespół, ale ja jestem zdania, że ta drużna gra najatrakcyjniej odkąd przejęliśmy Legię.

To chyba będzie jedyny cel na ten sezon, grać tak żeby prezesom się podobało, a wynik..

pan_premier 26.08.2009 11:04

bo wasi prezesi i trener w przeciwieństwie do was nie sa kibicami sukcesu.

mic 26.08.2009 13:40

Widzew domaga się gry w Ekstraklasie od najbliższej kolejki
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

I robi sie coraz ciekawiej :lol:

Nie zdziwie sie jak jutro okaze sie, ze rozgrywki beda zawieszone :lol:

GemHZR 26.08.2009 13:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 784746)
bo wasi prezesi i trener w przeciwieństwie do was nie sa kibicami sukcesu.

To pół biedy, gorzej że nie są też kibicami Legii.

AYALA 26.08.2009 14:36

obawiam sie że jeśli Widzew zostanie dołączony do ekstraklasy to zmniejszy sie suma pieniądzy od canal plus dla pozostałych drużyn w tym i dla Wisły.Bo najpierw kwota pieniędzy od stacji telewizyjnej była dzielona na 16 zespołów a teraz na 17 ?

FajQ 26.08.2009 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 784803)
Widzew domaga się gry w Ekstraklasie od najbliższej kolejki
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

I robi sie coraz ciekawiej :lol:

Nie zdziwie sie jak jutro okaze sie, ze rozgrywki beda zawieszone :lol:

Może za Cracovie zagrają :D

eMTe 26.08.2009 15:18

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Mówiłem zeby go brać bo jest za grosze, a wcale zły nie jest...

yogul 26.08.2009 15:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 784833)
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

Mówiłem zeby go brać bo jest za grosze, a wcale zły nie jest...

Oglądałem go w meczu ostatnim KSZO-ŁKS, przegranym przez ŁKS, grał beznadziejnie. ;)
PS: Niech idzie do lodówek.

7 kotów 26.08.2009 15:30

PZPN moze dosyc latwo wybrnac z tej sytuacji z Widzewem.
Wystarczy ze lodzian wyklucza ze struktur zwiazku i po klopocie. Paragraf jakis sobie znajda.

Ze sie nie da ?
: ))))))))))))))

RAFi89 26.08.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 784803)
Widzew domaga się gry w Ekstraklasie od najbliższej kolejki
http://sport.onet.pl/74331,1248675,2...wiadomosc.html

I robi sie coraz ciekawiej :lol:

Nie zdziwie sie jak jutro okaze sie, ze rozgrywki beda zawieszone :lol:

Za chwile to jeszcze ŁKS będzie chciał grać w ekstraklasie (chodź ta nazwa nie pasuje do tych rozgrywek). Kabaret normalnie ale chyba nikt specjalnie zaskoczony nie jest.

killzone 26.08.2009 15:39

Ja bym sie nie zdziwil gdyby anulowali rozgrywki i z udzialem Widzewa nasza e-klasa by liczyla 17 druzyn :] Brzmi jak abstrakcja, ale naprawde zaskoczony nie bylbym w ogole. Albo tak jak 7 kotow pisze, wy*&bac ze struktur i po klopocie :D

kreseq 26.08.2009 16:42

Cracovia,Widzew...ciekawe kto jeszcze dolaczy do grona wiecznie pozbawionych honoru druzyn :D

"Mozna zagrac te 3-4 kolejki w srody albo w dni wolne " - To mi sie spodobalo :)

To jest paranoja, najwiekszy cyrk w pilce noznej na swiecie.

Najwiecej zatrzymanych, walki z licencjami i teraz to... Zaorac,wykluczyc i posadzic kukurydze...Ta liga to posmiewisko,dno, zero stylu i mozna tak wymieniac w nieskonczonosc.

pirat.z.karaibow 26.08.2009 16:44

Oczywiście za chwilę odezwie się Cracovia- że Widzew nielegalnie, że ciągną laski pod zielonym stolikiem. Ale co najlepsze- to na pewno wina GTS'u! O zgrozo.

:lol:

unpredictable_wislaczka 26.08.2009 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pirat.z.karaibow (Post 784862)
Ale co najlepsze- to na pewno wina GTS'u! O zgrozo.

:lol:

Nauralnie ! Inna opcja nie wchodzi w grę :P

To może by tak zamiast wstrzymania ligi, to ją zakończyć, rozdać medale i zacząć nową. Wszyscy byliby zadowoleni :lol:


ed: Źle to ujęłam kreseq :D Widzew wygra każdą sprawę bez problemu, to wiadomo. Chodziło mi,że oni w PZPN-ie zazwyczaj mają jakiś genialny pomysł,żeby było po ich myśli. Zrobił się burdel, jakiej decyzji nie podejmą, to zawsze ktoś będzie niezadowolony

kreseq 26.08.2009 17:08

PZPN nie moze po prostu powiedziec " Nie da rady " Oni maja przej**** teraz bo :

1) Widzew gra w ekstraklasie - Burdel, ogolne zniesmaczenie, problemy z terminarzem, moze nawet sprawy sadowe Korony i innych "firm" ktore dzieki temu dostana zielone swiatlo o czym doskonale wie PZPN i czego sie panicznie boi.

2) Widzew nie gra w lidze - Oddanie sprawy do sadu w ktorym Widzew wygra bez problemow. Zdajesz sobie sprawe Wislaczko jakie odszkodowanie w razie odmowy gry w ekstraklasie dostac moze Widzew? Komisja PZPN to jedna bajka, komisja ktora oddalila wyrok PZPN to druga bajka,

Sprawa jest patowa i to bez zartow.

PS: Wislaczko, ich genialne pomysly kiedys doprowadza do tego , ze do wladz PZPN trzeba bedzie sprowadzac ludzi z Japonii, tak jak to jest teraz z arbitrami. Przeginaja pale i teraz zakopali sie na amen. Bedzie zle i to widac.

ZNAMEK 26.08.2009 17:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 784819)
obawiam sie że jeśli Widzew zostanie dołączony do ekstraklasy to zmniejszy sie suma pieniądzy od canal plus dla pozostałych drużyn w tym i dla Wisły.Bo najpierw kwota pieniędzy od stacji telewizyjnej była dzielona na 16 zespołów a teraz na 17 ?

Myślę, że pieniądze dla Widzewa to problem PZPNu a nie 16 klubów z ekstraklasy.

elomike 26.08.2009 17:16

Nie, wprowadzanie drużyny do Ekstraklasy po pięciu kolejkach? ŻENADA.

0 22 26.08.2009 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 784746)
bo wasi prezesi i trener w przeciwieństwie do was nie sa kibicami sukcesu.

Właściciel jest kibicem Wisły. :)


Cytat:

2) Widzew nie gra w lidze - Oddanie sprawy do sadu w ktorym Widzew wygra bez problemow.
Widze znawca. Myslisz, ze na sadzie wieksze wrazenie zrobi wyrok trybunału PKOL czy moze wytyczna Sądu Najwyższego?

kreseq 26.08.2009 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 784906)
Właściciel jest kibicem Wisły. :)




Widze znawca. Myslisz, ze na sadzie wieksze wrazenie zrobi wyrok trybunału PKOL czy moze wytyczna Sądu Najwyższego?


Wrazenia a dowody to woda i ognien. Powiedz mi znawco czy wiesz o co chodzi? Nie wiesz chyba :) Sprawdz za co Widzew chcieli posadzic, i na UZASADNIENIE zniesienia tej kary. Nadal widzisz znawce kolego po szalu?

0 22 26.08.2009 18:47

Oddaje Ci głos, prosze oświeć mnie za co chcieli posadzić Widzew jak nie za korupcję i czemu PKOL oddał do ponownego rozpatrzenia (a nie zniósł znawco) tą sprawę.. I jak do tego wszystkiego ma się orzeczenie SN zawierające wytyczną dla Trybunału, ze korupcja w sporcie nie ulega przedawnieniu tak jakby chciał Widzew.

grogoriogreg 26.08.2009 19:42

Ja nie wyobrażam sobie ligi 17 osobowej, cały terminarz musiałby być zmieniany, ja daję 1 % na grę Widzewa w Ekstraklasie, przecież teraz nie zrzucą Korony lub Craxy

Ala1955 26.08.2009 19:42

Jesli tak popatrzeć z boku na 3 ostatnie posty to dwóch legionistów "kłóci się" ze sobą na forum Wisły Kraków o sprawę Widzewa Łódź :-P. Dość specyficzna sytauacja, rzekłabym :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl